Jump to content
PirateClub.hu

Fűrész V


navidad[X]
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...
Sorozatok fórumán 2009 van írva!

 

 

Amerikába október 24 en lessz.

 

Nálunk mikkor lessz a mozikban?

Hát barátom,azt várhatod hogy ez moziba kerüljön! :D Az előző négy sem került a mozikba! :(

 

:D :D :D

 

Az 1 rész volt a legyengébb nemazért 2 csávó láncra van kötve a lábuk és a végén az 1 ik elvágja fűrésszel a lábát!

 

3-4 rész a legjobb!

Első rész a legjobb. Talán még a 2. :) Azokat a filmbéli csavarokat!

Link to comment
Share on other sites

Hát barátom,azt várhatod hogy ez moziba kerüljön! :D Az előző négy sem került a mozikba! :(

 

Te téli álmot aludtál?

Mindegyik rész volt moziban.

 

1. Magyar mozibemutató: 2005. február 10.

2. Magyar mozibemutató: 2005. december 29.

3. Magyar mozibemutató: 2007. január 4.

4. Magyar mozibemutató: 2008. február 7.

5. Amerikai mozibemutató: 2008. október 24.

 

 

Többszöri halasztás után (eredetileg január 10-re tervezték), a héten látható lesz a Fűrész 4 a magyar mozikban is.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kicsit félek a bemutatótól.A 4.rész jól sikerült de szerintem nem kéne már sokáig húzni...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Na mindenki go warez torrent meg minden és álljon neki vannak már elfogadható TS verziók és higgyétek el megéri!!! Sok minden kiderül ami eddig nem volt tiszta, és persze a végén az is kiderül lesz-e új rész vagy nem húznak le több bőrt róla :)

Link to comment
Share on other sites

Egyszerűen elképesztő film.Annyira jó a sztori,azok a csavarok,főleg a végén...

 

!SPOILER!

Megdöbbentő volt hogy a végén ismét Hoffmann győzött,bár éreztem hogy Strahm nem fogja azt csinálni amit Jigsaw mond...ez a halálnem különösen borzasztó

:unsure:

Link to comment
Share on other sites

SZvsz ez a legjobb rész!!!!! Szerintem még az 1-et is odaveri. Ilyen színvonalas részből eltudnék még képzelni párat: kevesebb vér mint ol 3-ban 4-ben és végig izgulod, hogy kivel mi lessz nagyon jó pedig nem hittem volna, hogy az lesz. Ja és nincs az, hogy 3-4-szer megkell nézni,hogy megérsd+jól kiegészit mindent.

Na ennek a filmnek van hangulata a végén talán nem akkora a csavar mint eddig de még ígyis jó. Na szóval aki nem tervezte, hogy megnézi az is nézze meg mindenkép persze az első négy rész elötte kötelező.

Link to comment
Share on other sites

Hát, az talán túlzás, hogy a legjobb rész lett, de szerintem itt sem adtak alább a többinél. Nekem nagyon tetszett, ahogy végig bemutatták, hogyan állt át a másik oldalra a rendőr. És végülis valljuk be, a csapdák sem voltak utolsók. Főleg a legvégén amikor összenyomta a csórit a fal :D Az eléggé durva volt :D Egy szó mint száz, nálam tartotta a színvonalat, és már várom október 25-ét és a SAW VI-t

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Osztom az előttem szóló véleményét! :)

Most sikerült megnéznem, találtam egy egész jó minőséget így voltam csak hajlandó megnézni. Én is azon a véleményen vagyok mint Dávid, túlzás hogy az eddigi legjobb, de nálam is tartotta a színvonalat! :) Jól volt megcsinálva, remélem a VI is ilyen jó és izgalmas lesz! :) Várjuk ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...