Jump to content
PirateClub.hu

Fűrész V


navidad[X]
 Share

Recommended Posts

Fűrész V sztori és szereplők

 

Napvilágot látott a Fűrész idén jelentkező részének zanzásított sztorivázlata. A hírek szerint újra visszatér Jigsaw, de a főszerepet a negyedikben is felbukkant Hoffman felügyelő alakítja majd.

 

Lehetőleg csak az olvassa tovább, aki látta a negyedik részt és így nem lövünk le semmilyen poént. Aki nem, az ugorjon egy bekezdést. Szóval legutóbb ott maradt abba a sztori, hogy Hoffman nyomozó viszi tovább Jigsaw "feladatát". A játszma azonban veszélyessé válik, mikor páran gyanakodni kezdenek a rendőrre. Hoffman úgy dönt, ideje bevonni őket is a játékba.

 

A főbb szerepekben Scott Petterson, Betsy Russell, Mark Rolston, Carlo Rota, Julie Benz, Greg Bryk, Laura Gordon és Meagan Good lesznek láthatóak. A rendezést David Hackl vállalta el, a forgatókönyvet Patrick Melton és Marcus Dunstan készíti. A bemutató október 24-én lesz.

Link to comment
Share on other sites

Nekem egyáltalán nem tetszik az, hogy újabb és újabb bőrt akarnak még lehúzni a Fűrészről.

 

Átütés volt maga a sztori, felejthetetlen az első rész. A másodikra úgy érzem "szüksége" volt a nagyközönségnek, minekután nem lehetett tudni mi lesz Jigsaw-val... de hogy 5-6 részt csináljanak belőle... túlzás.

Link to comment
Share on other sites

De egyébként ez a 4. rész nekem kicsit össze-visszának tűnt. Hoffmann pl. mért lett ilyen gonosz? Meg a végén, mikor a másik ügynök bement abba a szobába, ahol fűrész meghalt, akkor ott volt a holttest. De ez hogy lehet, hiszen már elvitték boncolni, megtalálták a kazit és az alapján indult el a nyomozás? Meg most vajon a néger zsernyák meghal, mert őt nem ölte meg Hoffmann, csak meglőtték, de még nem patkolt el. Meg azt sem értem, hogy az a csávó, akit a másik férfi nyomozó lelő a szobában, akinek a 3. részben a lánya eltűnt, akinek a felesége a dokinő (szétlőtt fejű), az hogy kerül megint a képbe? Elméletileg nem eltellt 6 hónap az előző rész óta? Hiszen a töröttlábú zsaru már 6 hónapja van fogságban. Akkor csávókám 6 hónapja bolyong, hogy megkeresse a lányát?

 

Frankón sok a rejtély. Először ölt a fűrész, aztán mikor ő gyenge lett akkor Amanda most meg Hoffmann. Minek ennyire erőltetni már?

Link to comment
Share on other sites

Frankón sok a rejtély. Először ölt a fűrész, aztán mikor ő gyenge lett akkor Amanda most meg Hoffmann. Minek ennyire erőltetni már?

 

Amanda és Hoffman már eggyüt volt nem egymás után am egypárszor megkell nézni a részeket hogy teljesen tisztán lásson az ember én pl a 4 részt egymás után néztem meg és úgy már világos a legtöbb minden

Link to comment
Share on other sites

De egyébként ez a 4. rész nekem kicsit össze-visszának tűnt. Hoffmann pl. mért lett ilyen gonosz? Meg a végén, mikor a másik ügynök bement abba a szobába, ahol fűrész meghalt, akkor ott volt a holttest. De ez hogy lehet, hiszen már elvitték boncolni, megtalálták a kazit és az alapján indult el a nyomozás? Meg most vajon a néger zsernyák meghal, mert őt nem ölte meg Hoffmann, csak meglőtték, de még nem patkolt el. Meg azt sem értem, hogy az a csávó, akit a másik férfi nyomozó lelő a szobában, akinek a 3. részben a lánya eltűnt, akinek a felesége a dokinő (szétlőtt fejű), az hogy kerül megint a képbe? Elméletileg nem eltellt 6 hónap az előző rész óta? Hiszen a töröttlábú zsaru már 6 hónapja van fogságban. Akkor csávókám 6 hónapja bolyong, hogy megkeresse a lányát?

 

Frankón sok a rejtély. Először ölt a fűrész, aztán mikor ő gyenge lett akkor Amanda most meg Hoffmann. Minek ennyire erőltetni már?

A IV. rész párhuzamosan játszódik a III.-kal :)

Link to comment
Share on other sites

Hát, nekem se teljesen tiszta a 4., de valahogy úgy van, hogy ugrálnak az időben, először a 3. rész utáni eseményeket mutatják, amikor már boncolják Jigsaw-t, aztán amikor megtalálják az elején a csajt, meg amikor a néger rendőr megy és menti meg az áldozatokat, az egy időben van a 3. résszel, közben meg néha visszatekintenek Jigsaw múltjába, amikor még együtt volt a feleségével. A legvégén folynak össze az események, akkor derül ki, hogy a 3 rész egy időben van a 4. résszel.

Link to comment
Share on other sites

De ha a 3. és 4. rész nagyjából egyidőben van, még akkor sem értem, hogy fűrész holtteste, hogy kerül vissza abba a szobába?

 

Felboncolják fűrészt és meglesz a kazi--->zsaruk elindulnak a nyomon--->néger zsaru odaér a raktárhoz--->közben a fehér zsaru is odaér--->fehér zsaru bemegy a szobába ahol fűrész meghalt és ott a holttest????--->közben betoppan a lányát kereső hapi (elpatkol)--->néger zsaru haldoklik--->Hofman rázárja a fehér zsarura az ajtót

 

Akkor ez nem mehet párhuzamosan. Ha az elején boncolják és a kazetta alapján indulnak el a nyomon, akkor nemkerülhet vissza a test a szobába. Vagy ha meg még nem találták meg a testét és tényleg ugrálunk az időben, akkor a zsaru, hogy kerül oda? NEMÉRTEM

Link to comment
Share on other sites

Hát ez a 4. rész valóban kicsit furi. A héten tartottam egy Fűrész-maratont, egymás után 1-4ig, és így már érthetőbb. Habár nem biztos hogy jó ötlet még tovább bonyolítani a sztorit, mindig újabb és újabb gyilkosokkal, de ha lesz 5., 6., stb. része én biztos megnézem!!! Egy kis para nem árt :P

Link to comment
Share on other sites

De ha a 3. és 4. rész nagyjából egyidőben van, még akkor sem értem, hogy fűrész holtteste, hogy kerül vissza abba a szobába?

 

Felboncolják fűrészt és meglesz a kazi--->zsaruk elindulnak a nyomon--->néger zsaru odaér a raktárhoz--->közben a fehér zsaru is odaér--->fehér zsaru bemegy a szobába ahol fűrész meghalt és ott a holttest????--->közben betoppan a lányát kereső hapi (elpatkol)--->néger zsaru haldoklik--->Hofman rázárja a fehér zsarura az ajtót

 

Akkor ez nem mehet párhuzamosan. Ha az elején boncolják és a kazetta alapján indulnak el a nyomon, akkor nemkerülhet vissza a test a szobába. Vagy ha meg még nem találták meg a testét és tényleg ugrálunk az időben, akkor a zsaru, hogy kerül oda? NEMÉRTEM

A néger zsaru nem a kazetta miatt indul el hanem mert Hoffmann(?) leütötte és elkezdődött a játék.A fehér zsaru azért indul el,mert a néger zsaru eltűnt és a lakásában a leendő áldozatok képei vannak.

Link to comment
Share on other sites

Hát az biztos, hogy a 4. rész eléggé összetett és cselekménydús volt, sokszor én is lemaradtam, hogy most miről is volt szó (feliratosan néztem, most szedem majd szinkronosan), de sztem nagyon is jó volt! Várjuk a folytatást, de remélem nem fogják a vége fele majd elszúrni!:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...