Jump to content
PirateClub.hu

Milyen stílusú zenéket hallgattok?


Nicky066
 Share

Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Főleg heavy metal, thrash metal, numetal, metalcore. De így rock-metalon belül sok minden mást is, kivéve néhány deathcore meg grindcore muzsikát, kösz inkább nem. :D

Amúgy szinte mindenben megtalálom a nekem tetsző számokat. Klasszikus zenék is letudnak nyűgözni, rengeteg tudás van bennük. :happy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Hát igen, az legalább hangszeres zene,nem prüntyögés o.O

 

De ha nem tetszik neki akk mi van?? Szerintem tesz rá hogy hangszeres-e vagy nem. A brutal deathcore és társai még rosszabbak, mert csak megalázzák a hangszeres zenét. <_<

 

Am. én Heavy Metalt, Thrash Metalt (helyesen így írjuk) és Hard Rockot. Meg néha egy kis pop-ot is :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
De ha nem tetszik neki akk mi van?? Szerintem tesz rá hogy hangszeres-e vagy nem. A brutal deathcore és társai még rosszabbak, mert csak megalázzák a hangszeres zenét. <_<

 

Am. én Heavy Metalt, Thrash Metalt (helyesen így írjuk) és Hard Rockot. Meg néha egy kis pop-ot is :P

és elmondanád miben alázzák meg? lepisilik a gitárt? rász_rnak a dobra? ne nevettess már...

 

mellesleg: alternative, deathcore, metalcore, hardcore, post-hardcore, (electro)grindcore, screamo, dubstep, drum&bass, jungle, ragga, electric, indie

Link to comment
Share on other sites

De ha nem tetszik neki akk mi van?? Szerintem tesz rá hogy hangszeres-e vagy nem. A brutal deathcore és társai még rosszabbak, mert csak megalázzák a hangszeres zenét. <_<

 

Am. én Heavy Metalt, Thrash Metalt (helyesen így írjuk) és Hard Rockot. Meg néha egy kis pop-ot is :P

Jaj hogy te milyen butus vagy :) Én is csak az előttem szóló kérdését tudom megismételni: miért gyaláznák meg? lol...

Link to comment
Share on other sites

ha meg nem is gyalázzák, ma egy kezdő zenekar 2-3 hónap után simán ugyanazon a technikai szinten van, mint bármelyik "brutál" deathcore/death metal zenekar. viszont az csak egy gond lenne, ha csupán hangszeresen lennének primitívek, de vokál és szövegek terén is azok. a felvevő közönség meg ocsmány, ezt kellően sok düreres koncerten látni.

Link to comment
Share on other sites

van egy kis különbség a technikás és a brutál (ami szép eufémizmus a szarra) death metal közt, többek közt abban, hogy a technikás zeneileg tényleg nem egyszerű, viszont például egy suicide silence, oceano, carnifex baromi egyszerűek, mivel nem pontosság vagy kreativitás kell hozzájuk, hanem gyorsaság (ezért is hívják a fentieket deathcore-nak). érdemes összehasonlítani egy obscuraval, pestilence-szel, cynic-kel, ég és föld, mintha a dream theatert hasonlítanád a crazy townhoz.

 

persze ezek nyilván nem sokat mondanak, ha a deathcore-ral ismerted meg a death metalt, és nem mondjuk a death (együttes) lemezeivel. én még szerencsésebb helyzetben voltam, mikor én death metalt hallgattam, háromféle volt, a nagyon technikás, a sörfesztivál hangulatú dallamos, meg a cannibal corpse.

 

jó rég is volt szerencsére.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...