Jump to content
PirateClub.hu

Motorosok! Jogsival vagy anélkül?


Invideo
 Share

Recommended Posts

Jelenleg ott tart a helyzet hogy motorból 125cm3 és 11kw(15lúúerő-ig) :) vezethetek,na persze papíron... :)

2001-ben vizsgáztam 25-re, azóta eltelt már a 2év( ugye ez egy próba jogsi szerű idö) (párszor) és minden évbe húzom halasztom, hogy le kéne tenni a korlátlant. Nem nagy kunszt, 2 óra rutin és 4 óra forgalom, se kressz, se eü. Kb 20 ropi fedezné is a két vizsgát.Vagy még most ősszel, vagy kora tavasszal, de mindenképp kell a korlátlan a következő 'projekthez'. Amelynek neve Honda Xrv 750 Africa Twin :), jövőre bevállalok eggyet, de nem bármi áron, a 60%-át jó lenne beletenni minimum.Ha a Dakart kibírta olyan rosz már nem lehet :)

 

Dkoma

 

Azt hittem Xl 600-at akarsz,de látom : Xr

Nem mindegy , sajnos egy normális állapotú xl nincs a piacon,hát amelyiknek még papírja is van...

Kiöregedtek az Xl-ek, azért mertem megvenni az enyémet mert ezt haver-szerelő csákó magának csinálta meg, tudom hogy 1-2 dolgot leszámítva jó és megbízható.

Ma csináltunk rá hátsó lábtartót 20x20 zártszelvényből, mert nem volt rajta.

A hátsó központi rugóm alattam (~85kg) csak a rugó csillapít, szerintem elszállt az olaj belőlle, kiveszem, megkarmanytyúzzuk.

Valamint a láncom ( a lánckerekek nem) kopott ,de hát enduro, ezzel addig kell menni amíg el nem szakítja a láncot, hiába teszel rá újjat, megnyújtja azt is.

Kap még egy ovál, használt dobot is majd, csak a könyököt (az újat) kell még hajlítgatni. A gyári könyököt nem bántom.

Ezeket leszámítva gombra indul és megy.

Naponta nézem az aukció oldalakat, cserebere börzéket, mibe lehetne beszámoltatni a kis xl-t.

Húúú jó lenne egy dr 600,alig kéne megtoldani ,első gondolat, második gondolat viszont az, ha azzal megfognának, nem annyira büntetnének mint az xl-el. :mellow:

Valamint nállam berugós (föleg jobb oldali berugós) szóba sem jöhet, télen térdenrúgott a ló, azóta is érzem (és mért gondolom azt hogy még jóideig érezni is fogom?) szal inkább önindítós, ha lehet.

Inkább akkor egy papíros Africa Twin jóval drágábban.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...