Jump to content
PirateClub.hu

Csináljunk saját filmet


cerh2
 Share

Recommended Posts

  • Replies 465
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nem értem, minek a programban. Ott nem tudom ezt megcsinálni, többet érsz, hogyha beimportálod ezt a képet. Még egyszer ugyan azt nem akarom kivágni, ez is 10 percembe tellet :(

Link to comment
Share on other sites

Minden esetre jelentkezzen az aki csinálja a karaktereket mert sztem küldök neki szereplő jellemzőket és a szerint kéne elkészíteni őket. :rolleyes:

De lehet hogy majd én csinálom meg őket. :P

Leközelebb holnap délután jelentkezem.

Link to comment
Share on other sites

Elég lenne beimportálnia, nem tudom mit nem ért.

 

Elmondom ismét, az a lényege a programnak, hogy amit szeretnél megmozgatni karaktert, azt körbe kell rajzolni (ott a programban) és utána ki kell színezni (ott a programban). Ha nem értesz hozzá akkor nem tudod, hogy miért mondom el ezt többször.

Link to comment
Share on other sites

és azt képesvoltál komolyan venni ?:D amit írtam ? :P

mindegy.

 

szóval : az a gond , hogy amikor beimportálod a figurát , körberajzolod , kiszínezed és nemtudod mozgatni ? :huh:

ha meg a feje nagy akkor próbálkozz kissebb képpel :)

Link to comment
Share on other sites

és azt képesvoltál komolyan venni ?:D amit írtam ? :P

mindegy.

 

szóval : az a gond , hogy amikor beimportálod a figurát , körberajzolod , kiszínezed és nemtudod mozgatni ? :huh:

ha meg a feje nagy akkor próbálkozz kissebb képpel :)

Mi baj van ? Komolyan vettem Vagy nem kellett volna? :D

 

Az a baj, hogy egyedül kb 1-2 napba tellene amíg egy karaktert körberajzolok, kiszínezek és elkezdem animálni. Csak pár óránként tudok gépközelben lenni a munkám miatt. De ha kicsinyítem, akkor lehet hogy másnak nem fog tetszeni, hogy kissebb a kép.

Link to comment
Share on other sites

hát , hogy pont jó :D

mint a south parkban , ez igazából háttér függő :)

 

 

pl. :

 

http://www.sg.hu/kep/2007_11/south.jpg

 

http://www.kepfeltoltes.hu/060106/South_park_-_Butters_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

szóval azér az arány meglegyen :)

Link to comment
Share on other sites

Körbe nem tudom rajzolni, mert remegős a kezem. Szerintem valami nő nemű usernek kellene szólni, akinek nem remegős a keze :unsure:

 

Közben azért írhatnátok, hogy milyen grafikai munka kell még.... :)

Link to comment
Share on other sites

Hááát... Markee bannolva, a topic kezd kihalni, a Pirate Club-ra egyre ritkábban írnak...

 

Amúgy is asszem le kell mondom a Projektről, hogyha ősz előtt nem lesz kész. Mivel ősszeliskoal van, és mivel ez az év sz** bizonítvánnyal végződött, a muterom arra kötelez hogy ebben az évben tanuljak mint a stréber, így hétvégén is csak alig lesz időm netezni...

Link to comment
Share on other sites

Hááát... Markee bannolva, a topic kezd kihalni, a Pirate Club-ra egyre ritkábban írnak...

 

Amúgy is asszem le kell mondom a Projektről, hogyha ősz előtt nem lesz kész. Mivel ősszeliskoal van, és mivel ez az év sz** bizonítvánnyal végződött, a muterom arra kötelez hogy ebben az évben tanuljak mint a stréber, így hétvégén is csak alig lesz időm netezni...

 

GRAT!!

Akkor kár volt elindítani ezt a fórumot...

Küldömben nézd meg. PL musicZ forumra 10percenként töltenek ide gumiszobára is irnak mindig...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...