Jump to content
PirateClub.hu

Csináljunk saját filmet


cerh2
 Share

Recommended Posts

Aaaa Mézga család az űrben az megvan? :P Volt egy ilyen bolygó benne, ahol mindenki detektív volt, és egyfolytába voltak büntények, és egy olyan amiben olyan gyorsan szaladt az idő, hogy a gyerek megszületett, és estére már öreg volt :D Ezt a két bolygót beiktathatnánk :P

 

ÁÁáá nem már... :D Ez egy komoyl sci-fi sorozat lesz, nincs helye a viceknek

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 465
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lol csak ne vigyem túlzásba a már elkezdet regényem alkotóelemeinek beolvasztását, a birodalomakra és a bolygókra értettem. :P

oké jegyzetelek de előre szólok hogy csak hétvégén tudok neki állni igazán, habár haza felé a buszon is valószínű, hogy kitalálok valamit. Az első rész az maradjon az eredeti vagy esetleg egy bemutató jellegű legyen, értem az alatt, hogy mitörtént a földel, a jelenlegi helyzetet ennek a világnak a bemutatása vagy az inkább már a demó verzió lesz vagyis intro?

A szereplők hogyan találkozzanak, azzal tisztában vagyok, hogy gyerek korukban hallgatják az öregembert. :P

Viszont előtte hogyan találkozzanak vagy ezt bízzam a saját fantáziámra mert van ötletem.

 

Ja colt.45 persze segíthetsz én is adok bele te is, mindenki.

Link to comment
Share on other sites

Jah a nebulával kapcsolatban csinálhatsz több féle színben mert így igaz hogy egy kis star trek-es elemet viszünk bele, de legalább több tényező is segítheti és zavarhatja a szereplőink helyzetét. ;)

 

pl

sárga: az az embereket zavarja meg, egy idő múlva belehalnak ha sokáig vannak benne.

piros: a hajókat rongálja.

lila: a senzorokat vagyis érzékelőket zavarja be

kék: a hiperhajtóművet zavarja be stb.

ez csak ötlet.

Link to comment
Share on other sites

nemtudtok egy olyan progit / videoszerkesztőt amivel képeket lehet összefűzni valamilyen médiafájlá ? :huh:

mert ha ez meglenne , akkor , igaz hogy aprólékos melóval de sikerülne megcsinállni a cuccot :P

 

ja , és a movie maker kizárva :D

olyan kéne amivel be lehetne állítani a sebességet is :huh:

Link to comment
Share on other sites

Megnézem mit tehetek ez ügyben de csak holnap délután.

 

A bolgyóknak adhatsz neevet, de nekem fingom sincs róluk.

 

1. Bolgyó: Olyan mint a mai föld. -->Maratan (Márátán kicsit angolos kielytés)

2. Bolgyó: Egy vízgolyó, vízalatti várossal, halemberek élnek ott, ahol a legnagyobb bűn a gyilkolás. Bármilyen fajuakat befogadnak. Bármilyen gyilkosságért halálbüntetés van itt, kivéve ha a vádlott bizonyítsa, hogy ártatlan, pl. azzal hogy bebizonyítsa, hogy pl. egy tömeggyilkost ölt meg. -->Hivamderh (Hivámder)

3. Bolgyó: Egy tűzbolgyó. A Monarchia féleségnek a legfőbb bázisa. Tele vulkánokkal. Az egész bolgyót a vulkánikus alapú kőzet fedi el (kivéve az épületeket és a városokat), noha vulkánikus kinézete ellenére viszonylag hideg az éghajlat itt. -->Stranggent (sztréndzsent)

4. Bolgyó: Ez legyen valami sivatagos. -->Sacino (szákino)

5. Bolgyó: Ez legyen valami havas. -->Zuyllty (zuilti)

6. Bolgyó: Egy régi bolgyó, ahol törzsek élnek, esőerdős éghajlat, és sok tenger. Régen a térképen volt, de ma már nincs feltérképezve. Majd a szereplőket a sors idehozza, és anyagokat kell találni hogy megjavítsák az űrhajójukat, hogy elhúzzanak innen. -->Tifklaime (tifklám)

 

A zárójeles a kiejtésük egyelőre ennyi. ;)

 

ui:ne sértődjetek meg, de a karaktereket esetleg magatokról is mintázhatnátok valamennyire, hogy tükrözze a szinkronhangot. ;)

Link to comment
Share on other sites

Megnézem mit tehetek ez ügyben de csak holnap délután.

 

 

 

1. Bolgyó: Olyan mint a mai föld. -->Maratan (Márátán kicsit angolos kielytés)

2. Bolgyó: Egy vízgolyó, vízalatti várossal, halemberek élnek ott, ahol a legnagyobb bűn a gyilkolás. Bármilyen fajuakat befogadnak. Bármilyen gyilkosságért halálbüntetés van itt, kivéve ha a vádlott bizonyítsa, hogy ártatlan, pl. azzal hogy bebizonyítsa, hogy pl. egy tömeggyilkost ölt meg. -->Hivamderh (Hivámder)

3. Bolgyó: Egy tűzbolgyó. A Monarchia féleségnek a legfőbb bázisa. Tele vulkánokkal. Az egész bolgyót a vulkánikus alapú kőzet fedi el (kivéve az épületeket és a városokat), noha vulkánikus kinézete ellenére viszonylag hideg az éghajlat itt. -->Stranggent (sztréndzsent)

4. Bolgyó: Ez legyen valami sivatagos. -->Sacino (szákino)

5. Bolgyó: Ez legyen valami havas. -->Zuyllty (zuilti)

6. Bolgyó: Egy régi bolgyó, ahol törzsek élnek, esőerdős éghajlat, és sok tenger. Régen a térképen volt, de ma már nincs feltérképezve. Majd a szereplőket a sors idehozza, és anyagokat kell találni hogy megjavítsák az űrhajójukat, hogy elhúzzanak innen. -->Tifklaime (tifklám)

 

A zárójeles a kiejtésük egyelőre ennyi. ;)

 

ui:ne sértődjetek meg, de a karaktereket esetleg magatokról is mintázhatnátok valamennyire, hogy tükrözze a szinkronhangot. ;)

 

Aha, jó nevek.

 

Link to comment
Share on other sites

Üdv!Én is beállnék a stábba.Jó elképzeléseim vannak.Pl.South Park Die Hard-dal összeforasztva :lol::P Az első részbe akk a tata mesél....A másodikban a történelem megismétli önmmagát,vagyis az első részt,csak ugye másik szereplőkkel(pontosabban azokkal akik az első részbe gyerekek)Vannak még ötleteim csak már késő este van,ilyenkor nem forognak a fogas kerekeim :P

Link to comment
Share on other sites

Üdv!Én is beállnék a stábba.Jó elképzeléseim vannak.Pl.South Park Die Hard-dal összeforasztva :lol::P Az első részbe akk a tata mesél....A másodikban a történelem megismétli önmmagát,vagyis az első részt,csak ugye másik szereplőkkel(pontosabban azokkal akik az első részbe gyerekek)Vannak még ötleteim csak már késő este van,ilyenkor nem forognak a fogas kerekeim :P

 

Látom egyre többen vagyunk :)

 

Legalább már forgatókönyv írókban nem szenvedünk hiányt :lol:

Link to comment
Share on other sites

Megjöttem :)

Tegnap is egy picikét dolgoztam a programmal és valahogy valami és karaktereket is meg lehet mozgatni, nem csak a sajátját, de ehhez nem értek sajnos :( 1,5 órát dolgotam este, hogy csak "meg bírjam" mozdítani az egyik ALAP karaktert.

kb 1,5mp az egész és 60.MB :S

Link to comment
Share on other sites

Ahogy nézelődtem itt a fórumokban ráakadtam -Vin- re (Elite remember) és az aláírásában van egy olyan munka, hogy olcsón vállal grafikai munkát stb. Szerintem meg bírnánk vele egyezni a karakterek létrehozását illetően.

Itt a link:

http://vin.ninausz.hu/#webdesign

Link to comment
Share on other sites

Ahogy nézelődtem itt a fórumokban ráakadtam -Vin- re (Elite remember) és az aláírásában van egy olyan munka, hogy olcsón vállal grafikai munkát stb. Szerintem meg bírnánk vele egyezni a karakterek létrehozását illetően.

Itt a link:

http://vin.ninausz.hu/#webdesign

 

Én ellenzem a pénzes ötletet. A filmet ingyen kellene készítenünk.

Legalábbis én az anyagiakat nem vállalim :P

Link to comment
Share on other sites

Hát kellett... :(

Sajnos nemtok összedobn egy desinget hozzá :S

Ezért neked kellene :D

 

Mivel készíted az oldalt?

 

Használd a www.ucoz.com-t! Az a legjobb! Gyors, egyszerű, és nyugodtan adhatsz hozzá fórumot, meg hasonló dolgokat!

Link to comment
Share on other sites

nem állt meg csak mindenki fejlődik :D

én még mindig keresem a megfelelő cuccost a videohoz :(

ha viszont a kész vidit fellehetne gyorsítani , és a tempót is megválasztva lehetne elmenteni , akkor gyakorlatilag nem is lenne gond :D

 

mert ahogy így kézzel pörgetem a képeket , nem rosszak , csak kicsivel több meló és egy program kell bele :)

Link to comment
Share on other sites

nem állt meg csak mindenki fejlődik :D

én még mindig keresem a megfelelő cuccost a videohoz :(

ha viszont a kész vidit fellehetne gyorsítani , és a tempót is megválasztva lehetne elmenteni , akkor gyakorlatilag nem is lenne gond :D

 

mert ahogy így kézzel pörgetem a képeket , nem rosszak , csak kicsivel több meló és egy program kell bele :)

 

De fontos, hogy Anime Studio-t használunk az animáláshoz. South Park, folyamatos mozgással.

 

De a Movie Maker-el mi a baj? Úgyis én fogom összeilleszteni a képet a hangokat, és mindent a Movie Maker-el, nektek csak el kell küldeni a cuccost.

Link to comment
Share on other sites

értem , de ahoz hogy a képeket video-vá gyúrjam nem elég a movie maker :D

aztán a kész cuccokat megtudod csinállni avval , de én most képkockánként dolgozok , ezért kell egy jobb nekem :)

 

de majd meglátod az eredményt , az első az tényleg a legelső , össszecsapott próbálkozás :) de azért annyira rossz nem lett szerintem :D

Link to comment
Share on other sites

értem , de ahoz hogy a képeket video-vá gyúrjam nem elég a movie maker :D

aztán a kész cuccokat megtudod csinállni avval , de én most képkockánként dolgozok , ezért kell egy jobb nekem :)

 

de majd meglátod az eredményt , az első az tényleg a legelső , össszecsapott próbálkozás :) de azért annyira rossz nem lett szerintem :D

 

Jó, ezt majd MSN- megbeszéljük. De akkor mond meg az MSN címedet.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...