Jump to content
PirateClub.hu

Csináljunk saját filmet


cerh2
 Share

Recommended Posts

Gyors voltál :)

Ha tudnék valamiben segíteni a "filmmel" kapcsolatban akkor szolj és megprobálok segíteni amiben csak tudok.

 

Kutatni kellene, hogy hogyan és miként lehetne az Anime Stúdióba South Parkos figurákat rakni. Akkor megszűnne a darabos mozgású SP-s figurák kora, és folyamatosan mozognának az SP figurák.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 465
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Próbáljátok ki ezt a progit. Nekem tetszik, de nem lehet képet betölteni :(

Magyar bone tutorial kellene az Anime Studio Pro-hoz.

 

A háttérkészítésben továbbra is szeretnék segíteni. Mondjátok, hogy milyeneket csináljak és az SP-ben láthatóakhoz hasonlót össze tudok hozni.

Link to comment
Share on other sites

Próbáljátok ki ezt a progit. Nekem tetszik, de nem lehet képet betölteni :(

Magyar bone tutorial kellene az Anime Studio Pro-hoz.

 

http://www.flashpulse.com/video/animestudio_bones.html

 

Ehhez nem kell semmi hang, ez még hang nélkül is megmutat mindent.

 

 

Hátterekből kell Űrhajós, Űrös, Földes (kell városos, mezős, erdős és falus is)

Link to comment
Share on other sites

először csinálok majd egy próbát :)

nem lessz egyszerű , de majdcsak összejön :lol:

 

a mérettel lehet egy kicsi gond , deee idővel az is meg lessz oldva ;)

 

A méretet meg lehetne oldani azzal, hogy az emberek olyan magasak lesznek mint az EastPark-ban. Southj Parkos emberek, de megvannak nekik az emberi test arányai, pl. viszonylag magas láb, viszonlag kicsi fej (legalábbis az eredi south park-al ellentétben az ember testéhez képest), stb.

Link to comment
Share on other sites

Tegnap elolvastam az első 7 oldalt.

 

A forgatókönyhöz kellenek alapok pl a karakterek hogyan néznek ki milyen szálon fusson a történet egy, több.

Esetleg legyenek benne cselszövések, milyen stílus: véres, nem véres, spamelo.

Mert ugyebár galaxisban (űrben) utaznak egy űrhajóval.

Az űrhajónak a felszereltsége?

Esetleg belehet vonni két birodalmat, esetleg egy háborút attól függ hogy mi legyen a követelmény. És ekkor jut eszembe hogy akkor honnan induljanak mert a föld felrobbant ugyebár.

Ezért kell egy-két alapot írni. De a sötétben is tudok tapogatózni, írni. ;)

 

A szereplők stílusa nagyából megvan ami az első oldalakon van leírva.

 

Ui: most olvasom a lemaradt 3 oldalt. Csak sajna délelöt dolgozom vagyis csak hétköznap. ;)

Link to comment
Share on other sites

Még nem biztos, ne éld bele magad :) De ezt MSN-en vitassuk meg :D

 

MSN-n nem lehet, de ne kérdezd vissza, inkább olvass vissza.

 

Tegnap elolvastam az első 7 oldalt.

 

A forgatókönyhöz kellenek alapok pl a karakterek hogyan néznek ki milyen szálon fusson a történet egy, több.

Esetleg legyenek benne cselszövések, milyen stílus: véres, nem véres, spamelo.

Mert ugyebár galaxisban (űrben) utaznak egy űrhajóval.

Az űrhajónak a felszereltsége?

Esetleg belehet vonni két birodalmat, esetleg egy háborút attól függ hogy mi legyen a követelmény. És ekkor jut eszembe hogy akkor honnan induljanak mert a föld felrobbant ugyebár.

Ezért kell egy-két alapot írni. De a sötétben is tudok tapogatózni, írni. ;)

 

A szereplők stílusa nagyából megvan ami az első oldalakon van leírva.

 

Ui: most olvasom a lemaradt 3 oldalt. Csak sajna délelöt dolgozom vagyis csak hétköznap. ;)

 

Igen, 2 birodalmon én is gondolkoztam. Lesz benne véres, spamelo, akciós, horroros és romantikus jelenetek is.

 

 

szerintem legyen spamelo , legyen benne egy két b.meg olás is :D

elvégre south parkos lessz :)

 

a forgatókönyvben pedig segítek ha gondolod :)

 

Attól hogy még South Parkos lesz, még komoly lesz. Lesz benne egy kevés humor, de nagyjából komoly sorozat lesz. Amúgy is, Sci-fi sorozat lesz, vagy legalábbis jövőben játszódó fantasy féleség.

Link to comment
Share on other sites

És mivel Sci-Fi lesz, ezért sajnos akaratom ellenére (mivel nagyon utálom a technot) rakni kell valami elektro-t is, hogy meglegyen a futurisztikus feeling.

Esetleg techno helyet:

Linkin Park - Bring Me Back to Life

linkin park - leave out all the rest

Rammstein - 5-4

Rammstein - Mein Herz Brennt

 

Zúzós részekhez is lehet adni valami hasonlót. De nekem mind1.

 

 

Ui: A képpel kapcsolatban tényleg a sötétkékes alapon fehér csillagok és köztük csillagködök vagyis nebulák.

Link to comment
Share on other sites

Esetleg techno helyet:

Linkin Park - Bring Me Back to Life

linkin park - leave out all the rest

Rammstein - 5-4

Rammstein - Mein Herz Brennt

 

Zúzós részekhez is lehet adni valami hasonlót. De nekem mind1.

 

A képpel kapcsolatban tényleg a kékes alapon fehér csillagok.

 

Olvasod a gondolataimat :)

 

Mindig is ilyet akartam a sz** techno helyett.

Link to comment
Share on other sites

Bolygó neveket adhatok én is vagy majd ti dobjátok?

Akkor egyelőre két birodalom

1. Köztársaság alapú

2. Monarchia

 

A főszreplők a kapcsolódjanak valamelyikhez vagy semlegesek legyenek persze nem muszáj ez alaápján ki indúlni.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem a szereplők közt lehetne olyan, hogy a 2 közl egy kettő a másikhoz tartozik és mégis muszály összedolgozniuk vagy ilyesmi. A háttérrel kapcsolatba megnézem, mit tehetek.

Link to comment
Share on other sites

Bolygó neveket adhatok én is vagy majd ti dobjátok?

Akkor egyelőre két birodalom

1. Köztársaság alapú

2. Monarchia

 

A főszreplők a kapcsolódjanak valamelyikhez vagy semlegesek legyenek persze nem muszáj ez alaápján ki indúlni.

 

A bolgyóknak adhatsz neevet, de nekem fingom sincs róluk.

 

1. Bolgyó: Olyan mint a mai föld.

2. Bolgyó: Egy vízgolyó, vízalatti várossal, halemberek élnek ott, ahol a legnagyobb bűn a gyilkolás. Bármilyen fajuakat befogadnak. Bármilyen gyilkosságért halálbüntetés van itt, kivéve ha a vádlott bizonyítsa, hogy ártatlan, pl. azzal hogy bebizonyítsa, hogy pl. egy tömeggyilkost ölt meg.

3. Bolgyó: Egy tűzbolgyó. A Monarchia féleségnek a legfőbb bázisa. Tele vulkánokkal. Az egész bolgyót a vulkánikus alapú kőzet fedi el (kivéve az épületeket és a városokat), noha vulkánikus kinézete ellenére viszonylag hideg az éghajlat itt.

4. Bolgyó: Ez legyen valami sivatagos.

5. Bolgyó: Ez legyen valami havas.

6. Bolgyó: Egy régi bolgyó, ahol törzsek élnek, esőerdős éghajlat, és sok tenger. Régen a térképen volt, de ma már nincs feltérképezve. Majd a szereplőket a sors idehozza, és anyagokat kell találni hogy megjavítsák az űrhajójukat, hogy elhúzzanak innen.

7. Bolgyó: A föld. Igen a mi földünk, ahol már 10 millió éve emberek laknak. Vagyis csak laktak. 2080-ban (amikor a sorozat játszódik, az első rész kivételével ami 2070-ben), sőt már 2050-ben a föld felszine vulkánikus lett, és nincs már ott semmi élet.

Link to comment
Share on other sites

Aaaa Mézga család az űrben az megvan? :P Volt egy ilyen bolygó benne, ahol mindenki detektív volt, és egyfolytába voltak büntények, és egy olyan amiben olyan gyorsan szaladt az idő, hogy a gyerek megszületett, és estére már öreg volt :D Ezt a két bolygót beiktathatnánk :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...