Jump to content
PirateClub.hu

Csináljunk saját filmet


cerh2
 Share

Recommended Posts

Az a gond, hogy ezeket nem tudom, hogy vigyem be a progiba :( Most próbálkozok, de eddig semmi.

 

Szar ügy. Akkor gondolom le is mondhatunk a South park féle Sci-firől. Visszatérés az Anime ötletéhez :(

 

G-PONT, és mindenki ki fog akadni...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 465
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

van még egy mentőötletem :)

hosszabb lessz , de megoldhatjuk.

 

képkockánként csináljuk meg , és akkor south parkos mozgás is adott lessz :D

 

Nem hiszem hogy arra animátorunknak lenne türelme. :blink:

 

Nem is tudom. Talán a Manga figurák is jók lesznek, Tehénszemű nők nélkül, Tüskehajú izmos emberek nélkül, na meg persze anélkül hogy kiruccannak az űrba harcolni és a légüres térben lobog a hajuk. :D

 

De azért kiváncsi voltam milyen lett volba a South Parkos módszer :(

Link to comment
Share on other sites

szerintem azért adhatnánk az ötletnek egy esélyt :D

fix háttér , és a szereplők mozoghatnának kicsit darabosan is, mint a sp-ban ;)

 

Oké, igazad van. De azért kellene mozgó háttér is, pl. űrutazásban.

 

Nekem az a lényeg, hogy a Bone Systembe be tudjam rakni, de ezért kellene az, hogy valaki lefordítsa a Bone tutorialt.

 

Letöltöttem, de nem tudom a Moho fájlokat megnyitni.

Link to comment
Share on other sites

Ahhoz akkor kell a program :( Töltsd le! :)

 

Én a kockáról-kockára gondoltam :D

 

A űrutazásnál elég a háttérmozgatás is, csináltam már olyan játékot, amiben az űrhajó fül-le megy és a fehér pontok pedig futkosnak a háttérben szóval jó ez az ötlet.

Link to comment
Share on other sites

Ehhez progi? Ha ad valaki, akkor ezt is ki lehet próbálni.

 

Utána kellene keresni a Google-n. beírjukl "Moho olvasó", vagy "program that reads moho" és akkor kidob egy program nevet, és akkor már csak "XY (a program neve) free download"...

 

Képről képre?

 

De ott 25 Fame kell hogy 1 másodperc összegyűljön!

 

Na ez lesz aztán a nehéz munka :D

Link to comment
Share on other sites

Töltsétek már le a progit :D Nem csak ilyen "én vagyok a kemény, hajam sárgán az égnek" stylusú karaktert lehet. Akár egy kezet is lehet mozgatni, de a bone redszert nem tudom még használni. Ehhez kellene, hogy letöltitek a progit és a moho fileket megnyitjátok vele.

Link to comment
Share on other sites

Töltsétek már le a progit :D Nem csak ilyen "én vagyok a kemény, hajam sárgán az égnek" stylusú karaktert lehet. Akár egy kezet is lehet mozgatni, de a bone redszert nem tudom még használni. Ehhez kellene, hogy letöltitek a progit és a moho fileket megnyitjátok vele.

 

Hol kell letölteni?

Link to comment
Share on other sites

van még egy mentőötletem :)

hosszabb lessz , de megoldhatjuk.

 

képkockánként csináljuk meg , és akkor south parkos mozgás is adott lessz :D

Ahoz akkor több ember kéne.

 

Van még egy hely??

Milyen fajta zenék kellenének?? Forgatókönyv írásában segítség kell?? Vagy valami egyébb? :D

Link to comment
Share on other sites

cerh

 

Mégis benne szerepelhetek, és még a weboldalt is megtudom csinálni :P

Azért 1-2 nap mert én jó oldalt akarok csinálni :D

 

Szerk.:A weboldal, úgy jó lesz, hogy mindent megrajzolok és három részre fel szabdalom őket?!

Első lenne a feljéc.

Második a menüsor.

Harmadik pedig a szöveg...

Link to comment
Share on other sites

Ahoz akkor több ember kéne.

 

Van még egy hely??

Milyen fajta zenék kellenének?? Forgatókönyv írásában segítség kell?? Vagy valami egyébb? :D

 

Nem is tudom. Forgatókönyv írásában azért kellne 1 kis segítség, e akkor olvasd el az 1. oldalon az 1. részt.

 

A zenés rész már foglalt, de azért kellene 1-2 zene. És amikre szükségünk van: Valami nyálas komolyzene/népzene/pop-rock, valami kemény rock, és valami csatába illő techno.

 

A kezdő zenét én már megszereztem.

 

cerh

 

Mégis benne szerepelhetek, és még a weboldalt is megtudom csinálni :P

Azért 1-2 nap mert én jó oldalt akarok csinálni :D

 

Szerk.:A weboldal, úgy jó lesz, hogy mindent megrajzolok és három részre fel szabdalom őket?!

Első lenne a feljéc.

Második a menüsor.

Harmadik pedig a szöveg...

 

Oké. De akkor aztán meg legyen 2 nap alatt :D

Link to comment
Share on other sites

Nah megjöttem.

Én tegnap este tanulmányoztam a programot, csontot tudok szerkeszteni, csak South park-os figurákkal még nem probáltam.

Nehéz lesz, de megoldjuk :)

Jó kis csapat lettünk!

Ne adjuk fel!!

 

Nem adjuk fel. Most végre megvalósul az álmom: darabos mozgás nélküli South Parkos emberek!

 

Igen, jó kis csapat lettünk.

Link to comment
Share on other sites

Nyálas komolyzene? :) Csak nem a romantikus részekhez? Mert akkor van olyanom :D

 

De igen. A romantikus részekhez :D Nyális komlyzene, de népzene, pop vagy pop-rock (lájt rock) is megteszi.

Nekem megvan a Queen-től a One Year of Love :D Nekem mid van?

 

 

Akciós zenéhez sajnos az általam gyűlölt Techno kell ( :angry: ), hogy megadja a Futurisztikus és Sci-fi fílinget.

 

A Horroros részekhez szerintem megteszi egy-két Alice Cooper-es szám. Na jó, csak viccnek szántam, keresni kell Horror filmekből is zenéket.

Link to comment
Share on other sites

Hát nem birok semmit se mozgatni a SP-os figurákon. Adtam nekik csontot, de akkor se mozognak...

Túl össze van zsúfolva, mert minden egy helyen van. PL: cerh karakterénél: a gitár rögtön ott van a kezében, kicsi a keze...Szerintem ezt a SP-os témát el is vethetjük, mert ahhoz profi program kellene és profi emberek :)

Mi most még "csak" össze szokunk és probálunk minden tőlünk telhetőt megtenni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...