Jump to content
PirateClub.hu

! Póker !


tibi004
 Share

Recommended Posts

  • Replies 335
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kösz Atis a választ :) Nem baj, legalább egy kicsit tanultam egy s mást a pókerről.

 

Közben meg most látom meghívtak Juno invitationalre pokerstarson :D 500 dolláros összdíjazás, csak jó legyek, és legyen jó lapjárásom :D

Módosította Nes-Thor
Link to comment
Share on other sites

Üdv

Hát még ilyenem sem volt :rolleyes:

Freeroll tornán döntő asztalon maradtunk 3-an chip leadernek nagyon vezetett volt 60 ezre... nekem 10 a másiknak meg 8....

Na elkezdtem all inelgetni és feljöttem 25 ezerre a csaj 10-re a chip leadernek meg 1 kicsivel több mint 40 volt

Na és ilyenkor történt vmi a chip leaderrel v elment a nete v csak egyszerűen kilépett, de elkezdett eldobálni mindent na én meg közben all in a csajjal fel 35-re csávónak 40 kezdődött a heads up :) Ő mindent eldobott én meg mindent megadtam... folyamatosn csökkent pénze nekem meg nőtt háhá és addig csináltuk ezt amíg én nyertem :lol:

Pedig voltak pillanatok amikor azt hittem h feladom annyira vezetett az egész torna során a chip leader és anynira nem jöttek a lapok, de a végén nagy mákom volt.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Hali!

 

 

Találtam egy pókerklienst, ami akár megfelelő is lehet számunkra!

 

http://www.octogonpoker.hu/

 

Van privát asztal lehetőség, tehát akik jelentkeznek innen, azok ülnek majd le :) 6-os és 10-es asztalokat is lehet csinálni, meglátjuk hányan jelentkeznek. ha pedig így van akkor akár írhatnánk is a Pirate-nek hogy hirdesse meg a versenyt valahol az oldalon mert sajna ide nem sokan néznek be.

 

Aztán lehetne tolni egy kis Pirate-bajnokságot.

 

 

Akinek jobb ötlete van a kliensre az szóljon bátran.

 

negatívuma, hogy vakokat nem lehet beállítani 5 percenként automatikusan emelkednek.

Link to comment
Share on other sites

Természetesen jövök én is, egyébként erre meg a ddpoker.com progija tűnik a legalkalmasabbnak.

 

Ez egy egyszerű kis program, valaki megkreálja szobát (beállítja zsetonokat, vakokat, vak emelkedésének az idejét, esetleg a szünetet), ezután a program legenerál egy címet ahova belehet csatlakozni. Azt beírja ide a fórumba, mi pedig bejelentkezünk és már játszhatunk is.

 

Ha feltelepítettétek, azután kell profilt regelni valós emailel, majd aktiválni emailben.

 

A program innen szedhető le:

http://www.ddpoker.com/download

 

Link to comment
Share on other sites

Már több mint tízen vagyunk, csak rajtunk múlik, hogy mikor ülünk le végre játszani. Van több lehetséges opció (ddpoker, octogon, pokerth), azt kellene eldöntenünk, hogy melyik este és hol játszunk. Aztán, ha megjön a hivatalos bólintás fentről, akkor meg ki lehet majd írni a nagy PirateClub.hu-s bajnokságot is.

Link to comment
Share on other sites

Tőlem szinte bármikor mehet a cucc.

A lényeg hogy válasszuk ki végre vmelyik klienst, meg egy időpontot. Gondolom a legmegfelelőbb vmelyik este lenne vagy késő délután.

Nekem ezen a héten minden délután és este jó kivéve a pénteket. Legalábbis eddig úgy tűnik :D

Link to comment
Share on other sites

Szerintem írjunk olyan időpontokat a kezdésre, ami megfelelő nekünk.

 

Nekem jó lenne a holnapi fél 8-as kezdés. Esetleg még egy csütörtöki 8 órás. Később nem szeretném kezdeni, mert a pókerhez ébernek kell lenni és én 10-11 fele már egyáltalán nem vagyok az :D Meg ugye nem tudni, meddig játszunk... :)

Link to comment
Share on other sites

No épp ezért kellene egy távolabbi. Mondjuk jövő heti időpont. Addig mindenki benéz akit érdekel, az fix. Addig mindenki le tudja tölteni a klienst stb.

 

Esti 7 órás kezdés az milyen? Mondjuk jövő hét kedden? 1 hét alatt mindenki akit érdekel idejön és nyilatkozik. 10-en szerintem akkor leszünk. Aztán ha 7kor kezdjük akkor nem éjszakába menően fogunk játszani hanem viszonylag értelmes időben befejeződik a gém.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...