Jump to content
PirateClub.hu

Szállító 3


PrinceCherry
 Share

Recommended Posts

Megérkezett az első előzetes A szállító harmadik részéhez. A sztoriról viszonylag keveset tudunk meg, de főhősünknek a rosszfiúk mellett egy csuklójára erősített bombával is meg kell küzdenie.

 

Már korábban beszámoltunk a hírről, miszerint Jason Statham harmadszor is magára ölti az ex-katona, Frank Martin alakját, ám akkor még nem hittük volna, hogy viszonylag hamar megérkezik az első mozgóképes előzetes a filmből.

 

http://www.movieweb.com/video/V08F58fkosBIMV

 

És lám, végre befutott A szállító 3 hivatalos teasere. A sztoriról szinte semmit nem tudunk meg, de bizonyára egy félresikerült meló következménye a csuklóra szerelt bomba. Jason Statham mellett a Szökés rosszfiúja, Robert Knepper is feltűnik a moziban, aki valószínű nem Miller segítője lesz.

 

A bemutató időpontja is szép lassan elérkezik, november 28-tól már műsorukra tűzik az amerikai mozik.

 

Én már várom ;)

Link to comment
Share on other sites

először azt hittem hogy valami átverés, mert hogy az elején reklám van... tisztára mint a tv-ben :/

na sz'al én is várom, láttam az eddigi 2 részt és több filmből is kiderült számomra, hogy jól tud játszani ez a Statham a vásznon :)

Link to comment
Share on other sites

Nah üdv.

É nagy filmesnek tartom magam szóval beleszólok. Szerintem az első rész jó volt nagyon, a második szar volt. Ennyit erről. Nem írok monológot, csak annyit, hogy túl erőltetett volt. Aki bírja a jó filmeket érteni fogja a gondomat. Ettől remélem többet várhatok, bár a második rész alapjánnem is tudom. Majd meglátjuk.

Link to comment
Share on other sites

Az első rész nekem túl lapos volt, a második azonban nagyon tetszett, főleg amit a tűzoltócsővel művel, végig izgalmas és pörgős filmet kaptunk, remélem ez a 3.résszel is így lesz, valószínű elmegyek rá a moziba is!

Link to comment
Share on other sites

Az 1. rész az szenzációs!!!

A 2. rész az életem legnagyobb csalódása volt! Az 10 pontos skálán kap tőlem 2-3at!!! Az Szőrnyű lett!

De az előzetest megnézve, jónak ígérkezik!!! Főleg, hogy Robert Knepper is jáccik benne!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...