Jump to content
PirateClub.hu

A zokni


ztatze
 Share

Recommended Posts

A hely és az időpont ne tévesszen meg senkit, ugyanis egy halálosan komoly dolog ügyében szeretném kikérni véleményeteket, valamint a témában érintettek tapasztalatait.

 

Szóval:

 

Ki szokott-e lyukadni a zoknitok, és ha igen, melyik részén?

 

 

Link to comment
Share on other sites

jelentem nekem a sarkamnál és valamelyik lábujjamnál szokott, de nem figyelem melyik az a bizonyos lábujj :D

 

Biztosan a szélső, vagy a középső, esetleg a kettő között...

 

---

 

Huh, most megnyugodtam. Már kezdtem azt hinni, hogy rossz a lábam.

 

Apropó: hordjátok-e a lyukas zoknit tovább, vagy megszabadultok tőle?

Link to comment
Share on other sites

kiszokott lukadni, ja, elől-hátúl. zokninál nemteszek különbséget jobb és bal közt, szal eccer a kicsi eccer a nagy lóg ki :) és naná h hordom így is, na nem majd nem? :) amugymeg melohelyen bakancsban senkitse érdekel. ja meg hülye bakancstól van amikor a talpa is lyukas, na az tökjó érzés :D

Link to comment
Share on other sites

nagylábujj meg sarok. attól is függ hogy hordom-e tovább hogy mennyire lyukadt ki, ha kicsit akkor megvarom anya megmutatta hogy lehet faszául és azt mondta hogy vagy veszek vagy megvarrom magamnak neki elege van beöle, na én nagy ritkán és ha tényleg nem nagy akkor megvarrom lábujjnál viszont saroknál egyből repül...

Link to comment
Share on other sites

Na! Úgy látom, a lyukas zoknijaimmal nem vagyok egyedül a Föld kerekén. De hülye vagyok, hisz akkor ki venne zoknit, ha soha senkinek nem lyukadna ki? <_<

 

atis.89 írja, hogy ők még vesződnek foltozással. Érdekes. Mondjuk mi már elszoktunk tőle. (jólét van, wazze!)

 

Szóval ők mentik a menthetőt. Esetleg még valaki?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nekem is a sarkánál lyukadnak ki leginkább a zoknik. :)

De én semmi pénzért nem húznám úgy vissza a lábamra. Tudom ez egy kicsit irracionális, de irtózom attól, ha lyukas zoknit kell felhúznom. Ha kilukad, akkor újat veszek. Vagy ha nincs itthon másik, akkor inkább mezitláb vagyok.

 

Egyébként a zoknikról jutott eszembe egy kis anekdóta. Ajánlom figyelmébe azon gumiszobatársaimnak, akik még nem olvasták a megfelelő topikban a következőt: :D

 

A Föld és a Hold közt kb. félúton van egy bolygó. Akkora mint a Föld, de éterikus anyagból van, emiatt teljesen átlátszó, és semmiféle ismert fizikai módszerrel nem lehet kimutatni a létét. E bolygón élnek a Rézfaszú Baglyok. E Baglyok említett nemes szerve természetesen nem a megszokott rézből van (mert azt ki lehetne mutatni), hanem a réz éterikus lényegéből, szubtilis manifesztációjából, és emiatt egészen különleges tulajdonságai vannak. E Baglyok sem a mi általunk ismert baglyok, hanem a Bagolyság absztrahátumai. De egyben különleges baglyok is: azzal foglalkoznak, hogy az emberek büdös zoknijait lopkodják. Emiatt tűnnek el gyakran a fél pár zoknik. Ezeket aztán e Baglyok a maguk bolygóján összehegesztik. Az ellopott zokni maga is átlényegül elvont zoknisággá az ellopás pillanatában, emiatt sem kimutatható. Az hogy mire kell e Baglyoknak a sok ellopott büdös zokni, és miként tudják a gyúlékony zoknikat hegeszteni, félelmetes hittitok, ezen gondolkodni sem szabad, ezt csak a beavatottak érthetik meg évtizedes ima és meditáció után, ám aki kételkedik benne, arra e Baglyok szerencsétlenséget zúdítanak, mert rézfaszukkal megszúrják az ilyen ember belső szerveit, ettől azok megbetegszenek és meghalnak!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...