Jump to content
PirateClub.hu

Formula 1


Gabi89
 Share

Recommended Posts

az h a mekit csaláson fogják az nem jelenti azt h a többiek nem csalnak, mert ugyanúgy mindenki kihasználja a kapukat, csak nem kerül nagydobra.

hát igen egyetértek abban h se hamilton se massa nem érdemli meg a vb-t,és énis szivem szerint kubicának adnám, de ha már ő nem nyerhet akkor inkább hamilton, de az lenne a legjobb ha idén nem avatnánk vb-t :D

 

Azért ha csalnának akkor nagy dobra kerülne az...

 

5 pontot símán lefog dolgozni Massa, kell hozzá Raikkonentől egykis segítség és a NAGY hamilton elbúcsúzhat a vb címtől idén is...

Link to comment
Share on other sites

000_Hkg1751474_1000.jpg

 

milyen szép kompozíció ...

Link to comment
Share on other sites

kimice: lol.

 

 

Ne haragudj, ki fogta másra Massa hibáját ? :D Az egy dolog, hogy nem tudsz olvasni. De legalább IGYEKEZNÉL MEGTANULNI olvasni. Idézzem? Massa be van rágva. Ne haragudj, ezt írtam. Nevetséges, ezen mit lehet kiforgatni? Milyen toro rosso mögé szorult be? :D Webbert is lenyomta ( aki egyébként baromira nem toro rosso :D) Burdét meg lehetősége se volt utolérni :D

 

Ja küldd el még egyszer az értelmes kommentedet :D Legalább kétszer kell ám , úgy dukál :D

 

Fogalmazásgátlót szedsz egyébként? A szellemi leépülés jelei már régóta mutatkoztak, de az, hogy azt állítod, hogy én kimostam Fülöpöt, az bátor. :D Sőt :D Ez a legfinomabb kifejezés!

 

Tehát emellett azt mondod, hogy rajkó 10* volt leggyorsabb. Ne haragudj, erre szavak nincsenek :D

 

 

IGEN IGEN a mekláren érdemli meg, rendben, gondold ezt :D németek meg angolok együtt, pff :D Bundásliga összevonva a pudingzabálók tisztességével... Blőőő....

 

 

 

KÉRNÉM AZ ÖSSZES IDE ÍRÓ TAGOT, HOGY SEGÍTSEN NEKEM, NEM EMLÉKSZEM MIKOR VÉDTEM A MAI FUTAM UTÁN MASSÁT, DE HA VALAKI ELMONDJA, AKKOR AZT MEGSÜVEGELEM! (majd elmondom hogy mit jelent :D )

 

 

 

 

Na hogy emberekhez is szóljak, ne csak droidokhoz, sztem hamilton nem fog nyerni. A mezőnybe mindig nagyon beszorul, és van rá esély, hogy Kínában hiszti legyen...

 

 

 

Őőőő egyébként ez az "érdem" dolog... Ha az alapján avatnának vb-t, hogy ki érdemli meg, Hakkinen nem nagyon lett volna vb soha :D Se 98-ban se 99-ben nem ő volt a legjobb... Szóval nem nagyon számít. Lehet hogy szimpatikus volt, de nem ezen múlik. Vagy pl Irvine majdnemvébécíme 99-ben... Bárki szerint megérdemelte volna? Antipatikus bunkó volt mindig is :D

Link to comment
Share on other sites

te láttad is a futamot vagy csak olvastad, mert az elején massácska nem tudott lenyomni egy búrdét aki ugyebár torro rossoban ül.és h kifogja massa hibáját másra olvasd el,éppen saját maga.erről beszélek h ez az ember nem tudja azt mondani h bocs srácok elrontottam

http://www.a5.hu/cikkek/2/29051.shtml

Link to comment
Share on other sites

Hát én ebben a cikkben nem találok mentegetőzést, akárhogy is keresem. "Részemről ez csak egy versenybaleset volt" Hamilton is hasonlóan szokta megfogalmazni, csak ő még le is nézi azt akit leszorított/kitett/veszélyeztetett (szerk: amikor ő csinál hasonlókat).

Link to comment
Share on other sites

és az h kiszorított?

hol szorította ki egy autóhosszal elment mellette miután őfelsége elfékezte a kanyart.valószínű bársonyszőnyeggel kellett volna utat hagyni massának.meg ugyebár massa se gondolta komolyan azt a probálkozást füvön keresztül pfff

Link to comment
Share on other sites

Hali!

megint egy részben izgalmas futam volt. Hamilton tényleg hibázott az elején és mondhatjuk hogy jogos a büntetése(bár én kimi drukker vagyok de eléggé úgy tűnt hogy hamiton már nem tudott rendesen fékezni).

Amit massa művelt hamiltonnal az szerintem undorító.Hamiltonnak abban van igaza hogy amit ő csinált az nem ugyan az amit massa csinált vele és mégis ugyan azt a büntetést kapta.

„Mindig történik olyasmi, amit utólag visszanézve az ember másképp csinálna. Hibáztam, és megfizettem érte.Ugyanazt a büntetést kaptuk, de én senkinek sem mentem neki, Massa pedig nagyon is belém jött”

Link to comment
Share on other sites

csak ő még le is nézi azt akit leszorított/kitett/veszélyeztetett.

Ezzel nem erre a konkrét esetre céloztam, hanem Hamilton komplett F1-es pályafutására ;)

 

Egyébként az ilyenért amit Massa csinált mindig is boxutca áthajtásos büntetés járt. Régen annyi volt a különbség hogy akkor ilyen még nem létezett, csak stop and go penalty volt érvényben, olyankor azt kapták. De most ez a drive through penalty a "trend".

Link to comment
Share on other sites

Amit massa művelt hamiltonnal az szerintem undorító.

egyetértek,nekem ez az incidens úgy jött le h ha már én nem nyerhetek akkor ő se.

 

és ugyanez jött le hamiltonnál is az első kanyarban,ha én nem fordulok elsőnek akkor ő se.

 

szóval egy szóval nem tudnak veszíteni

Link to comment
Share on other sites

Nekem úgy jött le hogy "hú baszki ez megelőzött, nem hagyhatom".

De ha nem támad vissza akkor meg azt mondtad volna hogy elengedte őt mint Németországban. Szóval neked tökmindegy mit csinál Massa, úgyis belekötsz mint hülyegyerek a friss betonba.

 

Nincs értelme ezt tovább feszegetni, mindketten megkapták a büntetésüket és ott végeztek utána amennyire az erejükből futotta. Ugyanis miután Massa is letöltötte a büntetését, 7 másodperccel volt Hamiltontól a 13. helyen, Hamilton volt a 14. utolsó helyen és alig tudott hozni Massán. Pedig Massáék gyorsan taktikát változtattak, gumit cseréltek és megtankolták az autót. Ez egy jó döntés volt, ennek volt köszönhető többek közt az hogy Massa a végére úgy begyorsult. Hamilton nem bírt felgyorsulni és Massával se bírta tartani a tempót pedig mint mondtam a büntetések után "csak" 7 másodperc volt köztük. Ha ezt tartotta volna akkor most ő a 8 (Bourdais büntetése miatt). Ennyi.

Egyik kutya másik eb, mindkettejüket büntették, utána viszont Massa volt a jobb. Ennyi.

Link to comment
Share on other sites

Kimice, ellenkező esetben szerintem Hamilton is megpróbálta volna ott, egyikőjüknek sem kell kétszer mondani. Roló le azt mennek mint az őrültek. Meg hány unfair előzést láttunk már Hamiltontól? Egyszer ő is elszenved egy ilyet azt már rögtön telekiabálják a médiát ezzel. A többi szerencsétlen akinek meg Hamilton rosszatt tett meg csak tűri.

De kb Coulthard is ilyesmi. Ő is mindig nekimegy másoknak, kiforgatja, aztán ha őt pörgetik meg akkor egyből kikéri magának.

Link to comment
Share on other sites

Na nem olvaslak vissza bennetek, rég nem voltam már. :unsure: A mai verseny meg elég furi volt. :huh: Újabb Alonso győzelem, nem zavar (hisz úgysem sok vizet zavar :D ), de az viszont nagyon amit ma a pirosak csináltak! <_< Kiminek viszont gratulálni tudok csak, ő jól nyomatta, csak kár, hogy nem sokra megyen már vele, max a csapatért. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Bourdais:

 

"Három körön belül ki kellett állnia kereket cseréltetni, előtte voltam és már ekkor látszott, hogy mögöttünk fog végezni. Miért kellett volna arra gondolnom, hogy ilyen cselekedetre szánja rá magát? Egyszerűen nem értem.

Fogalmam sincs mit kellett volna tennem. Talán ha vörös szőnyeget terítettem volna elé és úgy adok neki szabad utat. Azt hiszem ez lett volna az egyetlen jó döntés..."

 

meg is értem hogy ideges...de ez van. :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

Bourdaisnak igaza van , Massa nem érdemelte meg a +1 pontot mert akkor már dühböl nyomta szerintem is ! Hamilton büntetése szerintem jogos mint ahogy Massaé is mert mindketten kakasként akartak versenyezni ! Raikonnen : no komment , megint egy szokványos Kimi produkció !!!

Azt azonban nem értem , hogy a Mc Larennél még mindíg nem tudták foganatosítani Hamika fejében , hogy elég egyetlen rosz mozdulat és meg fogják büntetni Őt , mert túl sokszor nyúl ilyen kis "trükkök"-höz s ebből már elege van az FIA-nak ! Majd minden versenyen volt neki egy le vagy kiszorítása egy nem teljesen szabályos előzése stb stb ... Hiába na akiből hiányzik a rutin abból hiányzik !!!!

 

Viszont Alonso minden dicséretet megérdemel !!! Nagyon jól és taktikusan versenyzett és a rajtbalhét kihasználva nevető harmadikként elfenekelt mindenkit ! Na ilyen egy 2x-es világbajnok ! Ez jelenti nálam a rutint és okos vezetést ! Tudta mikor , hol hogyan kell menni , mennyire kell hogy nyomja ahhoz hogy nyerjen !

Link to comment
Share on other sites

Én sem tudok annak a kapcsán dönteni, de a versenybíróság megtette helyettünk. :) Mondjuk Bourdaisnak amúgy se lett volna esélye, nem tudom miért erősködött.

 

Amit viszont hiányoltam ma azok az üzemanyagháborúról szóló legfrissebb információk. Valaki esetleg segítene nekem? Vagy hívjam fel Lacit így este 8-kor hogy meséljen már nekem egy kicsit erről? :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Na szóval .... előzőekhez nem nagyon tudok szólni :D

Alonso bravúros volt ismét, gyönyörűen autózott :)

Raikkönen autója megsérült a rajtnál és gumijai se üzemeltek rendesen, emiatt volt lassú ... elfogult vagyok lehet, de hiszek neki ;)

Massa és Hamilton ma bakizak .. bár Massa azért szerzett 2 pontot ... bár nem értem Bourdaist miért büntették meg ... furcsa :blink:

Hamilton meg elk...ta saját és a Ferrari versenyét .... nem is beszélnék róla ....

Kis Nelson is ma szépet ment ... nem tudom elég-e ahhoz, hogy maradjon ....

2 izgi futam vár ránk asszem :D

 

Link to comment
Share on other sites

nem tudom elég-e ahhoz, hogy maradjon ...

Hát figyelj, Szingapúrban is szépen ment neki a falnak, tanítani való módon idézett elő biztonsági autós fázist, ezáltal mesterien segítette hozzá Alonsot a győzelemhez. Ezek után nem kérdés hogy marad-e :D :D Briatore még tanít neki néhány fogást, pl hogyan lökjük ki a riválisokat balesetnek álcázva meg effélék és akkor ő lesz a legjobb másodpilóta :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

nagyon rossz szabályok vannak bevezetve a forma 1 be.... véleményem szerint nem volt helyes massa büntetése....hamilton előzött volna más helyen, jól tette massa h nem ment ki a fűre, csak éppen nem kelett volna megbűntetni

 

 

Akkor te egy nagyon elvetemült Massa rajongó vagy, aki nincsen tisztában a fair játszmával.

 

 

te láttad is a futamot vagy csak olvastad, mert az elején massácska nem tudott lenyomni egy búrdét aki ugyebár torro rossoban ül.és h kifogja massa hibáját másra olvasd el,éppen saját maga.erről beszélek h ez az ember nem tudja azt mondani h bocs srácok elrontottam

http://www.a5.hu/cikkek/2/29051.shtml

 

 

Elolvastam ezt a cikket. Hát, komolyan, hogy lehet a ferrari, meg Massa is ilyen unfair? Föl vannak háborodva a büntetés miatt, mert Massa egy áldott jó gyerek, aki ki se lökte Hamiltont. Méghogy Hamilton szorította le! :lol: ez vicc.

Massa védte a pozícióját Hamilton ellen, a sikán elött. Massa elég későn fékezett, lecsúszott az ideális ívről, túl szélesen vedte be. Hamilton Massa elé került, teljesen elötte volt. Massa nagyon türelmetlen volt, jéé ez leelőzött bmeg mondat jöt ki belőle, és rögtön meg akarta előzni. Mindent bevetett, levágta a kanyart 4 kerékkel, és kilökte Hamiltont. ennyi. Szal JOGOS a büntetés.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Szerintem egyébként ezt a manővert pont Hamiltontól tanulta...

 

Hamilton egész évben ilyeneket mutatott be ,szinte kivétel nélkül mindegyik futamon volt egy hasonló szabálytalan megmozdulása , Massa csak leutánozta :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...