Jump to content
PirateClub.hu

Formula 1


Gabi89
 Share

Recommended Posts

Jó de azért Schumacher az mindig is a profizmus híve volt (ne feledd hogy ő volt az első igazán profi pilóta) és ilyen esetekben rendet tenne. Dominecale meg csak ül a seggén és bámul ki a fejéből (kis túlzással). Amúgy ezt a Schumacheri dolgot csak úgy halkan jegyeztem meg. Jelenleg ő is jobb lenne csapatfőnökként. Sőt, legjobb akkor lenne ha a hátralevő futamokon beugrana Raikkönen helyére aztán Hamiltont megiskolázná a pályán és megnyeretné Massával a vb-t :D :D Én emlékszem arra amikor kettős lábtöréséből visszatérve Irvinenal majdnem megnyerette a futamot (csak majdnem mert persze Irvine elcseszte) úgy hogy közben Hakkinen orra alá nem kevés borsot tört. :D Na mindegy, ez csak hiú ábránd. Azonban a Ferrarinál nagyon komoly változtatásokra van szükség, ez így nem állapot.

Link to comment
Share on other sites

A konstruktőri bajnokságban meg csak 2 ponttal vezet a meki ,szóval nemtudom miért akarod Vikking keresztrefeszíteni Raikkönent miatta ... főleg ,hogy a mai Ferrari teljesítmény miatt leginkább az okolható akinek viszketett a tenyere ,és ezért elkezdett gombokat nyomogatni ...

Link to comment
Share on other sites

Schumi profizmusát nem vitatom, de ez egy csapatvezetéshez nem elég, minden posztra kell megfelelő ember, mi csak a 3 nagy "góréról" tudjuk, hogy elment, de kisebb posztokról is tuti voltak azóta váltások, ugye Vodafone is elment, utcai eladásokból minimális a bevétel .... van pénz, de nem tudnak annyi pénzzel gazdálkodni, mint egy BMW, Honda, Toyota és Mclaren , nem nagy , de mint látjuk pénz az nem minden ;)

Szóval, lehet jót tenne, Schumi, de nem biztos, messze nem biztos ... ellenpélda mindenre van ;)

Link to comment
Share on other sites

Crunker :D :D :lol: Hát kb :D

 

Most megy az ismétlés, á pedig az elején milyen jól mentek a fiúk :( Nem akarom szidni Piquet de már megint alkotott... (Mondjuk Briatoreból és a taktikai érzékéből kinézem hogy Piquet neki küldte a falnak csak azért hogy Alonso a safety car alatt előbbre jusson :D :D :D )

Link to comment
Share on other sites

Hali!

 

Nos, most már nem szeretném Alonsot a ferráriban látni, amit ma csinált az a csapat!!! :huh: hát az durva volt, a Renault anno egyszer hibázott a hungaroringen (kerékanya)!A tankolásos baleset egyértelműen nem Massa hibája volt! Aztán Kimi -és most egyetértek vikking egyik hsz-ével- sorozatban harmadjára nullázik!!!

 

Massa idegeit körülbelül kettő másodperc alatt tették tönkre, nem csoda hogy utána már nem talált magára!

 

szerk.: Nah :lol: tudtam hogy valamelyikőtök elkezdi ezt az össze esküvés elméletet! :D :D

Link to comment
Share on other sites

Asszem nem ismétlem magam :D :D :D :D :D :D

 

 

Majd holnap leírom még kétszer :D

 

 

Áhh, ha kimi nem segít, nem lehet önerőből bajnok Massa. Ezt kell sajnos figyelembe venni. Mivel a csokigyerek ha hibázik, akkor is második, ezért hát...

 

Legalább EGYSZER elöbb kéne végeznie kiminek hamiltonnál. Ez sajnos kizárt. Úgyhogy már csak a jó szerencsében bízhatunk...

Link to comment
Share on other sites

Na meg ez a safety caros szabály... Meg ez a boxutca bejárat. Fain hogy éjszaka de én ilyen szar pályából többet nem kérek köszönöm, inkább Monacot világítsák ki, az egy nagyon király utcai pálya. Itt meg szarabb az aszfalt mint a magyar utakon. Egy F1-es pályán ez megengedhetetlen. Ahogy Palik is mondta, a közvetítés minősége rossz, a pálya rossz, a szervezés rossz, a "pályabírók" munkája rossz meg a többi...

Link to comment
Share on other sites

kimice: lol.

 

 

 

 

 

Szerintem inkább sajnálnod kéne hogy a kiskedvencedben annyira nem lehet bízni, hogy egyszer lenyomjon egy gyengébb autóval rendelkező, gyengébb képességű ellenfelet :) De ahogy gondolod. Légy boldog.

 

jah:

 

kimice: lol.

 

 

Inkább leírom még ma :D Sose árthat ez :D Előre :D

Link to comment
Share on other sites

Kimice te örök rejtély maradsz számomra ... a neved és az avatarod azt sugallja ,hogy Kiminek drukkolsz ,mégis szídod a Ferrárit és élteted Alonso-t és Hamiltont ,holott mind2 pilóta Kimi legnagyobb riválisai közé tartozik ,vagy tartozott az évek folyamán ...

 

Számomra ez összeférhetetlenség ,de persze vannak ilyen emberek .

Link to comment
Share on other sites

divatfan mi a nagy lófa.. én mindig is kiminek szurkoltam és tavaly óta vettelnek is.és az h éltetem alonsot mi benne a baj,elverte az olyan pilótákat akiknek ferrari vagy meki van a seggük alatt.kimivel nem tudom mi van de hogy a ferrarinal teljesen más minta mekinél az hót ziher.

 

és mért kéne nekem utálni alonsot vagy hamiltont?

én tisztelem őket mert igen ott vannak teszik a dolgukat, és nem kell még az ellenfelet szídni meg fikázni, elkell ismerni, ezaz amit sokan nem tudnak elismerni. és én a ferrarinak sose szurkoltam. csakis kiminek.

jah és még vmi nem az a nagy dolog h ott virítasz mikor a kedvenced megnyeri a futamot és a másiknak a pofájába nevetsz mikor kiesett az ő kedvence hanem sokkal inkább az amikor elismered ha a másik most jobb volt

Link to comment
Share on other sites

Az ilyeneket hívom én divatszurkolónak... (szerk: mire beírtam 2-en is beírták előttem! :D)

 

Amúgy Palik jó szokásához híven ma is reklámozta a Shell-t! :lol: Mostmár meglepődök hogyha nem mondja el minden futamon!

Meg az is tetszett hogy: "Massa hátából kinőtt kígyó" :D

Link to comment
Share on other sites

Kimicének van f1es tudása (ahogy ő fogalmazott) úgyhogy ő megteheti hogy divatdrukkerkedjen :lol: :lol:

mivan gospel hova tünt az oldalbordád ?

komolyan mondom ti egymást véditek meg vikkingel, vagy lehet egy azon személyek vagytok, nemtom mert bármit írok belémköttök.

és igen ti mit csináltok mikor hamilton nyer vagy bárki?, ha nem a ferrari.

annyázzátok azt aki megverte

Link to comment
Share on other sites

kimice: lol.

 

 

helyesbítenék: lol és LOL.

 

 

:D :D :D

 

 

Gospel oldalbordája vagyok? A zsenge 93 kilómmal fincsi oldalborda lennék. Gospel halle sztem vegyél darut :D

 

 

Di-vat-druk-keeeeer :D

 

Amúgy oda tűntem, hogy elvittem a barátnőmet a buszhoz :D Bocs :D LEgközelebb ilyen nem fordul elő :D :D Remélem nem haragszol :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...