Jump to content
PirateClub.hu

Formula 1


Gabi89
 Share

Recommended Posts

nem akarok vészmadárkodni ,de ha Hamilton így folytatja akkor Massa VB címe ezen a futamon úszott el ...

 

Kimiéről már rég lemondtam ,és a versenyzésén lehet látni néhány futam óta ,hogy ő is .

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hihetetlen, hogy Alonso győzött :)

Idén 5 csapat tudott győzni, de régen volt már ilyen, jó látni :)

Alonso nagyon örül , meg is értem :D

Glock, Rosberg is megérdemli a gratulációt, mindegyikük jól ment :)

Ferrariról nem beszélnék ;)

Link to comment
Share on other sites

Alonso szépen ment ,a kocsija is jó volt.Megérdemelt. Nico nagy mázlista de megtette amit tudott és jár ez neki. Hamilton már megint stabil,a merci megint jó volt. Ferrari egy szánalom. Massánál is hibáztak,kimi ott állt a boxban és elúszott az esélye. A merci végre átvette a vezetést a konstruktőröknél ami az ezévi teljesítményük alapján jár is ,de sok esélyük nincs megtartani :(:)

Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

Ez a Ferrari csapatának a szégyennapja ! Emellett Raikonnen is leszerepelt ! Massa szerintem a csapat hibája után már nem tudott 100%-osan a versenyre koncentrálni !

 

Kimice : finomabban a szavakkal ha kérhetem ! Ha csak ilyen formában tudsz írni akkor mehetsz Te is a ...... folytassam ? <_<

 

Nagyon nagy grat Alonsonak ! Teljességgel megérdemelte a győzelmet !

Link to comment
Share on other sites

Kimice hallod te kussoljál. Ilyenkor jár a pofád hogy igazság így meg úgy de amikor ez fordítva történt akkor meg kikérted magadnak. Takarodjál. A kis Raikkönened most dobta el a világbajnoki esélyeit (még amit a Ferrari hibái után lehetett volna esetleg menteni).

A mostani Ferrari mint csapat szánalom, ez tény, de pl a nagyképűt egyáltalán nem mondanám.

Link to comment
Share on other sites

Melyik megnyílvánulásra gondolsz? Kb ugyanolyan diplomatikus nyilatkozataik vannak mint bármely más csapatnak. Csak neked ilyenkor jár a pofád. De amikor fordítva történt akkor ki kérted magadnak most meg ugatsz ezerrel. Ennyit érsz mint ember: 0.

Nem vagyok ideges, de bosszant az hogy Schumacher idejében nem történt annyi ilyen eset mint itt 4 futamon belül többször is. Csupán ennyi. Ez a csapat nem méltó a Ferrari névre. Massa hajt mint állat meg most ahogy néztem Raikkönen is, és akkor ez a faszfej dominecale vagy hogyhívják meg a puhapöcs felfogásával elcseszi az egészet. Csupán ez a bosszantó. Meg a te patkány hozzáállásod.

Link to comment
Share on other sites

Háááááát... ez a futam..... <_<

A Ferrari csapat egy nagy 0 volt! Ilyen csapat meg sem érdemli a VB-t!

Alonso szépet ment de azt hozzá kel tenni hogy ha nincs jókor jó helyen akkor nem jött volna össze!

A safety car-os szabállyal is sokan megszívták, nem értem miért nem lehetne már valamit tenni ezellen...

Link to comment
Share on other sites

Szép volt Alonso!!:)Gratula a győzelemhez :)

 

Amúgy a verseny egy nagy... volt,Hamilton nem csinált semmi extrát 3 nap alatt,mégis 3. lett.A ferrari nyerhetett volna,de elcseszték.Remélem Massa még ledolgozza a 7 pontot valahogy <_< Kimi versenyének sajnos annyi.. :mellow:

Igazság szerint,én azokat a futamokat ahol a SC belekerül a versenybe,nem tartom igazságosnak.Sőt a szabályokat sem,a box utcával kapcsolatosan.Ha minden simán ment volna,szerintem a ferrari nyer,én mégis örülök Alonso győzelmének,és azt mondom,hogy ,megérdemelte :)

Link to comment
Share on other sites

Hát kimiről ennyit. (meg kimicéről is, asszem beteszem az aláírásomba, hogy kimice:lol. gusztustalan amit ez a kis féreg művel itt. egyik nap-ferrari a kiráááj (ugye szigorúan pontosjével :D. másik nap hehe köcsög ferrári nyalják ki hihi (gyönyörű rím ázzek :D)

 

 

Massa vb címéről is ennyit :( Legalábbis mostmár ha rajkó hozza a "formáját" akkor már ha az elkövetkezendő 3 futamot meg is nyeri Massa, kuntakinte lesz a második és akkor viszlát vb cím :(

 

Ja, a csapatvb címről is ennyit. KÖSZÖNJÜK RAJKÖNEN!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Jó volt ez a Singapore -i verseny csak kár hogy az IndyCar series -ből lopták az éjszakai lámpafényes verseny ötletét. :)

Kíváncsi vagyok, hogy mikor vezetik majd be az f1 be is a 360 fokba forgó fedélzeti kamerát az autókon, mert az előzéseket nagyon drámai módon adja vissza. Az IndyCar- ba már bevált dolog és nagyon király megoldás.

Link to comment
Share on other sites

nagyon izgalmas futam volt!!

bár fogadtunk haverral Massa-ra de sajnos az a üzemanyagos balhé miatt elvesztettük! :(

szerencséje volt h nem gyulladt ki!

meg utána szegénynek elborult a feje és már nem foglalkozott a versennyel! átment a füves ágyon is !

pedig neki szurkoltam!!

Alonso-nak meg ekkora mákja volt te jó isten sztem első és utolsó győzelme az idei futamok között!

 

szegény Massa! :(

 

de azért Rosberg is nagyon jó volt!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...