Jump to content
PirateClub.hu

Formula 1


Gabi89
 Share

Recommended Posts

Gondolod kimice :P :P Szeretnéd :P :P :P 6 tized?

Az tudod milyen különbséget jelentene? Olyan szintűt, hogy az egyik egyszer jön ki az utolsó 15-20 körben tankolni, míg a másik két kiálláson van. Vagy: Massa a felvezető kör után kiáll a boxba tankolni, míg hamilton két kiállás.

 

 

Ugye pontos adatok nincsenek arról, hogy egy kiló üzemanyag mit jelent, de általában 1 tized szokott lenni 3-4 kör... 6 tized ezek szerint olyan 18-24 kör? (Ami ugye azt jelenti, hogy kb egy kiállással több vagy kevesebb. Reális.)Gondolkozz már (Nem tudsz, az inteligencs(direkte így) elvakultságod miatt... MEg mert te ugye nem látod MASSÁBAN a világbajnokot :D :D :D ÉS ilyen szintű f1estudással, mint ami a TE birtokodban van, elég nyomós érv...) )

 

TUDÁS!!!!!! Meg az, hogy az autót végre összerakták és egy tisztességes futamon, amin jók a körülmények, ilyet tud a Ferrari. Lásd Törökország, Valencia, Hungaroring.

 

 

 

Asszem korai volt temetni a világbajnokságot srácok!

 

 

FORZA FERRARI! FORZA FELIPE MASSA! FORZA ITALIA!!!

 

 

és hátha sikerült viszont annyira megtankolni rajkót, hogy hamibabától elhozzon két pontot, mert még ha egy 4-5 tizeddel lassabb is Massánál körönként, ennyivel nem, ennyivel most benne tényleg több benne a benya.

 

Vagy Hamike megoldja azt amit a tavalyi vb-n, és elbukja a vb-t a saját hibájából? A Q2 elég vicces volt, két hiba is egymás után. Ideges a gyapotszedő? Ajjajj...

Link to comment
Share on other sites

má megint baromságot beszélsz. nem azt mondtam h nem nyerte volna meg azonos taktikkal, de h 6 tized nem az egyéni teljesítményre írható az biztos.

már vártad h belémköss mi? imádom az ilyen embereket akik csak azért is belekötnek a másikba.

amúgy 2 kör kb 2-3 tized. nemtom te mivel számolsz h egy kör 0.03 azért az jó nagy baromság

Link to comment
Share on other sites

Szerintem vegyél vissza magadból Vikking. Muszáj neked mindenbe belekötnöd, amit kimice ír? Vagy asszed, hogy Te vagy itt az isten, a megváltó? Hogy te vagy a tökéletesség? Tudod mi a bajod? az hogy ott van elötted a lila köd.(meg persze a bunkó stílusod) A ferrari és az olasz mánia. És emiatt nem tudod reálisan nézni az egész Forma 1-et. Eddig nem szóltam, de mostmár nagyon unom ezt a bunkó, lenéző, primitív hozzászólásaidat. :angry: Nagy ritkán írsz ide, és akkor is beszólsz majnem mindenkinek, osztod itt az észt.

 

B@szameg, a p.csába! Hogy miért kellett beszrnia annak a renaultnak. :angry: Hát pedig összetudott volna hozni Alonso egy jó eredményt.

 

Massa meg nem semmi volt. :o Nagyot ment. Grat neki. 6 tizeddel megverni, szép. Gyuszi meg nem hitt a szemének. Nem kapott levegőt. :lol:

Azért látszik, hogy ez egy nagyon nehéz pálya. Szinte lehetetlen egy hibátlan kört összerakni. Kis túlzással sikerült ez Massának.

Egy elég izgalmas versenynek nézünk elébe.

 

Go Alonso! Remélem pontszerző helyezés összejön!

Link to comment
Share on other sites

Hali!

massa szép kört ment. Mondjuk az hogy hamiltont 0.001-el vagy 0.6-al veri tök mindegy. A lényeg hogy előtte van. Kimi sincs olyan rossz helyzetben,meglátjuk ki hogy taktikázik és aztán lehetnek balesetek ,műszaki hibák is. Alonsot sajnálom. Az edzéseken jól ment és itt közelebb lehetett volna az élmezőnyhöz. :)

Link to comment
Share on other sites

Juuujjj de csúfokat mondotok rááám :P :P :P

 

Mintha érdekelne :D

 

"egy kör 0.03" mi? ezt komolyan nem értem. Jó, hogy net meg minden, de azért erről télleg fogalmam sincs.

 

 

 

Egyébiránt már ne haragudj, de ázzek szabó norbi... Szted ez tök komoly? Mármint hogy mindenbe belekötök amit ír ez az f1tudó? Ami ökörség, arra kénytelen vagyok valamit válaszolni. Az meg, hogy 7 tized az üzemanyag CSAKIS, az szerintem nevetséges egyszerűen. Nem ökörség, még annál is rosszabb. 7 tizeddel több benzin (0.665 ezred vagy mennyi volt az előnye) egyszerűen kizárt a mai Forma1-ben! Főleg a mai Ferrarinál :( Nincs ott annyi ész, hogy csináljanak egy akár 3 kiállásos taktikát.

Max van benne 3-4 körrel kevesebb benzin, aztán tele, és a legvégén kijönnek pár körre lágy gumira. Ezt látom reálisnak. De azt, hogy ennyivel kevesebb benya legyen Massa autójában, gyakorlatilag kizárt. Mondjuk annyival van benne kevesebb, hogy egy két tizeddel tudott volna jobbat menni. Ennél nagyobb eltérés a mai Forma1-ben sztem lehetetlen. Sajnos vagy sem, nincsenek ilyen "újítók" már régen. Max Ross Brawn, de az most nem ide dolgozik.

 

Amúgy meg sztem egyáltalán nem baj az, hogyha valaki elfogult valamivel szemben. Az meg tény, hogy amikor pl Henry Ford meglátott egy Alfa Romeot, megemelte a kalapját. Az öreg már csak értett hozzá :P

 

Gyah: dehogy hiszem, hogy én vagyok a Megváltó, Isten ments, nem vagyok én olyan alkat, aki mások bűneiért feláldozná saját magát, és itt most nem fejezem be a mondatot.......... A másik: annyira érdekel mások véleménye, hogy semennyire. Főleg azoké, akik csak ennyit látnak rajtam. Sajnos van itt olyan tag is, aki ezt gondolja és a barátomnak tartom, személyes kapcsolat meg minden, de evvan, nem izgat fel.

 

Olaszokról még annyit: hallottál a Római Birodalomról? :P :P Na ennyi :D

 

 

kimice írásaira meg akkor sem reagálok, ha az anyámat szidja, csak amikor akkora hülyeségeket ír, amit pl most is, akkor egyszerűen muszáj... Mert tök nyilvánvaló, hogy arra vonatkozott ez az írás, hogy Massa annyival szarabb hamibabánál, hogy csak üres tankkal sikerülhetett neki legyőznie őt. Ahogy kimit is. NA ezért válaszoltam rá.

 

FORZA FERRARI, holnap sikerülhet egy kettős győzelem!!! Mikor volt ilyen utoljára? Idén volt már ilyen egyáltalán?

 

 

 

 

ui.: A retyó jó gép, de azért alonzónak lehet hogy jobb helye lenne egy bmw-ben, pl heidfeld helyén... Mikor volt utoljára ilyen edzésenmegállás? Pedig eggyel hátrébb túrhatta volna hamiltont a rajtrácson. (Bár ezzel a végeredménnyel akkor rajkót is, az meg megint nem jó, mert ha csak nincs valami nagyon jó taktika, akkor nehezen fogja meg hamiltont rajkó... sajnos. És akkor úszott a dobogó neki, két ponttal kevesebbet nyernénk a csapatvb-ben... )

 

 

 

szerk: egyébként azért írok ide nagyritkán, mert eljutok arra a pontra, amikor már nem bírom tovább, kénytelen vagyok valamit reagálni a butaságokra... Régebben vagyok pirate tag mint az f1topikosok 95%-a, és a hsz levonás előtt bőven 1400 fölött volt a hszeim száma. Mert voltak olyan emberek, akikkel meg lehetett vitatni a dolgokat és nem ugrottak a másik torkának. Amióta viszont ez történik itt is, azóta én is csak így tudok válaszolni. Szóval az éremnek két oldala van...

Link to comment
Share on other sites

Akár Sutil is nyerhet amúgy.

 

 

Ha esik az eső, az durva lenne :o

 

 

 

 

 

szerk/off: bocsánat hogy ide írom, de úgy látom, hogy van itt pár ember jelenleg: mitől van az, hogy az avatarom néha csak úgy viccből eltűnik, pedig a piratera van feltöltve?

 

szerk/off2: upsz, bocsi, nem is piratera van feltöltve, külső a link. Így már értem. Bocsi, mostmár nem törlöm ki az előző szerkesztést. (Majd egy mod, ha úgy gondolja, de akkor nem lehet majd tudni, mit akartam, ha törlöm. Bocsánat.

Link to comment
Share on other sites

mikor írtam hülyeséget ember? annyi az egész h kiforgatod folyamatosan a szavaimat, mert írta vki hogy combos én meg írtam h üzemanyag, mert alapjába véve 6 tizeddel nem lehet időmérőt nyerni és (pár tized meg tuti üzemanyag különbségnek köszönhető), csak te már megint belém akartál kötni mi, és írjál nyugodtan regényeket akkor is baromságokat írsz.

jah és mi az a 0,03 / kör te írtad h 1 tized az kb 3-4 kör, csak számolni kéne, de ha nincs számológép a kézben akkor a mai emberek elvesztek.meg elmondom neked a súly /idő az ennél sokkal nagyobb arányú főleg egy ilyen hosszú pályán

Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

Nem láttam az időmérőt , de az itt olvasottakból levágom a dolgokat ! Annyi szent Massa megint jobb mint már sokadszorra az időmérőn mint Kimi ! Ez tény beleköthet bárki de akkor is így van ! ;)

Alonsot nagyon sajnálom mert nem ez járna ki neki ! Briatore egy kicsit elkalapálhatná a Renaultos stábot ! :angry:

 

Remélem holnap nyer Massa , vagy Kimi és a kis angol gyapot gyűjtögető masiniszta bébi minél hátrább végez ! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Crunker, de miért? :) Barrichello tényleg mit csinált? :D Nem elé jött ki valaki? :o

 

 

kimice: lol.

 

Barrichello levágta a boxutcába vezető részt....hiába jöttek ki elé attól még neki nem kell bemennie :D

Heidfeld meg azért mert bement elé és veszélyeztette...

Link to comment
Share on other sites

má megint baromságot beszélsz. nem azt mondtam h nem nyerte volna meg azonos taktikkal, de h 6 tized nem az egyéni teljesítményre írható az biztos.

már vártad h belémköss mi? imádom az ilyen embereket akik csak azért is belekötnek a másikba.

amúgy 2 kör kb 2-3 tized. nemtom te mivel számolsz h egy kör 0.03 azért az jó nagy baromság

Pedig elhiheted az egyéni teljesítmény Wéber Gabi is megmondta,hogy ez most nem üzemanyag....Az 30-40kg jelentene és az igen rengeteg holnap hamra ki kellene jönnie márpedig nem fog.Massa nagyon eltalálta a körét.Új a pálya ő talált valamit amit a többiek nem.

Nem véletlen örült annyira.Ha tudná,hogy csak azért nyert mert sokkal kevesebb a benya akkor....

Link to comment
Share on other sites

biztos ,hogy van üzemanyag különbség is Massa-Hamilton és Kimi között ,de ha azt a kört megnézted gyönyörűen össze volt rakva . Hiba nékül ment végig míg Hamiltonnál és Kiminél is sokszor beszitált az autó .

 

1ébként tréfás lenne ,ha Kimi ugyanúgy elmenne Massanak és Hamiltonnak mint SPA-ban :D ,de Massa ennek kevésbé örülne ,tehát elég lesz ha Hamiltont le tudja rajtolni ...

 

 

1ébként csináljunk egy kis tippelősdit : Szerintetek Hamilton hányszor fogja levágni a sikánt szingapúrban? :D

 

Link to comment
Share on other sites

Talán az első pár körben 1-2 szer amikor ott van előtte/mellette/mögötte szorosen a két ferrari :D Ha nem lesz valami baleset az első kanyarok egyikében :D De ez ugyan úgy igaz a két ferrarira is. Meg kb az egész mezőnyre.Sok helyen jobb ha átengedik mint hogy valami tömegkarambolt csináljanak :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...