Jump to content
PirateClub.hu

Formula 1


Gabi89
 Share

Recommended Posts

Na meg vannak az első vesztesek a Szingapúri versenyen. A fotósok. Sötétbe, kivilágított pályán nem tudnak normális képet csinálni. Lekapják a kocsit még talán,de a háttérbe semmi nagy feketeség,wakut meg nem igazán lehet használni,de hát ebben van most a nagy pénz, kiváncsi vagyok,hogy mi sül ki belőle :)

 

 

Teljesen igazad van ,de szerintem lessz annyi kivilágitás,hogy lehessen fotokat késziteni,nagyon kiváncs vagyok!..

 

03 nap 17 óra 31 perc 07 mp. van vissza a(z) Szingapúri Nagydíj kezdetéig

 

De már nincs sok hára!

Link to comment
Share on other sites

Hamarosan kiderül, milyen képeket lehet csinálni ;)

Már nagyon kíváncsi vagy, szimulátorral mentem a pályán , nekem nagyon tetszik azon keresztül :)

 

A Sport Bild riportere is részt vett a szerdai pályabejárón, amely során különböző kérdésekre kapott választ a versenyzőktől, és a csapatok munkatársaitól.

 

Mennyire veszélyes a verseny?

 

"Reméljük, hogy nem lesz az. A biztonság fontosabb, mint egy látványos show."

 

Hogyan lesz megvilágítva a pálya?

 

"1500 reflektor gondoskodik erről, amelyek négyszer erősebbek, mint a labdarúgó stadionokban használt fényforrások. 110 kilométernyi kábelt használtak fel, és 230 acéloszlopot helyeztek el a pálya körül. A teljesítményük három megawatt."

 

Mi történik áramszünet esetén?

 

"Kizártnak tartják. Tizenkét dízelgenerátort helyeztek el konténerekben, és egyet egy teherautóban."

 

Ki fizeti a villanyszámlát?

 

"Szingapúr kormánya. Ezen kívül 35 millió eurót fizetnek Bernie Ecclestone-nak, hogy a futam megrendezésre kerülhessen. Áramra kétmilliót költenek. Ezzel százötven ezer mosógépet lehetne éjjel-nappal üzemeltetni, egy éven keresztül."

 

A versenyzőket nem zavarja majd az árnyékuk?

 

"A szimulációk során előfordult, hogy az árnyékok zavaróak voltak. Azt hitted, hogy megelőznek, közben csak az autód árnyéka suhant el melletted."

 

Mennyire látványos a pálya?

 

"Hatvanegy kört kell teljesíteni az 5,067 kilométer hosszú pályán, és át kell haladni egy százéves hídon is. Három pályaszakasz előzésre hívja a versenyzőket."

 

Hogyan készülnek a versenyzők?

 

"Diszkóval. Ott is éjszakázni kell."

Link to comment
Share on other sites

.... :)

 

most olvastam egy idézetet..

 

"Soha senki sem válhat világbajnokká ebben a sportban (Forma-1), ha nincs mögötte egy erős, kiválló és szervezett csapat." Schumi mondta ezt elvileg. Szerintem ez az erős,kiválló és szerevezet csapat idén inkább a Mclaren mint a Ferrari :mellow::)

Link to comment
Share on other sites

ez poénnak jó ,de ha már lámpákat szerelnének rá a futamra ,akkor nem ilyen behemótokat tennének rá ,hanem aerodinamikailag szépen tervezett és letesztelt gyönyörűségeket ...

 

lrg-2643-vodafone_-_singapore.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pörögnek a srácok rendesen .... :D

Trulli megpörgött , elindult visszefelé és betért a boxba, szerintem rendesen megbüntetik, mármint pénzbüntetésre gondolok, elég veszélyes volt ;)

De tök jó így a pálya, belülről nem látszik hogy sötét van , nekem tetszik ez az egész, pálya is tök jó :)

Link to comment
Share on other sites

Champcar témában nem nagyon vagyok otthon, de ha jól tudom ott is vannak vagy voltak éjszakaifutamok, de a pálya tényleg tipikus Champcar pályára hasonlít, de nekem nagyon bejön mind a pálya, mind ahogy említetted az összkép is ;)

Link to comment
Share on other sites

Nekem a pálya nem annyira jön be. Az összkép az nagyon tetszik, a pálya az nem. Valencia se tetszett. Ha már utcai akkor legyen Monaco meg Canada, ott legalább kaotikus izgalmas futamok vannak, de mint láthattuk Valenciában sem történt semmi extra, senki nem vágta az autó farát a falba meg hasonlók. Na mindegy majd meglátjuk mi lesz :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...