Jump to content
PirateClub.hu

Formula 1


Gabi89
 Share

Recommended Posts

Hamilton boxutca áthajtásos büntit kapott,de mikor tudta volna lefutni? Futam után megnézték,hogy ez mennyi idő 25 mp és ennek alapján kapta a büntit. Nekem kezd megint sok lenni,hogy Hamilton az ártatlan meg ne sajnáljam a fejét a legnagyobb féreg az egész f1-es mezőnyben csak kamera előtt játsza az agyát...

 

 

Te meg milyen boxutca áthajtásos büntiről beszélsz? Ilyet nem kapott.

 

Nah mármost aki azt mondja ilyen optimistán, hogy kettős Ferrari győzelem lesz háát... :lol: az lehet h csalódni fog. Tavaly nem egy Mclaren nyerte meg az egész hétvégét? dehogynem. És ferrari nagyon rég nyert Monzában, 2006 elött. Amúgy nem vagyok mclarenes, csak az igazat mondom. nem úgy mint egy fan, aki elött lila köd van. Nem tutira mondom, de a tavalyi futam szerint a Mclaern gyorsabb a Ferrarinal Monzába, és a ferrari nem tudja fölvenni vele a tempót.

 

Abszulut nem értek egyett Hamilton büntetésével.

 

Mert? <_< :o Nah figy, akkor elmagyarázom. Hamilton külső íven megérkezett Kimi mellé a sikán bejáratánál. Kimi lezárta az ívet, szal leszorította. Egy fair pilóta, lefékezett volna, és rendesen bevette volna a kanyart. Itt viszont nem ezt láttad/láttuk. Hamilton, amikor a rázókövön volt, gondolt egyet, és balrarántotta a kormányt, szabályosan levágta a kanyart. Mindekket kigyorsítottak, Kimi nagy nehezen Hamilton mellé érkezett, a célvonalon úgy haladtak át, hogy hiába volt előrébb Kimi, de egymás melett voltak. Aztán már majdnem a féktávon Kimi nagy nehezen Hamilton elé tudott menni. DE!!! Azáltal, hogy Hamilton levágta a kanyart, egy kis előnyhöz jutott, és emiatt tudta megelőzni Kimit az 1-es kanyarban. Szal jogos a büntetés.

 

 

Hát bármennyire is nehéz lesz elfogadni, de Hamilton sztem van olyan tehetség mint Schumi. Tavaly, az első éve az f1-ben, csomó versenyt megnyert, rengetegszer volt dobogón, és alig hibázott. Most az a baja, hogy mindent rögtön akar, nem tud kivárni. Pl: itt a mostani eset, ez a sikán levágós. Ha nem vágja le a kanyart, és mondjuk nem abban a sikánban akarja megelőzni, hanem várt volna, és máshol, akkor nem lett volna bünti. De, mint mondtam, Hamilton nekem dettó ugyanaz mint Schumi. Mint jellemben, mint pilótaként.

Link to comment
Share on other sites

Hát bármennyire is nehéz lesz elfogadni, de Hamilton sztem van olyan tehetség mint Schumi. Tavaly, az első éve az f1-ben, csomó versenyt megnyert, rengetegszer volt dobogón, és alig hibázott.

 

 

 

én nem is azt mondom h rossz pilóte de azé a mezőny egyik legjobb kocsijába könnyű annak lenni . ha mondjuk oda menne rosberg a mclarenhez vagy a ferrarihoz ő is ott lenne az élen mee naon jó pilóta csak hát a williams gyenge

Link to comment
Share on other sites

Nem vehetik el a győzelmet Lewistól. Elvehetik a Forma-1-től, de tőlünk nem, mert mi nyertük a versenyt"- fakadt ki a The Times újságírójának Hamilton édesapja és egyben menedzsere.

 

ezt értelmezze már nekem valaki ... mit jelent az ,h a Forma1től elvehetik a győzelmet ,de Hamiltontól nem ? :D

Link to comment
Share on other sites

vikking: először is bocs a neved miatt :wacko: (este volt,siettem meg őszintén meg sem néztem csak a hsz-t olvastam el gyorsan). .Másodszor: Nem kimit védem, egy sort sem írtam kimről a hsz-ed után.... Csak te írtál egy dolgot amit szégyellenél és én is .Nem tudom mit kell ezen most felkapni a vizet ? Vagy schumi (leírom 20adszorra hogy én is elismerem hogy nagyon jó volt meg ilyenek) nem csinált olyat amit szégyelhetne?Mert számomra úgy tűnik hogy ezt akarod bemagyarázni nekem.

 

A büntetést meg mindegy hogy minlyen fajtának hívjuk így utólag a lényeg hogy nem első hanem 3. lett.

Link to comment
Share on other sites

na sokan párhuzamot vonnak hamilton és schumacher között.

ez a két ember teljesen más.egy közös van bennük vb alkat mind2.

míg schumacher nem volt az a hogymondjam szuperzseni tehetség,(nem sértésnek írom,tudom beleköttök ) ő a munkájával pótolta sőt javára fordította ezt a hátrányt és fellegekbe emelkedett.addig hamilton egy szupertehetség, és még várjuk ki hogy milyen pályafutást fut be.

 

és a büntetésről, sztem azok után hogy kimi kiesett, értelmét vesztette a büntetés( a verseny végeredményre kihatóan), ugyanis oké levágta,(oké kimi kiesésében volt némi köze mert ha kimi tudja hogy megbüntetik nem kockáztat) de ezzel mi kárt okozott tegyük fel massának, vagy heidfeldnek?

szóval szerintem sokkal fair dolog lett volna ha "csak" 10 rajthelyes büntit kap a következő futamra

Link to comment
Share on other sites

Nem vehetik el a győzelmet Lewistól. Elvehetik a Forma-1-től, de tőlünk nem, mert mi nyertük a versenyt"

 

Röhejes :D Hamilton papa lassan már nagyon sztár lesz,mint a fia,vagy az egész Ferraris mezőny :D "Mi nyertük a versenyt"-hát ez............Mondjuk amúgy is elegem van már,hogy mindig őt mutogatják ,mintha valami sztár lenne :mellow: Hamilton valóban tehetséges,viszont emberileg egy 0 az én szememben :angry:

Link to comment
Share on other sites

tök mind1 kinek okozott kárt ... ha a szabálytalan előzés után elfékezi magát és vissza esik tehát magát szivatta volna meg akkor is járna neki ...

 

 

Link to comment
Share on other sites

A német Auto Motor und Sport értesülése szerint Fernando Alonso leszerződött a BMW Sauberhez, az olasz Sky televíziónál azt is tudni vélik, hogy a kétszeres világbajnok három évre írt alá a csapathoz.

 

Na erre kíváncsi leszek,vajon igaz vagy sem :huh:

Link to comment
Share on other sites

Alonsot a BMW-vel nem bírom a szemeimmel elképzelni, egy hideg csapathoz egy pörgős latin gyáá :) Akkor Kubica jön Raikkönen helyére? :rolleyes: Jó lenne :D :D

 

 

10 rajthelyes büntetést nem kaphatott volna semmiképp Hamilton, mert az ilyet azt box utca áthajtásos vagy 10 mp-es stop and go büntetéssel szokták honorálni. Így érthető a 25 másodperc.

Link to comment
Share on other sites

Hamilton tavaly is csinálta ezt amúgy Monzában elég szépen levágta a sikánokat, csak ott voltak kerékvetők (bár ez őt nem akadályozta meg egy cseppet sem). Meg ha jól emlékszem még egy helyen volt neki ilyen sikánlevágásos előzéses balhéja, szóval ez nem újdonság.

 

Kimice, Fabuel se nyerte meg és Hamilton se nyerte meg, tudod a rosszak mindig elnyerik méltó jutalmukat ;)

Link to comment
Share on other sites

Aljas banda az egész merci!

 

Ezzel azért nem teljesen értek egyet ;) Tavalyi csaláls éppen kiderült , de ami itt folyik a színfalak mögött , az azért ennél sokkal dúrvább ;)

Ferraritól kezdve az össze csapat ezt csinálja , csak épp nem derül ki minden , de kitudja lehet jövőhéten a Ferrariról derül ki valami aljassság ;)

Sikánlevágásra meg pont Schumacher a legjobb példa , pontosabban 2006 magyar gp ... de nem ketdek bele , mert nem akarok veszekedést ...

Hamiltont én sem bírom , de elkell ismerni , hogy nagyon jó pilóta ;)

Link to comment
Share on other sites

Schumacher 15 év F1 alatt annyiszor vágta le a sikánt mint Hamilton másfél év alatt ;):lol: Jó pilóta, de remélem Massa nyer a végén, Raikkönen pedig belátja, hogy innen már csak hatalmas szerencsével nyerhet, és hát Hamiltonon 2 pontnál többet hozni elég nehézkes dolog, nullázni meg nem szokása (sajnos).

 

szerk: és már megint Schumacherhez próbáltátok hasonlítani. Az oké hogy ő a nívó, de hát kérem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...