Jump to content
PirateClub.hu

Formula 1


Gabi89
 Share

Recommended Posts

Én sem csodálnám,ha nem tenné!!Mondjuk az is gusztustalan volt,ahogy a végén ott ölelgették egymást :mellow: Massa nagyon örült Kimi kiesésének :angry:

 

 

 

"A McLaren-Mercedes azonnal benyújtotta fellebbezését Lewis Hamilton büntetése ellen, így továbbra sem tekinthető hivatalosnak a végeredmény az 59. Formula-1-es világbajnokság Belga Nagydíján."

 

Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

Raikonnen nem helpel !!!

 

Räikkönen egyelőre nem akar beállni hátvédnek a brazil mögé:

 

"Nem tőlem függ, hogy Felipe nyer vagy nem. Továbbra is a legjobbat akarom kihozni magamból, és majd meglátjuk, az mire lesz elég. Megpróbálok versenyeket nyerni, és meglátjuk, mi lesz."

 

Forrás : F1hírek.hu

Link to comment
Share on other sites

ilyet nyilatkozott massa?? ezt nem hallottam, csak mikor hamilton radion ilyet szolt: "na erről beszéltem"

de az mindenki előtt tiszta volt, hogy ha ennyire lemarad kimi, akkor kiadják a csapatutasitást, ezért nem volt szép ilyen történések után ezt lenyilatkozni...mikor se haminak, se massanak, se senki másnak nem volt köze az egész futamhoz kimin kivül sztem :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Kimi megint csodát csinálna, mert tavaly is neki volt a legkisebb esélye a végén megnyerni, s akkor sem egyedül nyerte meg! wink.gif De ő már hamar felejt.

 

Nem felejt.De Massa is már csak a végén segített neki,amikor már neki minden mindegy volt.

Nem azt mondta Kimi,hogy nem fog segíteni ha úgy alakul a vége.De még nem!! :) Pedig már lehet elvárná tőle Massa is meg a csapat is.De ez még korai lenne szerintem

Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

Mivel engem a pilóták vb-je nem igazán érdekel , ezért tisztelettel megkérdezném a Kimi fanokat , hogy fordított helyzetben gondolom hörögve követelnétek hogy Massa álljon be másodhegedűsnek és a Ferrari hozzon létre csapatsorrendet ami Kimi Felipe lenne nemde ? Szerintem Massa teljesítménye az utobbi versenyeken sokkalta jobb mint Kimié , mondom ezt úgy hogy szivvel lélekkel a Ferrarinak szurkolok !

Link to comment
Share on other sites

azért azt ne gondoljátok ,h ha Massa pokolian gyors lenne a közeljövőben és Kimi tartaná őt a 2. helyen ,akkor kerék kerék elleni csatába bonyolódna vele ... akkor egyértelmű ,h nem csinál ilyet ...

 

De az olyan futamokon is mint a mai ,ahol Massanak köze nem volt a versenyhez szerintem normális ,h megeszi reggelire a brazilt és nem fogja egész futamon a seggét nézni ...

 

Sajnálom ,h nem futam közbe született meg ez az ítélet mert akkor Kimi nem esett volna ki ,dehát ez van...

 

 

1ébként az is vicces nyilatkozata volt Massanak amiben lenyilatkozza ,h csodálkozott rajta ,h Kimi milyen agresszívan előzte le ... Szerintem már ezen a dutamon is arra számított ,h Kimi majd elautózgat mögötte ,de hát ez nem jött be ...

Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

Eddig mindkettejüknek megvolt csapaton belül minden esélye arra , hogy minél több pontot harcoljon ki magának ! Ez eddig Massának jobban összejött és ez tagadhatatlan mert a matematika az a tudomány ahol a számok nem csalnak ! Szerintem Kiminek nem ez volt az a hétvége ahol minden elúszott ! Ez is csak egy láncolat része vagy annak a tetőfoka ! ettől függetlenül csodák még lehetnek lásd a tavalyi év !

Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

Mivel engem a pilóták vb-je nem igazán érdekel , ezért tisztelettel megkérdezném a Kimi fanokat , hogy fordított helyzetben gondolom hörögve követelnétek hogy Massa álljon be másodhegedűsnek és a Ferrari hozzon létre csapatsorrendet ami Kimi Felipe lenne nemde ? Szerintem Massa teljesítménye az utobbi versenyeken sokkalta jobb mint Kimié , mondom ezt úgy hogy szivvel lélekkel a Ferrarinak szurkolok !

nemtudom én a magam nevében beszélek.tavaly brazíliában nem vártam el massátol hogy segítse kimit mert igen ez egy egyéni vb.

és ha megnézitek a futamot massa erölködött is hogy a pályán engedje el, dehát nem sikerült

Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

Szerintem a fő gond az hogy mindenki várja a Ferrari csapatutasítást ami szerintem nem lesz még egy ideig ! Ezzel együtt Massa teljesítménye szerintem sokkalta meggyőzőbb az utóbbi futamok összeségét tekintve mint Raikonené ! A mai Raikonnen ha így versenyzett volna egész évben most akkor nem lenne ekkora hátránya és itt a Ferrari műszaki hibáit is beleérthetjük nyugodtan mert Massa is betlizett elég sokat mind az autó mind saját maga miatt !

 

A Ferrarival úgy egészében baj van szerintem mind csapat mind pilótaszinten és ez minimum két ember hiányának róható fel : Ross Brown és Jean Todt !!!

 

Slapaj is Ross Brown hiányát hozta föl nem véletlenül !

Link to comment
Share on other sites

Hát ez a futam egy vicc volt :D

 

Az se kisebb vicc, amit ide leírkálnak egyesek :D

 

Látta valaki rajtam kívül, hogy MI TÖRTÉNT? kimike előrébb volt elég sokkal és egy olyan banális hibát vétett, amit szerintem Baumgartner sem vétene.

Akkora gázt adott, amitől rögtön megforgott az autó. Egyértelmű volt a helyzet, elrontotta.

 

Valaki írta a Magyar Nagydíj után, hogy hát ő nem tudja sajnálni MASSÁT.

Na: én nem tudom sajnálni kimicskét, megérdemli. Ha ennyire béna, meg ekkora lúzer, akkor kapjon is ki. Hogy egy biztos első vagy második helyet a saját hibájából dobjon el, na az vicc. Ilyet szerintem senki se csinált még. De hát ugye ő a legjobb... Tőle el van nézve az ilyesmi.

Az meg, hogy gyorsabb volt, és most erre gerjednek a "fan"-ok... Barcelona óta nem állt a dobogó tetején. Ha csak az elmúlt 2-3 futamot nézzük látszik, hogy ki volt a gyorsabb a csapaton belül.

 

Olvastam még egy humorbonbont még szombaton: Hogy biztosan Kimi a nehezebb :D Csak 2 körrel maradt kint tovább, semmi gond...

 

 

 

Ez a büntetősdi dolog meg: Hát ez van. Tavaly szerintem ki kellett volna zárni a Mclarent az egyéni vb-ből is, úgy tűnik ezzel, hogy egy ide- egy oda.

 

 

A sokadik dolog: hogy kimi tavaly mennyire nagyot alakított az utsó két futamon... Hát két ember kellett kimicske nagy alakításához: Hamilton és Massa. Hamilton azért, mert az azért vicc, hogy egy világbajnokság utolsó futamán GOMBNYOMKODÁSSAL bukja el valaki a vb címet, Massa meg azért, mert odaadta az első helyét Brazíliában. Ja, Alonso hisztije is közrejátszott azért amit folyamatosan csinátl az évad folyamán...

 

 

Na. Jövőre jön Kubica aztán öröm és bódottá lesz a Ferrarinál. Lesz egy ÜTŐKÉPES és a célért áldozni képes versenyzőpárosunk!

 

 

Az idei vb cím meg majd meglátjuk, kié lesz. Hamilton eddig elég kevésszer tudott rendes futamon nyerni. Ha jól emlékszem, Monacoban is esős futamon győzött, Nagy Britanniában is, meg hát gyakorlatilag most is, mert felzabálta (csak hogy idézzek :D) a finnt :D

Link to comment
Share on other sites

akkor ezek után már csak annyit mondanék ,h kíváncsi leszek mit fog nyilatkozni Massa ,ha Monzaban is elmegy mellette Kimi :D ...

 

Az meg baromság ,h milyen hatalmas hiba volt ... mindenki pörgött össze vissza aki nyomta neki és Kiminek meg Hamiltonnak nyomnia kellett mert versenyben voltak ... Massa röhögve beért így a harmadik helyen de mit csinált egész futamon? ugyanúgy gyök kettővel ment mint mikor leszakadt az eső ...

Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

Raikonnen nem helpel !!!

 

Räikkönen egyelőre nem akar beállni hátvédnek a brazil mögé:

 

"Nem tőlem függ, hogy Felipe nyer vagy nem. Továbbra is a legjobbat akarom kihozni magamból, és majd meglátjuk, az mire lesz elég. Megpróbálok versenyeket nyerni, és meglátjuk, mi lesz."

 

Forrás : F1hírek.hu

 

nagyon helyes!!!!nagyon helyes!!!

 

Jah bocs mindenkitől az előzö post-ért, én felvételről néztem az F1-et, a végét már nem nagyon láttam!

 

Akkor viszont nem örülök, nagyon nem!!! <_<

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...