Jump to content
PirateClub.hu

Formula 1


Gabi89
 Share

Recommended Posts

ááááá ge*i ,nem hiszem el, végig jól ment kimi, az "eső is nem bírt 5percet várni". :angry:

Remélem Hamilton megkapja a büntetést,mert sztem nem volt tiszta visszaengedés a kanyarlevágás után,még úgy h elfogult vagyok ,akkor sem. :angry:

Szép volt Kimi, a verseny így is az övé volt!!! ;)

Ugyanez a Mclarennel is megtörténhet még, úgyhogy még nem mondom h kiminek nincs esélye, de legalább Massa nyerje a vb-t ha már így alakult!

 

Go Ferrari!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

huuu, nagyon csalódott vagyok. Kimi és Alonso miatt. :( De mitcsinált már az a bunkó gyapottszedő? levágta a kanyart, jóhogy megtudta előzni Kimit. Istenem mekkora pofája van ennek a Hamilton gyereknek. És még neki áll feljebb, hogy Kimi leszorította. <_<

Aztán jókat csatáztak, de amikor falnak ment Kimi, akk eléggé ideges lettem. És akkor felcsillant a szemem, hogy huhuuu de jó így Alonso dobogón lesz. De nem így lett. :angry: Csak negyedik lett.

Az egész versenyt végig ugráltam, üvoltöztem, csapkodtam, a végére meg is fájdult a fejem.

De amit Kimi, Hamilton, Kovalainen, Alonso művelt nem semmi. Le a kalappal elöttük. Ők voltak a legjobbak ezen a versenyen.

Link to comment
Share on other sites

Nem vagyok ferraris,de örültem volna,ha Kimi nyeri meg ezt a futamot.Amit a verseny elején művelt,meg ahogyan ment végig,megérdemelte volna!!!Massa meg sem közelítette a mai versenyen,még dobogót se érdemelt volna.Hamilton mákkal nyert megint.Nem vitatom a tudását,de őszintén szólva,és finoman,nem tartozik a kedvenceim közé.Ha igazságos lett volna,akkor szerintem,Kimi nyer,Hamilton a második,és Alonso a harmadik.

Link to comment
Share on other sites

csak azt nem szeretem ,h amilyen pechje volt Kiminek a McLarenbe (meg amint azt a mai futam mutatja még néha most is ) Hamiltonnak olyan szerencséje van folyamatosan ...

de lehet ,h ezt csak én látom így...

Link to comment
Share on other sites

Nagyon jó futam volt .. bár a végén hamar kikapcsoltam ....

Kimi bemutatta , hogy pokolian gyors és agresszív is tud lenni ;) Tavaly világbajnok lett , idén má nem osk esélyt látok rá , de mai versenyen visszahozta a renoméját ebben biztos vagyok ;)

Hamilton hozta az egész ide makksorozatát , Massa is nagyon mázlista volt mert nagyon ellett volna verve ... bár végén eégsz szépen feljött ;)

Massásoktól bocsánat , de most szerintem be lehet látni , hogy ki is a pechesebb ebben az évben és még jópár évvel korábban is ;)

Alonso megérdemelte volna a dobogót , de sajna nem lett meg , Heidfeld a végét szépen csinálta, de engem nem győzött meg és nem ezzel az eredménnyel nem biztosította be a helyét jövőre a bömösnél.

Kovalinen versenye meg a rajtnál ment el , pedig agresszív volt és szépen ment egészen Webberig , az a hiba végzetes volt a versenyen!

Összességében jó kis verseny volt , az uccsó 2 kört leszámítva , sok ilyen előzésekben gazdag versenyt szeretnék még ;)

Link to comment
Share on other sites

amúgy azért a buszmegállós kanyarban történt incidensért büntethetik meg hamiltont ??? hát remélem h a legnagyobb büntetést kapja...Amúgy meg a nekem mind1 h Massa vagy Raikkonen csak Ferrari legyen az élen! Amúgy szerintem is jó verseny lett volna ha nem hamilton végez az élen, és Raikkonen nem esik ki...De hát sajnos ezen nem tudunk már váloztatni...

Link to comment
Share on other sites

Szerintem Hamilton megérdemelte, mondom ezt Ferrari szurkolóként!

Kiminek a tavalyihoz hasonló, nagy máknak kellene lennie, hogy ő legyen a bajnok (sajna) :(

Hamilton jó versenyző, hogy hogy viselkedik, mit nyilatkozik teljesen másodrendű kérdés, lehet szeretni vagy utálni, de megkérdőjelezhetetlen hogy ott a helye a legjobbak közt...

 

Link to comment
Share on other sites

A versenybíróság huszonöt másodperces büntetést szabott ki Lewis Hamiltonra, aki így a harmadik helyre csúszott vissza. A futam utólagos győztese Felipe Massa.

 

A panaszt a Ferrari emelte a McLaren-Mercedes versenyzője ellen, aki állításuk szerint előnyre tett szert a Buszmegálló sikánnál történt manőver során – a pozíció visszaadás ellenére is.

 

A dobogós helyezettek sorrendje: Felipe Massa, Nick Heidfeld és Lewis Hamilton.

 

Hát nekem így se jobb , de büntetést jogosnak érzem , de Kimi így sem szerez pontot , szal csalódottságomat nem csökkenti , Massa meg nem erre a győzelmére lesz a legbüszkébb , asztal mögött nem jó győzni ;)

Link to comment
Share on other sites

Megbüntették Hamiltont, Massáé a futamgyőzelem!

http://www.f1hirek.hu/hir/Megbuntettek_Hamiltont__Massae_a_futamgyozelem_200809071818

 

Teljes mértékben megérdemelte Hamilton.Levágta a kanyart és nem szabályosan engedte vissza Raikönnent.Pár másodpercre volt előtte atán már támadta is.Sose előzi meg az első kanyarban ha a buszmegállóban nem vágja le a kanyart.Szóval a büntetés jogos.Attól a perctől ez a véleményem amikor megtörtént.

Link to comment
Share on other sites

Igazságtalannak tartom Hamilton büntetését! Levágta a kanyart, de utánna amikor már kigyorsíthatott volna gyorsan be ment Raikkonen mögé, és csak utánna előzte meg... Azt sajnálom, h nem Alonsó állhatott még dobogóra. a BMW-nél jó volt a taktika.

Link to comment
Share on other sites

Mivel kimi kiesett szerintem a Hamiltonon kívül más nem érdemelte volna meg az első helyet. Massa ? hát mit csinált az egész futamon ? :D Na mindegy mert nem megérdemlésre adják a pontokat.Most ez a verseny nagyon jól jött ki neki ,4 pontot hozott hamiltonon úgy hogy közben elverték . Mondjuk kiminek nem 23 hanem 19 pont a hátránya de ha a ferrari nem támogatja akkor sokra nem megy vele.

Link to comment
Share on other sites

öregem ilyet.azért csinálták hogy izgi legyen a vb.

erről ennyit , amúgy felesleges ez az a bünti mert ha kimi ezt tudja nem kockáztat erről ennyit.a büntetést kimivel szemben kellett volna fair módon elintézni és nem úgy hogy mások profitáljanak az egészből

Link to comment
Share on other sites

egy ilyen férfias kűzdelembe nem volt érdemes beleszólni max akkor ha kimi célba ér és 2., de így.10 helyxes rajtbünti az csókolom ez lett volna a reális, csak hogy üzlet az egész és ha vezet hamilton a kutya sem nézi.

 

viszont ha úgy nézzük hogy ezzel elb.szta kimi versenyét mert ugye kimi emiatt kockáztatott, átértékelendő, de én azt mondom hogy 10 helyes rajtbünti

Link to comment
Share on other sites

mind a ketten panaszkodtak kimire.

massa kimi túlságosan agresszívan előzött meg.

hamilton:kimi kiszorított a külső ívre.

láccik hogy massa és kimi nincs jóban vagyis nem puszipajtások szóval szerintem senki ne számítson arra hogy kimi majd helpelni fog massának

Link to comment
Share on other sites

mind a ketten panaszkodtak kimire.

massa kimi túlságosan agresszívan előzött meg.

hamilton:kimi kiszorított a külső ívre.

láccik hogy massa és kimi nincs jóban vagyis nem puszipajtások szóval szerintem senki ne számítson arra hogy kimi majd helpelni fog massának

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...