Jump to content
PirateClub.hu

Formula 1


Gabi89
 Share

Recommended Posts

Ez az Alonsos ügy nekem új :blink:

2001-ben debütált ... akkor már bőven ott volt Rubi és meg is voltak vele elégedve szal nem tudom minek vitték volna oda Alonsot ... max Briatore nyomására , de nem lett volna értelme , Briatore a Renaultba akarta ültetni ... Alonso szerintem max álmodozott a Ferrariról akkoriban ;)

Link to comment
Share on other sites

a grave man: azt hogy ez a piros csapat, most az élmezőnyben van, egyetlen egy embernek lehet köszönni, az pediglen a német Michael Schumacher! lehet őt nem szeretni, meg lehet őt fikázni, de akkor is ő volt a legjobb! ;)

 

Azt pedig hogy most ennyit hibázik a ferrári két névnek lehet köszönni: Kimi Raikonnen és Felipe Massa! ;) (szerintem, de lehet más szerint más a probléma...)

Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

Eddig nem írtam szánt szándékkal ebbe a "megújult" topicba mert senkivel sem szeretnék konfliktusba keveredni , nézet , kedvenc pilóta és egyébb véleménykülönbségek végett !

 

De azért azt megjegyezném , hogy Jean Todt és Ross Brown hiánya szerintem nagyban belejátszik ezekbe a hibákba ! Gondolok itt a box problémákra , a rossz időben egymás nyakára kihívott versenyzőkre , elrontott esős versenyre , félreinformált versenyzőkre (eső és gumitaktika) , tankolási gondok !

 

A pilóták hibái is eléggé kontrasztossá teszik a Scuderia idei szereplését ! Massa idény elei rossz formája után most teljesen a toppra ért mind mentálisan mind erőnlétileg is !

Raikonnen nagy talány a számomra mivel nyilatkozatai és az őt védő Ferrari vezetők ködösítései próbálják szinezni retusálni a finn rossz teljesítményét !

Alonso : küzd s bízik a Renault-ba ! Szerintem ez becsülendő benne és az akarás és a szimpatikus egyszerű nyilatkozatai ! Amennyiben most egy 5-6 klasszisal jobb Renault-ba ülne biztosan ott lihegne a két Ferrari nyakán , s vígan előzné le az ezüst nyilakat és a BMW-ket is ! (Nem kizárt a Ferrarikat is)

 

Még egyszer mondom ez az én saját véleményem , s nem szeretnék emiatt senkivel sem vitába szállni !!! ;)

Link to comment
Share on other sites

a grave man: azt hogy ez a piros csapat, most az élmezőnyben van, egyetlen egy embernek lehet köszönni, az pediglen a német Michael Schumacher! lehet őt nem szeretni, meg lehet őt fikázni, de akkor is ő volt a legjobb! ;)

 

Danieels! Most nagyot nőttél a szemembe! :happy: (nem kell félreérteni :D )

 

Halkan megjegyezném, még mindig ő a legjobb, (attól független, hogy már nem aktív) mert senki még meg se közelítette! ;)

Link to comment
Share on other sites

a grave man: azt hogy ez a piros csapat, most az élmezőnyben van, egyetlen egy embernek lehet köszönni, az pediglen a német Michael Schumacher! lehet őt nem szeretni, meg lehet őt fikázni, de akkor is ő volt a legjobb! wink.gif

 

Azt pedig hogy most ennyit hibázik a ferrári két névnek lehet köszönni: Kimi Raikonnen és Felipe Massa! wink.gif (szerintem, de lehet más szerint más a probléma...)

 

Schumacher mellett megemlíteném Ross és Todt személyét is , valamint az egész csapa tevékenységét , de e 3 ember nélkül nem tuti hogy sikerült volna az az 5 VB cím és sok sok győzelem ;)

Mostanni gyengeség oka a komplett Ferrari csapat! Olyan bakikat csinálnak hogy rossz nézni ... pilóták is ... Kimi és Massa is rengeteget hibázik , Massa inkébb az év elején + Anglia az 3 verseny ... olusz Kanada ahol 5. lett a jól emlékszem ...

Kimi pedig rögtön az első versenyen , illetve legutóbb , meg még Magyarországon is ... Na meg Monaco ...

Magyarul rendet kell rakni a Ferrarinál , de sűrgősen ;)

Link to comment
Share on other sites

Egy kis érdekesség , a Belga Nagydíj eddigi gíőztesei , a rekordtartó személye nem meglepetés :D

Scumacher 6szor nyert itt!

 

Íme a lista :

 

Belga Nagydíj/ Spa-Francorchamps – győztesek

 

1950 – Juan-Manuel Fangio (Alfa Romeo)

1951 – Giuseppe Farina (Alfa Romeo)

1952 – Alberto Ascari (Ferrari)

1953 – Alberto Ascari (Ferrari)

1954 – Juan-Manuel Fangio (Maserati)

1955 – Juan-Mauel Fangio (Mercedes)

1956 – Peter Collins (Ferrari)

1958 – Tony Brooks (Vanwall)

1960 – Jack Brabham (Cooper)

1961 – Phil Hill (Ferrari)

1962 – Jim Clark (Lotus)

1963 – Jim Clark (Lotus)

1964 – Jim Clark (Lotus)

1965 – Jim Clark (Lotus)

1966 – John Surtees (Ferrari)

1967 – Dan Gurney (Eagle)

1968 – Bruce McLaren (McLaren)

1970 – Pedro Rodriguez (BRM)

1983 – Alain Prost (Renault)

1985 – Ayrton Senna (Lotus)

1986 – Nigel Mansell (Williams)

1987 – Alain Prost (McLaren)

1988 – Ayrton Senna (McLaren)

1989 – Ayrton Senna (McLaren)

1990 – Ayrton Senna (McLaren)

1991 – Ayrton Senna (McLaren)

1992 – Michael Schumacher (Benetton)

1993 – Damon Hill (Williams)

1994 – Damon Hill (Williams)

1995 – Michael Schumacher (Benetton)

1996 – Michael Schumacher (Ferrari)

1997 – Michael Schumacher (Ferrari)

1998 – Damon Hill (Jordan)

1999 – David Coulthard (McLaren)

2000 – Mika Häkkinen (McLaren)

2001 – Michael Schumacher (Ferrari)

2002 – Michael Schumacher (Ferrari)

2004 – Kimi Räikkönen (McLaren)

2005 – Kimi Räikkönen (McLaren)

2007 – Kimi Räikkönen (Ferrari)

 

Egyébként mind a Mclaren és Ferrari egyaránt 10szer győztek itt ;)

Link to comment
Share on other sites

ezt mondogatom én is .... ez a kedvenc pályája és mindig pokolian gyors rajta ...

 

ha itt nem szerez egy pole-t és csinál egy sima rajt-cél győzelmet ,akkor sehol máshol...

Link to comment
Share on other sites

Bocs hogy így eltérek a jelenlegi témátoktól, de épp most néztem vissza a 2006-os Brazil futamot (igaz csak tekergettem benne) és hát tiszta libabőr leszek akárhányszor látom. Számomra egyszerűen felfoghatatlan, hogy így tudjon menni valaki és hogy így be legyen állítva az az autó. A top speedben Schumié volt a legmagasabb 318 km/h-val, a második leggyorsabb Fisichella volt 312 km/h-val és onnantól lefelé csak tizedek voltak a különbségek. Egyszerűen elképesztő. És nem csak az egyenesben száguldott ám, hanem a kanyarokban is. Az előzéseket látván kiráz a hideg a boldogságtól de komolyan. :) Most meg ott tartunk, hogyha az autót egy picit megküldik akkor felrobban a motor... Na mindegy.

 

Ja meg amikor 2. tankolás utáni kivezető körben Schumi a versenyben futott leggyorsabb kört megfutotta, Czollner csak ámélkodott, Palik Laci pedig jéghideg fapofával csak annyit mondott: "melegíti a gumikat" :D :D

Link to comment
Share on other sites

Az valami eszméletlen nagy futama volt Schuminak :D

AZ se volt rossz mikor Barichelló mögé ért : "Michael behind you , Michael behind you and you"re racing in ..." :D Ez is kegyetlen nagyon volt :D

Palik : "Jajj szegény Barichellóóóóó"

"3 kört mondtam lett belőle másfél"

"Michaell elötted versenyben voltál" ... :D

 

Ááááá Palik és Schumi is csúcsformában volt ... :D

Link to comment
Share on other sites

 Bernie Ecclestone : Arra a kérdésre, miszerint Räikkönen már nem szereti annyira az F1-et, és esetleg ezért estek vissza az eredményei, a brit üzletember őszinte választ adott: "Nem tudom, hogy valaha is imádta-e igazán."

 

Ezen behaltam, a vén kecske megmondta a frankót :D

Link to comment
Share on other sites

jah, ő nem egyszer elmondta hogy azért jött hogy vb legyen.és őt csakis kizárólag a vezetés érdekli, a többi húbele majomkodás prt stb nem,arra ot van hamilton.de asszem sokan sportoltak már ,és egy verseny után nem hiszem hogy sokan mentek volna egy előkelő helyre vacsorázni úgymond a nagyokosokkal,csak hogy jópofizzanak . szóval én megértem

Link to comment
Share on other sites

Továbbra is az egyenlőség a jelszó a Ferrarinál

Bár már többen is az ellenkezőjét javasolták a Ferrarinak, az olaszok továbbra is kitartanak amellett, hogy nem tesznek különbséget pilótáik között. A csapatfőnök, Stefano Domenicali azzal érvel, hogy Massa és Räikkönen közt jelenleg elenyésző a pontbeli különbség, ráadásul még hat futam van hátra.

A Ferrari vegyes érzésekkel készülhet a Belga Nagydíjra, hiszen tavalyról jó emlékeik vannak Spa-Francorchamps-ból (kettős győzelmet arattak), két hete Valenciában pedig Felipe Massa révén nyerni tudtak, ráadásul vezetik a konstruktőrök versenyét, ám a legutóbbi két futamon is motorproblémájuk volt, világbajnok versenyzőjük, Kimi Räikkönen pedig hetek óta csak árnyéka önmagának.

A kínos kiesések (Massa motorja a Hungaroringen, Räikkönené Valenciában füstölt el) ellenére mindkét ferraris versenyző harcban van a világbajnoki címért, igaz, jelenleg mindketten Lewis Hamilton mögött állnak.

Néhány kívülálló úgy véli, ha az olaszok az idény végén Maranellóban szeretnék tudni az egyéni bajnoknak járó trófeát, akkor dönteniük kell, hogy melyik versenyzőjüket támogatják.

"A Ferrarinál mindig is azt tettük, ami a legjobb a csapatnak"- kezdte némi mellébeszéléssel Stefano Domenicali csapatfőnök. "Mindkét pilótánk tisztában van a helyzetével, és ha kell, egyikőjük támogatni fogja a másikat a bajnokság záró fázisában. Ez történt tavaly is, Felipe segítette Kimit, miután kiderült, hogy neki már nincs esélye a bajnoki címre. Ha fordított lett volna a szituáció, Kimi is megtette volna ugyanezt."

"Jelenleg azonban nincs hierarchia a pilótáink között, mivel a pontokat tekintve nincs köztük túl nagy különbség, ráadásul még 60 pontot lehet szerezni. Ha kitisztul a kép, dönteni fogunk, de pillanatnyilag ez nem téma, és talán egy ideig nem is lesz az."

"Elég csak visszagondolni a 2007-es bajnokságra, ami a legeslegvégéig nagyon szoros volt. Akár idén is hasonló szituációba keveredhetünk a hátralévő futamok alatt"- zárta az olasz, aki a Ferrari honlapján fejtette ki véleményét.

Domenicali azonban azt talán figyelmen kívül hagyta, hogy tavaly a McLaren-Mercedes folytatta ugyanezt a taktikát, amit most ők, ám annak akkor nem lett eredménye, ugyanis Hamilton és akkori csapattársa, Fernando Alonso is egy-egy ponttal lemaradt Räikkönen mögött.

Idén a listavezető mclarenes brit lényegesen jobb helyzetben van, hiszen Heikki Kovalainen személyében remek hátvédje van, aki nem von el tőle felesleges energiákat, így Hamilton csak a versenyzésre koncentrálhat. A szezon végén azonban kiderül, hogy most a Ferrari által alkalmazott egyenlőség mindenekelőtt taktikával lehet-e világbajnokságot nyerni.
Link to comment
Share on other sites

javítsatok ki ,ha tévedek ,de tavaly 6 futammal a szezon vége előtt , Massanak 59 ,Kiminek pedig 68 pontja volt ,tehát 9 pont volt köztük a különbség ,de mégis hagyták őket versenyezni ,és az ,h Massa támogatni fogja Kimit ,tényleg csak a legvégén dőlt el ...

 

Most 6 futammal a vége előtt 7 pont a differencia köztük ,mégis sokan habzó szájjal követelik a csapat sorrendet ...

 

Tavaly is vártak még ilyenkor ,és a végén összedolgoztak ,most miért kéne máris dönteni ? Csak azért mert a McLarennél csak Hamiltont nyomják és nagyobb a rizikó faktor?

 

nem értem én ezt ...

Link to comment
Share on other sites

Szerintem azért kéne Spa után legkésőbb csapatsorrendet alkotni, mert tavaly azért a McLarennél elég nagy zűrzavar volt és ez a Ferrari előnyére vált, idén a McLaren viszont rendezte sorait és ha a Ferrarin belül harcok folynak az nem válik előnyükre.

Link to comment
Share on other sites

2 futamot minimum vár a Ferrari ha nem többet ... az a baj , hogy ha Kimi jó , Massa hibázik , ha Massa jó Kimi hibázik és nagyon ritka mikor mindketten hibátlanul mennek , illetve mindkettőjük kocsija tökéletes ... esetleges csapathibákat is beleértve ...

Szóval nehéz döntés ... nagyon szoros a küzdelem , szerintem Kína körül dől el a csapatsorrend ;)

Link to comment
Share on other sites

Räikkönen pénzbüntetést kapott

A Belga Nagydíj első szabadedzésén Kimi Räikkönen kétszer is gyorsan hajtott a boxutcában, amiért 4900 eurós büntetést szabtak ki a Ferrari versenyzőjére. A két szabálysértés negyed órán belül történt, 10 óra 11 perckor, és 10 óra 24 perckor.

 

A boxutcában már gyorsul, remélem a pályán is gyorshajtáson kapják majd a versenyen :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...