Jump to content
PirateClub.hu

Formula 1


Gabi89
 Share

Recommended Posts

Igen, de olyan értelemben véve vannak ránevelve, hogy mindkettejük mögött hatalmas anyagi háttér volt és kiskoruktól kezdve egyengették az útjukat, míg más gokartozók/formaautós versenyzők mögött nem. Pl Schumacher csak azért kezdhetett gokartozni mert az apja a gokart pályán volt gondnok. És nézd meg hova jutott. Míg Rosberg azért van itt a Forma 1-ben mert az apja Keke Rosberg világbajnok és hát így van egy "kis" protekció.

Szóval szerintem Bruno Sennát sem sztárolnák ennyire ha nem Senna lenne a neve, mert a GP2-ben rajta kívül van még 3-4 pilóta aki legalább annyit tud és úgy teljesít mint ő.

Link to comment
Share on other sites

Na jó de a Minardi az évi 50 millió dollárból gazdálkodott, a Force India meg ennél jóval többől. Ráadásul a Force India még csak nem rég jött létre :)

 

A privát csapatok nagyon visszaestek és majdnemhogy eltűntek, és ez szerintem rosszat tesz a Forma 1-nek. És lassan a tehetségek is eltűnnek, mert kezdik a Forma 1-re nevelni és kiképezni a gyerekeket, utánpótlás szinten, pl Hamilton vagy Rosberg.

 

Tökéletesen egyetértek Gospel hsz-eivel! :happy: A Bruno Senna témában is! ;)

 

Toyota meg évi 400 millióval kezdte, tehát többet költött mint a Ferrari, és a Toyota még szinte csak mostanra kezd sikereket elérni! :o Igaz, ehhez az is kellett, hogy Ralf gyereket kitegyék, mert picit nagy fizetést kapott a kevés teljesítmény ellenére! :P

Link to comment
Share on other sites

Jó hát azért Ralf se volt rossz versenyző, ő is nyert futamokat, de az indianapolisi balesete kettétörte a pályafutását, onnantól kezdve elég gyenge teljesítményt nyújtott. Ez azért is érdekes mert Michaelt mégprofibbá tette a silverstoni kettős lábtörése. De tény hogy Ralf az utóbbi néhány évben már csak azért volt ott mert az a neve hogy Schumacher.

Link to comment
Share on other sites

Jól emlékszel Finep! ;) A kis Piquet-et is csak azért tartották nagy tehetségnek, meg nagy sztárnak, mert Piquet a neve. És közbe meg alig teljesít valamit. Most úgy kezd összeállni benne, hogy az F1-ben van, de még nem az igazi.

Link to comment
Share on other sites

"Természetes, hogy támogatjuk Kimit. Amikor minden jól megy, akkor könnyen mondják az emberek, te vagy a legjobb, de mikor nehezebb helyzetbe kerülsz, ahogy az most is van, hirtelen mindenki azt mondja, na tessék, kiégett a pilóta. Nálunk nem ez a helyzet. Ő világbajnok, mi pedig egy csapat vagyunk, és 100 százalékosan megbízunk benne."

 

Szerintem meg Stefano Domenicali ezt szépen megfogalmazta ... én azt mondom előferdül ,hogy semmi nem jön össze és az ,h elrántotta a szerelőjét annak a jele ,h hajtani akart ... csak épp azt nem értem ,h az időmérőn és a rajtnál miért nem volt meg benne ez az "agresszivitás" ,vagy nyerni akarás ...

 

ha SPA sem fog össze jönni neki ,akkor majd én is belegondolok abba ,h ez annak az előszele ,h jövőre visszavonulna ... addig viszont hülyeség itt arról beszélni ,h sosem fog kimászni a gödörből ...

Link to comment
Share on other sites

1. évében eléggé kikapott Monty , de ez érthető

2.ban 8 ponttal szerzett többet Monty , 2003ban viszoint nagyon elverte Monty a kis Schumit , 2004-ben szintén , szal utolsó 2 évben kapott sokat Ralf , de akkor télleg sokat ...

Gospel , télleg igazad van ebben , de Force India költségvetése is 80 millióról indult , és mondta az indiai milliárdos (nincs kedvem megkeresni hogy írja a nevét :D ) , hogy akár meg is duplázza a siker érdekében ... szal így most már tényleg jóval több mint az egykori Minardié ;)

 

Toyotánál ugy egybe gondok voltak .. első évben kellett volna jobb pilótapárossal indulni , semmi bajom Saloval és Mcnishel , de ha valami jobb pilótapárossal kezdenek lehet jobb lett volna ... de máshol is voltak gondok , de mostanra javulni láétszik a helyzet ... de nem tuti , 2005-ben sem voltak rosszak , sőt jobbak mint idén ... de most több esélyt látok topcsapattá válásra mint anno ;)

Link to comment
Share on other sites

Köszi Lac ;)

 

Räikkönen motorhibáját is a hajtórúd okozta ... hát nem cserélték ki a 10 helyes bünti miatt ... amugy se lehet ott előzni , hátulról eélye se lett volna ... de lehet hasznosabb lett volna mégis ;)

Link to comment
Share on other sites

A McLaren-Mercedes versenyzője, Lewis Hamilton nemrég kijelentette, hogy "Michael Schumacher mellett sem lennék kettes számú pilóta." Ezt követően számos bulvárlap arról számolt be, hogy a csapat valótlant állított akkor, amikor hangsúlyozta, hogy a versenyzők azonos bánásmódban részesülnek. A szabad (csapaton belüli) harcra csak kevesen gondoltak...

 

 

Ez jó :lol: Azt ő csak hiszi :lol: Schumacherrel nem bírta volna tartani a tempót, lehet hogy ő versenyzett volna de 1. hogy nem érte volna utol Schumit, 2. a csapat se dolgozott volna alá, plusz ilyen viselkedéssel a Ferraritól (és persze Jean Todttól) évad közben repült volna :lol::D De azért köszönjük Hamilton, megint szerény voltál.

Link to comment
Share on other sites

Ezzel szerintem arra célzott , hogy nyomná mint atom ... lehet hogy esélye se lenne , de maxot kihozná ő is ;)

Csapatváltás meg megváltoztathatja az embereket , lásd Raikkönen .. nem tudom de mintha nem is at lenne akit a Mclarenbe megismertünk ... Ferrarinál szerntem Hamike is más lenne , talán még sokkal többen kedvelnék :D

Link to comment
Share on other sites

Hát Barichello a nyilatkozatai szerint nyomta neki mint atom csak a taktikájuk volt más, mégis körönként 1 másodperceket azért megkapta, aztán ha volt 5-6 mp előnye Schuminak akkor visszább vett és egy tempón haladva autóztak ki 15-20 kör alatt több mint 1 kiállásnyi előnyöket. Schumi eddigi csapattársai közül Massa volt az egyetlen aki tanulni ment oda és nem versenyeket nyerni. Irvine-t meg még a Schumi helyére beugró Mika Salo is simán lenyomta volna, de mivel beugró pilóta volt ezért nem engedték neki.

Szóval Hamilton nyomná mint atom, de esélye se lenne :lol: Tavaly jó volt Raikkönen, sokkal megfontoltabb volt mint azelőtt, idén viszont nagyon nem jó... Jöhetne már a helyére Kubica. Vagy tökmindegy csak ne Alonso! Szerencsére a Hamilton-Ferrari kettős nem fenyeget :D :D

Link to comment
Share on other sites

Hát Hamiltont nem látjuk Ferrariba az tuti :D

Kubica meg állítólag 1 évre hosszabbítitt a bömössel épp ma olvastam formulán .. szal nem tudom

De ha Kimi nem javul akkor egyre nő az esély a visszavinulsára mégpedig hamarabb mint gondolnánk :blink:

Irvine se lett volna rossz .. csak lazán vette az egészet ... első versenyén vissze vette a körét egy esős versenyen Sennától , aki ezért pofán vágta :D

Salo meg egy örök ígéret maradt .. sose tudta megmutatni igazából mit is tud ... Ferrariba tesztek nélkül , Irvinet kellett ráadásul támogatnia , szal ott se volt sok esélye megmutatni .. bár asszem egy 2. helyet azért szerzett , ha jól emlékszem ..

Barichello meg 2. pilóta volt , szerintem ezt ő már az első évben tudta ;) Schumi ellen esélye se volt ;)

Link to comment
Share on other sites

Majd ellesz rajkó a WRC-ben... Csak meg kell várnia Loeb visszavonulását, hogy a "rajongóinak" ne kelljen annyira kellemetlen helyzetbe kerülniük, mint a Forma egyben...

 

Nó komment...

 

 

Amúgy végre hogy ez a futam sikerült a FERRARI TOP pilótájának, FELIPE MASSÁNAK, nem volt akkora pechje mint a Hungaroringen.

 

7 pont előny a második számú pilótával és 6 pont hátrány egy másik jó versenyzővel szemben... Tavaly jól emlékszem, hogy nagyságrendileg ekkora különbségnél kezdték el tolni a futamokótasemmitsecsinálok hercegkisasszonyt?

 

Itt az ideje elhozni azt a világbajnoki serleget Felipe! Csak így tovább!

 

 

FORZA FERRARI! FORZA ITALIA! FORZA FELIPE MASSA!!!

Link to comment
Share on other sites

Ferrarinál egyelőre nincs csapatsorrend ;)

Kiminek tényleg nem megy , de nem mondanám hogy eldőlt a VB ... van egy Kimi , van egy Massa és egy jelenleg vezető Hamilton ...

2 Ferrarinak toronymagasan vezetnie kéne a pontversenyt ha nem bakiznának oda-vissza ... hol egyik hol másik , no meg a hatalmas és már nevetséges csapathibák ... ;)

Link to comment
Share on other sites

Pontosan...

 

De tavaly ilyentájt (Monza után végképp) eldőlt az, hogy kit fognak tolni, erre gondoltam...

 

Ezek a bakizások meg... Hát... Előfordul. Sajnos. 2 éve még nem fordultak elő ilyen gondok. Ezért sajnálom, hogy elmentek a vezető egyéniségek a csapattól...

 

Amúgy szvsz durva nagyon, hogy 3 emberen múlik egy csapat... Legalábbis nem tudom elhinni, hogy csak ez a gond a Ferrarinál. Pénz van, mérnökök vannak... Hát akkor? ...

Link to comment
Share on other sites

Egy Massa interjú:

http://www.formula.hu/f1/felipe-massa-nem-vagyok-egyes-szamu-pilota-c22282.html

Elég jó és őszinte, bár sajnos rövid, de azért sokkal többet mond mint Hamilton baromságai és sablonjai.

szerintem ezt ő már az első évben tudta wink.gif Schumi ellen esélye se volt wink.gif

Jó ez nyílvánvaló, de attól még nyomta annak az autónak :D

Link to comment
Share on other sites

http://www.f1hirek.hu/hir/David_Sandor_rovata_-_Fustbe_ment_terv__200809271109

 

tanúságos cikk Dávid Sanyitól :D

 

Számomra viszont egyre inkább az derül ki, hogy nem akarják. Illetve - nem tudják, hogy mit akarnak. Räikkönen utóbbi (négy-öt-hat?) versenyei meg azt mutatják, hogy vagy ő személyesen, vagy az autója "diszkréten" ott marad Massa mögött. Most lusta vagyok utánaszámolni, hogy hány futam óta van Kimi mindig Massa mögött a rajtfelállásban, azaz az edzéseken. Ha azonos autóval indulnának, nem létezik, hogy mindig Kimi lenne a lassabb.

 

Haug ekkor már a televíziónak nyilatkozott, s a nagy durrogásra utalva Lauda megjegyezte: "Ez jó. Nappali tűzijáték?", mire Haug, fapofával és kapásból: "Nem. Csak valamelyik Ferrari robbant fel..." Aztán beszélgettek tovább.

 

meg hasonlók ....

 

1ébként néhány futam után ,ha azok is így sikerednek akkor lehet mondani ,h Kimi "nem érdemli meg" a Ferrarit ,de sztem addig nem ...

 

Ezt a hangnemete meg felejtsük már el Vikking ,mert csak felb***od az agyam megint :D :D

Link to comment
Share on other sites

OFF

 

 

Marhára nem érdekel,hogy miket írogatsz, főleg hogy mikkel fenyegetőzöl. Azok után főként, hogy mennyire bunkón reagáltad le azt, hogy próbáltam felvenni veled a kapcsolatot... (telefon nem fölvétel meg ilyenek...) Nem tom mire hiszed magad nagyfiúnak...

 

 

ON

 

Őőő amúgy lehet, hogy itt az ideje, hogy csapatvezetőt váltsanak a Ferkánál? csücsörizsánt, vagy Schumit, vagy RB-t kéne beszerezni... Ross Brawn kizárt, marad Zsántott vagy Sumák...

 

 

Amúgy nekem ez a rész jobban tetszik a cikkből már nem azért :

 

 

"Kimivel ugyanis nekem gondjaim vannak már hosszú hetek, sőt hónapok óta, s ezek nagy részét már megosztottam Önökkel is, (mármint azokkal, akik olvasták a korábbi írásaimat ezeken a hasábokon.) Eleinte például azt nem értettem (többek között), hogy a csapatvezetők miért nem voltak képesek eldönteni, hogy melyik lovukkal akarnak Derby-t, akarom mondani világbajnokságot nyerni. Ha a tavalyi világbajnokkal, akkor azt éreztetni kellett volna vele, ha nem, azt is. Ehelyett a világbajnokság félidejében ott voltak, ahol a part szakad, azaz sehol, gyakorlatilag előröl kezdődött a világbajnokság. Most, amikor ezeket a sorokat írom, viszont, már csak hat verseny van hátra, és ez nagyon-nagyon kevésnek látszik ahhoz, hogy a nagyon közepes formában lévő, és most futamot vesztő Kimit az első helyre menedzseljék. Ha egyáltalán akarják."

Link to comment
Share on other sites

Szerintem RB-t a Hondánál már tejben-vajban fürösztik, csak hogy maradjon! :D Na meg fakított már valamit, ezévben, valamelyik esős futamon volt (most hirtelen nem ugrik be melyik is volt az :blush: ) mikor asszem Rubit időben kihozta és átmeneti helyett extrém esőst kapott, na az és ott egy jó húzás volt! ;)

 

Egyébként Kiminek ezen a hétvégén második hétvégés mocija volt nemde? :wacko: Mert én úgy emlékszem, hogy ezt használta a Hungaroringen is, ott pedig az utolsó pár körben (mielőtt még Massa feladta) igencsak kihajtotta a lelkét is! :huh:

Link to comment
Share on other sites

Silverstone-ban volt!és igen, Kiminek ez a második hétvégés mocija volt, ugyhogy a köv. versenyen massa X :D na jó nem biztos...

mondjuk azért jó lenne ha észbe kapna Hamilton meg Kimi! valami esős futam jöhetne már :D mert azt ugysem lehet pörögve megnyerni :lol:

 

Alonso: Sokan csak miattam jöttek ki, sajnálom a kiesést

 

A spanyolok nem csak abban a szerencsés helyzetben vannak, hogy van egy aktív kétszeres F1-es világbajnokuk, ráadásként kétszer is otthont adhatnak a szezon folyamán a mezőnynek. Fernando Alonso azonban az Európa Nagydíjon sem tudta befejezni a versenyt, és nagyon sajnálja, hogy ezúttal is csalódást okoztak a hazaiaknak.

 

Az áprilisi barcelonai futamon is kiállni kényszerült a Renault pilótája, bár akkor az időmérőn az első sorba kvalifikálta magát. Alonso a most debütáló valenciai utcai pályán is szeretett volna valami hasonló bravúrt véghezvinni, de erre sem 12. rajthelye, sem a rajtbalesete nem adott lehetőséget.

 

A hét elején történt madridi repülőgép-katasztrófa is megviselte a spanyolokat, Alonso kezdeményezésére pedig a hétvége folyamán a pilóták kétszer is gyászszünetet tartottak az áldozatokra emlékezve.

 

Alonso már korábban is azt mondta, hogy a benne kavargó érzések miatt ezt a hétvégét nagyon nehéz volt elkezdenie, és a verseny kimenetele sem vigasztalta egy kicsit sem.

 

A rajtot követő tülekedésben az R28-asba hátulról belehajtott a williamses Nakadzsima Kazuki, a japán nem tudta időben lereagálni az előttük zajló csatát, ezzel a manőverrel megpecsételte Alonso sorsát: "A szurkolók miatt megpróbáltuk helyrehozni az autót, mert sok ember csak azért jött ki, hogy lásson versenyezni, de amikor felmértük a sérülést, és láttuk, hogy a felfüggesztés és a váltó is megsérült, nem csak a hátsó szárny, nyilvánvaló vált, nem tudunk visszaállni. Nem volt valami jó napunk."

 

"A két spanyolországi versenyen két kiesés, előbb motorhiba Barcelonában, most pedig az ütközés Nakadzsimával"- foglalta össze a lényeget a Renault versenyzője egy mondatban. "Nagy csalódást jelent, de most már Spára kell koncentrálnunk, és reméljük, hogy fordul a szerencsénk."

 

A csapat másik pilótája, Nelsinho Piquet 11. helyen fejezte be a versenyt.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Főcímek:

 

La Gazzetta dello Sport: "Massa újra sikeres. A bajnokság fordulóponthoz érkezett. Massa Hamilton ellenfele. A finn problémát jelent. A Ferrarinak döntenie kell."

 

Tuttosport: "Micsoda Massa győzelem. A brazil pilóta uralta a versenyt. Kimi övön aluli ütést kapott."

 

Corriere dello Sport: "Massa győzött. A Ferrarinak új egyes számú versenyzője van."

 

Il Tempo: "Felipe bosszúja olyan édes, mint egy olimpiai aranyérem."

 

L'Unita: "Massa Hamilton ellenfele. Räikkönen rosszul szerepelt."

 

La Repubblica: "Kimi nem érzi biztonságban magát."

 

Libertá: "Szuper Felipe a Ferrari új egyes számú versenyzője? Massa győzelme és Räikkönen katasztrofális szereplése."

 

Link to comment
Share on other sites

Igen ez a második hétvégés motorja volt , korábban már leírtam ;)

Rubi meg angol nagydíjon lett 3. ;)

 

Kimi Räikkönen: ki vagyok éhezve a sikerre

 

Kimi Räikkönen nem foglalkozik a kritikával, és továbbra is a bajnoki címért fog harcolni. A valenciai kudarc nem szegi kedvét és cáfolja, hogy mentális problémákkal küzd.

 

"Nincsenek ilyen problémáim. De azt megállapíthatom, hogy az utcai pályák az idei esztendőben nem kedveznek nekem. A négy ilyen versenyen mindössze egy pontot szereztem." - jelentette ki a Ferrari versenyzője.

 

Habár az időmérő csaták során Felipe Massa vezet 8:4-re, Räikkönen cáfolja, hogy problémákkal küzd. "Sokat beszélnek arról, hogy nem boldogulok a kvalifikáción. A tény mindössze annyi, hogy Magyarországon és Németországban hibáztam. Valenciában a pálya piszkosabbik feléről kellett rajtolnom, így Heikki már a rajtnál el tudott menni. Manapság ezt követően nehéz visszaszerezni a pozíciót."

 

"A boxban elkövetett hibám bosszantó, de örülök, hogy Pietro kisebb töréssel megúszta. Ezzel visszaestem a hatodik helyre, majd a motor minden előjel nélkül elfüstölt. De nem szeretek visszatekinteni. Ami történt, megtörtént és nem változtathatunk rajta." - folytatta a finn, aki Belgiumban javítana.

 

"Nagyon várom a versenyt, szeretem a pályát. Az sem lenne baj, ha minden futamot ott rendeznének. Ami engem illet - a sok kudarc miatt már nagyon ki vagyok éhezve a sikerre."

 

Erre a cikkre egy forumozó találó hasonlatot írt :

Na ugye mondtam, hogy kezdődik, kicsit olyan mint a sérült

oroszlán és a gyülekező hiénák esete a National Geographic-on bár

biztos van aki nem tudja mi is az :).

 

Közben a csapatok tezstelnek Monzában :

 

http://www.formula.hu/f1/rosberg-az-elen-monzaban-c22309.html

 

Link to comment
Share on other sites

Nakadzsima bocsánatot kér a spanyol szurkolóktól

 

Nakadzsima Kazuki nagyon sajnálja, hogy az Európa Nagydíjon nem sokkal a rajt után miatta kellett feladnia a versenyt a hazai közönség előtt autózó Fernando Alonsónak. A japán közölte, bocsánatot fog kérni a spanyol szurkolóktól, amiért tönkretette kedvencük versenyét.

 

A valenciai teherkikötőben kialakított pályán első alkalommal rendeztek Forma-1-es futamot, és bár sokan aggódtak, hogy rajtnál kaotikus állapotok lehetnek, végül simán elstartolt a mezőny. Néhány kanyarral a rajt után még tartottak a pozícióharcok, és akkor történt, hogy a Williams pilótája hátulról belement Alonso Renault-jába.

 

Nakadzsima első vezetőszárnya megsérült, de folytatni tudta a küzdelmet, ám az incidensnek köszönhetően végül csak a 15. helyen ért célba. Alonso, aki miatt rengetegen látogattak ki az aszfaltcsíkra, behajtott a bokszba, ahol a szerelői megpróbálták helyrehozni az autóját, amelyről letört a hátsó szárny, ám nem jártak sikerrel. Mindez azt jelentette, hogy Alonso az áprilisi Spanyol Nagydíj után második hazai futamán sem ért célba. A williamses pedig elmondta, nagyon bántják őt a történtek,.

 

"Nagyon rosszul rajtoltam, és ennek következtében Fernando és Timo Glock is elém került. Szerintem a négyes és az ötös kanyarban volt egy kis csata előttünk"- idézte a SpeedTV-nek nyilatkozó Nakadzsimát a planetf1.com. "Azt hiszem, hogy Fernando megpróbálta kikerülni az előtte lévő autót, én pedig nem tudtam már őt kikerülni, mivel szorosan mögötte haladtam."

 

"Szerintem azért lassított le, hogy elkerülje Bourdais-t, aki a belső íven lévő rázókövön volt, és próbált visszatérni a pályára, Fernando pedig úgy igyekezett kitérni előle, hogy visszavett a tempóból. Én meg éppen kigyorsítottam, és már nem volt időm reagálni"- emlékezett vissza a Valenciában történtekre a japán. "Láttam, hogy Fernando volt az, és gondoltam is, hogy hoppá, ez most nem jó neki és spanyol szurkolóknak. Kár mindenki számára az, ami történt, számomra is. Bocsánatot fogok kérni a szurkolóktól. Talán mostantól testőrre lehet szükségem!"

Link to comment
Share on other sites

Ez a cím tetszik a legjobban:

Il Tempo: "Felipe bosszúja olyan édes, mint egy olimpiai aranyérem." :D

 

Bár Massának 2. hétvégés lesz a motorja, de lehet hogy élni fognak a joker lehetőségével és büntetés nélkül motort cserélhetnek. Bár elég gáz, hogy a Ferrarinak azon kell taktikáznia hogy mikor használja ki a motorcserés lehetőséget...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...