Jump to content
PirateClub.hu

Formula 1


Gabi89
 Share

Recommended Posts

Érdekes időmérő volt :)

Negatívum az Hedifeld .... szerintem pofátlanság az ahogy mutogatott .... <_<

De nagyon szoros , mert ha megnézitek az első és az utolsó között 1.8 másodperc a különbség kb , sőt a 18 Fisichella alid 1.3 másodpercet kapott az első etapban , ami nagyon kevés , szal nagyon szoros versenyre számítok :)

Kimitől én is várom a feltámadást!

ToroRossok meg valamit nagyon eltaláltak ;)

Link to comment
Share on other sites

Szerintem:

-Trulli autójába annyi benzin van,hogy 1 kiállásos lesz,vagy eltolt 2 kiállás,mert a 3. etapban nagyon lasú volt,és ő is jött ki legelőször. Vettelt sajnálom,hogy utolsó körében rontott, Kimi meg megint be fog ragadni Kubica mögé,illetve a csúszós részről rajtol.Érdekes verseny lesz,már nagyon várom :)

A linket pedig nagyon köszönöm!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Igen, de nekem nagyon nem tetszett,mikor Massa nem angedte el Raikonnent.

jah hát nekem se tetszet, dehát versenyben voltak.

viszont azt mondja meg vki hogy dollár milliárdokat költeek egy ilyen sportra és ilyen unalmas futamok vannak.nézzetek meg egy 20 évvel ezelötti kocsit és egy mostanit, mindenki láthatja hogy miért nincsenek előzések

Link to comment
Share on other sites

Hát a Ferrarin beszarok komolyan mondom... Jean Todt tavaly még ott volt, idén már ő sem és egyből tiszta káosz ami itt folyik... Nem használnak nyalókát, Raikkönen elnézi a lámpát, Massát belevezetik Sutilba, a motorok meghalnak...

 

Coulthard meg ma is alkotott egyet.

Link to comment
Share on other sites

Na azért az vicc ,hogy a McLaren ami régebben többször hibásodott meg mint amennyiszer végig bírt egy verseny hétvégét ,az most előlép a megbízhatóság mintaképévé , a Ferrari pedig ami Schumi érában volt hihetelenül megbízható most így "vissza esik" ezen a téren...

 

Szép az a lámpa a boxutcában a ferkánál ,de azért a nyalókás ember még mindig "megbízhatóbb" ,mert azt nem lehet elnézni ... legalábbis ennyire ...

 

habár lehet ,h azért rántotta el a szerelőt mert eleve beragadt az üzemanyag töltő cső (mert mikor újra megállt akkor is alig tudták kirángatni) és normális esetben jókor indult volna ,csak hát így nem kapott zöldet és elizgulta ...

 

mind1 ,a lényegen nem változtat ,ez most nem a Ferrari hétvégéje volt (Massa-t is majdnem kiejtették a boxkiállásnál) ...

 

SPA -ban Raikkönen még feltámadhat ,mert a kedvenc pályája ... Monza meg ugyebár kötelező feladat a Ferrarinak ,szóval azért még nem lehet leírni Kimit sem ...

Link to comment
Share on other sites

Unalmas futam volt szvsz, Massa szépet ment, teljes mértékben megérdemelte, Kimi rajtja nem volt a legjobb, aztán beragadt megint, na meg a boxutcás jelenet, és a végén még el is füstölt! (nem az ő hévégéje volt a mostani az biztos) Nem baj, van még pár verseny, visszalehet hozni simán a pontokat! (előző évben is így volt) ;)

Link to comment
Share on other sites

mert eleve beragadt az üzemanyag töltő cső (mert mikor újra megállt akkor is alig tudták kirángatni)

Aki utána odament kiszedni annak fingja se volt arról hogy hogy kell kihúzni, csak valamit próbálkozott, aki végül kiszedte az értett hozzá.

Link to comment
Share on other sites

3 kör az minimum 2 tized.igazából nem is azzal van a baj hogy időmérőn szar mert régen 5 helyről is lazán lehetett nyerni .hanem azzal van a baj hogy a légáramlatok miatt eccerűen nem tudsz közel kerülni a másikhoz, és mivel nem tudsz közel kerülni, olyan kísérleteket láthatunk mint kúlthárd esete.

de mondjuk engem ami tényleg kiakaszt hogy dollármiliárdos üzlet, az egész f1 és nem tudnka kitalálni arra vmit hogy lehessen előzni.idén bevezették a tc hiányt , azt mindenki kijácotta, ez az amit nem kéne hagyni.

majd jövőre "állítólag" kevesebb lesz a légáramlat, meg slick gumi majd meglátjuk.mondjuk anno azt sem értettem mért vették ki a slick gumit.

Link to comment
Share on other sites

Szerinted Hamilton hányszor szólt bele a taktikába? Mert szerintem egyszer se. Csak megmondják neki hogy mit csináljon és meg is csinálja. Raikkönennek is megmondják, csak képtelen teljesíteni. Gondolom Massa se szól bele a taktikába. A Ferrarinál az utolsó pilóta az Schumacher lehetett aki beleszólhatott a taktikába.

Link to comment
Share on other sites

Felipeeeeee szép győzelem,eléggé gyér Ferrari teljesítmény a boxban...Kiminek most ment el a VB szvsz tehát Massa lesz a VB,Hamiltont megint elverte Felipe szerencsére :D Forza Ferrari --> Kimitől többet vártam de h még a motor is elfüstöl..hát PECH!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...