Jump to content
PirateClub.hu

Formula 1


Gabi89
 Share

Recommended Posts

formulán kifejtettem már a véleményem és ott sokan egyetértetek ezzel,ide is leírom.

én vmit észrevettem.emlékeztek az évelejére.ott magasan kimi volt a legjobb massát is verte a teszteken de nagyon.aztán eltelt pár futam és massa egész jól belejött .na most szerintem massa nem azért jött bele mert ennyire összekapta magát,hanem azért mert menetközben a ferrári megkerülte a a tc hiányát és vmi olyasmi lehet a kocsijukban mint a mekinél.továbbá az is fura hogy idén nem lehet látni olyat hogy a kigyorsításoknál megcsúszik az autó fara,egyiknál sem kivéve alonsot.sztem itt az összes csapat vmit nagyon sumákol.

kérdem én akkor minek tiltották ki a tc-t?ha úgyis megkerülik

Link to comment
Share on other sites

amúgymeg kimi tavaly kétszer is kiállt teknikai hiba miatt,biztosan túlhajtota a kocsit :lol: , és így is elverte felipét nem tudom miről beszélünk,még így is massa elött van hogy volt pár sz.r futama,fél gőzzel motiválatlanul veri felipét akkor mi lenne ha 100%-os bedobással menne?sztem jobb ha nem tudod

Link to comment
Share on other sites

Pilótának annyi a feladat , hogy visszajelezzen és elmondja mit szeretne .. de ez nem mindig sikerül , a nagy Schumachernek sem midig jött be minden! Tisztelem Schumit , de most más a téma és 2008-t írunk ;)

 

Jó igen Massa támogatta , de miért nem Kimi támogatta Massat?? A válasz rá , hogy Kiminek több pontja volt!!! Ennyire ne védd Massat , jó pilóta , de ne emeld rögtön a mennyekbe mert volt egy jó rajtja , meg nyert 1-2 versenyt , pl Franciao.-ban ahol az alkoholista Kimi rongyá verte volna ha nincs problámája ;)

Link to comment
Share on other sites

Azért, hogy rá lehessen fogni valamire, hogy "költségcsökkentés"... Bár szerintem tök fölösleges az autósportban költséget csökkenteni, az a hétvégenként világszerte elinduló 10-20.000 versenyautó valszleg kevesebbet árt a környezetnek, mint Kína egy fél délelőtt alatt...

 

Amúgy egyébként szted csak Massa autójában van kipörgésgátló? vagy mire érted ezt: "a most szerintem massa nem azért jött bele mert ennyire összekapta magát,hanem azért mert menetközben a ferrári megkerülte a a tc hiányát" ....?

Link to comment
Share on other sites

Jaire, és én ebben nem is kételkedem. (Mármint hogy kimicske legyőzte volna, az agyonverés nagy túlzás, 5-6 mp-re volt tőle...)

 

Éééés igeeen kiminek több pontja volt. De jóval kevesebb mint hamiltonéknak... És asszem 2-3 ponttal volt neki több vagy valami ilyesmi...

 

Schumit meg csak azért hoztam szóba, mert kimice szentül meg van győződve, hogy szar a Ferrari és ezért nem megy kiminek. Akkor csináljon valamit. Akár csak azt, amit a lenézett, gyűlölt, mocskos szemét Massa csinál... Annyi UNTIG elég lenne.

 

kimice: A több pont dolgot meg ha a múlt héten mondtam volna, akkor azt írtad volna, hogy majd a vége számít, ha most mondanám hogy a vége számít, akkor azt mondanád, hogy de azér csak jobb kimi...

 

Ja-ja jobb ha nem tudom :D ez a mi lenne ha meg jó poén :D Mi lenne, ha Malajziában nem sokall be Massa és szerez 8 pontot, és most a H. ringen nem áll meg az autó? 16 ponttal lenne kimi előtt ;):D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Hát ezt a stílust, mármint hogy majd a pilóták megmutatják, hiába keresed a Forma egyben...

 

Forma 3000, GP2... Esetleg... Ahol azonosak az autókban az esélyek, no elektronika, csak a beállításokkal játszhatnak.

 

Én is örülnék, ha így lenne, de nem így van. Erről szól a forma egy. Több pénz, több győzelem... (Kivéve a Toyotát, de talán magukra találnak)

Link to comment
Share on other sites

Vagy ha Kimit nem torpedózza meg Hamilton, nincs a kipufogó probléma ... Ebbe sztem ne menjünk bele , végén még kihozzuk hogy Sutil lenne a VB első , mert peches :D

Lényeg a lényeg , Ferrarinak van egy nagyon jó pilóta párosa , de szrencse az elpártolt tőlük , taktikájaik renszeresen pocsékak ... szal valamit tenni kell , mert ez így nagyon nem lesz jóóó ;)

Link to comment
Share on other sites

én egy szóval nem mondtam hogy szar a ferrári,már megint kiforgatod a szavaimat. :angry: .

én azt mondtam hogy nem fexik kiminek ez két különböző dolog.

És az nevet aki a végén nevet.ezt leszögezhetjük.

ha massa nyer akkor ő nyer ha kimi akkor ő.majd jövőre lesz az igazi slick gumikon 25% aero tapadás vesztéssel

Link to comment
Share on other sites

Hát igen, legalábbis jó lenne tenni valamit. Azt nem értem, hogy hogy tehetnek olyan bakikat, mint kimivel silverstoneban... Ha két körrel később kihozzák, még akkor is jobban állt volna, mint így... Pedig hosszú évekig a Ferrari a taktikájának is köszönhette a győzelmeit. . .

 

tudom, nincs Ross Brawn meg Jean Todt, de azért na... Mégse csak dilettánsok gyülekezete lehet a Ferrariban... Nem csak azon a két emberen múltak a dolgok...

 

 

Na - na kimice... Szó nincs kiforgatásról. Arról van szó, hogy tehetne ellene, de nem tesz. Ez a gondom vele! Gyerünk, amint elkezd olyan futamokat futni, mint régen, teljes mellszélességgel odaállok mögé, hogy ez az, csinálja. De így, hogy nem csinál semmit... És a gond az, hogy még így is "ő a király" a rajongók szemében. Én legalább belátom, ha Massa valamit elront...

Link to comment
Share on other sites

És igen, megjött kimice és az f1es tudás :lol: Iszom szavaidat. "Nem fekszik neki az autó" hát tudod tesztelésnek és kemény munkának hívják azt amivel megfelelővé lehet tenni.

 

McLarenből átül a Ferrariba, ezután csodálkoztok ha az igazi Ferrarisok (és nem a divatdrukker kimijajdejók) Massának szúrkolnak?? Ember, használd az agyad, gondolkozz tárgyilagosan és megvilágosulsz.

 

2005 időmérőn milyet ment, aztaaaaa, kár hogy 2005-ben Alonso lett a világbajnok. Meg kár hogy már 2008 van.

Link to comment
Share on other sites

az a baj veletek,hogy nem tudjátok elfogadni a másik véleményét,és folyton a hülyeségeitekkel jöttök.már többször leírtam hogy nem az a nagy dolog ha vki top autóval mit művel hanem nehéz körülmények között.

és nem tudjátok felfogni hogy azt hogy ha nem fexik alapjába véve egy kocsi,tehát mondjuk teljesen más mint amit te szeretsz,azon nem lehet csak úgy tesztelésel változtatni.de még mindig ott tartunk hogy úfgy veri a kedvenceteket,hogy hogy nem ad ki 100%-ot magából,asszem ez mindent elárul hogy ki is a jobb

Link to comment
Share on other sites

annyira én nem nevezném motiválatlannak ,szeretne győzni minden futamon max nem jön össze . mindig van egy kis probléma.... de tök mindegy , majd meglátjuk hogy ki lesz a vb. Amúgy sem biztos hogy az lesz aki a legjobb pilóta.....

Link to comment
Share on other sites

Hallod Gospel én eddig a Nagy Durranást néztem, de ezen a gyereken jobban röhögök :D :D :D :D

 

Gyáááá :D :D :D

 

Hogy ne cask kimicéről szóljon a topik, hanem valami SOKKAL értelmesebbről, itt egy hír :

 

Lewis Hamilton barátnője szerint a Forma 1-es pilóta vezetési stílusa kifejezetten ijesztő, az énekesnő szerint ugyanis mindig úgy vezet, mintha éppen versenyezne, írja a FemaleFirst. „Mindig megrémülök, amikor elvisz valahova kocsival. Különösen amikor a Los Angeles-i kanyonokon keresztül megyünk. Vezetés közben szinte eggyé olvad a kocsival”, mesélte Nicole Scherzinger, akit egyébként Hamilton biztonsági okokból nem enged a volán mögé.

 

Nyehhhehhehehhe :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

azért mert motiválaltlan,már elérte célját, asszem felipe még nem ha jól emlékszem

Úristen mekkora célja volt neki :lol: Akkor gondolom Schumacher is csak úgy unalmából nyerte meg azt a plusz 6 címet amit az első után szerzett. :lol: :lol: Meg gondolom Barichello is annyira unatkozik és annyira motiválatlan, hogy már ennyiszer rajthoz állt F1es futamokon. Meg Alonso is csak 20%-on megy, mert minek küzdjön az élen haladókkal. A Force India csapata meg annyira motiválatlan, hogy direkt az utolsó helyre kvalifikálják magukat rendre.

 

Hát öcsém olyan hülye vagy hogy az nem igaz :lol: Nagy durranás az vicces film, de te túl teszel rajta. Kéne rólad forgatni egy filmet "F1es tudás" címmel. De egy könyvet minimum írjál légyszíves amiben taglalod a gondolataidat. Egy meg nem értett zseni vagy... :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Úristen mekkora célja volt neki :lol: Akkor gondolom Schumacher is csak úgy unalmából nyerte meg azt a plusz 6 címet amit az első után szerzett. :lol: :lol: Meg gondolom Barichello is annyira unatkozik és annyira motiválatlan, hogy már ennyiszer rajthoz állt F1es futamokon. Meg Alonso is csak 20%-on megy, mert minek küzdjön az élen haladókkal. A Force India csapata meg annyira motiválatlan, hogy direkt az utolsó helyre kvalifikálják magukat rendre.

 

Hát öcsém olyan hülye vagy hogy az nem igaz :lol: Nagy durranás az vicces film, de te túl teszel rajta. Kéne rólad forgatni egy filmet "F1es tudás" címmel. De egy könyvet minimum írjál légyszíves amiben taglalod a gondolataidat. Egy meg nem értett zseni vagy... :lol: :lol:

már megint sumaherrel jösz csak nemtod felfogni hogy sumaher nem egyenlő kimivel, kiminek az volt a célja hogy vb legyen a többi nem érdekli ezt töbször el is mondta,és majd schuamcher hülye lesz kiszállni olyan autóból amivel bárki más is vb lenne mert 5 évig ez volt.

 

amúgymeg megint kiforgatod a szavaimat sebaj már megszoktuk tőled,egyszerúen nemtod felfogni hogy nekem van igazam, de már annyi hsz-t írtál hogy ilyenkor beismerni hogy hibázott az ember eléggé bátornak kell lennie és tökösnek az illetőnek,de te egyikse vagy, csakazértis azért írod a hsz-eidet hogy engem bosszants ,de ez nem nagyon sikerül,a vicceid meg eléggé szánalmasak,rajtad és gospelen kívűl szerintem senkisem nevet a favicceiden,nembaj kell lennie ilyen embernek is a fórumon

Link to comment
Share on other sites

Akkor Kimi hülye mert idén is simán nyerhetne, ő ehelyett 50%-on megy (szerinted). :lol: Na mostmár fejezd be mert görcsöl a hasam a röhögéstől :D :D

 

de már annyi hsz-t írtál hogy ilyenkor beismerni hogy hibázott az ember eléggé bátornak kell lennie és tökösnek az illetőnek

Örülök hogy végre magadra ismertél.

Link to comment
Share on other sites

de még mindig ott tartunk hogy úfgy veri a kedvenceteket,hogy hogy nem ad ki 100%-ot magából,asszem ez mindent elárul hogy ki is a jobb

 

Mondjuk srácok azt azért be kell látni ,h ebben van valami ... Mármint Vikking azt állítja ,h alszik a kocsiban Kimi, Gospel meg szintén hasonlókat ,de mégis több pontja van mint Massanak ... képzelem hogy verné Massat,ha egyszer felébredne és tényleg nyomná neki ...

 

habár szerintem nincs baj a motivációval ,csak éppen egyre több olyan versenyhétvégéje van (és Massanak is ) amikor valami mindig becsúszik ... (motorhiba ,rossz csapatutasítás ,eltaktikázás) ...

Ez persze nem mentség arra ,hogy miért nem előz a pályán ... de arra igen ,h miért lehet dekoncentrált ...

 

 

McLarenből átül a Ferrariba, ezután csodálkoztok ha az igazi Ferrarisok (és nem a divatdrukker kimijajdejók) Massának szúrkolnak?

 

Én régen Hakkinennek drukkoltam ,aztán Kiminek Sauberes évektől kezdve McLarenen át most a Ferráris időkig ...

 

Schumi idejében még McLaren drukker voltam ( hozzáteszem akkor még Vikking56 is az volt :D ,csak lemorzsolódott ),mert Schumit nem szerettem soha ,viszont Kimit és Hakkinent igen ... Kimi utolsó McLarenes évében Ron Dennis néhány nyilatkozata miatt csalódtam a csapatban és örültem ,h a "rivális" csapatoz szerződik ... Szerintem normális ,h most annak a csapatnak szurkolok ,akik hozzásegítették azt a pilótát a VB -hez ,aki 8éve a kedvencem ...bízom benne ,h nem vagyok "divatdrukker kimijajdejó" ,de ha annak tartotok az sem érdekel túlzottan ...

 

Go Kimi & Massa !

Link to comment
Share on other sites

mégis több pontja van mint Massanak ...

Nem is tudom melyiküknek volt több technikai hibája idén ami a verseny feladására kényszerítette a pilótát.

 

Ennyi erővel Silverstoneban Massa is aludt a volán mögött, nem volt kedve versenyezni így inkább szórakozott egy kicsit. Ezek olyan hülyeségek fogjátok már fel. Vagy rosszul megy vagy jól és ezalól Raikkönen sem kivétel aki szerintetek mindig jól megy csak nem maximumon. Ez hülyeség. Ennyi erővel 2005-ben Schumacher 5%-ot nyújtott az egész évben, mert éppen olyan kedve volt...

 

Az hogy motiválatlan az nem mentség arra, hogy Alonso lerajtolja őt, utána beragad mögé aztán panaszkodik hogy feltartotta őt. Aki motiválatlan az minek van az f1ben?!

 

az a divatdrukker aki akkor szurkol egy pilótának mikor felért a csúcsra

Egy a kevés mondataid közül amivel egyetértek :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...