Jump to content
PirateClub.hu

Formula 1


Gabi89
 Share

Recommended Posts

azért azt lásd be,hoyg kimi tudása alább hagyott. Régen támadta a népet most meg ha a force india lesz elötte akkor is beáll mögé és nem csinál semmit. MAjd futam után nyom egy olyat,hogy feltartottak ezért voltam lassú. Gyors, mint a fene ha üres előtte minden,de ahogy forgalomba kerül akkor már nem olyan,mint régen sajnos :/

Link to comment
Share on other sites

Na akkor ki a lassú?

 

az akinek kevesebb pontja van :D :D :D

 

Crunker igazad van ... mindamellett ,h Kimi már egy ideje nem harcol a pozíciókért ,szerintem Massanak sem voltak olyan hatalmas előzései mostanában ... persze a Hungaroringi ratja kivétel ,mert az tényleg gyönyörű volt ...

Link to comment
Share on other sites

,szerintem Massanak sem voltak olyan hatalmas előzései mostanában ... persze a Hungaroringi ratja kivétel ,mert az tényleg gyönyörű volt ...

 

Azért Kanadában egyszerre 2 autót elözött meg. Az szép volt. meg a mostani rajtja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ez nagyon jó cikk, vicces :)

http://www.formula.hu/f1/hamashima-rossi-schumacherre-stoner-massara-es-hamiltonra-hasonlit-c21936.html

És sok mindent elmond az hogy Schumacher és Rossi technikáját hasonlónak véli, ugyanis a két sportág legkiemelkedőbb figurái :)

Link to comment
Share on other sites

és most mondom nektek a lényeget, az a ciki sztem ha vki egy olyan lusta disznótól egy iszákos bar.mtól kap ki aki félválról veszi az f1-et nincs bombaformában,és nem fekszik neki a ferrári.érdekes hogy mindenki akkor veszi elő ezt az alkeszt amikor nem jönnek az eredmények.amúgymeg megkérdezném az itt jelenlévő fórumozóktól hogy hányan szorítottatok massanak 2002-ben,mert szerintem senkise.csak azután hogy visszavonult michael és találni kellett volna vkit,hát persze hogy massa aki a mester tanítványa

és még annyit hogy kiminek mikor voltak beállításbeli problémái a mekiben,mert eccer nem hallottam panaszkodni.meg 2005-ben olyan brutál időmérői voltak,ezek mind tények

Link to comment
Share on other sites

Azért gyönyörű hogy vikking56 és Gospel miket írnak ide... De már egy kicsit unalmas hogy akárki ír be bármit leoltjátok! Ha Kimiről ír valaki valamit akkor azért ha Massaról akkor meg másvalamiért! Mindenkinek be akarjátok magyarázni a saját rögeszméteket, kiforgatjátok a szavait! Ha valaki leírja a véleményét akkor a válasz rá az hogy mit okoskodik de azért utánna egyből elkezditek ti is írogatni a dolgokat! Nem a sárdobálást kellene csinálni...

 

Más:

 

Három csapat mindenképpen bevezetné a KERS-t jövőre

 

A KERS (kinetikus energia-visszanyerő rendszer) 2009-es bevezetésén vitatkoznak a Forma-1-es csapatok, ugyanis az elmúlt hetekben több, biztonsági probléma merült fel a rendszerrel kapcsolatban, ezért többen várnának még az alkalmazásával. A BMW Sauber, a Williams és a Honda azonban nem szeretné, ha a KERS bevezetését elhalasztanák.

 

Mint ahogyan arról mi is többször beszámoltunk, a Red Bull Racingnél a Milton-Keynes-ben található gyárban akadtak gondjai a rendszerrel, míg a július végi jerezi teszten a BMW Sauber egyik szerelőjét rázta meg a KERS-sel ellátott versenygép. Nemcsak a biztonság jelent azonban problémát a csapatok számára, hanem az egyre fokozódó költségek is.

 

A Renault csapatfőnöke, Flavio Briatore állítólag mindenképpen szeretné meggyőzni a versenytársakat arról, hogy halasszák el az eszköz bevezetését, és ennek a vágyának már a korábbi Maranellóban tartott tanácskozáson is hangot adott. A BMW, a Williams és a Honda azonban egyáltalán nem szeretné, ha végül a KERS bevezetése csúszna.

 

"A mi szempontunk az, hogy ez jó, és nemcsak a BMW-nek, hanem a sportnak is. És ha ez jó, akkor amint lehet, be kell vezetnünk"- szögezte le az autosport.com-nak Mario Theissen csapatfőnök, aki hozzátette, egy csapatnak sem származna előnye abból, ha várnának még egy évet. "Egyik technikai projekt sem válik olcsóbbá a bevezetés elhalasztásával. Ezért ha még egy évet csúszunk, akkor is ugyanannyi pénzt költenénk anélkül, hogy végül bevetésre kerülne a rendszer, ennek pedig egyáltalán nincs értelme."

 

"Világos, hogy véget kell vetnünk a biztonsági problémáknak, és az is egészen biztos, hogy nem fogunk addig versenyezni vele, amíg biztonságos nem lesz. Én nem látom semmi okát sem a halasztásnak"- tette hozzá a német szakember.

 

Frank Williams jelentős előrelépést vár a 2009-es fejlesztésektől, így ő is a KERS bevezetését támogatja: "Ez egy izgalmas kihívás, amit élvezünk. Ketten vagy hárman voltak a késleltetés ellen, de mi folytatni akarjuk azt, amit csinálunk."

 

A BMW Sauber mellett a Honda volt az, amely az F1-es alakulatok közül már pályán is kipróbálta a KERS-t - elsőként tette ezt meg a japán gyári istálló-, és Ross Brawn alakulatának még nem volt komoly problémája a rendszerrel. A Williamshez hasonlóan a Honda sem muzsikál a legjobban az idei szezonban, ezért óriási energiát ölnek a 2009-es esztendőre való felkészülésbe. A csapatnál ugyancsak abban bíznak, hogy az új rendszernek köszönhetően is, az élmezőnybe kerülhetnek.

 

"Boldogok vagyunk, hogy folytatjuk a KERS-sel kapcsolatos munkát, mi sok energiát is fektetünk bele. Szerintem, ha mi lennénk az egyetlenek, akik kiállnak a bevezetése mellett, akkor talán nekünk is fontolóra kellene vennünk a dolgot"- nyilatkozta Brawn.

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D

 

Egyébként meg nem tom, ez a Star Warsos hasonlat kicsit sántít... Most komolyan, Qui Gonn Jinn után ki ne szerette volna Obi Wan-t ? :D Vagy Obi- Wan után Luke-ot vagy Anakint (Én pl anakint nem bírtam nyálas kisgyerekként :D )? :D :D

 

Amúgy tod kik szorítottak Massának? A Ferrarisok :D Amikor már ide szerződött. Amúgy most ezzel azt akarod bizonyítani, hogy te vagy a legpilótahűbb mindneki közül? :D Mert ebben lehet, hogy igazad van, nekem CSAK a CSAPAT számít, az pedig a Ferrari. Így, ha jövőre jön egy Alonso- Hamilton páros (tudom, hogy kizárt, de hátha megpróbálják mégegyszer, egy kapcsolatnak nem lehet csak ííígy vége :D :D) ,akkor is Ferraris maradnék.

De akárki is ülne benne. Az Alesi - Berger időkben is úgy gondoltam, hogy a Ferka a legjobb, csak értelmetlen volt nekik szurkolni, ezért Hilles, majd Hakkinenes voltam (Hakkinen szimpatikus volt mint ember). De azóta Hillben csalódtam pl, és mint csapatot sose szerettem a Williamset...

 

Én akkor is mondom rá, hogy iszik, amikor nyer. Mert ez az igazság. A gond nem ezzel van egyébként, még mindig. Hanem az, hogy látszólag nem érdekli az egész. Nem látom benne azt a tüzet, amit egy Hamiltonban, Kovalainenben (!!!!), Kubicában, vagy neadjisten Massában látok. És nem csak én vagyok vele úgy, hogy azt látom, hogy szarik rá. Ne haragudj, de amikor egy versenyen nem tud előzni FIZIKAILAG egyáltalán egy nála sokkal lassabb autót, akkor mit vársz? Hogy éljenezzek elvakultan, mint TI? ..........

 

Ha úgy van, hogy az autóval van a gond, akkor hajrá! Építsen sz*rból várat, mint Schumi! Gyerünk, ott a lehetőség, lehet éjt nappallá téve tesztelni, finomítani az autón. Ne a Ferrarit szidd kimice... A mezőny leggyorsabb autója Massa alatt... És mint tudjuk ő csak egy kis senki, akiben te nem látod a világbajnokot. Akkor kimike hogy nem bír nála legalább 10 mp-vel gyorsabb kört menni?!?!?! (Igen, TÍZ MÁSODPERCCEL!!! Ha már Massa akkora szar...) Pl az edzéseken, amikor egy olyan pályán mint a H.ring vagy Monaco általában el is dől a futam sorsa... Vagy egyáltalán, miért nem tudja leverni Massát az edzéseken?!

ha az autó a hibás, akkor gyerünk, fejlessze. Adatok nélkül nincs mit fejleszteni ember... Adatokat meg csak a versenyző szolgáltathat!

 

2005-ben a Mclaren volt a leggyorsabb autó, ne felejtsd el ;):D Ezzel az erővel: Húúúú, Schuminak milyen időmérői voltak 2000-ben, 2001-ben, 2002-ben, 2003-ban, 2004-ben, 2006-ban Váóóóóóó :D

 

 

hmark ez egy fórum, mindenki azt ír be, amit gondol. De ha szerinted nem így van, akkor bocsánat, mehetünk vissza Kubába, vagy Kínába ahol nincs szólásszabadság... Illetve van, de igencsak korlátozott mértékben :D

Link to comment
Share on other sites

majd ha massa olyat megy mint kimi 2005 olaszba a qualin elhiszem hogy tud vmit.

és nemtudott előzni itt magyarországon LOL.csak emlékeztetnélek hogy tavaly massa egy superagurit nemtudott lenyomni LOL.a 13 helyen szerénykedett LOL.és egy példa ha te nem szereted a paradicsomot,ha kettévágod vagy 3 felé vágod akkor szeretni fogod?, mert kimi esetében ez van,nem fexik a kocsi csak te nem tudod felfogni

Link to comment
Share on other sites

Mondjuk énse értem, hogy miért nem megy Kiminek. Mondjuk az nem semmi volt, amikor 1 körben durván 2 másodpercet vert Glockra. Csak ugye elözni nem lehet azon a pályán. Ugyan ez volt Monacoba, amikor nem tudta Sulilt leelőzni. Inkább kilökte.

Link to comment
Share on other sites

vikking itt nem az a baj hogy valaki leírja a véleményét! De akkor ne oltsátok a másik hozzászólását hanem mindenki tartsa tiszteletbe egymásét! Komolyan ez a topik már arról szól hogy ki tudja jobban alázni a másik favoritját! Nem szurkolhat mindenki egy embernek!

 

szerk.: Látod erről beszéltem: "alkeszkönnen" <--- Ezzel mindent elárultál magadról...

Link to comment
Share on other sites

Sutilt kilölte , de nem előzni akart ezt már tisztáztuk ;)

Kimiben sose volt benne a tűz , de épp azért hívják Kiminek , a mezőny lenyugodtabb pilótája aki utálja ezt az egész cirkuszt , de imád vezetni!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

kimice, kopj le rólam, én is próbálok, de mindig rámakaszkodsz :D

 

Lassan írom, hogy TE is felfogd:

 

HA NEM FEKSZIK AZ AUTÓ, PRÓBÁLJON MEG JOBBAT FEJLESZTENI, AMI JÓ NEKI. Ennyire primitív embert mint te. Vagy állítsa be. Érdekes módon mások be tudják állítani. Nem gond nekik ha dolgozni kell... Csak egyeseknek probléma, ha kéne is csinálni valamit!

 

TEHÁT ISMÉTLEM:HA NEM TETSZIK AZ AUTÓ, AKKOR CSINÁLJON JOBBAT, SCHUMI MEG TUDTA TENNI, MERT KÉPES VOLT CSINÁLNI VALAMIT! GYERÜNK alkeszkönnen CSINÁLJ VALAMIT, VAGY HÚZZ EL A DRÁGA MEKLÁRENEDHEZ HA NEM TETSZIK A FERRARI!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

persze schumacher csinált mindent,akkor ez az ember hogy tudott aludni? nem is értem.ha alapjába véve nem szereted a paradicsomot ha ráraksz egy kis ketchupot szeretni fogod?

Az a baj veled vikking hogy, nem tudod beismerni hogy tévedsz,de abba nem gondolsz bele hogy kimi úgy nyert tavaly vb-t hogy első évében legyőzte massát ,mikor a legnagyobb esélye massanak volt, régi csapat hozzászokott az autóhoz stb

Link to comment
Share on other sites

vikking56 : Te tényleg ennyire utálod Kimit?? ... Istenem ...

Rosszabb vagy mint a formula.hu legnagyobb Kimiellenes egyéne .. pedig ő se piskóta ... <_<

 

Ezeket a neveket meg ne használd , hogy kuntakinte meg alkeszkönnen , ha neked az a poén akkor inkább hagyon az értelmi szinted ..

de nem megyek bele ebbe , nem szeretnék büntibe részesülni ....

Csak felkéne fogni , hogy nem egy ember nyakába kell verni a Ferrari gyengeségét , Massa amit Malajziában és Silverstoneban művelt vagy esetleg Ausztráliában , azokról hirtelen elfeledkezel .... ;) Gondolj vissza ezekre is , Kimi ekkora bakikat nem csinált , egy nagy bakija volt Monacoban ... De legalább beismerte és nem kezdett el dumálni arról hogy fékek blokkoltak stb .. stb ...

Ennyit szerettem volna hozzá tenni! Szal gondolokozz el kérlek!

Link to comment
Share on other sites

Nem, nem ez a gond. Hanem az, hogy miért nem tud KIMI MAGA ALÁ TERVEZNI AKKOR EGY AUTÓT?! Vagy legalább beállítani...

Szó nincs a paradicsomodról, de szerintem menj el orvoshoz, biztos van rá gyógyszer...

El lehet menni a Ferraritól, ha szar az autó!!!

 

Ezek a körmondatok meg elképesztőek. Az elejének köze nincs a végéhez, de egyáltalán semmi, és mégsincs köztük írásjel. Tanítani kéne.

 

Utoljára írom le:

 

Massa támogatása és Hamilton bénázása nélkül sose lett volna világbajnok, Massa pedig a monzai feladott futam után mindenben segített kiminek, aki egyébkén 18 ponttal volt lemaradva Hamilton mögött két futammal a vége előtt...

Amúgy meg: Mi van ha legyőzte Massát? :D Kit érdekel? :D Attól még nem jobb, hogy legyőzte...

 

Tudod a német hadsereg 1942-ben végigmasírozott az egész orosz alföldön, és mégis olyat kaptak, hogy nyulat fogtak, tehát nem voltak jobbak az oroszoknál...

 

És hallod, hidd el hogy nem érdekel, de egyáltalán, hogy tavaly kimi végzett előbb ;) Ezt meg jó lenne ha te fognád föl (bár sztem hiába próbálkozok, a negyedik hozzászólásom sorozatban amiben leírom, hogy kimi megcsinálhatná maga alá az autót, ha akkora sztár, de nem gond).

 

Úgyse fogod fölfogni, megint jössz a paradicsommal...

 

Schumi meg talán elért valamit, jó lenne ha egy fél rossz szót nem mondanál rá! Hol volt a Ferrari mikor odament? SEHOL. Hol volt mikor elment? A CSÚCSON! Meg közben ÖT (5 számmal leírva, tehát egykettőháromnégyÖT ) világbajnoki címet hozott Maranellóba...

 

hol volt a mekláren mikor kimi odament? A csúcs közelében. Hol maradt? A csúcs közelében. Hol volt a ferrari tavaly? A csúcson. Hol van idén? Majdnem ugyanott... Szal sokat használt, hogy odament rajkócska :D Ez a "veled is csak sűrűbben vagyunk" helyzet...

 

 

 

Jaire: nem nem én nem kimit utálom. A mocskosul elvakult RAJONGÓIT utálom. Tök más a kettő.

Az értelmi szintemet ne firtassuk, jobban jársz szerintem ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...