Jump to content
PirateClub.hu

Formula 1


Gabi89
 Share

Recommended Posts

Jaire, a német "minőségről" nem nyitok vitát...

 

Senkinek nem fogom elmagyarázni, de elképesztően SZAR minden, ami német. Pl a golf4-ek: 30.000-renként komplett váltócsere...

pdtdi-k: 1000km/1 liter olaj...

bmw: megbízhatatlan romhalmaz mindegyik, kivéve amelyik régi és már valaki rászánta az időt, hogy rendbehúzza...

merci: régen elmúlt a megbízhatóság, olvass népítéletet! az elektronikájuk semmire sem való, csak elromlani tud...

opel: egyszerű, mint egy faék. Aki ült már F Astrában, az tudja miről beszélek. Mi tudna elromlani, ha se szervókormány, se elektromos ablak, se egy harmadik féklámpa nincs rajta?! (99-es gyártású autóról beszélek...).

 

Arról nem beszélve, hogy kiharcolták maguknak ezt az álpresztízst, hogy MINDENKI úgy gondolja, hogy a dajcse vágenek megbízhatóak...

Van köztük egy pár megbízható is, de ki kell fogni.

Ezzel az erővel ugyanezt a régi Dacia-ra is mondhatjuk azért! Akkor meg miről beszélünk? 20-30 éve persze, hogy megbízhatóak voltak, hiszen SEMMI nem volt bennük.

Ezt értsd úgy:

se motorerő (115 lovas 2 literes blokk még a 21. század elején is!!!),

se futómű (geometriából egyes szinte kivétel nélkül, talán a BMW-k alatt volt akkoriban futómű),

se fék (volt Golf I GTI-nk, hát kétszer annyi féktáv kellett neki szűkösen mint előtte a 33-masunknak vagy a 316-osunknak (E21, cápaorr, anyámnak vettük, csak széthullott...),

se normális ülések (fapad... De komolyan. Vagy amelyik nem, pl az Audi 100asunk, abban meg olyan puha volt, hogy megfájdult tőle a dereka az egész családnak), s

e elektronika (mondom, 99-ben egy nyamvadt elektromos ablak nélkül eladni autót...), se SEMMI.

 

Aztán az okos szomszédótószerelőjózsi aszonta, hogy ez jó (mert hozzá tudott nyúlni, ahogy egy szaros Zsigulihoz, semmi különbség nem volt, nem kellett bonyolult dolgokkal foglalkozni!), az olasz meg a francia szar (mert a hátsó féket észre sem veszi a 75-ös alfán, mert bent van a féltengelyek belső oldalán, vagy mert a citroen BX-en(!!) nem tudta megcsinálni azt a rohadt levegős futóművet, mert ahhoz lusta volt, hogy vegyen róla egy könyvet, egyszerűbb eladatni a paraszttal a citromot...), amerikait meg még nem is látott.

 

Akik értenek az autókhoz, azok a japánok és az olaszok... És erről se nyitok vitát. Jó, hogy a japcsik rohadnak, az olaszokban meg az elektromosság (ami ugye kivétel nélkül Bosch, hujj de olaszos neve van...) rossz, de legalább erősek és kényelmesek. Nem utolsósorban szebbek is mind egy szálig mint a német tucatautók... (Jó, vannak kivételek, pl a régi "csepp" Civic nekem nagyon nem jön be, nagyon szofisztikált, értsd úgy:nagyon meg akart felelni az igényeknek formára...)

 

És azért ne felejtsd el, kik az úttörői a Formaegynek? Renault, Ferrari, Honda elsősorban. Az elmúlt 18-19 évben milyen világbajnokok is lettek?

 

Mclaren- Honda, Benetton-Renault, Williams Renault, Mclaren- Mercedes (hogy milyen körülmények között, azt ugye ne firtassuk, Schumi lábtörése, és Suzukában a kettős defektje...), FERRARI, Renault...

 

A Mclaren-Mercedes csak a szerencséjének köszönhette Hakkinen két világbajnoki címét! Ezt remélem senki sem firtatja...

Schumi vezette 99 Silverstone előtt a tabellát, és ha jól tudom, 98-ban is ő állt nyerésre Suzukában, ameddig nem kapott két defektet is egymás után...

 

Szóval igen messze vannak a németek attól a szinttől, amit a franciák, az olaszok és a japánok tudtak mindig is, és most is tudnak. (Legalábbis egy tud a háromból, a másik kettő éppen alszik, vagy nem tudom...)

És a forma egy az azért mérvadóbb ,mint egy nemzeti bajnokság (DTM, ITC), vagy egy másfajta bajnokság (WRC, bár ez pont rossz példa, ott is legyőzhetetlen Loeb), mert itt vannak a legelőremutatóbb fejlesztések.

 

Na. Én erre a témára nem kívánok többet reagálni, mert megvan a véleményem a magyar agymosott autós tömegről, akinek nincs más csak a németvágen... És ezzel senkit sem akarok megsérteni (most tényleg :D), nem tudtam elmenni szó nélkül emellett...

 

 

 

A másik: hát nem tudom.

Nem én találtam ki, hogy kimicske milyen brutálisan használja az autót, hanem nálam sokkal hozzáértőbb ember (neeem, nem kimice, bár ő is lehetett volna, hisz ő mindannyiunknál több "F1es tudással" rendelkezik ;):lol:), Mario Ilien mondta.

 

Na mondjuk azt nem tudom, hogy Hamilton mostani stílusára mit mondana :o Mert az aztán autónyíró, amit művel.

Persze, gyors meg ügyes, de annyira agresszíven vezet, hogy még nekem, nem hozzáértőnek is feltűnik.

(vajon mit szólhat akkor kimice, aki az ezredmásodperceket is észreveszi még ha kívülről mutatják az autót , akkor is?!?!?! :lol::D :D )

 

De ez más tészta. A kis kuntakinte valszleg eléri előbb-utóbb amit akar, mert nagyon durván rámenős és agresszív... Akármennyire is nem tetszik ez a Ferrari rajongóknak...

 

Arról nem beszélve, hogy a Mclaren is minden alapot megad hozzá, hiszen a tavalyi komplett Ferka-lopás után nem lehetett túl nehéz továbbfejleszteni az autót az idei szintre.

 

Ettől kezdve meg csak a FERRARI pilótákban lehet bízni, de kimi alszik és iszik párhuzamosan, Massa meg annyira szerencsétlen, hogy az már fáj...

Link to comment
Share on other sites

Ha azt mondod , hogy a tavalyi Ferrarit nem nehéz tovább fejleszteni , akkor a Ferrari miért nem tudja?? Most akkor a Mclaren jobban fejleszt vagy micsoda??

Ez egy hülyeség már bocs .... Kuntakinte meg már unalmas ... Nem akarok vitázni , de mindenkinek van normális neve , esetleg beceneve ... szal légyszi ezen véltoztass ;) Nem a kedvencem Hamilton , de nagyon tehetséges és gyors , de még nincs elég tapasztalata ;)

Az meg hogy kinek volt több balszerencséje ... Kimis azt mondja hogy Kiminek egy Massa drukker azt mondja Massanak , de ha reálisan megnézed akkor kb ugyanugy állnak , az egész Ferrari idén egy nagy szerencsétlenég ;)

Link to comment
Share on other sites

a német autók megbízhatósága tényleg nagyon sz.r.

massa szerencsétlenebb mint kimi lol.massa most eett ki elöször élről míg kimi minimum 5-ször.

és amit mario illien mondott azt asszem a német bild című újság írta :D ,és késöbb cáfolták is.

és ha jól emléxem schumachert lerajtolta mika 98-ban suzukában,utána jött csak a defekt.

szóval 98-ban-99-ben megérdemelten lett vb a meki

Link to comment
Share on other sites

Akik értenek az autókhoz, azok a japánok és az olaszok...

[...]

német tucatautók... (Jó, vannak kivételek, pl a régi "csepp" Civic nekem nagyon nem jön be, nagyon szofisztikált, értsd úgy:nagyon meg akart felelni az igényeknek formára...)

Off:

 

első mondat: :lol: :lol:

 

háth figyelj a te szemszögödből szebbek... lehet hogy igazad van, sokan imádják az olasz autókat, sokan akarnának inkább Alfát mint egy Mercédes vagy egy "sz*ros" bmw-t aminek semmi múltja nincs... khm... xD vagy igazad van inkább vennék egy Alfa százötvenkilenc-est, mint egy sz*ros 911 turbo-t, nem is beszélve arról hogy az év legerősebb és legmegbízhatóbb motorja ez a turbo forrás lett, olyanokat utasitva maga mögé mint a FERRÁRI... sztem az olasz autók is szépek, és jól is mennek, de ha már lehetne választani mert van annyi pénzem, akkor inkább német autót vennék, ha olaszt akkor is csak az Alfa brerát... [aszem jólirtam]

 

Moderátoroktól elnézést kérek ezért a kis Off-ért! :)

Link to comment
Share on other sites

és ha jól emléxem schumachert lerajtolta mika 98-ban suzukában,utána jött csak a defekt.

Na na na na itt álljunk meg :D 98-ban Coulthard tette tönkre Schumacher évadját és ezzel biztosította Hakkinen első vb címét. Példának Spa és Suzuka. Schumacher a poleban, Hakkinen 2. Coulthard 3. Felkapcsoltak a piros lámpák, majd Coulthard integetett a kezével, hogy ő bizony lefulladt. Akkoriban sárga zászló, rajt lefújva volt a szabály. Le merem fogadni hogy más célja nem volt minthogy Schumachert megzavarják. Na majd felálltak a második rajthoz, ekkor már a Ferrari nem bírta tovább és lerohadt, ekkor Schumacher integetett. Majd Schumachert hátra sorolták a rajtrács végére. Ezt azóta sem értem, hogy Coulthard mért maradhatott a helyén és Schumachert mért tették hátra?! Na mindegy, Schumacher megindult előre mint a rakéta, néhány kör alatt feljött a 7. helyre ahol beragadt Damon Hill (na azt az embert kb annyira szeretem mint Coulthardot, semennyire) mögé. Lényeg a lényeg, hogy kb a verseny 2/3-ánál már a 3. helyen autózott Schumacher amikor defektet kapott és lerepült a futomű (valamelyik első, talán a bal első). És itt vége is volt. De ha jól emlékszem míg Hakkinen amikor kiesett akkor a szalagkorlátmögé bújva zokogott, Schumi egy keserű mosollyal tudomásul vette hogy ez az év bukta.

 

 

Ja és a német autók annyira megbízhatatlanok, hogy csomó taxis azt használja. Akkor biztos nagyon szarok ám :lol: Ha megbízhatatlan lenne akkor a taxisok nem azt vennék, mert nekik az a lényeg, hogy a folyamatos megállás-elindulás, leállítás-beindítás és évi 100ezer km mellett kevév legyen vele a baj, emelett kényelmes és praktikus legyen az utasok miatt. Minden autónak van előnye és hátránya, felesleges ilyenekről vitatkozni meg okoskodni, tök mind1 hogy olasz, spanyol, francia, német, japán, mindenki olyat vesz amilyen neki szükséges és tetszik neki, ha státuszszimbólumnak kell, ha fuvarozásra, ha száguldozásra, mindenki a neki megfelelőt választja.

Link to comment
Share on other sites

Elnézést kérek a Massa drukkerektől ,de azért addig ne sértegessétek már Kimit ,amíg Massa nem tud hasonló eredményeket felmutatni ...

 

 

-Massa eddigi legjobb VB helye a 2006 ban szerzett 3. ,míg Kimi 2szer maradt le a VB címről és lett 2. (egyszer Schumival nagy csatában) ,és tavaly az első Ferraris évében VB lett...

-Massa pályafutása alatt 8szor állhatott fel a dobogó legfelső fokára , Kimi 17szer...

-Massa pályafutása alatt 12szer indulhatott a Pole pozicióból , Kimi pedig 16szor ...

-Massa pályafutása alatt 23szor ért el dobogós eredményt , Kimi 54szer ...

-Massa pályafutása alatt 8szor tudhatta magának a versenyben futott leggyorsabb kört , Kimi ezzel szemben 32szer ...

 

-Massa eddigi pályafutása alatt 255 pontot szerzett , Kimi eddig 513 pontot gyűjtött össze (több mint 2szer annyit)

 

 

Az igazsághoz hozzátartozik ,h Kimi egy évvel Massa előtt érkezett a Sauberhez ,és onnan dobbantott a McLarenhez ,míg Massa ottragadt a Saubernél 3 évig ... DE a teljesítmény mérleg akkor is Kimi felé billen ...

 

Nem azért írkáltam össze ezeket ,h Massát lehúzzam . Én drukkolok neki a VB címéhez . Azért írtam le mert felidegesített ez a kijelentése Vikking-nek...

 

de kimi alszik és iszik párhuzamosan

 

 

Szóval ennyit erről az iszákos álmos pilótáról ...

 

arról meg ,h ki a gyorsabb pilóta az is sokmindent elmond,h Massa a 3 ferkánál eltöltött éve alatt 8szor tudott leggyorsabb kört futni versenyen ,míg Kimi eddig a 2 ferkás év alatt 13nál tart ...

 

 

ennyi

Link to comment
Share on other sites

juninho az nem volt kérdés soha ... de most csak a jelenlegi ferrari duóról beszélünk ...

Link to comment
Share on other sites

Figy, Massa sem ragadt le a Saubernél, első éve után rögtön a Ferrarihoz ment tesztelni. Csak ugye a Ferrarinál tökéletes páros volt akkoriban, Schumacher és Barichello. A McLarennél meg volt egy dévidkúltárd és Hakkinen is visszavonult, szóval még jó hogy odavitték Raikkönent. Na meg aztán kapott magamellé egy montóját, az F1 törénetének legbeképzeltebb és legidiótább pilótáját :lol::D :D

 

Massának ez a 3. éve hogy élcsapatnál van, abból is az elsőben Schumacher hátvédje volt, szóval tulajdonképpen ez a 2. év hogy engedik őt versenyezni. Ezek után nem csoda a fenti statisztika, hiszen Raikkönen már akkor is gyors autóban ült (csak épp megbízhatatlan volt) amikor Massa megérkezett az F1-be.

 

Nanáhogy Michael Schumacher a leggyorsabb! :D :D

Link to comment
Share on other sites

A McLarennél meg volt egy dévidkúltárd és Hakkinen is visszavonult, szóval még jó hogy odavitték Raikkönent.

 

Ez nem volt ilyen egyszerű. A McLaren nevelte Heidfeldet és Hakkinen távozása után úgy volt,hogy ő lesz a mclarenben, sőt elég sokáig így is volt aztán valami oknál fogva nem így lett ami mondhatjuk,hogy keresztbe törte Heidfeld karrierjét.

Link to comment
Share on other sites

Mondtam, hogy nem nyitok vitát a nemzetek közti különbségről ;):D És ezért nem is reagálok ezekre. És nem is fogok. Csak leírtam, hogy mi az igazság :D Amúgy meg persze, hogy a taxisok német autót választanak, amikor egy csoda oktáviában annyi elektromosság van, mint egy kávéfőzőben :D

 

Azzal, hogy azt írtam, hogy könnyű továbbfejleszteni, arra utaltam, hogy UGYANOTT tart sebességben a két csapat. Ha nem vetted volna észre kedves Jaire. És azért hívom kuntakintének, mert a megnyilvánulásai engem erre ösztökélnek... Amúgy ez a balszerencse dolog... hát nem tudom, idén Kimi alatt csak akkor rohadt le a Ferka, amikor Massa alatt ( azaz ósztrálijában ), ide vehetjük még esetleg franciaországot, de akkor végig tudott menni, meg esetleg amikor hamibaba hátulról összetörte. Ezeken kívül szerintem rajkönen egyedül a saját ügyességének köszönheti azt, hogy olyan helyezéseket ér el, amilyeneket...

 

Igen, a Bild írta, és? Ez a visszavonom, amit mondok dolog meg, hadd ne mondjam mennyire erkölcsös.

 

Danieeeeeeels: nem, nem erről volt szó, hogy porséval kell hasonlítgatni. Akkor hasonlítsd a Porschet a Maseratihoz vagy a Ferrarihoz. Nem kell ám ferdíteni... Amúgy meg: legyen a legerősebb és legmegbízhatóbb. Lelke sosem lesz, akármilyen "jó" is... Ez a gond. Nem lehet így mérlegelni. amúgy meg ez az "évmotorjaévautója világévautója" dolog...

http://totalcar.hu/magazin/velemeny/evautoja2/

Hát erről ennyit. Még, ha le is húzza az Alfát, mert miért is ne tenné, magyar autósújságíróról beszélünk, azért mond egy két érdekeset. Ja, és a német tucatautók közé mikor számított bele a Porsche ? :D :D :D Ez nagyjából azt jelentené, hogy annyi Porsche van mint Opel vagy VW... Hhheniiiááál :D Direkt írtam így. Miért nem látod meg ezt a különbséget? Sőt, az R8-as Ódi is k*rvajó :D Meg a Lamborghini (ami szintén német lett :( :( ) se olyan rossz :D De ezek hol vannak a tucatautóktól?!

(Megjegyezném zárójelben, nekünk van ebből az említett szarolasz rozsdaboglyából (156) és eddig egy fillért nem költöttünk a futóművére 150.000 km alatt, nem úgy mint ismerős az A6os-éra...)

 

És miér akarnál inkább dajcse fosvágent (mind az, nem csak a véwé)? Mert az a "presztízsautó"...

http://www.vezess.hu/magazin/tobbet_er_alfa/10792/?o=1

Elnézést. Ez a cikk talán mutat valamit...

 

Béjembét meg max akkor vennék, ha elkezdenék lányokat futtatni és drogdílerkedni. Mercit szintén. Ez erről szól. Az X5-ösre meg a Touaregre is nagy ám a szükség :D Arról nem beszélve, hogy az X5 a külsőhöz képest szűkös belülről... De ez már tényleg tökmindegy, és ezt én éreztem...

 

Ez a "ha lenne pénzem" dolog meg.. Én meg repülőt vennék... És akkor? pff :DDD Tehát az a legjobb :D

 

ALAP ugye viccelsz? :D

 

Remélem, hogy viccelsz ezzel... Massa KÉT év alatt futotta ezt, mert 06-ban igen nehéz lett volna kibújni MS árnyékából, vagy teszemazt a csapatnál újoncként gyorsabbnak lenni nála. Tehát tavaly és idén, amiből eddig egy fél idény telt el. Közben Massa egy évig tesztpilóta volt, aztán visszament a Sauberhez... Kimi 6 vagy 7 éve van TOP autóban? Hát tényleg, 3, majdnem négyszer annyi idő alatt KÉTSZER annyi pontot gyűjteni abszolút zsenialitás :D

 

Ezen a leggyorsabb körön lovagolni meg tipikus rajkönenszurkolós duma... Üres tankkal, teljesen felgumizott pályán az utolsó körök egyikében megy egy gyors kört. És? Mi van akkor? Akárki meg tudná csinálni, de nem mindnekinek van rá szüksége :D

 

Hát pedig mást nem csinált, 50 körön keresztül Alonso mögött menni nyugiban az aztán valami... (Nem alonsoban van ám a hiba Danieeeels még mielőtt ezt a kijelentést is félreérted, de jelentősen lassabb gép az a Rönó, körönként legalább 5-6 tizeddel.) Ha akkora zseni lenne, akkor miért nem tudta megelőzni? Mert lusta hozzá? Ohh, akkor bocs... Csak nincs igazam. Inni meg úgy iszik sztem mint a kefekötő... Ez a "szarokmindenre" stílus max otthon jöhet be a téli depresszióban, de ő épp forma egyes pilóta akinek HARCOLNIA kéne... Az meg, hogy nem teszi, őt értékeli.

Link to comment
Share on other sites

Ez így van ... Heidfeld is olyan belső nevelésű pilóta volt anno mint most Hamilton ,akit mindig is a McLarenbe szántak...

 

Szerk.: Figy, van igazság abban amit mondassz ,de azért azt is látnod kell ,h Massa teper az eredményekért mégis ritkán jön össze neki ... Kimi meg elalszik az autóban ahogy mondtad ,mégis jobb volt tavaly is mint Massa ...

 

Márpedig tavaly nyílt sisakos küzdelemben győzte le azt a Massát akinek addigra már volt némi tapasztalata a Ferkákról ...

 

szóval ennyit erről ...

Link to comment
Share on other sites

NE már :D Ez a jobb volt tavaly duma... 6 futammal a vége előtt (Monzában) meghalt alatta az autó, utána rajkót támogatta. Aki soha nem lett volna vb, ha Hamilton nem nyomkodja össze vissza a gombokat :D

 

Ritkán jön össze neki? Hogy is állnak edzések szempontjából? 8-3 talán... Valami ilyesmi rémlik.

 

Büszke lehetsz rá, hogy egy lusta bunkónak (aki látta a gyerek meg riporterfellökdösős vidiket az tudja) szurkolsz :D Legalábbis úgy tűnik, hogy büszke vagy rá :D

Link to comment
Share on other sites

Azért mert Kimi felvállalja hogy sokat bulizik és iszik ezzel nem tudom mi a baj ... Ezt azt már azért tett le az asztalra , szerintem megteheti , neki is van magánélete ;)

Tavaly meg Kimi lett VB és nem Massa ;) Kimi bőven vezethetne ha egy kis szerencse áll mellé Monacon és Ausztrálián kívül nem hibázott ;)

Massa egy pöppet többet hibázott , de csak egy kicsit , de ezek a hibák a pilótáktól és a csapattól bőven elég , hogy Hamilton vezesse a VB-t ;)

 

vikking56 : Leggyorsabb körök :

- Kimi 7 leggyorsabb kör

- Kova 2 leggyorsabb kör

- QuickNick 2 leggyorsabb kör

 

Köhömmm Massának niincs ... akkor Kimi lassu és alszik a volán mögött?? :D

A lényeg lemaradt , melyik ferraris pilóta is van előrébb a ponttáblázaton??

Link to comment
Share on other sites

juninho az nem volt kérdés soha ... de most csak a jelenlegi ferrari duóról beszélünk ...

 

Hát ezaz nem volt kérdés :D am tom h a mostaniról beszéltek..Kimi gyorsabb versenyen,de időmérőn sztem Massa

 

 

vikking56 : Leggyorsabb körök :

- Kimi 7 leggyorsabb kör

- Kova 2 leggyorsabb kör

- QuickNick 2 leggyorsabb kör

 

Hamilton is igen gyors lehet h fennt sincs :D :D

Link to comment
Share on other sites

Persze, mert Raikkönen debütálófutamán már mindenki látta hogy milyen gyors, számomra onnantól kezdve egyértelmű volt hogy egy finn helyére finn fog kerülni :D Heidfeld sosem volt kimagasló tehetség szerintem.

Nem véletlen nyerte ő meg a Formula-3000ret simán meg ő kisebb korábban nagyon verte a népet, csak aztán bekerült a Prosthoz,Sauber,Jordan sosem volt előkelő cspatban a Williamsig meg a BMW-ig.

Link to comment
Share on other sites

Büszke lehetsz rá, hogy egy lusta bunkónak (aki látta a gyerek meg riporterfellökdösős vidiket az tudja) szurkolsz Legalábbis úgy tűnik, hogy büszke vagy rá

 

LoL ...

 

Raikkönen azért került a McLarenhez ,és később a Ferrarihoz ,mert már a Saubernél felfigyeltek rá ,és bizonyított is ...

 

Ezzel szemben Massanak véletlenül Jean Todt fia volt a menedzsere :D ... erre a teljesítményre is büszke lehet ...

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Tudom ,és ha nem váltott volna menedzsert akkor még most is ott tesztelne :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Igen, és szerinted kit hoztak volna Schumacher mellé miután Barichello távozott?? Alonsot? Raikkönent? Ja megvan, hát persze, Montoya kell oda meg dévidkultárd.

 

Massa volt az ideális választás, menedzsertől függetlenül. Többet számított az hogy ő is brazil.

Link to comment
Share on other sites

Régen voltam már ebben a topicban, de látom a szinvonal még mindig oan....rossz. Nem az h a futamokról beszélnétek, normálisan beszélhetnétek, hanem itt offoltok egyfolytába, szidjátok a pilótákat, oltogatjátok egymást! Nah mind1.

 

Én aszittem, h unalmas lesz ez a Magyar nagydij, de nem az lett. Napos idö volt, mondom dögunalom lesz. De hamilton defektet kapott, Heikki elsö gyözelme, Glock elsö dogogós helyezése. Tetszett ez a verseny.

Link to comment
Share on other sites

ALAP arra amit írsz, felesleges reagálni... Tipikus kimirajongó szöveg, sztem már te is unod, hogy mindenre azt kell mondani, hogy bezzegaleggyorsabbkör bleeeee ... Elég szánalmas, hogy ezzel tudsz csak védekezni, támadni és minden mást is. MEg, hogy Massának Nicolas a menedzsere. Vazzeg, MSC-nek meg Willi Weber, akkor az ő faterja meg feltalálta a weber karburátort és ezért ment a Ferrarihoz? (áhh persze, hogy nem így van, de legalább annyira szánalmas mint amit levágnak a kimisek ÁLLANDÓAN.)

 

Azt kívánom kimicskének, hogy bizonyítson jövőre alonso helyén a rönóban! HA akkora sztár.

Link to comment
Share on other sites

Nekem sem ez a stílusom ,de ha Kimi egy "egy lusta bunkó" ,akkor Massa pedig egy pancser :D

 

ez ilyen egyszerű ... de majd 19 nap múlva Valenciaban meglátjuk ki szerez több pontot ...

 

A leggyorsabb körökön pedig nem csak én lovagolok ,hanem Jaire is megemlítette ... és mivel olyan sportról beszélünk amelyikben a gyorsaság számít , ezért nem elhanyagolható a versenyben futott leggyorsabb kör ...

 

Szerinted Massa azért nem fut gyors köröket mert nincs szüksége rá :D ... hát ez is szánalom kifogás :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...