Jump to content
PirateClub.hu

Formula 1


Gabi89
 Share

Recommended Posts

Jaire: :lol: jó kis videó :D

 

Tegnapi futamról annyit hogy Raikkönen nyert, amit az első kanyar után csinált az szabályos volt, viszont egyáltalán nem fair a többi pilótával szemben, ennyi erővel építhették volna oda is a kanyar kijáratot.

Emiatt a dolog miatt egész versenyen ő volt előnyben, szerintem ez egyáltalán nem fair dolog, az én szememben a tegnapi futamot Fizikó nyerte a Force Indiával, Raikkönen pedig csak 2. vagy 3. lett.

 

Eddig is sejtettem hogy egy picit kivételeznek a ferrárival ezért lesz jó ha jövőre átmegy Alonso.

 

Gondoljunk csak bele akkor a tegnapi futam szerint mostmár bármelyik autó közlekedhet a bukótérben, ha csak egy picit is kilökik vagy valami.

 

Engem nem érdekel mások mit gondolnak és mit fognak válaszolni erre, szerintem ez nem volt fair és kész!

 

http://www.youtube.com/watch?v=gcjM6LYxS7k

Link to comment
Share on other sites

Már nem azért, de ehhez nekem is hozzá kell szólnom. Nem csak Kimi hagyta úgy el a pályát, hanem Button, sőt, Boderer is. A pályán ott(máshol is) nagyon puklis az aszfalt,és ha befordul, megdobja a rázókő széle, illetve a puklin keresztbe is fordulhatott volna, mint Hamilton tavaly az első körében, túl szélesre vette, és hát vizes is volt. Az előzéssel kimi pontosan 1 kanyart várt, tehát teljesen szabályos volt amit csinált.

Piquetről a videó meg én is azt támogatom, hogy sok mindenkiről van ilyen, rögtön Kimiről is youtubon a jobboldali oldalsávon. Kíváncsi vagyok a jövő évi pilótafelállásról,na meg hogy Alonso mit tud kezdeni az autóval majd.

Link to comment
Share on other sites

Lehet, hogy nem volt fair a többiekkel szemben és Fisico győzelmét vette el, de logikusan és okosan cselekedett, ugyanis ha nem megy ki rámegy a műfűre, amin akár meg is csúszhatott volna, de ha megnézed hátul Barichello és Badoer is ugyan ezt tette ;)

Minek kellett oda az a bukótér?? Régen nem volt ott és addig is megvoltak nélküle, Kimi kihasználta és annyi ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=fPzJbDwrW20

Egy belső kamerás felvétel '99-ből, így is tökéletes volt ;) Mindenhol bukóterek vannak és emiatt is csökkent az izgalom szvsz.

Herbert mondta meg a frankót: Amikor mi hibáztunk azonnal a kavicságyba vagy a fűbe kötöttünk ki, de manapság már mindenhol bukótér van és a kiesés veszélye minimális az ilyen dolgok miatt .... ;)

Link to comment
Share on other sites

6. helyről rajtolt, 3.ra ugrott. Lehet volt minimális tempókülönbség, de Heidfeldet is simán leelőzte volna akkor 1 körrel később, Fisicot is ugyanúgy. Az leső 4-5 körben, Safety Car után Kimi nagyon gyors volt. Utána lassult az tény. ;)

Okosan csinálta és kész, nem volt szabálytalan. Szerintem ezzel témát lelehet zárni ;)

Link to comment
Share on other sites

Sutilt én is sajnálom, pedig remek tempót ment és sokat is előzött, akárcsak Barichello, de sajnos 2. kiállásnál sokat vesztett. Na meg már az első kanyarban elment a versenye, pont Alonso bökte meg, de mindketten rosszul jártak .... Alonso még rosszabbul.

Na majd Monzában Sutil lesz dobogón ;) Force India messze a leggyorsabb végsebességű csapat, remélem a lassú kanyarokban és a kerékvetőkön is jól fog viselkedni az autó és akkor újabb pontokkal gazdagodhatnak, most már remélem Sutil is:)

Link to comment
Share on other sites

Sutil nyilatkozata alapján mondom ezt:

 

"Személy szerint kicsit csalódott vagyok, mert valaki belém hajtott az első kanyarban, és ekkor elúszott a futamom. Úgy vélem, (Fernando) Alonso volt az, aki egyenesen nekiment az autóm hátuljának, majd megforgatott, és tönkretette az első szárnyam."

 

http://www.youtube.com/watch?v=pS2sdXx08-Y

A rajt több On-Board Kamerából. Ebből mikor Button megy látszik, hogy Alonso pöcköli meg Sutilt. Meg az is, hogy Kimi sokat nem nyerhetett ezzel, mert csúszkált rendesen kint a bukótérben. Ja és Barichello is nem kicsit levágta, amikor a "tömegbaleset" volt, de ő magát védte, ahogy Kimi is, igaz Rubens ott kiesett volna, ha nem vágja le.

Link to comment
Share on other sites

Trulli autója meg amúgy is megsérült és 2 kanyarral később már a mezőny végén volt szóval ott vagyunk, ahol eddig .... :D

Nem volt semmi szabály ellenes.

Sem a BMW, Sem a Red Bull sem a Force India nem fellebbezett, mert csak Gyula és társai bemesélték ezt a dolgot és hirtelen mindenki Kimi ellen fordult ....

Nyert és kész, ha ez fáj valakinek így járt ;)

Link to comment
Share on other sites

Aha...persze... nemfair dolog, amit Kimi csinált <_< Nézzétek meg a belső kamerás videót! Sztem meg az a nem fair dolog, hogy KERS-et használt! Szóval jött a rajt, a kanyarnál 4. helyen volt Kimi. Jött a kanyar, nem tudott bekanyarodni Trullitól, meg Heidfeld-től, így kénytelen volt kimenni a bukótérben, mert ha nem megy ki a bukótérbe, akkor be kellett volna fékezni, amivel helyet veszített volna, + veszélyeztette volna a többieket, hisz a hirtelen fékezés miatt beleszáltak volna hátulról. Tehát muszáj volt kimennie a bukótérbe, ott meg gazdagon nyomogathatta a KERS gombocskát, aminek köszönhetően 1 helyet előrelépett, tehát a 4. helyről a 3. helyre ugrott. Ebből mi a következtetés? Ha nincsen Kers, akkor nem tudott volna visszatérni a 3. helyre, sőt még a 4. helyre sem, pedig azon a helyen fordult el a kanyarban!

Tehát nem a manővere volt a nem fair dolog, hanem a KERS volt a nem fair dolog!

Nah kész téma lezárva, csak gondoltam tisztázom!

 

Jah és még valami! Nem Alonso lökte meg hátulról Sutilt, hanem egy Williams-es! Legalább 20x megnéztem azt a részt Button fed.kamerájából, és látszik, hogy Sutil mellett egy kék színű autó, egy Williams megy, az megforgatja, és akkor ér oda Alonso, amikor keresztbe van Sutil, és akkor megy át Sutil szárnyán!

Link to comment
Share on other sites

[b]http://www.youtube.com/watch?v=gcjM6LYxS7k[/b]

kereken fél percnél egyértelműen látni ,hogy ha bekanyarodik három kocsinak is nekimehet + a hirtelen fékezés amit már említettek. Ennyit erről :D A KERSE-et meg bárki használhatná ,de nem foglalkoznak vele.Akinek van használhatja = igenis fair dolog.

 

Massa az idén nem fog már indulni,nagyon kíváncsi vagyok ,hogy Badoer meddig marad és ha távozik akkor ki jöhet helyette. :)

Link to comment
Share on other sites

Vagy Fisichella, egyre több hír lát napvilágot, pláne, hogy Massa idén tuti nem ül autóban és fennáll a veszélye, hogy Gene is úgy jár, mint Badoer és a a Ferrarinak is rosszul jönne. Ráadásul a Force India állítólag 4,3 millió euróval lóg a Ferrarinak és ugye Mercedesnek sem fizettek még, szóval, ha elengedné a Ferrari Fisicoért cserébe a tartozást, az nagyon jól jönne nekik, de hát ez vagy igaz, vagy nem .... ;)

48 órán belül minden kiderül, sőt állítólag holnap lesz hivatalos bejelentés a pilótával kapcsolatban ;)

 

Találtam egy nagyon jó videót Spa-ról, a BBC televízió intrója, Coulthard, Eddie Jordan beszélnek, rengeteg emlékezetes momentum, érdemes megnézni :)

http://www.youtube.com/watch?v=7pwq89lKFIs

Link to comment
Share on other sites

2010 - Räikkönen, Renault, Nokia?

 

A pilótapiaci pletykák újabb fordulatot vettek, a legfrissebb információk szerint Kimi Räikkönen jövőre a Renault-nál köthet ki. A finn pilótával finn főtámogató, a Nokia érkezhet.

 

Franciaországi pletykák szerint a Renault és a Ferrari 2010-re pilótacserét hajthat végre, azaz a Ferrarihoz szerződő Fernando Alonso helyét a Maranellóból távozó Kimi Räikkönen veheti át - már ha a bundabotrány nem rántja magával a francia csapatot, tesszük hozzá..

 

A hírek szerint a Renault már tett egy több évre szóló, 45 millió eurós ajánlatot Räikkönennek, aki ezt visszautasította, azonban azt is beszélik, hogy a finn mobilóriás, a Nokia is tárgyal az eddigi főszponzort, az ING-t az idény végén elvesztő csapattal, így könnyen lehet, hogy a 2007-es bajnok kedvéért hajlandóak lesznek kiegészíteni az alakulat által ajánlott összeget úgy, hogy az már tetsszen Kiminek.

 

A Nokia utoljára 1995-ben vett részt az F1-ben, akkor a finn Mika Salót versenyeztető, végnapjait élő Tyrrell-csapat szponzora volt.

 

forrás: vezess.hu

 

=======

 

Nah mennek már a pletykák.

Link to comment
Share on other sites

F1: Új helyen a szezonnyitó

 

Alakul a 2010-as Forma-1-es idény versenynaptára, Bernie Ecclestone 18 futammal számol. A szezonnyitó új helyszínre kerül, az évad pedig három héttel hosszabb lesz.

 

Nemrég kiszivárgott Bernie Ecclestone 2010-es versenynaptárterve, amelyen 18 futam szerepel. Az idény hosszú lesz, a tervek szerint március 14-én indul, és az ideinél egy héttel tovább, november 7-ig tart majd.

A dokumentumból kiderül, hogy az F1 ura az európai nézők kegyeit keresve ragaszkodik az Ausztrál Nagydíj késő délutáni kezdéséhez, azonban a sötétedést szeretné elkerülni, így Melbourne-be csak a nyári időszámítás kezdete után érkezhet a száguldó cirkusz, ezért a szezonnyitó Bahreinbe kerül át.

 

A Török Nagydíj a 2009-es júniusi időpontról az európai szakasz hagyományos nyitóversenye, a Spanyol Nagydíj elé, április végére kerül, helyet adva a minden valószínűség szerint visszatérő Kanadai Nagydíjnak. A valenciai Európa Nagydíj augusztus végéről két hónapot ugrik előre, hogy a verseny ne a hagyományos spanyol üdülési szezonba essen. A Brit Nagydíj helyszíneként továbbra is Donington szerepel, a pálya vezetője, Simon Gillett a napokban találkozott Ecclestone-nal, és biztosította róla, hogy elkészülnek az átépítéssel.

 

A szezon a 2009-ben idényzáróként bemutatkozó Abu-Dzabiban zárul jövőre is. A pályához kapcsolódó hír, hogy a verseny szervezői megerősítették, a futam valódi alkonyati verseny lesz: a nagydíj délután ötkor rajtol, a hatkor érkező sötétedés miatt pedig a kockás zászlót már villanyfénynél látják meg a versenyzők.

 

Az ideiglenes naptárból egyelőre hiányzik a 2010-es belépésre tervezett Koreai Nagydíj, de lehet, hogy még bekerül, ugyanis a pályát építő cég épp tegnap jelezte, hogy a pénzügyi háttér biztos, így szerintük jövő júliusban megrendezhető a futam.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2010 - Räikkönen, Renault, Nokia?

Továbbra is elképzelhetetlennek tartom, hogy Kimi a Ferrarinál "gyengébb" csapathoz szerződjön. Ő maga is mondta, mikor ide szerződött, hogy neki ez a pályafutása csúcsa, innen már csak visszavonulni fog. Lehet azóta változott a gondolkodás módja, vagy csak jó sok pénzzel kínálják meg, minden esetre én csalódnék benne ha maradna a F-1ben, de nem a Ferrariban. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Egy nagyon jó válogatás Kimi interjúiban az újság írok kérdéseire adott válaszaiból, szerintem nagyon jópofa :D

 

Kimi, mondanál valamit?

Kimi Räikkönen: "Igen. Egy, kettő, három."

 

Milyen a kapcsolatod Peter Sauberrel? Olyan mintha az édesapád, az apósod vagy ... lenne?

Kimi Räikkönen: "Ő a főnököm."

 

Van valami különleges szokásod a versenyek előtt, mielőtt felveszed a sisakodat?

Kimi Räikkönen: "Igen, megtisztítom, hogy jobban lássak."

 

Milyen a szingapúri pálya?

Kimi Räikkönen: "Valahol szélesebb, valahol szűkebb. Attól függ, hogy melyik szakaszon vagyunk."

 

Kimi, mit tudsz mondani az ötödik rajthelyről?

Kimi Räikkönen: "Azt, hogy az az ötödik hely a rajtrácson."

 

Mitől olyan különleges a TAGheuer?

Kimi Räikkönen: "Rendben van."

 

Räikkönen válasza arra a kérdésre, hogy mikor érkezett Ausztráliába. "Kedden jöttem, szóval tegnap."

 

Räikkönen az alábbi kifogással rázta le a finn televíziót csütörtökön Melbourne-ben. "Gyere vissza holnap, ma még szabadságon vagyok."

 

"A Formula-1 sokkal jobb lenne újságírók nélkül."

 

"Azért szeretem az autósportokat, mert nem kell olyan korán felkelni."

 

"Nem érdekel, hogy mások mit mondanak, nem vagyok Michael Schumacher."

Link to comment
Share on other sites

Monzától Fisichella váltja Badoert a Ferrarinál

A Force India csütörtökön bejelentette, hogy érvényes szerződése ellenére elengedik Giancarlo Fisichellát a Ferrarihoz, így a jövő hétvégi monzai futamtól az olasz versenyző váltja a kiábrándító teljesítményt nyújtó Luca Badoert a sérült Felipe Massa autójában.

 

Link to comment
Share on other sites

"Nem érdekel, hogy mások mit mondanak, nem vagyok Michael Schumacher."

Ebben az egyben igazat adok neki, nagyon messze áll ő Schumachertől, de a többi nyilatkozása inkább no comment, mielőtt még megkövezne itt a sok Kimi fan. <_<

 

Örülök, hogy végre olasz pilótája lehet a Ferrarinak, csak azt sajnálom, hogy jövőre már csak harmadik számú és tesztpilóta lesz belőle. :(

Link to comment
Share on other sites

Eléggé kihalt a topic, de ez gondolom betudható a kisebb szünetnek.

Közben az is hivatalossá vált, hogy Liuzzi veszi át Fisichella helyét a Force Indiánál. Reméljük nem lesz nagy lemaradása, kimaradt 2 év, de azért versenyzett a Speedcar-ban, és az A1GP-ben is, tesztelt is, igaz ezelőtt csak 2008 évvégén, meg a héten egy aero tesztet nyomott egy repülőtéren. Na majd meglátjuk ;)

 

Néhány hír:

 

A Williams és a Force India visszatért a FOTA köreibe

 

A Formula-1-es csapatok szövetsége megegyezett abban, hogy visszaveszi korábban felfüggesztett tagjait, így a Williams és a Force India a jövőben ismét részt vehet az üléseken. A két istálló korábban azért lépett ki a FOTA köreiből, mert a kereskedelmi szerződéseik miatt nem várhattak a 2010-es nevezéssel, miközben többi tag a késleltetett jelentkezéssel harcolta ki a számára kedvező szabálymódosításokat.

 

 

A Ferrari új feladattal bízza meg a tesztversenyzőit

 

A csapat hivatalos tartalékversenyzője 2010-től Giancarlo Fisichella lesz, azonban nem kizárt, hogy más csapat színeiben fog indulni. "Nincs olyan megállapodás, amely megakadályozná, hogy Giancarlo máshol versenyezzen." - idézi a Gazzetta dello Sport a Ferrari csapatfőnökét, Stefano Domenicalit.

 

Ami a korábbi két tesztpilótát, Luca Badoert és Marc Genét illeti, a szériagyártási részlegen kaphatnak állást. "A Formula-1-es fejlesztési munkálatokat nagyrészt a versenyzők végzik el, az utcai autók kipróbálásához azonban szükségünk lesz a tesztelőkre. Biztos, hogy sikerül megoldást találni Gené és Badoer számára." - tette hozzá az olasz szakember.

 

 

A Renault szerint Piquet magánakciója volt a szingapúri baleset

 

Egyre komolyabb bajban a Renault csapata, amelyet az FIA Motorsport Világtanácsa szeptember 21-ére idézett be, hogy megtárgyalja annak a balesetnek a körülményeit, mely a tavalyi Szingapúri Nagydíjon történ.

 

Mint ismeretes, az akkor még a francia istálló szolgálatában álló Nelsinho Piquet a futamon váratlanul falnak csapta autóját, mely baleset után a biztonsági autó vette át a főszerepet. A szabályok szerint a bokszutcát ilyen esetben lezárták, az oda való behajtás pedig büntetést vont maga után.

 

A balesetet megelőzően a Renault kétszeres világbajnoka, Fernando Alonso már meglátogatta a bokszot, az összehozott mezőnyből a többi ellenfél pedig már csak a büntetés mellett -amennyiben nem volt elég benzin a plusz körök megtételére-, avagy egyértelmű hátránnyal eszközölhették kötelező kiállásaikat.

 

Alonso a megfelelő időben megejtett kerékcseréjét követően aztán meg is nyerte a szingapúri küzdelmet, mely győzelem a mostani ügy kapcsán veszélybe került.

 

A Renault hajdani pilótája, Nelsinho Piquet ugyanis a hírek szerint az után, hogy a csapata menesztette, rögtön az FIA-hoz fordult, hogy bejelentést tegyen a 2008-as eseményről. Az ifjú brazil pilóta azt állítja, hogy a csapat vezetője, Flavio Briatore, valamint Pat Symonds, a mérnöki szakaszt irányító szakember társaságában a szingapúri futam előtt egy meetingen vett részt, ahol felettesei arra kérték, hogy a megfelelő időben csapja falhoz az autóját.

 

Piquet úgy emlékszik, hogy a 13-14. körre datálták a szándékos kiesést, amelynek helyszínéül a 17-es kanyart adták meg, ahol nem volt lehetőség daruval menteni, így borítékolható volt a biztonsági autó pályára küldése.

 

Habár a vádakat a csapat vezető emberei tagadják, megerősítik Piquet nyilatkozatának azon részletét, mely a hármas találkozóról tesz említést. Symonds szerint valóban volt egy beszélgetés, amelyen még a balesetről is szó esett, ám azt Nelsinho Piquet hozta fel.

 

„Való igaz, hogy volt egy találkozónk Piquet-vel, és valóban volt szó arról, hogy történik egy baleset, mely után a biztonsági autó a pályára jön, de mindez Piquet saját ötlete volt. Csupán szó esett róla." - állítja Pat Symonds, akivel egyetértve a csapatfőnök is említést tesz a találkozóról, melyen pilótáját meglehetősen zavartnak látta.

 

„Megerősítem, hogy találkoztunk Piquet-vel, de hasonló dologról szó sem esett. Szintén emlékszem arra, hogy Piquet meglehetősen zavartan viselkedett. Mindazonáltal ott vannak a hangfelvételek, amelyen jól hallatszik, hogy mennyire csalódott voltam, amikor megláttam, hogy Piquet balesetet szenvedett." - állítja Briatore.

 

Az idei Magyar Nagydíj után menesztett pilóta azonban teljesen másképp emlékszik a történtekre, és állítja, hogy azért engedelmeskedett feljebbvalóinak, mert akkoriban még nem volt szerződése a 2009-es évadra, s csapata nem volt túl jó véleménnyel a teljesítményéről.

 

A Renault a legutolsó információk szerint nem kíván hivatalos közleményt kiadni az ügy kapcsán a 21-ei tárgyalásig.

Link to comment
Share on other sites

Ennyit erről! :lol:

 

Betudtok nekem linkelni egy videót Piquet szingapuri balesetéről? mert azért megnézném mégegyszer, hogy hogyan csapta falhoz, szal kíváncsiságból nézném meg!

 

Jah és még valami! Légyszíves ügyeljünk már arra, hogy helyesen írjuk le a neveket okés? Mert szerintem, ha ez fordítva történne, hogy helytelenül írják le a neveteket, akkor ki lennétek akadva!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...