Jump to content
PirateClub.hu

Formula 1


Gabi89
 Share

Recommended Posts

Jézusom komolyan, szerintem öljük le Vettelt, és tagadjuk ki az egész csapatot a forma 1-ből.

:lol: Azért mert Vettel a reklámarc. :D Mellesleg lőjük is le az összeset mert a fiatalabb, tehetségesebb pilótát favorizálják picit jobban. Más kérdés hogy Webber sokkal tapasztaltabb pilóta(bár ez a hétvégi futamon egyáltalán nem látszot....) meg az is egy másik kérdés hogy Webbernek évekig nem volt semmilyen pole poziciója, most meg nemrég még vezette a vb. állást+ Vettelt Schumi fedezte fel, mint tehetség, ez már kétszeresére növeli az értékét.+ Webber hiába volt model, Vettel hosszú hajjal sokkal jobban ideálja volt a hölgyeknek mint Webber.

Mióta levágatta azóta meg pont úgy néz ki mint a képregényben. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Bernie Ecclestone: meg kell szabadulni a gyenge csapatoktól

 

A 2010-es szezonban három új istálló debütált, Bernie Ecclestone szerint csak kellemetlenséget okoznak, nem jelentenek értéket az F1-nek.

 

A napokban 80 éves F1-főnök a Financial Timesnak félreérthetetlenül elmondta, a sorozatba nem kellenek a gyenge csapatok.

 

A szezonban a spanyol HRT, a malajziai Lotus, és a brit Virgin először indult (a Team USF1 két héttel a szezon előtt lépett vissza), a három csapat rontott az F1-en. "Semmit sem tesznek értünk, csak kellemetlenek. Meg kell szabadulni néhány ilyen nyomoréktól."

 

A HRT autóiban az indiai Karun Chandok és a brazil Bruno Senna is újonc, 14.-nél előbb még nem végeztek, a szezon közben beugró Szakon Jamamoto még ennyit sem tudott. A Lotus két rutinos pilótája, Heikki Kovalainen és Jarno Trulli még nem szerzett pontot az 1994 után visszatérő istállónak. A brit Virgin a brazil Lucas di Grassival és a német Timo Glockkal ugyancsak pont nélküli.

 

Ecclestone csak a Lotusban lát lehetőséget, szerinte érdemes megtartani az F1-ben 2010 után is.

 

index/f1

Link to comment
Share on other sites

Jaaaj gyerekek, nem kell ennyire szidni Ecclestone-t! Kicsit már szenilis, lassan elpatkol, de a haláláig az F1 ura lesz!

 

Massa hajlandó lesz félreállni a hazai futamán!

 

http://www.vezess.hu/forma1/f1_massa_hajlando_lesz_felreallni/27378/

Link to comment
Share on other sites

Egy előnye azért van, hogy itt van az öreg, mégpedig az, hogy imádja a Hungaroringet. Jó ebben az a ha jól tudom évi 5 milliárd forint is szerepet játszik, amit elkér, de ettől függetlenül, amíg ő a góré lesz versenyünk.

 

Vettelnek is valami ilyesmit kellene nyilatkoznia, még, ha neki matematikai esélye van egy cseppnyi. ;) Lehet érzi, hogy jövőre nem biztos, hogy ekkora lesz a Red Bull előnye?? Kitudja ..... ;)

Link to comment
Share on other sites

Igen, ezt Niki Lauda és Jos Verstappen is mondta... Lehet, hogy jobban járna a Red Bull és Webber, hogy Vettel támogatná... Mert ha folytatják ezt, akkor nagy esély van arra, hogy egyik Red Bull-os pilóta sem lesz világbajnok!

Link to comment
Share on other sites

Hát annyiban azért igaza van Bernienek, hogy egy szezon alatt azért meglátszik, hogy melyik újonc csapatban van fantázia és lehetőség, ami jelenleg a Lotus.

 

A Red Bull túl megbízhatatlan volt az idén technikailag, sokszor megállt a vas, elment a fék stb. Kb olyan pechesek mint Massa az elmúlt 2-3 szezonban. Hamilton viszont hasonló helyzetbe kerül lassan, mint Alonso, Button esélyei már szinte csak matematikaiak.

Link to comment
Share on other sites

ez mekkora :lol:

 

amúgy ezt olvastátok:

http://www.vezess.hu/forma1/massat_lecsukhatjak_ha_elengedi_alonsot/27418/

 

valakinek nagyon bahhatja a csőrét az hogy alonso esetleg újra bajnok lehet. érdekes módon semmilyen más régebbi esetnél nem volt börtönről szó...

Link to comment
Share on other sites

Hát ez qva jó ez a kép :lol:

 

Úgy tűnik Brazíliában is Red Bull uralom lesz.

Mindkét edzést Vettel nyerte, mögötte Webber és Alonso.

 

De ez még csak a szabadedzés, nem szabad ebből következtetéseket levonni....a pontokat vasárnap osztják!

 

Link to comment
Share on other sites

Na, Hülkenberg-től ez nagyon szép volt, mint a Force India tavaly a Belga Nagydíjon. Senki se számított rá, és megcsinálta. Nagyon jót ment, remélem futamon is odateszi magát. Valamint szerződést neki 2011-re! :)

Link to comment
Share on other sites

Júliusra érhet hozzánk a Senna-film

 

 

Japánban már októberben bemutatták, a napokban érte el Brazíliát, 2011-ben kerül Európába.

 

"A legfontosabb kérdés, hogy a film élethű és méltó-e az emberhez. Igen, az" - fejezte ki véleményét sajátos stílusában Ron Dennis, aki a McLarennél hat évig volt Senna csapatfőnöke.

 

A dokumentumfilm sikere Japánban minden várakozást felülmúlt, már a trailerből látszott, szenzációs lehet. Aki látta, áradozik róla.

 

Az autosport.com szerint a forgalmazó azt tervezi, minden országban F1-nagydíjának időpontjában mutatja be a mozit, a 2011-es Magyar GP július 31-én lesz.

 

"A film félelmetesen jó, sok mindent visszaadott, ami idővel elszürkült. Nagyon különleges nekem, és mindenkinek, aki rajongott Ayrtonért. Aki nem ismerte őt, az is elég jó képet kap róla" - mondta Ayrton Senna unokaöccse, Bruno, aki kisgyerekként szerepel a filmben.

 

f1 hirek

Link to comment
Share on other sites

azért le a kalapal hülkenberg elöt 1 masodpercet rá vert minden világbajnok éllovasra :) és kemény volt hogy sutil vagy liuzzi már nem tudom melyik a Q1-ben driftelt egy nagyot :)

 

a végeredmény

 

1. Nico Hülkenberg 1:14.470

2. Sebastian Vettel 1:15.519 +1.049

3. Mark Webber 1:15.637 +1.167

4. Lewis Hamilton 1:15.747 +1.277

5. Fernando Alonso 1:15.989 +1.519

6. Rubens Barrichello 1:16.203 +1.733

7. Robert Kubica 1:16.552 +2.082

8. Michael Schumacher 1:16.925 +2.455

9. Felipe Massa 1:17.101 +2.631

10. Vitalij Petrov 1:17.656 +3.18

11. Jenson Button 1:19.288

12. Kamui Kobajasi 1:19.385

13. Nico Rosberg 1:19.486

14. Jaime Alguersuari 1:19.581

15. Nick Heidfeld 1:19.899

16. Vitantonio Liuzzi 1:20.357

17. Timo Glock 1:22.130

18. Jarno Trulli 1:22.250

19. Heikki Kovalainen 1:22.378

20. Sébastien Buem 1:19.847 5 Helyes rajt büntetés

21. Lucas di Grassi 1:22.810

22. Christian Klien 1:23.083

23. Adrian Sutil 1:20.830 5 Helyes rajt büntetés

24. Bruno Senna 1:23.796

 

forrás:f1hirek.hu

Módosította Kristóf XK
Link to comment
Share on other sites

elengedte a red bullokat

 

Én ezt azért nem mondanám, Vettel egyszerűen jobbat rajtolt és simán be tudott fordulni a balosba, Webbernek meg nem kellett sokmindent csinálnia mivel Hülkenberg lecsúszott az ideális ívről...

 

Am. elég uncsi futam volt, de hál' istennek csak 1 hetet kell várni :D

Link to comment
Share on other sites

Köszi, hogy megosztottad ezt a vidit, az Oasis szám speciel tetszett benne! ;)

Egyébként nem értek egyet ezzel a heroizálással ami folyik a vidin is és a közvetítések alatt is. Bár ott inkább és többnyire a pánikkeltés jön le számomra, köszi Gyula, ahogy te tudsz üvölteni, úgy senki (hál' istennek). ;) Egyébként pedig várom már az utolsó futamot, majd max a hangot fogom levenni, ha már zavarni fog Gyuszi sikítozása.

Ha úgy vesszük, Alonso innen már csak elronthatja, ahogy a Red Bull is, ha hagyja az ölébe hullani a spanyolnak a vb címet. Persze inkább ez, minthogy csapatutasítás, ahogy a nagyfőnökük mondta, még ha most nem is idéztem szó szerint. Érdekes.

Remélem izgalmas lesz az utolsó futam akkor is, ha nem szurkolok senkinek! ;)

Link to comment
Share on other sites

na srácok így az utolsó futam közeledtével egy tipp hogy ki lesz a világbajnok?

 

Szerintem és nagyon remélem hogy Alonso.

 

http://sportgeza.hu/forma1/2010/11/04/alonso_vilagbajnok_ha/

 

Abban az esetben, ha Alonso harmadik, Webber nem szerezhet pontot,

fáradt vagyok és lehet azért de azt most nem vágom hogyha Alonso 3.ként ér célba Webber miért ne lehetne 4., egyáltalán mért ne szerezhetne pontot mivel jelenleg Alonso áll elől és ha mögötte ér célba kevesebb pontot kap mint Alo a 3. helyért...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...