Jump to content
PirateClub.hu

Formula 1


Gabi89
 Share

Recommended Posts

Azért annyira sose ultra könnyű, mint Alonso 2007-ben a spanyol nagydíjon, de POLE-hoz ez kell, akkor ez kell, nekik ez tetszik, ezt kell használni ;)

 

Egyáltalán nem könnyű az az autó :)

 

1. Hamilton McLaren-Mercedes 660.5

2. Vettel Red Bull-Renault 651.0

3. Rosberg Williams-Toyota 657.5

4. Webber Red Bull-Renault 654.5

5. Barrichello Brawn-Mercedes 655.5

6. Alonso Renault 658.0

7. Glock Toyota 660.5

8. Heidfeld BMW-Sauber 650.0

9. Kubica BMW-Sauber 664.0

10. Kovalainen McLaren-Mercedes 664.5

11. Nakajima Williams-Toyota 680.7

12. Button Brawn-Mercedes 683.0

13. Raikkonen Ferrari 680.5

14. Buemi Toro Rosso-Ferrari 678.0

15. Trulli Toyota 690.9

16. Sutil Force India-Mercedes 693.0

17. Alguersuari Toro Rosso-Ferrari 683.5

18. Fisichella Ferrari 678.5

19. Grosjean Renault 683.0

20. Liuzzi Force India-Mercedes 656.0

 

Ez alapján, sima győzelemnek kell lenni :)

Rosberg akihez képest 1 kör a mínusz, de a többiek 2-3 kör legalább, az meg sokat számít :)

Sutil egy komplett benzinkutat visz magával ... :D Reméljük lesz haszna is :)

Link to comment
Share on other sites

Ennyi!

Hát ha most is 130%-os teljesítménnyel fog versenyezni Hamilton, akkor benne lehet a pakliban!

Amúgy ha megnézed a statisztikát, akkor Hamilton az idei Olasz nagydíjon esett ki először a pályán vezetői hiba miatt! Szerintem ez szép teljesítmény a 3 éve alatt!

Link to comment
Share on other sites

Na ez a futam is meg volt ... számomra nem alakult a legjobban, hiszem Sutil kiesett, sajnos elbénázta .... de hát előzni itt szinte lehetetlen, Jamie meg pokoli lassú volt .... (több, mint 2 sec átlagban Kimitől!)

Akiben viszont kellemesen csalódtam az Glock, nagyon szépen, taktikusan vezetett és a taktika is tökéletes volt, igaz, ha Vettelt nem büntetik meg csak 3., de ettől függetlenül remekül ment :) Szerencse, hogy Alonsot megelőzte az első körben, mert különben fordított sorrend is lehetett volna ;)

Szóval szép volt :)

Hamilton 1. helye meg tökéletes, ma verhetetlen volt :)

Alonso 3. helye se semmi, nem hittem volna, de meglett és ami szép, hogy Briatorenak ajánlotta a győzelmét ;)

Közben hivatalos lett,hogy Alonso évvégén elhagyja a Renault istállót, szóval egyre biztosabb ez a Ferrari szerződés.

Button viszont ma jó volt, hoba nélkül jött fel az 5. helyre, pedig nem hittem volna, hogy megelőzi Barichellot ;)

Red Bull meg szokás szerint szerencsétlen volt .... 4 fékprobléma .... hihetetlen, durva volt látni, mikor a 2 Toro Rosso egyszerre állt ki ... ;)

De Vettel és Rosberg is sajnos nagyon figyelmetlenek is voltak, emiatt sok-sok pontot eljátszottak ma ....

Ferrariban meg ma ennyi volt .... semmi ....

 

1 hét múlva Suzuka, személy szerint az egyik kedvenc pályám és örülök, hogy véglegesen visszatért :)

Gyors pálya, sok gyors kanyarral, Force India ismét parádézhat ;)

 

Go Go Go Sutil & Liuzzi :) (főleg Sutil) :D

Link to comment
Share on other sites

Halihó

 

Ma nem néztem a futamot, így sokat nem tudok elmondani... Hemilton nyert(sajnos) ma tényleg verhetetlen volt(sajnos)

Viszont Alonso 3. helyének nagyon örülök...Azt viszont nem értem hogy miért ajánlotta Briatore-nak a 3. helyet?

Tényleg egyre biztosabb a Ferrári, remélem jövőre visszatér a Ferrári Alonsoval együtt! :happy: az nagyon jó lenne.

 

Vettelt miért bünették meg?

Link to comment
Share on other sites

Hivatalos: Fernando Alonso elhagyja a Renault istállót!

 

A francia istálló hivatalosan is megerősítette, hogy Fernando Alonso az év végén elhagyja a csapatot.

 

Immáron 100%, hogy a kétszeres spanyol világbajnok jövőre nem lesz a Renault versenyzője.

 

Sokan úgy gondolják, hogy biztosan a Ferrari lesz az, ahol 2010-től versenyezni fog, méghozzá Kimi Räikkönen helyén.

 

Alonso ma Szingapúrban megszerzett harmadik helye után az istálló megerősítette, hogy Alonso valóban távozik.

 

„A Renault az ő családja marad, és hiányozni fog nekünk, de azért neki is hiányozni fogunk.” – mondta a Renault ideiglenes üzletvezetője, Jean-Francois Caubet a francia TF1 csatornának.

 

 

 

„Ez a dobogós helyezés nem változtat semmin! Meghoztam a döntést, amit hamarosan ismertetni fogok." – nyilatkozta Fernando Alonso.

 

forrás: f1-live.hu

Link to comment
Share on other sites

Mostanában nagyon visszaesett a "forgalom" a formula 1 topicban, kár mert régen rengetegen írtak mindig, de mára már csak páran maradtunk .... sajnos ....

 

Japán nagydíj eddigi győztesei:

 

2008 Fernando Alonso Renault Fuji

2007 Lewis Hamilton McLaren-Mercedes Fuji

2006 Fernando Alonso Renault Suzuka

2005 Kimi Räikkönen McLaren-Mercedes Suzuka

2004 Michael Schumacher Ferrari Suzuka

2003 Barrichello Ferrari Suzuka

2002 Michael Schumacher Ferrari Suzuka

2001 Michael Schumacher Ferrari Suzuka

2000 Michael Schumacher Ferrari Suzuka

1999 Mika Häkkinen McLaren-Mercedes Suzuka

1998 Mika Häkkinen McLaren-Mercedes Suzuka

1997 Michael Schumacher Ferrari Suzuka

1996 Damon Hill Williams-Renault Suzuka

1995 Michael Schumacher Benetton-Renault Suzuka

1994 Damon Hill Williams-Renault Suzuka

1993 Ayrton Senna McLaren-Ford Suzuka

1992 Riccardo Patrese Williams-Renault Suzuka

1991 Gerhard Berger McLaren-Honda Suzuka

1990 Nelson Piquet Benetton-Ford Suzuka

1989 Alessandro Nannini Benetton-Ford Suzuka

1988 Ayrton Senna McLaren-Honda Suzuka

1987 Gerhard Berger Ferrari Suzuka

1977 James Hunt McLaren-Ford Fuji

1976 Mario Andretti Lotus-Ford Fuji

 

Sutil és Heidfeld kibékült egy Bacardi-Cola mellett

 

A Force India és a BMW-Sauber német pilótája megbeszélték a Szingapúrban történteket, és elásták a csatabárdot.

Sutil telibetalálta a BMW-ét, ami azonnal toltál károsra tört. Később a Force India versenyzője is kiesett.

A affért követően Heidfeld dühösen azt nyilatkozta, hogy Sutil-nak agyra lenne szüksége. Adrian-t 20 ezer dollárra büntette az FIA.

Nem is oly rég újabb bulit szervezett az ismert Amber Lounge szórakozóhelyen Eddie Irvine növére, Sonia, ahol Heidfeld és Sutil egy Bacardi-Cola mellett elásták a csatabárdot.

„Adrian-nak meg kell tanulnia, hogy az ilyen húzások nem vezetnek sok jóra.” – mondta Nick Heidfeld.

 

Egy ki pia mindenre jó :D Na jó, örülök, hogy megtudták beszélni ;)

 

 

Villeneuve még mindig az F1-es visszatérésén dolgozik

 

A helyszínen tekintette meg a Szingapúri Nagydíjat a Forma-1-be jövőre visszatérni szándékozó Jacques Villeneuve. A kanadai világbajnok elmondása szerint jól haladnak a dolgok, és meglehetősen optimista a jövő évi indulásával kapcsolatban.

 

A Le Parisien című francia napilapnak nyilatkozó Villeneuve reményei szerint karácsony előtt eldőlhet, hogy ismét F1-es pilóta lesz-e vagy sem: "A Forma-1 olyan, mint az a szerelmi viszony, amelyik akkor érdekel igazán, amikor nem lehet a tiéd."

 

A Forma-1-ben legutóbb 2006-ban a BMW Sauber színeiben versenyző kanadai elmondta, szingapúri látogatásának célja, hogy ismét érezze a Forma-1 légkörét, valamit találkozzon a széria fontos személyiségeivel.

 

"Még nem tartunk a tárgyalásoknál, de vannak érdeklődők"- fogalmazott Villeneuve, aki úgy érzi, a tankolás betiltása és a slick gumik használata kedveznének neki. "Az új szabályokkal a munka nagyban hasonlítana ahhoz, mint amilyen a ’90-es években volt. A mérnökökkel való közös munka sokkal fontosabb lesz az autó fejlesztése szempontjából. Mindig is kevesebb üzemanyagot használtam, és jobban bántam a gumikkal, mint a csapattársaim. Ez a korszak kedvező lenne nekem."

 

A 163 Forma-1-es nagydíjon induló 1997-es világbajnok azonban minél hamarabb szeretné dűlőre vinnai a dolgot: "Nem akarok túl sokáig várni, mert az Amerikában levő lehetőségeimen is dolgozom. El fog jönni az idő, amikor meg kell hoznom a döntést. Nem lehet egy szerződést az első nagydíj előtt egy héttel aláírni. Idő kell a felkészüléshez is."

 

Gyere csak várunk ;) Ha De la Rosa visszajön, neked pláne jönnöd kell ;)

Villeneuve akkor volt a csúcson, mikor nem volt kipörgésgátló és alig voltak elektronikus segédeszközök, ő volt a legjobb rajtolók egyike ;)

Slick gumik és a tankolás betiltása is jól jöhet neki, szóval én örülnék neki, de lényeg, hogy versenyezzen :)

 

 

Egyébként Mika Hakkinen tegnap ünnepelte a 41. születésnapját ;) Isten Éltesse! ;)

Link to comment
Share on other sites

A Ferrari állítólag csütörtökön bejelenti Alonso leigazolását

 

A mérvadó külföldi szakportálok ugyan nem számoltak be róla, de a világsajtóban kedd óta kering a hír, miszerint a Ferrari csütörtökön hivatalosan is bejelenti Fernando Alonso szerződtetését. A megállapodás időtartamára több verzió is van.

 

A Ferrari sokáig tagadta, hogy tárgyalna a spanyollal, de néhány napja már olyan nyilatkozatok érkeztek az olasz istálló vezetőségétől, amelyek alapján egyértelművé vált, tervben van a kétszeres világbajnok leigazolása.

A külföldi sajtó spanyol forrásokra hivatkozva biztosra veszi azt, hogy Alonso 2010-től Kimi Räikkönen helyén a Ferrari alkalmazottja lesz, és állítólag ezt csütörtökön Szuzukában, a Japán Nagydíj helyszínén hivatalossá is teszik. A szerződés időtartamára vonatkozóan azonban nem egységesek a hírek. Alonso kettő plusz három, három plusz kettő plusz egy vagy öt plusz egy éves szerződést írhat alá (ezek a leggyakoribb verziók) és vélhetően évi 25 millió eurós alapfizetést kap majd.

 

Mindezek egyelőre csak feltételezések (bár nem kizárt, hogy valamelyik közel jár az igazsághoz), ám csütörtökön remélhetőleg minden kiderül, és lezárul egy hosszú fejezet a Forma-1-ben.

 

A külföldi források abban is megegyeznek, hogy a Ferrarinál valami oknál fogva létszámfelettivé váló Kimi Räikkönen a McLaren-Mercedeshez szerződik. Az még szintén nem ismert, hogy a vörösök milyen ellenszolgáltatást nyújtanak a finn világbajnoknak, akinek 2010-re is érvényes szerződése van Maranellóban. Ha a Ferrari után Räikkönen is bejelentést tesz, akkor szép lassan a többi csapat is véglegesítheti jövő évi pilótapárosát, hiszen a spanyol és a finn klasszis jelentősen fékezte eddig az átigazolási piacot.

 

forrás: F1hirek.hu

Link to comment
Share on other sites

Mostanában nagyon visszaesett a "forgalom" a formula 1 topicban, kár mert régen rengetegen írtak mindig, de mára már csak páran maradtunk .... sajnos ....

Mint az egész pirateclubon. :unsure:

 

Hoppá, ha jól számoltam, na vajon ki nyerte hatszor a Japán Nagydíjat? :D

 

Annyira előre látható volt Alonso távozása a rönyótól, a Ferrari emberi pedig jó sokáig kamuztak vele kapcsolatban, máskor sose ennyit. :D

Link to comment
Share on other sites

Hivatalos: Fernando Alonso a Ferrari színeiben folytatja

 

A Ferrari hivatalosan is megerősítette a hírt, miszerint a 2010-es esztendőben a Felipe Massa - Fernando Alonso párossal vesznek részt a Formula-1-es bajnokságban. A spanyol pilótát már több éve összefüggésbe hozták a csapattal, így a bejelentés már szinte csak formaság volt az olasz csapat részéről.

 

A kétszeres bajnok - aki három évre írt alá - a második hivatalos spanyol pilóta a Scuderia története során. Alfonso De Portago 1956 és 1957 között Peter Collins, illetve Jose Froilan Gonzales csapattársaként versenyzett a Ferrari színeiben.

 

Míg a tesztpilóta szerepét 2010-től Giancarlo Fisichella tölti be, Kimi Räikkönen - aki 2007-ben bajnoki címet nyert a Ferrarival - az év végén távozik a csapattól. A Scuderia a sajtóközleményben elmondta, hogy a finn pilóta nagyban hozzájárult a 2008-as konstruktőri diadalhoz is.

 

Stefano Domenicali: "Nagyon örülünk, hogy egy újabb győztes versenyzőt köszönhetünk a csapatunkban, aki tehetségét két bajnoki címmel bizonyította. Szeretnénk köszönetet mondani Kiminek mindenért, amit a Ferrariért tett az itt töltött időszak alatt. Az első évben megnyerte az egyéni bajnoki címet, így fontos szerepe van a Ferrari történetében. Nagyrészt neki köszönhető, hogy sikerült 2007-ben, és 2008-ban is megszerezni a gyártók bajnoki címét. Az idei nehéz évadban is számot adott a tehetségéről, több remek szerepléssel, mint a spái győzelem. Biztosak vagyunk abban, hogy a további három verseny alkalmával is sikeresek leszünk együtt."

 

Kimi Räikkönen: "Közös megegyezéssel úgy döntöttünk, hogy felbontjuk a 2010-es év végéig érvényes szerződésemet. Nagyon szomorú vagyok, hogy el kell hagyom azt a csapatot, ahol három fantasztikus évet tölthettem el, és több versenyt is megnyertem. Együtt a megnyerhető bajnoki címek öven százalékát hódítottuk el, én pedig 2007-ben nyertem egyéni bajnokságot, és ezzel elértem a célt, amiért mindig is hajtottam. Otthonosan éreztem magam a Ferrarinál, és kellemes emlékeim lesznek a csapatról."

Link to comment
Share on other sites

Egy álom lesz ez a 3 év :D Már 5 éve megmondtam,hogy ő is megkapja a helyet, persze mindenki köpködött, hogy úgyse. Dehogynem, akkor volt hülye, mikor a konkurens Mclarennél majdnem derékba törték a karrierjét. Jól tette, hogy eljött onnan, még ha 2 évig nem is volt az élmezőnyben, de újra megmutathatja. Reméljük a Ferrari jó autót tesz alá...

Link to comment
Share on other sites

Éljeeen! B) B) Ezt vártam! :D

 

A mclarenes évekre mondott egy nagyon jót Aalonso valamikor régebben:

 

"Inkább vagyok a nyolcadik helyen egy olyan csapattal, ahol ezer ember azt akarja, hogy a hetedik helyen végezzek, mint a harmadik helyen egy olyannal, amelyik a fordítottját akarja."

 

====

 

Én szerintem tuti hogy a ferrári a legjobb autót rakja alá, hiszen nem tehetségtelen fiatalember...mellesleg A F&F Felipe & Fernando párosítás úgyérzem aranyat fog érni! B)

Link to comment
Share on other sites

Hát legjobbakat kívánom neki én is, de reméljük nem úgy válnak el, mint a Mclarennél.

Csak mert Alonso régen hajlamos volt ezt azt mondani a Ferrarira:

 

2006-os olsz GP-n a Renault-osok Alo-val az élen az FIA-t, Ferrari International Assistance"-nak keresztelték át ...

Na meg a Mclaren Technology centerben nyilatkozta, hogy ő is minimum 3*-s VB akar lenni, mint Senna, de piro autóba soha sem ülne ...

Korábban, meg, hogy egy kicsúszás után, ha piros autóban ült volna a pályamunkások visszatolták volna <--- lehet ezért igazolt oda :D

 

Na ezek ellenére én azért szurkolok neki, hiszen már jó ideje megy a találgatás és végre vége ezeknek. Na meg sokat változott szerencsére jó irányba szerintem ;)

Kimit viszont sajnálom, remélem tényleg visszakerül a Mclarenbe és"bosszút áll" volt csapatán és Mclarennel is szerez egy VB-t :D De Brawn-hoz is mehet, mindegy hova, lényeg, hogy VB legyen és kicsit odapöcköljön a Ferrarinak ;)

Nincs bajom a Ferrarival, de nekem ez nagyon jól esne :D

Link to comment
Share on other sites

Hali!

Kimi biztos talál magának helyet és ha jó autó kerül alá(én Mercedesben reménykedek) akkor simán bajnokesélyes lehet megint. Szerintem a Hamilton-Kimi páros erősebb lenne mint egy Alonso-Massa. Csak nehogy Massa 2.számú legyen nagyon hamar . :)

Link to comment
Share on other sites

...hát van egy eladó ferraris pólóm...

 

nagyot csalódtam a csapatban ,habár várható volt hogy Kimit fogják "kirúgni" ,azért mégis furcsállom ,h megválnak attól a pilótától aki a Schumi éra után a legjobb eredményeket hozta a csapatnak ... :(

persze Massa is megérdemel egy esélyt . Alonso meg épp idejében hagyja el a süllyedő hajót ...

 

McLarennel csak Ron Dennis miatt volt bajom ,de ő szerencsére visszavonult, és habár Hamilton sem lesz sosem a szívem csücske ,jó lenne Kimit végre megint egy ezüst nyílban látni...

 

Jaire kollegával egyetértek , szép fricska lenne ,ha a Kimi egyből világbajnok lenne miután csapatot vált ,ahogy tette ezt 2007-ben is :)

 

csak attól félek ,h átül a McLarenbe erre a Ferrarinál VÉGRE rájönnek ,hogy kell versenygépet építeni ,és megint megszívja... de hát ez van...

 

 

mindenesetre van egy olyan tippem ,h a Kimi-Hamilton páros kezelhetőbb lenne ,mint az Alonso-Massa páros :) ,de kíváncsi leszek ...

 

 

Forza Ferrari!

 

Go Kimi!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nekem mindig is szimpatikus volt Kimi, mikor beöltözött pirosba, örültem neki (s akkor azt gondoltam, onnan fog visszavonulni), de valahogy mindig is azt éreztem, hogy ő egy McLarenes versenyző ő oda tartozik (valószínű azért ez az érzés, mert ott kezdte), ettől függetlenül lehet, hogy más utat választ és nem megy oda vissza...

De akárhová kerül, akármibe fog (rally?) sok sikert neki :)

Link to comment
Share on other sites

Reméljük a Ferrari jó autót tesz alá...

Csak olyat, mint Massa alá! ;) Arra pedig nagyon kíváncsi leszek melyik pilótát fogják preferálni és vajon ki fog-e borulni (mint a McLaren-nél), ha nem őt. :P

 

nagyot csalódtam a csapatban ,habár várható volt hogy Kimit fogják "kirúgni" ,azért mégis furcsállom ,h megválnak attól a pilótától aki a Schumi éra után a legjobb eredményeket hozta a csapatnak ... :(

Osztom a véleményed, bár sohasem rajongtam Kimiért, Alonsoért pedig egyáltalán. :(

Csak azt nem értem, minek kellett ennyit hamukálni, nyílt titok volt már hónapok óta.

Link to comment
Share on other sites

Alonsonak köszönheti a renault hogy ott tart ahol, mert meg lenet nézni mikor az előző években a renaultal nyert sorba vb-t is fischicella nem igazán hozta az eredményeket aztán alonso ment meradt fischicella meg piqué talán és a renault egy rossz csapat lett, visszajött alonso 1,5 év után a renault alonsoval ismét hozza az eredményt még a második számu pilóták szintén sehol sincsenek. Alonso egy olyan pilóta aki sokkal jobban együtt működik szerelőivel mint a többiek, ő nem csak annyit mond hogy nem jó hanem azt is hogy mi nem és hogy esetleg hogyan lenne jó.

 

Alonso és a ferrari olyan párost fog alkotni hogy öröm lesz nézni! (nagyon remélem)

Link to comment
Share on other sites

Alonsonak köszönheti a renault hogy ott tart ahol, mert meg lenet nézni mikor az előző években a renaultal nyert sorba vb-t is fischicella nem igazán hozta az eredményeket aztán alonso ment meradt fischicella meg piqué talán és a renault egy rossz csapat lett, visszajött alonso 1,5 év után a renault alonsoval ismét hozza az eredményt még a második számu pilóták szintén sehol sincsenek. Alonso egy olyan pilóta aki sokkal jobban együtt működik szerelőivel mint a többiek, ő nem csak annyit mond hogy nem jó hanem azt is hogy mi nem és hogy esetleg hogyan lenne jó.

 

Alonso és a ferrari olyan párost fog alkotni hogy öröm lesz nézni! (nagyon remélem)

 

Renault azért gyengült nem is kicsit, mivel a Michelin kivonult az F1-ből, továbbá a Renault különleges lengéscsillapítóit betiltották (nem jön a nyelvemre mi is a neve ... :D)

Továbbá, alig fejlesztették a 2007es kocsit .... meg is látszott ;)

Alonso jól együtt működik a szerelőkkel, mérnökökkel és a csapattal, de a Renault visszaeséséhez semmi köze maximum 1-2 tized, de az se nagyon ;) Tavaly is csak az utolsó versenyekre jött helyre a Renault úgy ahogy ;) Idén meg sehol sincsenek .... de tény, hogy sokat köszönhet neki a Renault ;)

Ja és Fisichella - Kovaleinen páros volt 2007-ben ;)

 

Majd kiderül, hogy muzsikálnak Massa-val, 2 forróvérű egy csapatban, meglátjuk ;)

Link to comment
Share on other sites

...hát van egy eladó ferraris pólóm...

az első félbetört, megalázott ferrári fan hozzászólás... :D

 

Ehhez még annyit hogy ha az én kedvenc csapatomhoz, mondjuk a Red Bullhoz Hamilton szerződne én akkor sem adnám el a pólómat. ;)

===

 

Írta itt valaki: Hamilton Kimi páros jobb lenne: Jah ha Kiminek van kedve versenyezni és Hamilton sem vágja falhoz az autóját az utolsó körben! :lol: Szerintem egy brazil és egy spanyol versenyző sokkal színvonalasabb versenyt tud nyújtani hiszen bennük van az a bizonyos vér... :);)

 

Szerintem.

Link to comment
Share on other sites

1ébként elhiszem ,h nem adnád el a Red Bullos pólódat ,mert neked nagyjából szezononként más kedvenc csapatod ,és pilótád van (asszem Alonsóval indultunk ,aztán jött Vettel , volt egy kis Button is talán ,és most Sutil ha jól látom? ),tehát jól jöhet az még ... :D

 

na tréfát félre téve ,én sosem szurkoltam csapatnak , pl hogy Massa mit megy az sosem érdekelt ,én Hakkinen-nek drukkoltam régen ,aztán mikor a Sauberban elkezdte Kimi anno ,akkor neki kezdtem el szurkolni ... a Ferka pólót is csak azért vettem meg ,mert Kimi világbajnok lett a Ferrarival vele ,és igen , bíztam benne ,h Kimi onnan fog visszavonulni ,de hát ez van ...

 

 

Arra pedig nagyon kíváncsi leszek melyik pilótát fogják preferálni és vajon ki fog-e borulni (mint a McLaren-nél), ha nem őt.

Na erre én is kíváncsi leszek ,mert Alonsonak sosem kellett a csapattársával kűzdenie (,sőt még néha oda is csapkodták a csapattársai az autót ,hogy győzelemhez segítsék :) ) ,kivéve a McLarennél ahol meg is látszott a rivalizálás ... de szerintem ebből Alonso is tanult .

Módosította Gabi89
Link to comment
Share on other sites

jajj Daniels ,rég jártam erre ,de reméltem ,h már ezt az accodat is bannolták :D:) ... úgylátszik még várnom kell :)

 

1ébként elhiszem ,h nem adnád el a Red Bullos pólódat ,mert neked nagyjából szezononként más kedvenc csapatod ,és pilótád van (asszem Alonsóval indultunk ,aztán jött Vettel , volt egy kis Button is talán ,és most Sutil ha jól látom? ),tehát jól jöhet az még ... :D

 

Nem értem miért nem lehet egyszerre több pilótát favorizálni :unsure: Bocs hogy nem Kimi a kedvencem :D

és nem, Button nem volt és nem is lesz :D viszont ha már itt tartunk Barichello is egy szimpatikus figura.

jujj mostmár Barichello-nak is elkezdtem szurkolni...afenébe :lol:

 

Módosította Gabi89
Link to comment
Share on other sites

Na erre én is kíváncsi leszek ,mert Alonsonak sosem kellett a csapattársával kűzdenie (,sőt még néha oda is csapkodták a csapattársai az autót ,hogy győzelemhez segítsék :) ) ,kivéve a McLarennél ahol meg is látszott a rivalizálás ... de szerintem ebből Alonso is tanult .

ALAP :D

Igen sosem kellett, mert mindig olyan csapattársai voltak, akik pl az egyik kanadai nagydíjon mikor Giancarlo volt előtte és Alonso beszólt a rádión, hogy előtte van F. de ő gyorsabb és mit csináljon? Mire visszaszóltak neki, hogy ha gyorsabb vagy, előzd meg. :D Aztán szerintem mindenki emlékszik mi történt.

 

Hát hogy mennyire tanult, jövőre kiderül. :D

Link to comment
Share on other sites

Dani: Edzés, nem pedig eddzés :D nem kötekedésből, ne értsd félre, csak úgy ... :D

 

Force Indiáknak kedvezhet ez a pálya, reméljük így lesz valóban. Jól jönne még pár pont a maradék 3 futamon :)

Edzés alapján sajnos nem tudom mennyiben változnak az erőviszonyok ... holnap reggel okosabbak leszünk.

Aki nem tudná időmérő reggel 7-kor :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...