Jump to content
PirateClub.hu

Formula 1


Gabi89
 Share

Recommended Posts

Már csak arra lennék kíváncsi, kedves Ferrari és Schumacher utálók, de azokhoz is szólnék, akik mindkettőt egyszerre utálták és még jelenleg is utálják! Nem tartjátok unalmasnak, hogy minden verseny végén egy fehér autó nyer??? Ja vagy most nem, mert az nem Schumacher. <_<

 

 

Hát kezdem én is unni, de még csak 7 futam telt el! Ezért is nézem a MotoGP-t, mert az egyáltalán nem unalmas, és minden versenyt más ember nyert meg!

 

Visszatérve a tegnap versenyre, az interjúknál, amikor Vettel nyilatkozott, már ott tartottam, hogy adok neki egy zsebkendőt, majdnem elbőgte magát! :lol:

végre Webber Vettel elött végzett!

Link to comment
Share on other sites

én azért utáltam schumachert mert volt pár szemét húzása, és olyan manőverei, amik megkérdőjelezhetőek voltak.sok volt amit nem lehetett bizonyítani.de az mindent elárul h a legtöbbet büntetett pilóta volt az f1-es történelemben.

 

Ahogy Palik mondaná, ezt az embert lehet szeretni és nem szeretni, de amit letett az asztalra, az példa értékű. ;)

 

Komolyan mondom a tavalyi év jobb volt sokkal, már az eleje is. Nem Button ellenes vagyok, de ha így halad, tényleg megint az lesz, hogy jajj unalmas a F-1, mert mindig csak egy valaki nyer (és azt fehér autóban teszi kivételesen). :D

Link to comment
Share on other sites

Én nem tudom ki mit gondol, de szerintem ha Schumacher, vagy valami temperamentumosabb ember vezeti a ferrarit, benyom 1 maflást Massanak a futam végén...igez, nem szeretem Massát, de szó szerint kinyomta Kimit a pályáról, és utána csodálkozunk, hogy annyi helyet esett vissza?És lehet írni hogy Kimi pártját fogom, de tényleg azt csinálta a brazil... :(

Link to comment
Share on other sites

Ahogy Palik mondaná, ezt az embert lehet szeretni és nem szeretni, de amit letett az asztalra, az példa értékű. ;)

én elismerem a képességeit, de én pl.94 adalaide 97 jerez 2006 monaco, hát ilyet még egy másik pilótától nem láttam.szóval ez nem az h szereti e az ember hanem h fair játékos e.én tisztelem amit elért de ezek az esetek, amik kiváltják belőlem az ellenszenvett

Link to comment
Share on other sites

Mindig megkapta a büntetését, ezt én mondom, mint egy fanatikus Villeneuve drukker :D Valóban voltak nem tiszta eszközei, de rengeteg ilyen történt már és fog is történni, mind csapat, mind pilóta botrányok ;)

'94-ben, ha úgy vesszük -4 versenye volt Schuminak és így is ő lett a VB, valóban botrányos VB cím lett, de Hillnek szerintem nyernie kellett volna, még ha a Benetton akkoriban bivaly erős volt, de azért volt esélye.

Link to comment
Share on other sites

én elismerem a képességeit, de én pl.94 adalaide 97 jerez 2006 monaco, hát ilyet még egy másik pilótától nem láttam.szóval ez nem az h szereti e az ember hanem h fair játékos e.én tisztelem amit elért de ezek az esetek, amik kiváltják belőlem az ellenszenvett

Tudod, egy interjújában Schumacher is nyilatkozta,hogy ha tehetné meg nem történté tenné azt amikor kiütötte Villeneuve-t. Az ausztirai A1-es ringen történt elengedést (mert sokan amiatt utálják még) nem ő kérte, hanem csapat utasításra történt, de biztos láttad a pódiumon való viselkedésük, ami mindent elárult. ;) (és amiért büntit is kaptak később)

Hill pedig nyert is egyszer 96-ban vb-t, aztán eligazolt valami tré csapathoz, onnantól esélye már nem volt, na meg a gyereke is meglett, inkább biztonságra autózott már, meg a pénzért. ;)

Link to comment
Share on other sites

Most néztem a rajtról visszajátszást: Kimire tényleg elég durván ráhúzta a kormányt Massa, az nem volt fair küzdelem...bár el kell ismerni, hogy elég rosszul sikerült a rajtja Raikkönennek és útba volt. És azt sem hiszem, hogy ez a manőver rontotta el volna a versenyét. ;)

Schumacherről meg akárki akármit mond, mégis csak egy 7-szeres világbajnok, ezt ne felejtsük el. Minden egyéb eltörpül e tény mellett. És a mai Forma-1 sem tisztább semmivel, lásd pl. Hamilton: amióta csak az F1-be van, csak a balhé van körülötte. Ezek együtt járnak a sporttal....

Link to comment
Share on other sites

kimice: Valóban voltak piszkos dolgai, de hát kinek nem voltak??

Villi egy korábbi idézete, mára már jobb a viszonyuk, de lényeg benne van:

"Sennának is megvoltak a maga mocskos húzásai, de azokat elengánsabb stílusban adta elő. Amikor például 1990-ben Suzukában kilökte Prostot, már a verseny előtt megmondta, hogy megfogja tenni. Ellentétben Michaellel, aki nevetséges módon ragaszkodott, hogy Monacoban ártatlan volt"

 

Itt megkapja Schumi, de láthatod, a legnagyobbaknak is tesznek nem éppen fair dolgokat. Csak hát a "James Dean" tényező elfeledteti a piszkosságokat és csak a szép marad .... ;)

Link to comment
Share on other sites

kimice: Valóban voltak piszkos dolgai, de hát kinek nem voltak??

tudod kinek nem volt?Kimi Raikkonennek,érdekes őt mindenki tiszteli, sosem nyilatkoznak róla rosszat, nem bántják itt a versenyzőkre gondolok.mert fair versenyző, én egyetlen egy mocsok húzására nem emlékszem, és pályafutása alatt eccer lökött ki vkit a futam alatt 2008 monaco.de azse volt szándékos.

 

és tudod az egy dolog h schumacher mit művlet, de olyan vitattot eseteket nem ismert el ami miatt még alacsonyabbra teszi az emberi mércéjét nálam.sokan mondják h elismerte 97 jerezt, de csak azután miután kizárták a bajnokságból, elötte tagadta.

Link to comment
Share on other sites

kimice: Valóban voltak piszkos dolgai, de hát kinek nem voltak??

Villi egy korábbi idézete, mára már jobb a viszonyuk, de lényeg benne van:

"Sennának is megvoltak a maga mocskos húzásai, de azokat elengánsabb stílusban adta elő. Amikor például 1990-ben Suzukában kilökte Prostot, már a verseny előtt megmondta, hogy megfogja tenni. Ellentétben Michaellel, aki nevetséges módon ragaszkodott, hogy Monacoban ártatlan volt"

 

És itt a lényeg, köszönöm Jaire. ;)

 

szerk: és én nem mennék bele az egymás kedvencének becsmérlésébe, Kimiről is tudnák egy-két negatív dolgot mondani kapásból,mert ő se szent, de mondom én itt befejeztem. ;)

Link to comment
Share on other sites

Most nem akarok vitába szállni veled, nem rég épp én indítottam el egy vitát Schumi ellen, de hát azóta elég sok idő telt el, sokat olvastam .... stb ....

Most, ha valaki a középső ujját mutogatja jogtalanul ez sem fair, na én bármennyire is bírom Kimit, sőt Villeneuve távozása óta, ő az egyik kedvencem, de neki nem egy ilyen esete volt .... jó 2 nem hasonlítható, de senki sem tiszta, ezt tudnod kell.

Sőt, mikor Kimi fellökött egy anyát gyerekestől, mert autógrammot akart kérni vagy talán a nőt csak, lényeg, az sem volt szép ..... ;)

Mindenkinek van balhéja, csak te, pontosabban mi nem mindent tudunk, vagy csak jóval később tudunk meg ;)

Link to comment
Share on other sites

énse akarok vitát szítani, csak a tényeket mondom, tegyük fel vki bemutat egy középső újjat a másiknak az oké rosz dolog de kárt nem csinál a másiknak.és a pályán nem szivatott senkit, szándékosan.

 

azt hogy magánéletében mit csinál az ember különösen nem izgat, de a versenypályán fair versenyző.

és az eset amikor fellökte a kislányt az baleset volt mert az anya futott alá,és fellökte.

 

egy eset rémlik amikor kimi nem volt szimpatikus amikor fellökte a fotóst,de a pályán való fair viselkedése, példás

a világbajnokok között.

 

http://www.youtube.com/watch?v=U1E6-URiwvc&eurl=http%3A%2F%2Fforum%2Eformula%2Ehu%2Fshowthread%2Ephp%3Fp%3D100069&feature=player_embedded

érdemes megnézni massat, már elegem van h rajtnál mindig odafricskázik kiminek, sokaccora csinálja ezt.ha kimi nem rántja el ott vége mindkét ferrarisnak

Link to comment
Share on other sites

Most ebben a helyzetben mit tudott volna tenni Kimi? Poros ívről rajtolt, nem tapadt a gumija annyira mint Massának, jó hogy lerajtolta...aztán pár másodperc és ott is volt mellette majd beugrott elé.Raikonnen meg kiment oldalra, hátha nagyobb ívben tud ráfordulni, de akkor is ott volt előtte Massa... Bírtam volna, ha neki megy Kiminek, és mind a 2 ferrari kiesik... Ez van, de én ha Kimi helyébe lettem volna, megmondtam volna a magamét... :)

Link to comment
Share on other sites

baro130 : Azért ezt ugye te sem gondolod komolyan?? Egy idézettel válaszolnék neked, csak, hogy tudd, mi is a szitu.

2006-ban én komoly hibára nem emlékszem, lassúnak sem neveztem volna, amíg itt volt a BMW-nél ....

Nem volt csúcsformában, de te eléggé túlzol ;)

 

Íme az idézet:

"Legszörnyűbb pillanat : A két nagyágyú, Montoya és Villeneuve "kényszerű" kiválása is az volt, jóllehet már egyikük sem harapott igazán."

Nem én írtam, nem is egy Villeneuve szurkoló :)

 

Nem mindig az eredményességet kell nézni, legjobb példa Button, semmit sem tudott mutatni az elmúlt 2 évben, idén meg látod mit ért el már most.

Villeneuve elérte célját, VB lett, jól megszedte magát anyagilag, élvezte a vezetést, kivéve 2003 ....

Formula 1 egyik legnagyobb egyénisége, szinte mindenki örülne, ha újból itt lenne, de erre már nincs esély sajnos, az idő a legnagyobb úr ....

 

Santander reklám Hamiltonnal :D

http://www.youtube.com/watch?v=sHf1zGtcyg8

Link to comment
Share on other sites

Villeneuve már a végén (gondolok itt a BMW-Sauber-es évekre) nem találta a helyét a Forma-1-ben, gyenge volt, lassú volt, hibát hibára halmozott

Fogalmazzunk úgy, gyenge autó volt alatta egy gyenge csapattal. ;) Rosszkor volt rossz helyen.

Most már legalább tudom mi az a Santander (megsúgták miután megnéztem a reklámot). :D

Link to comment
Share on other sites

Hivatalos: A 2010-es Formula-1-es csapatok listája

 

Scuderia Ferrari Marlboro - Ferrari motor

Scuderia Toro Rosso - egyelőre motorszállító nélkül

Red Bull Racing - egyelőre motorszállító nélkül

AT&T Williams - Toyota motor

Force India F1 Team - Mercedes motor

Campos Grand Prix - Cosworth motor

Manor Grand Prix - Cosworth motor

Team US F1 - Cosworth motor

Vodafone McLaren-Mercedes - Mercedes motor

BMW-Sauber F1 Team - BMW motor

Renault F1 Team - Renault motor

Panasonic Toyota Racing - Toyota motor

Brawn GP Formula One Team - egyelőre motorszállító nélkül

 

Egyébként 5 csapat csak feltételesen nevezett: McLaren-Mercedes, BMW Sauber, Renault, Toyota és Brawn GP

Ferrarit, pedig a FIA benevezte, de ők is csak feltételekkel neveztek be 2010-re ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...