Jump to content
PirateClub.hu

Formula 1


Gabi89
 Share

Recommended Posts

nekem azon kívűl h nagyon ronda semmi bajom nincs vele. :D és a 90-es évek kocsijait ne szídjátok mert azok gyönyörűek voltak.remélem azért ütőképes lesz a ferrari, bár nekem van olyan érzésem h most a bmw idén szárnyalni fog, remélem kimi visszatéér a csúcsra

Link to comment
Share on other sites

Ha visszanéztek pár évet, találtok egy Ferrarit, ami nem kicsit hasonlít erre az, ahogy páran nevezik "játékautóra"

200901122024362000.jpg

 

Szép ez a kocsi, nekem tetszik, de az F1 sose a szépségről szólt ;)

Link to comment
Share on other sites

Én is Ferrari-szurkoló vagyok, de egyetértek az előttem szólók többségével abban, hogy az F2009 külsőleg hagy némi kívánnivalót maga után... Az F2008 valóban szebb volt, de azért ezek a kialakításbeli változtatások biztosan a jobb vezethetőséget, tapadást, aerodinamikát, stb. szolgálják, és hát a lényeg még mindig az, hogy jöjjenek az eredmények, nem pedig az, hogy néz ki az autó. ;)

Link to comment
Share on other sites

Massa első köre a Ferrarival:

 

http://rapidshare.com/files/182893459/Ferrari_F60_F1_Mugello_onboard.rar.html
vagy
http://data.hu/get/1084815/Ferrari_F60_F1_Mugello_onboard.rar.html

jelszó: jaire

Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

köszönet a videóért Jaire ! Én a képeket néztem szerintem egy idő után (najó elég sok idő) egész elviselhetően néz ki meg persze a szívem hazahúz ! Ez is Ferrari ! :lol:

 

Ui : Remélem Raikonnen is teszteli nem csak az első versenyhétvége előtt akarja majd "kipróbálni" !!! <_<

Link to comment
Share on other sites

Köszi a videókat!

 

Szerintem a 2008as modell se volt túl szép a legszebb talán a f2005 volt, de csak szerintem , de az volt a eredménytelenebb is . AZ új f60 nekem nem teccik de szerintem idővel mind kibékülünk majd a kinézetével. remélem a kinézet és a teljesítmény fordítottan arányos a ferrarinál. ez alapján a f60 as ismét világbajnok kocsi lessz.

Link to comment
Share on other sites

köszi a videót jaire !

 

Hát vegyes érzelmek ragadtak el mikor az első képeket láttam az új ferrariról... igazából vannak részletei amik tetszenek (például a kis szárnyacskák nélkül sokkal letisztultabbak a formák és az ívek...) ,de az ormótlan magas hátsó szárny és a baromi széles (böszme) első szárny nálam lerontja az autó esztétikai értékét :D

 

1ébként a gép jól muszikált a videón :D , remélem kinézet ide vagy oda ,de a teljesítmény megbízhatóbb lett mint tavaly ,mert akkor nem lesz ellenfele Kiminek :D:P

 

Link to comment
Share on other sites

Na, Toyota is bemutatta versenygépét.

Immáron, nem olyan feltünő, legalábbis nekem :D

Egész jól néz ki, szín összeállítás az ugyebár nem változott, de erre sztem senki sem számított :)

 

diapo_110.jpgdiapo_102.jpg

 

További képek itt :

 

http://www.pirateclub.hu/index.php?showtop...entry1343013083

Link to comment
Share on other sites

Jaj, istenem, ez tiszta életveszély!

 

Finn tévések mentek Olaszországba, hogy kipróbáljanak egy Ferrarit, amiben Kimi Raikkönen autóztatja meg őket. Mozgalmasra sikerült a műsor.

 

Elutazott Olaszországba, a Ferrari fioranói pályájára egy finn forgatócsoport, hogy együtt autózzon Kimi Raikkönennel, és interjút készítsen a tavalyelőtti Forma-1-es világbajnokkal.

 

Mindkettő remekül sikerült, majdnem kilencperces riport került adásba, aminek verbális és vizuális része is remek pillanatokat tartogat a nézők számára.

 

Teljes cikk és videó itt:

http://sportgeza.hu/forma1/2009/01/15/oh_istenem_ez_tiszta_eletveszely/

Link to comment
Share on other sites

Na emberek, itt a következő :D

Bemutatták a Mclarent MP4-24-t is.

Képek itt:

http://www.pirateclub.hu/index.php?showtop...entry1343014933

 

Ron Dennis bejelentette visszavonulását

 

Ron Dennis bejelentette a visszavonulását. A McLaren csapatfőnöke február végén távozik posztjáról, helyét Martin Whitmarsh veszi át.

 

"Semmi ok az aggodalomra. Most érkezett el az ideje annak, hogy átadjam a csapatfőnöki széket Martinnak. Március 1-től az övé a felelősség. Továbbra is jelen leszek számos versenyen, de nem az összesen. A szenvedélyem töretlen." ? jelentette ki Dennis, aki a jövőben nagyobb hangsúlyt akar fektetni a McLaren SLR autóra.

 

Dennis továbbra is vezető pozíciót foglalhat el a McLaren csoportnál, és kemény munkára készül. Az új feladat új kihívást jelent. Dennis-nek és Whitmarsh-nak egyaránt.

 

"Martin szeretni fogja a csapatfőnöki pozíciót. Már az elmúlt évben is együtt vezettük a McLaren istállót. Most ő dönt arról, hogy mi történik a versenyeken." ? tette hozzá Dennis.

 

Lehet szeretni, nem szeretni, utálni, de azt elkell ismerni, hogy amit letett élete során az azért hatalmas dolog. Egí újabb nagy név távozik.

Eddie Jordan, Jean Todt és most Ron Dennis. De ez várható volt. Minden tiszteletem az övé. Sokat köszönhet neki a Mclaren.

Én se kedvelem, de remélem, nem kell oldalakon keresztül azt olvasni, hogy szidják ;)

Link to comment
Share on other sites

Hali!

 

A Ferrari és a McLaren egész jól néz ki, de ez a Toyota, hát...öö nagyon csúnya. Olyan nagyon suta az eleje. A mekinek és a ferrarinak lejt a kocsi orra, így az nincs olyan magasan. De ennek a toyotának meg igen.

Jaire: köszi a videót.

Link to comment
Share on other sites

Bemutattál a Williams versenygépét is. Hamarosan a Renault is bemutatásra kerül, aminr lesznek képek tolom is fel őket. Illetve csapatok tesztelnek, arról is várható esti órákban egy nagy csokor kép. Egyelőre képek a Williamsről itt:

http://www.pirateclub.hu/index.php?showtop...entry1343020037

 

Közben megérkezett a Renault is, képek a fent említett linken elérhetőek.

Érdemes megnézni, mert nagyon szép, bár a festés sajnos csak átmeneti ...

Link to comment
Share on other sites

Ron Dennis bejelentette a visszavonulását. A McLaren csapatfőnöke február végén távozik posztjáról, helyét Martin Whitmarsh veszi át. Március 1-től az övé a felelősség.

 

Akkor most már kíváncsi leszek, ki fogja nyomatni annyira Hamikát! Vagy, hogy egyáltalán az új főnök mennyire kokettál vele. :D

Link to comment
Share on other sites

hát nekem az eddigi legormótlanabb autó kategóriában a toyota viszi a pálmát ,de a reanult is rajta van a dobogón :D

 

mindenesetre remélem ,hogy jobban fog muzsikálni mint tavaly és Alonso is harcban lesz a címért amit majd végül Kimi nyer :D :D

Link to comment
Share on other sites

27827_26Y1387_resize.jpg

az idei VB autó :) a piros tényleg elég rusnya rajta dehát ez van.

 

én is remélem hogy jó lesz az idei Renault, és ismét Spanyol vb-ot ünnepelhetünk! :D

Egyébként a piros tényleg nem illik rá, de ez nem a lakberendező rovat... :)

valahogy meg kellett oldani a Bridgestone és a Total színét, és reklámját...hát ez így sikerült.

Az orr része nagyon emlékeztet még a 2000-ban vagy 99-ben használt orr részekre, tiszta olyan! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...