Jump to content
PirateClub.hu

Formula 1


Gabi89
 Share

Recommended Posts

valószínű a meki azért lett megbízható mert lopott a ferraritól, akkor a megbízhatatlanságot lopták volna el nem a megbízhatóságot lásd az idei év.

és sztem egyesek összekeverik hamilton emberi tulajdonságát a vezetési képességeivel.

 

Link to comment
Share on other sites

Ami most még érdekel az az, hogy mi lesz Vettellel. Mert pont akkor megy át a Red Bullhoz, mikor már a Toro Rosso lehagyta őket, bár jövőre ez még változhat és remélem fog is.

 

Nem lehet tudni, mit hoz a jövő, Renault nagyon feljavult a végére, szal nem tuti, hogy sz@r lesz a Red Bull! Webber egy maga szerezte a pontokat, Coulthardnak már csak egy szerencsés 3. helyre futotta ;)

Szoros a mezőny ennyi a Red Bull hibája és nem fejlesztettek elég erőteljesen az év végére, év elején sima 4. csapat volt a BMW mögött ;) Sőt az utolsó 5-6 futamig is még ;)

Link to comment
Share on other sites

Köszönjük kimice, megint bebizonyítottad a szellemi képességeid visszamaradottságát. 2006-ban a Ferrari megbízható volt, a meklárennél meg örültek ha nem esik szét az autó. 2007-re meg már (tudod amikor már a tulajdonukban volt minden adat és építettek belőle egy szürek ferrarit) hiba nélkül mentek végig (a defekt az ugye nem róható fel az autó számlájára, tehát szinte hibátlan volt az autó akkor is). Felettébb érdekes...

Link to comment
Share on other sites

De Hamilton lett ... bár én meg Kiminek örültem volna, de hát ugye, nem mindig ugy van ahogy akarjuk ;)

Vettel mellett Fisicot is kiemelném, esőben és utána szépen tartotta a mezőnyt ezzel a még mindig nagyon gyenge Force Indiával ;)

SZegény Coulthardot sajnálom, nem sikerült túl szépre a búcsúja ;)

Link to comment
Share on other sites

gratulálok gospel 2006-ban hol lopott a meki a ferraritól?2006-ban is csak egy mechanikai meghibásodás volt a mekinél ha jól emlékszem.szóval nem a ferraris tervrajzok miatt lett megbízhatóbb a kocsi

2007-ben kezdett el lopni

 

annyi az egész h a meklárent hibáztatod azért mert massa nem lett vb.csakis egy vkit hibáztathatsz és azt úgy hívják h dominicalli

Link to comment
Share on other sites

Nem lehet tudni, mit hoz a jövő, Renault nagyon feljavult a végére, szal nem tuti, hogy sz@r lesz a Red Bull! Webber egy maga szerezte a pontokat, Coulthardnak már csak egy szerencsés 3. helyre futotta ;)

Szoros a mezőny ennyi a Red Bull hibája és nem fejlesztettek elég erőteljesen az év végére, év elején sima 4. csapat volt a BMW mögött ;) Sőt az utolsó 5-6 futamig is még ;)

A szezon végére gyengültek el, az igaz. Együtt a BMW-vél, mert ők se voltak már olyan jók a végén, mint az elején.

De érdekes lenne a jövő év, ha ez a két csapat visszakerülne az év eleji helyére, és még a Renault is megtartaná a mostani helyét.

 

Mindenesetre nem mernék fogadni a jövő évi eredményre, bár ez még korai is lenne ^^

 

 

Fisichella-t mellesleg sajnálom igazából, lehet, hogy nem tartozik/tartozott a legjobbak közé, de régen az egyik kedvencem volt, még a Benettonos időkben. Ráadásul mindig balszerencséje volt valamiért.

 

Meg ja, Coulthardot is. Pedig mikor meghallottam a hírt, hogy egy külön festést kapott, rögtön azt gondoltam, hogy minek, mert úgyis összetöri. És így is lett.

Link to comment
Share on other sites

Hi all

én örülök Hamiltonnak is de örültem volna Massának.

Az téleg jó kérdés hogy Vettel mire lesz képes a Red Bullos kocsival.

De legjobban Alonso-nak örültem volna mármint VB-bajnok ként

Majd jövőre úgy is több esélyes lesz a VB-címre mert fejlődnek tuti.

Link to comment
Share on other sites

gratulálok gospel 2006-ban hol lopott a meki a ferraritól?

2007-ben kezdett el lopni, és lám 2007-ben nem volt mekinek műszaki hibája.

2006-ban is csak egy volt ha jól emlékszem.

annyi az egész h a meklárent hibáztatod azért mert massa nem lett vb.csakis egy vkit hibáztathatsz és azt úgy hívják h dominicalli

Te tényleg ennyire hülye vagy? 2006 szezon vége és 2007 szezon eleje között vannak a nagy fejlesztések, de gondolom ezt tudod. Nem 2006-ban volt a lopás hanem a szezon után és a 2007es szezon közepe fele már elég sokat profitáltak az adatokból.

2006-ban elég messze volt Alonsotól és Schumachertől.

 

Coulthardot meg egyáltalán nem sajnálom. Az egész pályafutása alatt csak tönkretette mások versenyét, a szituációk nagyrészét rosszul mérte fel és rengeteg balesetet okozott, rengetegszer lökött ki másokat. Én örülök hogy távozik. Abban viszont reménykedem hogy a Red Bull Vettel páros maradandót alkot jövőre.

Link to comment
Share on other sites

2006-ban valóban 2 műszaki hibája volt Kiminek, abból egy az valami adagóló vagy mi a sz@r, de azt ne felejtsd el Kimice, hogy a Mclaren valami pokolian éassú volt abban az évben, mármint magukhoz képest!

Webber - Vettel páros nagyon jó döntés, jók lesznek jövőre Adrian Newey majd tervez egy jó kis kasznit, Renault moci, meg remélem erősödik egy csöppet ;)

Link to comment
Share on other sites

igen akkor meg ne írjál már hülyeségeket, h a meki megbízhatatlan volt 2006-ban, mert saját magadat cáfoltad meg és a lopott adatokat, amiket a meki alkalmazott azt évad közepén max és érdekes h addig is megbízható volt a meki, a ferrari meg nem.

megint másra akarjátok kenni az egészet, holott a hibát a ferrari csapaton belül kéne keresni és nem a mekláren háza táján

 

2006-ban valóban 2 műszaki hibája volt Kiminek, abból egy az valami adagóló vagy mi a sz@r, de azt ne felejtsd el Kimice, hogy a Mclaren valami pokolian éassú volt abban az évben, mármint magukhoz képest!

itt a lényeg 2006 év átmeneti év volt ahol a megbízhatóságra törekedtek és 2007-re terveztek már alonso segge alá

Link to comment
Share on other sites

nem , de itt sokan azzal pedáloznak h a meki a ferráritól szerezte a megbízhatóságot,hát komolyan ennél hülyeségebbet nem is hallottam még.2006-ban is a ferrari motor megadta magát akkor ezt a megbízhatóságot lopták vagy a 2007-es motorhibás ferráritól lopták a megbízhatóságot , szóval nem értem az összefüggést

Link to comment
Share on other sites

Coulthardot meg egyáltalán nem sajnálom. Az egész pályafutása alatt csak tönkretette mások versenyét, a szituációk nagyrészét rosszul mérte fel és rengeteg balesetet okozott, rengetegszer lökött ki másokat. Én örülök hogy távozik. Abban viszont reménykedem hogy a Red Bull Vettel páros maradandót alkot jövőre.

Nem is azért sajnálom, mert hiányozni fog, de azért az utolsó versenyén megtehetett volna száz méternél többet is.

Link to comment
Share on other sites

Ázzek kimice, nem gondolod, hogy fölöslegesen vered itt magad?

Nevetséges... Ennyit tudok reagálni max...

 

Évad felénél kimice hszei: éjjenrájkönen,mindenkimásköcsög,főlegahemiltonfujjjj!

Évad 3/4énél: éjjenhemiltonmindenkimásköcsög,fölegamassafuuuujjj...

 

Nevetséges...

 

Áhh...

 

Ez a futam nagyon nagy volt, Felipe pedig bebizonyította, hogy Ő a legjobb pilóta a jelenlegi mezőnyben! Vettel odamegy mellé és lesz egy sikeres Ferrari!

Az egész évad során megmutatta, hogy mit tud.

Innen a messzitávolból is csak annyit tudok mondani:

 

Gratula Massa, mindent megtettél! Jövőre jobban sikerül!

 

Forza!

Link to comment
Share on other sites

te miről beszélsz?

gondolom fáj a vereség, csakhogy én nem szurkoltam hamiltonnak, de bevallom jobban örültem h ő nyert mint a pösze.én annak szurkoltam h kimi menje a leggyorsabb kört és új rekordot állítson fel. és jövőre visszafog vágni de nagyon.

és legjobb pilóta massa ne nevettes már.nem egy futamból kell kiindulni

Link to comment
Share on other sites

Jövőre Alonso fog visszavágni de nagyon én úgy érzem. Meg Massa. ;)

 

Évad felénél kimice hszei: éjjenrájkönen,mindenkimásköcsög,főlegahemiltonfujjjj!

Évad 3/4énél: éjjenhemiltonmindenkimásköcsög,fölegamassafuuuujjj...

Ez kajak így volt :D :D Divatdrukkerek mindörökké :lol:

Link to comment
Share on other sites

divatdrukker, na arra lennék én kiváncsi h ki kezdett el drukkolni a pöszének akkor amikor az f1-be került.

én már 2001-től kiminek szurkolok. most nem tudtok mivel beszólni azt mondjátok a marhaságot, gratulálok.

és amúgy én többször elmondtam h nem bírom hamikét mert qrva nagy arca van, de szerintem jobb pilóta mint felipe ennyi

Link to comment
Share on other sites

én ebből a futamból nem vonnék le olyat hogy massa a legjobb. Volt már neki is simább versenye és más is nyert már nagy fölénnyel régebben. Megnyerte ,jó volt,megérdemel egy dicséretet azt kész. Jövőre újra megpróbálhatja.

Link to comment
Share on other sites

Nem 1 futamból :) Ebből az évadból :) Amit a csapattársával szemben újra bizonyított. Ugyanolyan autóval, ugyanolyan körülmények között alázta meg többször az évad folyamán. Nekem ennél több bizonyíték nem kell.

 

Nekem nem fáj a vereség, hamibaba valszleg élete első és utolsó vb címét szerezte, mert nála klasszisokkal jobb pilóták vannak a jelenlegi mezőnyben.

 

Massa meg ráér még egy évet :) MSC se elsőre lett vb, sőt, ha nem hal meg Senna, akkor lehet, hogy 94-ben se lesz vb. Engem nem izgat az se, hogy pöszének nevezed Fülöpöt, legalább nem alszik meg a tej a szájában, mint alkeszkönnennek... Ez pozitívum számomra, mert azt bizonyítja, hogy érdekli az, amit csinál. Amit többszázmillióan szeretnének csinálni, de rajkócskát nem is érdekli. Idén be is bizonyította.

 

Az meg, hogy jobb pilóta-e... Hát nem tudom ki nyert idén több futamot, ő vagy Massa :P :P (Há' mármint a gyapotszedőről beszélek...)

Ez a ki a jobb pilóta meg CSAK azonos körülmények esetén működik. Ugyanaz az autó, ugyanazok a feltételek, stb-stb(Like GP2 kategória, avagy like Seat Leon Szuperkupa, avagy like Mini Challenge...) . Kiminél mennyivel volt jobb idén? Sokkal, elárulom. (namajdminnyájön, hogy pedig kínában kimi elengedte és ezért az énapukámerőseeeebb bibibbíííííí :D)

Ha hamilton a Ferrarinál lenne, és úgy győzte volna le Massát, azt mondom legyen, ő a jobb. De erről szó nem volt. A mekláren idén egy nagyjából a ferkával azonos teljesítményű, azonban annál pont egy hajszálnyival megbízhatóbb autót épített, és nem voltak taktikai bakijaik.

De az, hogy hemilton jobb lenne Massánál... Max (!!!) ugyanolyan jó, de szerintem erről sincs szó.

 

Ja de én kérek elnézést, te f1es tudsz, igaz? És nem látod massában a világbajnokot. Igaz? És kimi pedig mindenkinél jobb, igaz?

 

 

Áhh, parttalan... Aki ennyit f1estud, annak képtelenség újat mondani.

 

 

 

 

Egyébként az a durva, hogy a Williams mennyire visszaesett az évad folyamán. Na meg a Sauber-BMW... Nagyon meglepődtem Kubi 16. helyezésén. Na mindegy. Ezt csak megjegyeztem.

 

 

(Egyébként kimice, ha megtanultad az írásjelek és a nagybetűk használatát, írj egy pm-et mert addig egy élmény a hszeidet olvasni. Illetve ha Firefoxot használsz, tudok egy egész jó helyesírási szótárat, telepítsd fel. Nagyon hasznos. Pl nem engedi, hogy a hülyeségeket még helytelenül is írd. Tudod, sokat emel az emberek presztízsén, ha a marhaságokat helyesen írják le. Ha igényeled, példákat is hozok. )

 

 

 

Mostanában keveset írtam ide, de mennyire jól tettem... (Olvasni se nagyon, de az is csak jót tett az én gyenge öreg idegrendszeremnek...)

 

Vettel 4 prezident egyébként. Nem volt sámli a srác újfent :D

 

 

Amúgy egyébként leírom kb 4582587130716301-szeredszerre is, hogy ÉN NEM PILÓTA, HANEM CSAPATDRUKKER VAGYOK! Felőlem vezetheti a mi Zsóttink is a Ferrarit, csak üljön benne valaki, annak fogok drukkolni.

Link to comment
Share on other sites

háh köszönöm a bókot , de minek helyesen írni, engem nem zavar de látom téged igen.

és akkor mi van ha massa jobb volt idén kiminél?semmi nem is tagadom.idén jobb volt.

ja meg h ki a lgjobb pilóta ? csak egy példa hamilton idén 3-szor ment el massa mellett azért az vmit számít, nem?

meghogy massa mikor előzött kimit hamiltont alonsot vagy kubicát? szerintem soha

lásd be h hamilton lett a vb és ne tereld másra a szót.én sem örülök de elfogadom,év elején azt hittem h kimi lazán hozni fogja , de megváltoztak az erő viszonyok, ez van.jövőre remélem kimi visszatér az élre azt megmutatja a népnek

Link to comment
Share on other sites

jövőre alonso aláz a renaulttal ;) ennek az év nek a közepén se hitte el nekem senki mikor írtam és mégis milett :)

 

Egyetértek, maximálisan. A mezőny legjobbja most is Fernando Alonso, akár tetszik, akár nem. Tavaly nem engedték nyerni, idén fölfejlesztette a Renault, jövőre ismét nyer. Soká lesz az még, mikor egyenlő kocsiban ezek közül bármelyik is megveri. Alonsonak egyetlen ellenfele volt valaha is a Forma1-ben, és az Michael Schumacher. Ha egyenlő kocsiban ülne itt mindenki, egyenlő feltételekkel, Alonso nyerne. És ez még sokáig így fog maradni.

 

Massat borzasztóan sajnálom. Neki kellett volna nyerni.

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D :D :D

 

Ezaz :D

 

Régen hallottunk hockenheimről :D Már itt volt az ideje :D

 

 

Asszem vissza kell térnem régi, jól bevált szokásomhoz:

 

kimice:lol.

 

Amúgy ja, zavar, mivel annyira becsülöm az embereket, hogy legalább olvashatóan írom le azt amit leírok. Na de mindegy, ez az én egyéni szoc. problémám...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...