Jump to content
PirateClub.hu

Formula 1


Gabi89
 Share

Recommended Posts

Hogy miért nem képesek időben adni a magyarok!

 

Mert az érdekesebb nekik ,h stól bucii hogyan töri el a lábát a "Szomba esti láz"-ban ,mint a szezon utolsó futamának időmérője ami akár a VB cím sorsát is eldöntheti ...

Link to comment
Share on other sites

http://www.formula.hu/f1/uj-baratsag-kubica-es-raikkonen-kozott-c23721.html

a kulcsmondatot kiragadnám

"Kubica szerint az is közös vonás bennük, hogy egyikük sem

politikus alkat, azt mondják, amit gondolnak."

 

remélem majd a rallyban is találkoznak eccer

Link to comment
Share on other sites

http://www.formula.hu/f1/uj-baratsag-kubica-es-raikkonen-kozott-c23721.html

a kulcsmondatot kiragadnám

"Kubica szerint az is közös vonás bennük, hogy egyikük sem

politikus alkat, azt mondják, amit gondolnak."

 

remélem majd a rallyban is találkoznak eccer

Én egyelőre jobban örülnék neki, ha most a F1-ben egy csapatnál lennének.

 

Mellesleg ők ketten még harcban vannak a 3. helyért, nem?

Link to comment
Share on other sites

Én ORF 1-n lesem ;)

Második etap végeredménye elég érdekes volt, ugye itt mindenki üres kocsival megy elvileg .... hát akkor a Ferrari nem egy csúcs ...

No mindegy, mingyárt kiderül a rajtsorrend :)

 

Na rám is cáfoltak a Ferrarik :D

Hamiltonnak ez a 4. hely tökéletes ... ezzel is VB ...

Trulli meg hát nem semmi :D Nagyon meglepett ez a 2. hely tőle :)

Link to comment
Share on other sites

Látszik ,h Massa otthon van :D

 

Pedig most Kimi is hozta a kötelezőt és bejött Hamilton elé ... viszont ha Hamilton nem kockáztat és végigautózik a 4- helyen ,vagy a harmadikon mert Trullit bedarálják (már pedig ha van esze akkor ezt fogja tenni) ,akkor simán megvan a VB neki ... de már párszor megmutatta ,hogy nem arról híres ,hogy józan ésszel gondolkodva higgadtan autózzon ,szóval még bármi lehet :D

Link to comment
Share on other sites

igen harcban vannak de egyiküket sem motiválja szerintem a dolog,vagyis kimi már nyilatkozta hogy nem érdekli,kubicát nem tudom :D

Ha érdekli, ha nem, úgy tűnik, hogy meglesz neki az a harmadik hely, miután a BMW-k megint gyengén szerepeltek.

Link to comment
Share on other sites

Mert az érdekesebb nekik ,h stól bucii hogyan töri el a lábát a "Szomba esti láz"-ban ,mint a szezon utolsó futamának időmérője ami akár a VB cím sorsát is eldöntheti ...

 

Jól beszélsz ALAP! Én is erre gondoltam, csak ki nem mondtam! :D

 

Igen, Massa pályája, s nem is tom de már jórégen nem esett brazil honban futam alatt. :D Most se má'! :P Jujj de eccer volt egy akkora futam, amikor szakadt aminek illik az égből, s az egyik kanyarnál felgyűlt a víz, s csomóan felúsztak a "tócsában"! :lol: Hát azt nem felejtem el! :D

 

Massa meg remélem hozza a 2006-os hozzáállását és megnyeri a futamot! :happy: És remélem nagyon ő lesz a bajnok is! :happy:

Link to comment
Share on other sites

két etap között is csak a reklámjaikkal tudnak törődni

Az igazság az hogy ezt a 3 részes rendszert pont azért találták ki hogy a TV csatornák tudjanak reklámozni közben. Na de az amikor futam közben tesznek be reklámot az vicc...

Link to comment
Share on other sites

Mai TV-k a reklámokból élnek, nem véletlen ez a rengeteg reklám ;)

Külföldi adókon meg 10-15 percenént bedobnak egy reklámot .... ORF 1 meg dögunalmas ... szal RTL Klub az még eránylag egy jó, mert 1 kis reklámot dobnak csak be ;)

Majd jön Palik és jó lesz a közvetítés :D

Link to comment
Share on other sites

De msot nézzétek.Mindenki Hamilton ellen.Pl. Trullinak már semmi esélye ezért lehet,hogy Hamilton-t ki fogja lökni.Mindenki Massa-val van.Szóval Hamilton csak magára és a szerelőire számíthat.Kimi meg fedezni fogja Massa-t.De egyik se fog versenyezni higgadt fejjel.Inkább mennek mint az őrültek.Csak arra koncentrálnak,hogy megnyerjék a VB-t.Csak a győzelemre hajtanak.De ha még eső is lesz....fhúú....egymást fogják lökködni.Főleg ha Massa közvetlen Hamilton elé vagy mögé kerül.Akkor ott lesz egy kis csetepaté.De ha egymást kilöknék az csak Hamiltonnak kedvezne hiszen csak Massa veszélyezteti a VB címét.

 

Nem akartam egy regényt írni,de hát ilyen hosszúra sikeredett. :P

Link to comment
Share on other sites

Lewis Hamilton bajnok lesz ha...

 

- ha legalább az ötödik pozícióban ér célba

- ha a hatodik pozícióban ér célba és Massa legfeljebb második lesz

- ha Massa legfeljebb harmadik lesz

 

Felipe Massa bajnok lesz ha…

 

- ha megnyeri a versenyt és Hamilton legfeljebb hatodik lesz

- ha a második helyen ér célba, és Hamiltont legfeljebb nyolcadik lesz

- ha a futam után azonos pontszáma lesz Hamiltonnal, mert több győzelme vagy második helyezése lesz

Link to comment
Share on other sites

Azért azt nem mondanám hogy az egész mezőny Massát segíti mert tulajdonképpen csak Raikkönen segíti őt, a többiek csak azt nyilatkozzák hogy jobban örülnének Massa győzelmének, de látványosan segíteni nem fogják, meg Hamiltont se fogja senki kilökni.

Link to comment
Share on other sites

A brit ITV búcsúzik az F1es közvetítésektől, a jogokat a BBC vette meg, egy iszonyat jó videóval kedveskednek a nézőknek, ajánlom mindenkinek :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=6hXH5B-X3tc&eurl=

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...