Jump to content
PirateClub.hu

Formula 1


Gabi89
 Share

Recommended Posts

Előtte:

háhá, alonso nyert.a nagypofájú ferrari meg elmehet a pi.ába.elbas.ák massa versenyét majd kimiét.aztán meg mind a 2 pilóta hibázik, kész

 

Utána:

jah és még vmi nem az a nagy dolog h ott virítasz mikor a kedvenced megnyeri a futamot és a másiknak a pofájába nevetsz mikor kiesett az ő kedvence hanem sokkal inkább az amikor elismered ha a másik most jobb volt

 

Na erről az összeférhetetlenségről beszéltem ...

 

Figyu Kimice ,én nem bántásból kérdezem ,de te tisztában vagy vele ,hogy arról rizsázol ,hogy nem akkor kell szurkolni a kedvencnek mikor megnyeri a futamot ,és a másik pofájába nevetni mikor az ő kedvence kiesik ,és közbe Alonso győzelmével te ponthogy elkezdted éltetni , és a Ferrari kiesésével elkezdted ócsárólni ...

 

Nem arról van szó ,mert a mostani Ferrari tényleg ratyi ,de te a saját HSZ-eiddel cáfolod meg magad ...

 

Vikkingre és Gospelre aztmondod ugyanaz a személy , viszont szerintem inkább te vagy itt a skizofrén :D

Link to comment
Share on other sites

Jajjj Jaaaajjjj

 

Nyissatok már egy topicot légyszi , hogyan oltjuk egymást címmel és ott lehet folytatni ezt az egészet ....

Ahányszor F1es futam van egymásnak estek és fikázzátok egymást ... már unalmas de nagyon, nagyon ....

 

Renault hivatalosan közzétette : "A Renault nem parancsolta falnak a versenyzőjét" :D :D

Link to comment
Share on other sites

én tisztelem őket mert igen ott vannak teszik a dolgukat

Érdekes Massát nem.

 

Igen, biztos ugyanaz vagyok vikkinggel. Te idióta. Nem is ismerem őt. Évekkel később regisztráltam. Stb. Úgy látom már nem csak f1estudásod van hanem pirateclubbos tudásod is, amivel képes vagy ilyen elméleteket gyártani.

Link to comment
Share on other sites

Jaire ,te félre értessz ... én nem akarok belefolyni egymás hajának tépésébe csak próbálom megérteni Kimice személyiségét és gondolkodás módját ... ennyi.

 

Szerintem nem szóltam be neki ,mert nem is szóltam be neki ,csak ő jött ezzel az oldalborda szöveggel és kíváncsivá tett mi zajlik le ilyenkor a kis fejében :D

 

De ha megbántottam volna ,én kérek elnézést.

Link to comment
Share on other sites

Előtte:

 

Utána:

 

Na erről az összeférhetetlenségről beszéltem ...

 

Figyu Kimice ,én nem bántásból kérdezem ,de te tisztában vagy vele ,hogy arról rizsázol ,hogy nem akkor kell szurkolni a kedvencnek mikor megnyeri a futamot ,és a másik pofájába nevetni mikor az ő kedvence kiesik ,és közbe Alonso győzelmével te ponthogy elkezdted éltetni , és a Ferrari kiesésével elkezdted ócsárólni ...

 

Nem arról van szó ,mert a mostani Ferrari tényleg ratyi ,de te a saját HSZ-eiddel cáfolod meg magad ...

 

Vikkingre és Gospelre aztmondod ugyanaz a személy , viszont szerintem inkább te vagy itt a skizofrén :D

azt ne mond h szerinted gyenge volt a mai alonso produkció.

és igenn hagy emeljem már meg a kalapom elötte ha zseniálisan ment, nemértem mi ezzel a baj?

ettől még nem szurkolok alonsonak csak elismerem h ma jót ment.

és én mondtam h a ferrarinak sose szurkoltam, most se ,egyedül kimi meg vettel

Link to comment
Share on other sites

Érdekes Massát nem.

 

Igen, biztos ugyanaz vagyok vikkinggel. Te idióta. Nem is ismerem őt. Évekkel később regisztráltam. Stb. Úgy látom már nem csak f1estudásod van hanem pirateclubbos tudásod is, amivel képes vagy ilyen elméleteket gyártani.

vazze poénból írtam, mert ti akármit írók rámtaláltok és belémköttök.és igen massa az egyetlen pilóta akit soha a büdös életbe nem fogok szeretnii, még mindig nem értem mit keres a ferrariban.már sauberes korában sem csipáltam, hát még most mikor nagy lett az arca

Link to comment
Share on other sites

Massat én sem szeretem ,és tényleg kezdd nagy lenni az arca ,ebben egyetértünk Kimice.

 

Meg abban is ,hogy Alonso jól ment ,habár hagy tegyem hozzá ,hogy az egyetlen esélye a Safety Car volt és be is jött neki ,szóval nem kis szerencséje volt ,hogy pont jókor jött ki tankolni .

 

 

Link to comment
Share on other sites

Előtte:

 

igen de ezt úgy írtam ha még itt nem is jön le,mert beszédben kicsit másképp látnátok az egészet mekkora röhej a ferrari csapat.mert ugyanis amit ebben az idényben csinálnak az címlap lenne a vicclapon

 

Massat én sem szeretem ,és tényleg kezdd nagy lenni az arca ,ebben egyetértünk Kimice.

 

Meg abban is ,hogy Alonso jól ment ,habár hagy tegyem hozzá ,hogy az egyetlen esélye a Safety Car volt és be is jött neki ,szóval nem kis szerencséje volt ,hogy pont jókor jött ki tankolni .

hát van ez így , csak azt nem értem kiminek mért nincs sose szerencséje

Link to comment
Share on other sites

:D átok ...

 

Ez így van ,habár szokás mondani hogy mindenki a maga szerencséjének a (pogácsa) kovácsa ... Ma is beérhetett volna ,ha elveszi a gázról a lábát ,de nem tette . Én emiatt nem tartom rosszabb pilótának mert mindig is ilyen volt , ha ment az autó akkor nyomta neki és nem igazán taktikázgatott meg számolgatta a pontokat verseny közben :D

 

Ez van , lesz még 2 éve ,hogy Ferrarival VB legyen ,de ehhez csapat és autó is kell majd ... Viszont Massa már idén VB lehetne ha az a csapat állna mögötte ami tavaly Kimi mögött az utolsó futamokon.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Alap : nem épp rád céloztam , vikkingre és kimicére ... máshol kéne folytatni ara céloztam, mert "beszélgetésük" 90%ában egymást fikázzák ....

 

A Szingapúr Nagydíj után a Toyota panaszt emelt Sebastian Vettel ellen, aki a feltételezés szerint akadályozta Timo Glockot a boxutcában. Az eset után mindkét versenyzőt meghallgatta, és úgy döntöttek, hogy nem szabnak ki büntetést. Ezúttal nem módosult a végeredmény.

 

Amugy nem tudom észrevettétek-e, de szegény Sutilra másodszor küldte ki a gép Massát a boxutcában, majdnem elkapta megint , szerencsére időbe félezett Sutil ;)

Link to comment
Share on other sites

hát igen, de ez a vb amúgy nagy lutri ( az élenálló 4-esből mindenki annyit hibázott idén amennyit nem szégyelt) mert az nyer aki kevesebett hibázik, holott az a megszokás h az nyeri a vb-t aki a legtöbbet nyeri. nem is emlékszem mikor volt olyan évadunk amikor ennyit hibáztak

Link to comment
Share on other sites

Bravo! Igeen!Igen igen igen!! BRAVO Alonso!! Gracias. Végre ős is tudott nyerni idén.

 

Jókat röhgötem itt egyes hsz-eken. Van itt egy-két elveteműlt Ferraris drukker, aki bevágta a durcit h "többet nem is nézem a Forma 1-et", meg azzal okolja a ferrarik kiesését, hogy szar a pálya meg stb. Istenem, ti nem tudtok veszíteni? (tisztelet a kivételeknek) és ez csak 2 személy volt. Az egyik végig nagy betűkkel írta a hsz-ét. Hogy az mekkora egy balf*sz.

 

Sztem meg egyáltalán nem szr a pálya. Sőőt, nagyon jó. Az nem tetszik nektek, hogy itt csak ilyen izgalmas futamok lesznek vagy mi? vagy a pályára akarjátok ráfogni h kiesett a ferrari? és ha nagyon huplis a pálya akkor mivan? Ettől olyan izgalmas.

 

Ferrari: annyit h szánalom amit művelnek. Ezt a lámpa rendszert mért jó eröltetni? nem értem. de amúgyis az olaszok önfejűek, és nem tanulnak a hibáikból. Meg az elektromos rendszereik is hát eléggé nem megbízható. példa erre a kocsik elektromos cuccai.

Elindítják Massát, amikor még töltik, magával rántja a kígyóját, és utána még szenvednek vele, mert nem tudják leszedni. És errefel Massát büntetik meg, mert életveszélyes volt. Hát erről csak a Ferrari tehet. Aztán jön Kimi, az meg beleáll a falba.

Komolyan ez már röhej a Ferrarinal.

A másik röhejes dolog meg a box utcai szabály. Az is szánalom.

Amikor Piké falhoz csapta magát, akk hirtelen megált a szivem, h ugye nem Alonso. Én már nagyon vártam az SC-t, csak akkor érhet el jó eredményt Alonso. És pont a baleset elött jött ki a boxba, és akkor tudtam h ebből nagyon jó eredmény lesz. De amikor első lett, hát akk nem hittem a szememnek. És akkor csak reménykedni tudtam, h végig mennyen, és befejezze és első legyen. De amikor bejött másodszorra az SC (köszönhetjük Massának) aszittem h kész oda az első hely. De nem így lett, sőt elis húzott.

A múltkori versenyen Vettel írt történelmet, most Alonso írt történelmet. ÉS az előző futamon is egy szr csapat nyert, és most is.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

"megérteni Kimice személyiségét és gondolkodás módját" - ez egyet jelent ama filmcimmel ami emigyen hangzott : MISSION IMPOSSIBLE :lol: :lol: :lol:

 

Nem értem miért kell ragozni a szart ! Kimi nincs ott fejben ennyi ! Tavaly meg előtte mindíg harcos volt , küzdött !!! Most meg ilyeneket nyilatkozik , hogy elégedett a harmadik rajthellyel , meg nem találja pályától függetlenül a beállításokat , nem találják sem Ő sem a mérnöke a tapadást ! Már eleve a lemondás vagy megadás van ezekben a nyilatkozatokban csak ilyen frázisokkal körítve ! Ehhez még hozzá jönnek a szerelők bénázásai mint ma is meg a rossz boxstratégia -> hívjuk ki egymás nyakára mindkettőjüket !

 

Á ezt az évet meg címeket tálcán nyújtjuk a Mc Larennek ezekkel a hibákkal ! :angry:

 

 

 

Gospel ez mondat egyszerűen isteni : "Kimice hallod te kussoljál !" :D :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

De a McLaren eddig majdnem hibátlan! Mondjatok nekem olyan hibákat, amik ami miatt kiestek a versenyzők vagy ami döntő? Najó apró taktikai hibákat leszámítva hibátlan évet tud magamögött. Most Hamiltonról ne beszéljünk.

A csapat megakarja mutatni, hogy a tavalyi botrány után is milyen ütőképes csapat.

(nem vagyok mclaren drukker, se Hamilton, ha ez jönne le vkinek)

Link to comment
Share on other sites

Sajnos így van Lac, ennyi rossz döntést az összes csapat nem hoz, mint a Ferrari, Kimi meg idén valóban nem úgy teljesít, ahogy kéne, pedig az 5-6. futamok környékén simára vettem a címvédést ;)

De hát ez az autósport, egyszer fent egyszer lent ;)

Webber Alonso mögött volt, legalábbis mikor még a Trulli féle bojban voltak, asszem egy kocsi volt közöttük, de nam nagyon vágom, hogy azután mi volt, de abból ítélve Webber hozhatta volna a 2. helyet, ezt ő is megmondta ;) De hát ezt már sose tudjuk meg ;)

 

Webber : "Nagyszerű érzés lett volna a második helyen Fernando mellett állni a dobogón."

Link to comment
Share on other sites

Szabó Norbi, ja :D

 

 

Holnap csinálok a 156osunkról egy pár képet, ha nem gond majd felteszem az olasz autós topikba a totalcarban :D MINDEN, értsd MINDEN elektronikai cuccon ott van, hogy Bosch - Made in Germany :D Sok köze van az olaszoknak hozzá egyébként :D :D :D

 

 

 

Amúgy ez nem elektronikai hiba, hanem személyi hiba volt. Azé, aki vezérli ezt az egészet. Neki látnia kell, hogy mi van. Ha nem látja, vessen magára. Egyébként nem csak a benzincső nem volt lent, hanem még mellé Sutil elé is engedte, szóval mindenképpen úgymond büntetendő.

 

Amúgy az előző hszeid alapján lassan csatlakozhatsz a " . . .: lol. " klubhoz :D

Link to comment
Share on other sites

Ha ezzel rám céloztál, akkor örülök a megtisztelésnek, egy jópofa vicces embernek gondolom magamat, szóval örülök a dícséretnek (ha nem akkor sorry) :D

Amugy meg Massa előtt egy lámpa volt, amit én egy szerkentyűnek gondolok, az, hogy azt kiírányítja annyira nagyon nem érdekel :D (ugyse használják egyhamar, aki irányítja, az meg szerintem befejezte a pálafutását)

Link to comment
Share on other sites

Ettől föggetlenül igaz amit írtam, akkor viszont bocsi :D

 

"Sajnos hiba történt, de nem az elektronikai rendszer hibája. Manuálisan kezeltük, mivel ilyen körülmények között, amikor sok autó jön be a biztonsági autó miatt jobb úgy kezelni, mint a nyalókát, de a nyalóka felemelése helyett a zöld jelzést adod meg. És sajnos ekkor hiba történt."

 

"A Ferrari nem adta ki annak a csapattagnak a nevét, aki a hibát elkövette, de Domenicali elmondta, hogy a hibázó munkatárs nagyon letört és sírva fakadt a verseny után - Massa vigasztalta meg. A történtek ellenére a jövőben is ez az ember fogja kezelni a rendszert."

Link to comment
Share on other sites

és ha nagyon huplis a pálya akkor mivan? Ettől olyan izgalmas.

Fék nélküli Trabanttal 120-al száguldozni is izgalmas. Ha esetleg nem értenéd a hasonlatot: é-l-e-t-v-e-s-z-é-l-y. Remélem ezzel kifejeztem magam. Silverstonet sem fikáztam pedig ott is "szépen" szerepelt a csapat, az egy jó pálya. De hát ez. Azt azért te sem mondhatod hogy a boxutca bejárata nem balesetveszélyes, hogy a huplis pálya nem veszélyes, hogy a közvetítés minősége fantasztikus volt (jó azért Palik Laci megemelte, de kommentátorok nélkül a tv-s kép az elég hanyag volt, kb mint a maláj kollégáknál).

---

A történtek ellenére a jövőben is ez az ember fogja kezelni a rendszert.

A történtek ellenére sem látják be hogy egy ****** nyalókás embert kell odatenni?????!!! ÁÁáááá na itt nekem k.o.

Stefano Domenicali szerint nem az elektromos rendszer hibája okozta a korai elengedést, hanem emberi hiba: a rendszert kezelő munkatárs hibája

Bameg, eleve ott kezdődik a hiba hogy semmiféle fizikai akadály nincs az autó előtt!!! Domenicali baszki használd már a fejed... ááá. Ezen bukja el a vb-t a csapat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...