Jump to content
PirateClub.hu

Formula 1


Gabi89
 Share

Recommended Posts

áhh,inkább nem írok semmit :(:angry: ha tudják hogy ilyen ső lehet akkor fogom és megállítom a versenyt nehogy komolyabb baleset legyen mert ebből lehetett volna.... <_< amúgy ha hamiltonnak nem lesz műszaki problémája akkor nem hinném hogy massa megveri.

Link to comment
Share on other sites

polip azért ne játszunk az ártatlan bárányt. Ha esik igen is tovább kell menni ha süt a nap akkor is. 2óra a limit nem mentek túl rajta akkor meg miért kéne leinteni? Ha ömlik az eső akkor kijönnek a boxba...

 

Viszont Kimi annyira peches,hogy az nem igaz.

Link to comment
Share on other sites

polip azért ne játszunk az ártatlan bárányt. Ha esik igen is tovább kell menni ha süt a nap akkor is. 2óra a limit nem mentek túl rajta akkor meg miért kéne leinteni? Ha ömlik az eső akkor kijönnek a boxba...

 

Viszont Kimi annyira peches,hogy az nem igaz.

nem báránx és nem is kimi miatt ,de ebből komoly balesetek lehettek volna. Nem csak ezen a versenyen gondoltam hogy fejezzék be hanem már a múltkori is dúrva volt... :mellow: na mindegy ideges vagyok ,amit már írtatok hogy behozzni és biztonságban legalább a dobogó az lett volna a legjobb.

Link to comment
Share on other sites

ez az év ugrott ... mostmár mind1 is ,h kik nyerik a futamokat csak ne Hamilton ... inkább Massa legyen a VB ...

 

Kimi mindig is peches volt ,nem most fordul vele elő először ,h az utolsó körök egyikében esik ki az első helyről ... de legalább megmutatta ,h egy nagy rakás baromság amit összehordtak arról ,h már nincsenek ambíciói meg hogy inkább Massa-t kéne tolni VB-n meg hasonló ...

 

Massa nem mutatott semmit csak végig autókázott onnan ahonnan elindult , szóval azt csinálta mint Kimi mikor éppen nincs kedve versenyezni :D

 

Hát kívánom Massanak ,hogy megnyerje a VB-t ,de ahhoz úgy kéne mennie mint Hungaroringen nem úgy mint ma tette ...

Link to comment
Share on other sites

Nagyon gyorsan elment ott az autó hátulja :( Rendesen elrontotta a kedvemet. Pedig olyan jól ment most... Am meg mondtam h az lesz a műsorban a meglepi, h massa azt mondja, hogy reméli kimi majd támogatja. Innentől sajnos az is lesz a dolga, de nem csodálkoznák ha Kimi nyomná mint á**at minden futamon :D má minden mindegy alapon :)

Link to comment
Share on other sites

én azt mondom hogy, nem véletlenül ez a két srác kimi és hamilton csatázott a győzelemért.

amikor igazi káosz van akkor jön ki igazán az egyén.

ám én nem akarom hogy emiatt zárják ki hamiltont , persze valószínű ha ott szabályosan teljesíti a kanyart akkor kimi nem kockáztat ennyit de ez már nagyon ha

Link to comment
Share on other sites

mondjuk van benne igazság amiért a Ferrari megóvta a futamot ,de nemhiszem ,hogy meg mernék csinálni Hamiltonnal ,h elveszik a 10 pontját ... ennek nemhiszem ,h lesz bármiféle büntetése ...

Link to comment
Share on other sites

áááá az kizárt,h meg büntessék Hamiltont,miért tennének ilyet vele,hiszen McLarenbe ül....az,h Kovalainen-t meg büntették 1 áthalytásosra az is kész csoda!Egyépként ha nem vettétek volna észre,a Mclareneseket,nem súrún büntetik meg...pedig 1szer 2szer lenne miért meg büntetni őket!! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...