Jump to content
PirateClub.hu

Formula 1


Gabi89
 Share

Recommended Posts

kit érdekel most 2006 az egy esős futam volt esős edzéssel, 2008 van Massa Q2 rekord. Ennyi.

 

szerk.: szaros kangaroo tv. Örülnél ha te is kint ülhetnél a Super Goldon és végre láthatnád élőben az F1-et és nem arra hivatkoznál amiit egy hozzám közzel álló személy vesz fel,mert az csak egy riport mi tudod te,hogy mi van a kuliszák mögött. Semmit nem tudsz kivéve amit látsz a tv-ben. Ja és a Kangaroo TV tényleg szaros volt már valaha a kezedben??

Link to comment
Share on other sites

na már megint vita van... :D amúgy sumi a versenyen futotta azt a kört ? mert a képen a verseny dátuma áll.... nem is tudtam hogy az időmérőben elért eredménye is számíthat lap record-nak....én mindig azt hittem hogy csak a versenyen futott számíthat... :blink:

Link to comment
Share on other sites

kit érdekel most 2006 az egy esős futam volt esős edzéssel, 2008 van Massa Q2 rekord. Ennyi.

 

szerk.: szaros kangaroo tv. Örülnél ha te is kint ülhetnél a Super Goldon és végre láthatnád élőben az F1-et és nem arra hivatkoznál amiit egy hozzám közzel álló személy vesz fel,mert az csak egy riport mi tudod te,hogy mi van a kuliszák mögött. Semmit nem tudsz kivéve amit látsz a tv-ben. Ja és a Kangaroo TV tényleg szaros volt már valaha a kezedben??

igazad van, super goldon még nem voltam kint ,nem lehet mindenki a gold tribunon, mert nem mindenkinek telik arra,és szaros kangoru tv-t csak poénból írtam, ott van az xD

Link to comment
Share on other sites

Te kimice te nem tudsz olvasni???! Azt írtuk hogy Massa a mai napon a Q2-ben új pályacsúcsot futott megdöntve ezzel a 2004-es Schumacher féle rekordot!!!! Te meg itt mutogatod a 2006-os táblázatot....... ááááááááááááá

már írtam hogy tévedtem ,mert a 2006-os 18.8-as kört nem minősítették annak mert kapott 2 seces büntit, és el is ismerem hogy tévedtem én legalább bevallom, de attól még 18.8 volt a valaha leggyorsabb kör ;)

és igen massaé a hivatalos körrekord

Link to comment
Share on other sites

mert nem mindenkinek telik arra

Hát az RTL Klubnak valóban megterhelő kiadás volt ez a néhány super gold jegy, úristen most csődbe fognak menni? :lol:

csak poénból írtam

Tényleg jó poén volt, majdnem ledőltem a székről.

de attól még 18.8 volt a valaha leggyorsabb kör

Ami nem hivatalos az nem számít, én meg 1.10.873 alatt körbefutottam a pályán, csak aztán büntit kaptam ezért nem lett pályacsúcs.

Link to comment
Share on other sites

Hát az RTL Klubnak valóban megterhelő kiadás volt ez a néhány super gold jegy, úristen most csődbe fognak menni? :lol:

 

Tényleg jó poén volt, majdnem ledőltem a székről.

én magamra értettem hogy nem mindenkinek telik,már megint csak kiforgatjátok a szavaimat,folyton ezt csinájátok.nem unalmas kicsit?

Schumacher a büntit még az időmérő elött kapta,látszik hogy csak a statisztikát nézed

Link to comment
Share on other sites

Inkább az az unalmas, hogy ha Massa elér egy bármilyen jó eredményt akkor rögtön megpróbálsz rácáfolni és felhozol olyan "érveket" meg dolgokat amik nincsenek is, és emiatt órákon át kell veled veszekedni mire felfogod hogy Massa tényleg nagyot ment. Ez az unalmas.

Link to comment
Share on other sites

Mindegyik kép elmosódott. Lent a szalagkorlátnál mászkáltak elég izmos objektívekkel, kölcsön kellett volna kérni a gépüket néhány kép erejéig :D Egyébként csináltam ~75 képet, Porsche, F1, GP2, de nem igazán tudtunk más helyre menni meg el is mosódtak. A GP2-es futam nagyon jó volt, nagyon izgalmas volt végig.

P1010805.JPG

P1010820.JPG

P1010865.JPG

P1010866.JPG

P1010870.JPG

 

Ezek jobban sikerültek meg 70 képet nem akarok feldobni, de holnap majd ahogy az akku bírja olyan 150 képet akarok csinálni, annyiból csak lesz néhány jó :D

Link to comment
Share on other sites

Kimice, ha szerinted sz@r képek, csinálj jobbat! ;)

 

Kösz Gospel (szerintem jók), elkaptál egy Ferrari-t is, minden tiszteletem a tiéd! ;)

 

Jó benneteket olvasni! ;) Ti állandóan vitatkoztok! :D Én nem tudom mit csinálnék nélkületek srácok, de szívesen kipróbálnám! :D

 

Forza Ferrari! :P

Link to comment
Share on other sites

pl. egy 8,1 megapixeles, Nikon manuálisan állítható fókuszpontú és szuper sport móddal, hidd el hogy le tudja kapni! :D

mellesleg ez a Nikon még egy hónapja a média márktba 88ezer forint volt. :D

 

bocs az offért!

 

Úgy látom Pesten jó idő van. nem lesz esős futam... remélem azért a rajt izgalmas lesz :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...