Jump to content
PirateClub.hu

gép ujratelepitése után a cpu használat 100% és akkörül


Rizzsa
 Share

Recommended Posts

Tehát ez már egy régi problémám hogy a cpu használat akkor is ha nemcsinálok semmit általában 100 % és akkörül ujratelepítettem a gépet felraktam alaplap , hangkártya stb drivert végül a vga drivert ujrainditottam telepités után a gépet és 100% körül mozgott a cpuhasználat és az a vicces hogy semmi nem használja aztán feldobtam a legujabb ati drivert ugyan az a stájsz pedig a rendszer üresjárat is 93% körül van és mivel 100% nál van a cpuhasználat nemlehet se játszani se msn ezni se semmi

ja és hiába kapcsolom ki az automatikus frissitéseket

(kerülném a szervizet mert nyáron ugyis uj gépet tervezek)

konfig:

Amd athlon 64 3000+ proci

1 giga ram

ati hd 2600 pro vidikártya

asus a8r-mvp alaplap

500 gb samsung vinyo

(u.i.: a vinyo megvan karcolva egy picikét a szerelö megkarcolta)

 

 

remélem tudtok segiteni

nagy probléma oldodna meg ezzel

 

thx elöre is

 

 

 

uj fejlemény : ujratelepitettem a gépet (még1x) és most az ati driverrel kezdtem a telepitést most jó volt utána az alaplapét az is jó volt aztán a hangkártyát és ott már nemm volt jo tehát felszökött a cpuhasználat probáltam letörölni meg reinstall de nemlett jó

post-35231-1212918186_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Nálam is volt ilyen. Nekem egy vírus csinálta. De neked nem hiszem, hogy vírus csinálja mert én arra lettem figyelmes, hogy egy ismeretlen folyamat futót. A rendszer üresjárat az jó, alap. Az Explorer is jó. Szóval nem tudom mi csinálja/csinálta. Ha bárkinek is ilyen van egyet tudok tanácsolni, minél több vírusirtóval ellenőrizze, ne egyszerre mert elkaphatják egymást vagy összeomlik a rendszer. Ha nincs vírus próbálják meg egy másik Xp vagy Vistával. Ha így se jó akkor a hardvereknél kell keresni. Azért a hardvert hagytam utoljára mert ha annak van baja és nincs pótalkatrész akkor lehet rá pénz áldozni.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...