Jump to content
PirateClub.hu

Ilyneket írogatnak a megyei rendőrfőkapitányságunknak a vendégkönyvébe. VALÓS BEJEGYZÉSEK!


Hansy
 Share

Recommended Posts

Gy. Etel

Tisztelt Kapitányság

 

Három hete vettem nagyon olcsón egy disznót egy roma származású személytől. Sajnos mivel egy panel lakás 8. emeletén élek a disznót le kell vágnom, tovább nem tarthatom a lakásban. Azonban a szembe szomszédom azt állítja, hogy a hobby-malacként tartott disznót levágni panellakásban az már állatkínzás bűncselekménye. (pedig már tarját is ígértem neki a hallgatásáért.)

 

Kérem segítsenek legális megoldást találni, mert kivágom a disznót az ablakon.

 

Jah, és a szomszédhoz minden kedden jár egy magas néger srác, aki szerintem fűvezik, mert nagyon bizonytalan a járása. Róla annyit tudok még, hogy Zoltán Erikás kulcstartója van. Sajnos jobban nem mert megfigyelni mert nagyon bizalmatlan fekete szeme van.

 

K. Károly

Kb. 1 éve az ex élettársammal felvettem egy 1,5 órás szeretkezésünket és eladtam egy fizetős olasz szexoldalnak a neten. Most, hogy bosszút álljon rajtam követeli rajtam a pénz ráeső részét, és azzal fenyeget, hogy feljelent mert megsértettem a szerzői jogait. A teljeség kedvéért elmondom, hogy közben néha énekelt is.

 

Kérem segítsenek, mostantól félnem kell

 

 

Ezek valós bejegyzések,nem úgy lettek kitalálva.

Link to comment
Share on other sites

:D Nekem van 1 rendőr főhadnagy ismerősöm! Egyszer betelefonáltak hozzájuk a kapitányságra azzal, hogy Tenk felől F16osok közelednek. Legyenek készenlétben! :lol:

 

+ volt oyan is, hogy este felé egy öreg néni betelefonált, és azt állította, hogy világító UFO-k kezdik felszedni a sineket a hevesi vasútállomáson. Bent a kapitányságon már tudták, hogy csak a pálymunkások cserélik a sineket az állomáson, akiken láthatósági sárga mellény van. Úgyhogy aggodalomra semmi okuk! :D Hát igen... Vannak még furcsa emberek... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...