Jump to content
PirateClub.hu

Ismersz dilis tanárokat?


zsolesz008
 Share

Recommended Posts

nekünk van 1 tanárunk az iskolában egyszer az egyik órán el kellet jáccanunk a zűrzavart, erre mindenki elkezdett össze vissza rohangálni aztán a tanár azt mondta hogy nem jó ez nem zűrzavar az igazi zűrzavar a "tömegsex"...mindenki meglepődött különben jó fej (volt)még az is civilben!!! :P

Link to comment
Share on other sites

Nekem a Kémia tanárom nem volt normális :D

Meg még akit meg kell említeni az a Müszaki Rajz tanárom hát az állandóan csak rínyált.Akkor is ha nem csináltál semmi.Ha jó volt amit rajzoltam neki akkor az volt a baj ha meg rossz akkor meg az.De szerencsére csak 1évig volt ez a .... Müszaki rajz :D

Link to comment
Share on other sites

Én nem ismerek dilis tanárokat csak NAGYON jó tanárokat. Például ott van az új matek tanárom ,aki tiszta Voga János. Emlékszem az első matekórán oda sétált az ablak melletti asztalhoz és felállt a tetejére és onnan üvöltötte le nekünk a feladat megoldást (újra ,mert hülyék vagyunk biz ám mi is :lol: ).

Legfrissebb beszólása úgy 1héttel ezelőtt volt: ,,Látom vérszerződést kötöttél a körződdel. Jó szövetség."

 

Röviden így leírva nem nagy szám... <_< Ezt látni kell élőben úgy talán értenétek is. :(

Link to comment
Share on other sites

nekünk egyik tesi tanárunk. Bemelegités: üssétek egymást vagy nevezzük másnéven pankráció. Egyik otársaunkat leorditotta,mert nem üttöte a másikat.

Van még 1 akit nem neveznék hülyének. Káromkodik órán,viccet mesél,meséli a gyerekkorát,hol dolgozott,hogyan volt berugva :D . Kedvenceim tőle 3 pina 6 csöcs 320 egy nagy fröccs vagy engem nem zavar ha reiszoltok órán csak ne nyögjetek össze vissza. Ez csak a töredéke! :D

Link to comment
Share on other sites

nálunk most a magyar tanár a legdurvább, az mintha be lenne szívva, és még fejbe is b*szták volna egy vasrúddal... az énektanár az csak paraszt, rajz tanár detto, még a multimédia tanár olyan, akin kiütköznek az elmebetegség tünetei...

Link to comment
Share on other sites

Van még 1 akit nem neveznék hülyének. Káromkodik órán,viccet mesél,meséli a gyerekkorát,hol dolgozott,hogyan volt berugva :D . Kedvenceim tőle 3 pina 6 csöcs 320 egy nagy fröccs vagy engem nem zavar ha reiszoltok órán csak ne nyögjetek össze vissza. Ez csak a töredéke! :D

 

Ilyen nekünk is volt :D

Link to comment
Share on other sites

Nálunk az a vicces mikor a magyartanár akinél nagyobb verebet nem hordott hátán a Föld, elkezd áradozni a genetikáról meg, hogy milyen jó ismeretterjesztő filmet látott a spektrumon a húrelméletről (ilyen űberbonyolult fizikai fejtegetés) :blink:

 

Kiszel Tünde legyek ha egy szót is ért belőlük....

 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

halljátok lehet hogy furcsa,de a mi kémia-biosz tanárunk a FIUKKAL kivételez!

mai beszólása(dolgozat előtt):"A fiúk irjanak okosan,a lányok meg legalább szépen" :lol: :lol:

 

Egyik csajnak: "annyi eszed van mint egy másik lánynak" :D

 

Egyik órán:"Gondolkodó lányokat keresek... *körülnéz*...rossz helyen járok." :D :D

Link to comment
Share on other sites

Nekünk a föci tanárunk volt érdekes... kb egy 70 éves faszi volt... arról tudnék mesélni :D

pl. év elején mondja a tudni valókat: "a rágógumit továbbra sem fogadhatom el" oszt.társ megszólal: "nem is adnék" szerencsétlen nem értette a viccet. :\

vagy mikor montuk neki, h nincs több kannibál mert megettük az utolsót... ránkné: "Tiiiii???" xD

 

Link to comment
Share on other sites

A biosz tanár egy nagy humm-bumm...állandóan hülyéskedéssel kevert orosz akcentussal beszél...a volt töri tanár az pfff...egyszer úgy nyakon b*szott egy gyereket,hogy visszab*szott neki a gyerek,kapott egy szaktanárit,ráb*szott mégegyett,jött az osztályfőnök,huss,a kölyök osztályfönökit kapott,a töri tanárt meg majdnem kirúgták,és egy szép ideg össze roppanást kapott...már azóta rokkantnyugdíjas :D

Link to comment
Share on other sites

na az a kérés nem egyszerü ott a sorok közt , nah viszont visszatérve az eredeti témához nekem sok érdekes tanárom volt pl angol tanárnő huu mondjuk ott én voltam a rossz , picit néha sportszerüen feltudtam huzni de csak 1 spontán visszakérdezéssel, erre fél órán keresztül szidott hogy mi lenne ha egyszer végre odafigyelnék valamire, rajztanárunk picit jézusra hasonlított, föci tanár jehova tanúja volt és igéket hirdetett szoval azt hiszem túl sok volt a jóból :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nekünk általánosba volt egy tanárunk, aki matekot meg kémiát tanított, és úgy nézett ki egy óra hogy min. 10 perc késés, bejött a terembe nagy vidáman, lobogott a haja, egyszer jól bekúrta az ajtót, hajlama volt hogy mielőttünk kibontotta a nadrágszíját, öltözködött, nem zavartatta magát, ha unatkozott akkor snake2-zött a mobilján, kiállt az ablakba, elkezdte csapkodni az ablakpárkányt, huzigálta a függönyt. Gimiben a mostani tanárok nagyon jófejek, a kémiatanár úgy magyaráz, hogy az oxigén és a szén össze akart házasodni de a szén sírógörcsöt kapott mert nem tudott beadni egy kötő elektronpárt, az oxigén megvigasztalta stb, stb... Valamelyik órán megszólal: Na úgy látom ebben az osztályban is csak én leszek ötös kémiából! A tesitanár elnevezett mindenkit valahogy, én samu lettem, egy magas erős haverom ősmasszívum, egy csaj cuncimókus, szal vannak jó tanárok. A töritanár olyan ízesen beszél, a múltkor úgy jött be órára hogy milyen birka ez az osztály! Tegyétek ki a névtáblát hát honnan tudjam ki kicsoda! meg nem voltunk aktívak órán és beszólt hogy ültök itt mint a kómás delfinek... Földrajzórán aki beszélget azt kihívja a tanár az első padba dogát írni, a múltkor egy gyerek írt és közbe súgott a felelőnek. A tanár megkérdezi a súgótól: mi jár annak aki súg? Erre megszólal: A pofáája!

 

Egyelőre ennyi. Ha lesz még írok! ;)

Link to comment
Share on other sites

Nálunk is vannak kicsit elmeroggyant tanárok pl. a volt töri tanár kihívja az 5ös tanulót felelni , egy szót sem szól, és amikor az 1est akarnák beírni neki, elkezd bőgni oszt megkapja a 3ast. A mostani töri tanár meg nem tud rendet tartani, annyit hogy "Mardj csendben!" és ezt ismétli óra végéig. A földrajz tanár meg képes az egész órán politizálni..... A régi matek tanárom nagyon királky volt több mint másfél évig egy darab házit nem írtam, tudta is de nem érdekelte, meg órákon vicceket mesélt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...