Jump to content
PirateClub.hu

Hülye kérdések


Nesquik14
 Share

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ádám és Éva voltak ugyebár az első 2 ember. Na most mi a leszármazottjai vagyunk. De ha Ádám párosodott Évával, és Éva szült gyerekeket, és azok ugyebár tesók lesznek. Ahhoz, hogy tovább szaporodjanak a tesóknak kell párosodni. De akkor azok a gyerekek akiket a Ádám és Éva gyerekei szültek nem kaptak vérmérgezést? <_<:D

Link to comment
Share on other sites

Nem. Különben kihalt volna az emberiség. Erre egyébként már én is gondoltam úgy 10-11 éves koromban.

Aztán gimnázium elsőben, mikor irodalomból a Biblia volt a téma, valaki óra közben fel is tette ezt a kérdést. A tanár nem válaszolt, mert rögtön valaki rávágta a következőt: "Mért? Az egér is megb**sza az anyját!"

Szóval ebből világos a válasz. Szerencséjük volt vérmérgezés ügyben.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
hány energiaitalt ihatok meg, hogy ne kapjak szívrohamot ? :P

 

Az energiaitalok fő hatóanyaga koffein. Ebből, egyénenként eltérő, de általában 300mg fölötti fogyasztás kézremegést, erős szívdobogást, a fejben vértolulást okoz.

A halálos adagja: 5-10 g.

 

Mivel a legtöbb energiaital 32mg koffeint tartalmaz 100ml-enként, és ha egy doboz 0,25literes, azaz 250ml-es, akkor ha megiszol egy dobozzal, azzal kb. 100mg koffeint juttatsz a szervezetedbe.

Tehát 3-4 doboz már okozhat szívrohamot az arra érzékenyeknél. 50-100 dobozzal pedig ki is nyírhatod magad. Már ha egyszerre meg tudsz inni ennyit, mert ez 12,5-25 liter energiaitalt jelent! (Ezt inkább ne próbálja ki senki!)

Link to comment
Share on other sites

Vagy egyszerűen daruval. Pontosan nem tudom, de ha vonatot, mozdonyt raknék össze és is úgy kezdeném, hogy ráraknám a sínre a kerekeket, aztán haladnék a szereléssel felfelé.

 

Miért pont kék az ég?

 

A fényszóródás miatt.

 

 

Aki rendszeresen fűrdik az lusta vakarózni?

 

Tulajdonképpen igen. :D

Link to comment
Share on other sites

Írok 1-2-t:

MIÉRT van rokkant parkoló a Jégcsarnok előtt?

MIÉRT viselnek a "Kamikaze-pilóták" sisakot?

MIÉRT nem ütötte agyon azt a két szúnyogot Noé?

Hogy lehet, hogy a téves szám sose foglalt?

MIÉRT nincsen egér ízesítésű macskaeledel?

MIÉRT mossuk a törölközőinket; nem abból indulunk ki, hogy tiszták vagyunk mikor használjuk? :lol:

Lehet válaszolni:DD

Link to comment
Share on other sites

És a válaszok:

 

Mert nézőnek még mehetnek.

Mer nehogy má lefejeljék a pultot érkezés előtt.

Állítólag az az állat, ami szúnyogot eszik is kihalt volna, vagy vmi ilyesmi.

Ellenpélda, nekem már volt foglalt :P.

Na ezzel megfogtál (nem szó szerint :P).

Erre volt válasz, mert belepössed a víz, amit letöröltél.

 

Kérdéseim:

 

Mikor nyert Amerika EB-t?

Mikor tudom meg, hogy elfogyott a láthatatlan tintám?

Merre tolja ki a havat a hókotró az alagútból?

Miért rezeg a zsebem?

Ha van felhő, akkor van lehő is?

Ha az ötödik a második, akkor hányadik az első?

Ha Jézust vízbe fojtották volna, akkor most akvárium lenne a templomok tetején?

 

Kérem a válaszokat, majd még írok, csak gyűjtök :P.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ádám és Éva voltak ugyebár az első 2 ember. Na most mi a leszármazottjai vagyunk. De ha Ádám párosodott Évával, és Éva szült gyerekeket, és azok ugyebár tesók lesznek. Ahhoz, hogy tovább szaporodjanak a tesóknak kell párosodni. De akkor azok a gyerekek akiket a Ádám és Éva gyerekei szültek nem kaptak vérmérgezést? <_< :D

 

1. 3 gyerekük volt, 2 fiú 1 lány, ajánlom a bibliát(ószövetség) 2. a vatikán bevallotta h helytelenül fogalmazott, és igazából ők ovltak az első keresztény házaspár, és előttük is voltak emberek az édenkertben

Link to comment
Share on other sites

Ha az ember piros teát iszik,de fehéret pisil akkor hová megy belőle a szín? xD

 

nem mindig fehéret, általában ez emberenként változó, a bevitt folyadékmennyiségtől függ, pl ha egész nap csak 5 deci teszem azt vizet ittál, akkor sárgát fogsz, bár ez függ a szervezetedtől , de ha megiszol 10 litert fehéret fogsz, h átlátsz rajta

Link to comment
Share on other sites

Istent ki teremtette? :P

 

a katolikus egyház szerint Isten minden, midnenhol ott van (kísértetiesen hasonlít az Indiai panteon Naraszinhá-jára) meg a satöbbi. a modern tudósok szerint meg a világ keletkezése előtt az antianyag és az anyag küzdöttek egymással, amjd mikor az antianyag kihalt, megtörtént a felszabadult energia hatására az ősrobbanás aztán meg ment minden mint a karikacsapás. sok paptudós szerint pedig Isten volt az "anyag" és a Rossz, az "Ördög" az "antanyag" , majd mikro Isten nyerte az epikális háborút akkor leszáműzte a föld alá a poklot (ezért is alvilág) és a menyországot égig emelte, és a földön megjelentette az életet, szvsz abban hiszel amiben akarsz úgyis meghalsz

Link to comment
Share on other sites

kiskoromban mondtam anyunak hogy, ha ne apuval házasodott volna össze akkor én nemlennék, erre aztmondta hogy ugyanúgy lennék.

de szerintem az nem én lennék, az más lenne már.

vagy én lennék? :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...