Jump to content
PirateClub.hu

Ki lesz a 2008-as EB győztese?


HULK15
 Share

EB Győztes  

102 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Szerintetek ki lesz az Eb gy?ztes?

    • Olaszország
      20
    • Franciaország
      11
    • Spanyolország
      23
    • Csehország
      1
    • Portugália
      10
    • Svájc
      0
    • Törökország
      0
    • Ausztria
      1
    • Horvátország
      5
    • Németország
      16
    • Lengyelország
      0
    • Hollandia
      6
    • Románia
      1
    • Görögország
      1
    • Oroszország
      5
    • Svédország
      2


Recommended Posts

Horvátországra szavaztam, de igazából 7-8 csapat győzelmének örülnék ilyen-olyan okok miatt. Sajnos nem tudom, h az egyenes kieséses szakaszban ki-kivel ütközne, de egy horvát-török döntőnek örülnék. Á most nézem, nem Sükür lesz a török kapus. Már bukták is :(

Link to comment
Share on other sites

lásd az aláírást... :P Raúl hiánya bár fájó pont, de a csatárkettősre így sem lehet panasz... erős válogatott ez, rég várjuk már, h. a spanyolok nyerjenek.... Most meg kell ennek történnie! :)

Link to comment
Share on other sites

Az első négybe Spanyo.-t, Németo.-t, Franciao.-t(sajnos, rohadt trianoni tetvek!)és hát Olaszo.-t igaz nincs Cannavaro aki kicsi de profi am Portugálok nem fognak bejutni már csak azért is mert ott van 1 kis buzi akit úgy hínak h C.Ronaldo.

De az Olaszok nem biztos mert nekik úgyvan h v nagyon jól megy v nagyon szarul szal...Remélem OLASZOK!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Hát igen Markee szomorú vagyok a Holland-Olasz meccs után tényleg az voltam (de senki semmit nem tehetett a bíró természetesen az olaszokkal volt, de ebbe ne menjünk bele)

Olaszok még remélem elverik a Románokat, Franciákat és akkor tovább jutnak.

Szeretnék 1 Holland-Olasz döntőt, nem azért mert hollandokat oda várom de valami norm bíróval kiváncsi vagyok!

 

Szerk.:Mégsem hagyom, nem tűröm h az olaszokat sértegessék!

 

Olaszok szokásukhoz hívem nyertek volna 1:0 v 2:0-ra de a rohadás bíró ha nem adja meg a gólt akkor nem esnek kétségbe az olaszok, nem rohan az összes védő előre és nem kapnak gólt!!!!(mindeki tudja az olasz taktik-ot:Nagy védelem, nagy kontra)

+1 tizen1est is kelett volna kapniuk

Monjuk lehet h Hollandok betaláltak volna (mert nem mondom h szarul jáccottak) de semmi seélyük nem volt így az olaszoknak, ilyen bíró....Ilyen eszetlenség h 1 gól után rohantak előre....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...