Jump to content
PirateClub.hu

Terepjáró kiállításon jártam


Szipi
 Share

Recommended Posts

Terepjáró kiállításon jártam..........

 

2008. márciusában hetedik alkalommal rendezték meg, az immár hagyományosnak számító Terepjáró kiállítást a Campona Bevásárló- és Szórakoztatóközpont. A kiállítás egy teljesen egyedülálló rendezvény a hazai autós életben, a látogatóknak egy helyen, egy időben nyílik lehetőség a különböző terepjáró típusok összehasonlítására.

 

Kiállító cégek: HUMMER Magyarország Kft., Ivanics Kft., MO Autocentrum Kft. Hyundai, Porsche Buda, Reálszisztéma Toyota, SsangYong Motor Hungary Kft.

A március 3. és 25. közötti kiállításon résztvevő 11 terepjáró „több száz ló” erejével bír. A Porsche Buda autóarzenálja igazi látványosságnak számít: VW TOUAREG, SKODA OCTAVIA SCOUT, SEAT ALTEA FREETRACK.

 

Igazi csemege a SsangYong terepjáró kínálata is, az ACTYON Sports-al és az új KYRON-nal. Egyszerre lehet látni a FORD RANGER-ét a VOLVO XC 70-el. A Reálszisztéma Csoport 3 autóval jelentkezett: a TOYOTA RAV 4-el, az új LEXUS-sal és a Hyundai Santa Fé-vel.

A kiállítás különleges vendége a Hummer Magyarország Kft. H3-as modellje, amelynek motorja a legnagyobb a kiállított autók között.

 

killts001cp8.jpg

killts002ig6.jpg

killts003vq3.jpg

killts004wt8.jpg

killts005kc8.jpg

killts006fv7.jpg

killts007og0.jpg

killts008ab7.jpg

killts009xw2.jpg

killts010pl0.jpg

killts011um2.jpg

killts012dq1.jpg

killts013lq5.jpg

killts014hu6.jpg

killts015bo9.jpg

Link to comment
Share on other sites

nagyon szívesen hoztam el nektek. sajna csak ennyi volt kiállítva, és mindegyiket lekaptam. szipi

Link to comment
Share on other sites

A Hummer az igen...az a baj hogy ezek inkább ún. szalonterepjárók vagy SUV-ok,egy jóféle magyar sárdagasztásra nem mernék kimenni velük!Egyébként ez az autógyártók bűne,hogy olyan autókat forgalmaznak terepjáró kategóriában,amihez egyébként semmi közük.Az első komolyabb akadály feladja nekik a leckét!A Nívákat,GAZokat,JEEPeket,Landcruisereket és Hummerokat nevezném igazi terepjáróknak ;) Egyébként jók a fotók.Köszi!

Link to comment
Share on other sites

azért nem csak fotóztam, hanem meg is kukkantottam ezeket a gyönyörűségeket közelről. :P sajna nem tudtam beülni, pedig nagyon ki akartam próbálni. :lol:

az a baj, hogy amikor a belterüket megnéztem, megdöbbentem, annyira kicsinek tűnt, szinte az én vékonyságommal is nyomorogtam volna bennük. :unsure: és még akkor a ruhákat nem is számítottam magamra.

de a finom bőr ülések, a gyönyörű műszerfalak, azok levettek a lábamról............... :rolleyes: szipi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ja,ja jók a képek,köszönet értük Szipi :)

a legjobb a piros ford :wub:

 

Teljesen igazad van de nekem újjonnan bejönnek a mostani Seatok is... Metál fekete vörös vagy barna színben nagyón jok:)

Hummerekkel semmi bajom de már igazán mutathatnának vmi újjat...

A Tuoareg is gyönyörű.

A Q 7 tényleg jöhetett volna... de Bmw-k sem voltak....

A Lexus hátulja vmiért nem jön be nekem

És ez a Skoda...szégyelném magam benne...ez még a laminált padlón is elakad 7-8 misiért:D

A Rav 4 is egyszerűen csodaszép de a Landcrouser innen is hiányzik... vagy csak nem lett lekepva:)

A Volvo szerintem egyre jobban teljesít a 4 kerékmegyhajtásúaknál... Ez a színkombináció bejön...

A Santa fe egy szép megbízható és olcsó és jó... De ezért Hyundai... :)

a SsangYong úgy rusnya ahogy van... csak az a sárkány tetszik a mocitetőn:D

A Skodával bocs ha bárkit megbántottam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...