Jump to content
PirateClub.hu

a Travian függőség jelei


ModThisName
 Share

Recommended Posts

TRAVIAN FÜGGŐ LETTÉL HA:

 

 

1 Kimész a kertbe, az első gondolatod az, hová építsd a magtárad.

2 Kimész a piacra, nem érted miért nem akar veled senki búzát cserélni fáért és agyagért.

3 Vidéki sétálgatás közben búzamezőt látva arra gondolsz: „Ah de jó búzamező… mekkora sereget lehetne állomásoztatni itt..!"

4 Valakit nem győzöl le véglegesen, száz kémet akarsz ráküldeni hogy szemmel tartsd.

5 Amikor azt olvasod a tankönyvben hogy egy testőrségi alakulat vereséget mért egy ellenséges seregre, akkor te hevesen vitatkozol a tanárral hogy a testőr márpedig csak védekezésben jó…

6 Elmész a tanácsházára, és kéred hogy rendezzenek egy nagyszabású ünnpeséget, mert kell a kultúr pont.

7 A napilapok hasábjain a horoszkópot böngészve meglepetten veszed észre, hogy a tűzkatapult helyén mégiscsak a nyilas van.

8 A fizetésed vasban szeretnéd megkapni.

9 Amikor a tanár feleltetni akar, látod magad előtt a két keresztbetett kardot, piros „Támadás" felirattal.

10 A focimeccsen azt fontolgatod, hogy minden ellenfél otthonára faket indítasz hogy leköthesd az erőiket.

11 A matek órán a felelést inkább a sitteredre bíznád.

12 Amikor a barátnőd kérdezi hogy hová küldözgetsz annyi sms-t, nyitsz neki egy fórumtopikot és törlöd a hozzászólásait.

13 Ha házat akarsz venni de nincs elég pénzed, felállítasz egy remek hadsereget és ráküldöd a szenátoroddal az ingatlanközvetítőre

14 Azért ásol a kiskertben, mert elfogytak a vastartalékaid.

15 A tévét nézve azt gondolod, azért nem ért még véget az iraki háború, mert az amerikaiak nem találták még meg a támadófalut.

16 Amikor azt látod hogy emberek gyülekeznek a házad előtt, gyorsan segítséget kérsz a szomszédoktól.

17 Amikor keresel egy lányt akit meghódíthatnál, felfogadsz négy szentárort.

18 Virág helyett megleped egy csokor búzával

19 A biztonság kedvéért lándzsákat és kardokat szúrsz a kerítésed mellé.

20 Amikor a szomszéd szóvá teszi hogy leszedted a fáiról a gyümölcsöt, te csak annyit felelsz, hogy csak az ő hibája ha hagyja magát farmolni.

Link to comment
Share on other sites

20 Amikor a szomszéd szóvá teszi hogy leszedted a fáiról a gyümölcsöt, te csak annyit felelsz, hogy csak az ő hibája ha hagyja magát farmolni.

 

Na ez sem semmi :D

A mi sulinkban a könytvárba járnak le ezek a hülyék, és minden szünetben rátelepszenek az összes gépre... És ha vlaki dolgozna, ki kell várni a sorát...

Link to comment
Share on other sites

Na ez sem semmi :D

A mi sulinkban a könytvárba járnak le ezek a hülyék, és minden szünetben rátelepszenek az összes gépre... És ha vlaki dolgozna, ki kell várni a sorát...

 

jaja függő állatok :D én is csak néha rohanok át a könyvtáron és mindenki ott kockul :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ezt rengeteg adatlapon lehetett olvasni egyébként.

 

Én top 20-as játékos és top 5-ös támadó voltam majd minden szerveren, s volt olyan szerver is, ahol vezető klánok voltak az én irdányításom alatt (több top 10-es és azon túl is sok klán)

 

Hála az égnek viszont ma már végleg ott hagytam az egészet! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...