Jump to content
PirateClub.hu

Hülye körlevél 'a la MyVIP/IWIW


Leviii
 Share

Recommended Posts

ezt a körlevelet most kaptam a myvipen és úgy gondolom meg kell osztanom mert ez már röhej:

 

Normál esetben nem küldök tovább ilyen fajta üzeneteket, de ez a levél egy nagyon jó baráttol jött, aki ügyvédnő, és egy érdekes lehetőségnek tűnik. Ha ő azt mondja nekem, hogy ez működik, akkor működik is. Minden esetre nem veszt vele semmit az ember.

A következőket mesélte el nekem:

Ügyvédnő vagyok és ismerem a törvényt. Ez egy tény. Ne csapjátok be magatokat, az AOL és az Intel tartja magát az ígéretéhez a bíróságtól és milliós nagyságrendű követelésektől való félelme miatt, ahogy ezt nemrég a Pepsi Cola csinálta a General Electic-kel. Kedves barátaim, ne tartsátok ezt egy buta viccnek. Bill Gates most osztja szét a jövedelmét. Ha most nem reagáltok rá, később megbánhatjátok. A windows még mindig a leggyakrabban használt program. A Microsoft és az AOL kísérleteznek ezzel az e-mailen keresztül elküldött szöveggel (e-mail beta test). Ha elkülditek ezt az e-mailt a barátaitoknak, akkor a Microsoft 2 hétig követi a nyomotokat. Minden egyes személyért, aki ezt az e-mailt elküldi 245 EUR-t fizet a Microsoft. Minden egyes személyért, akinek elküldtétek és ő továbbküldte ezt az e-mailt 243 EUR-t fizetnek, a harmadik személyért, aki megkapja 241 EUR-t fizet a Microsoft. 2 hét után a Microsoft küld nektek egy levelet, amiben kéri a postai címetek megerősítését és küld egy csekket.

ezt csalásnak tartottam, de két héttel később, miután ezt a levelet megkaptam és továbbküldtem, a Microsoft kérte tőlem a címem és kaptam egy csekket 24800 Eur-ról. Válaszolnotok kell, mielőtt vége a tesztnek, ha valakinek megadatik ez a lehetőség, élnie kell vele. Bill Gates számára ez a kiadás csak egy reklámköltség. Kérlek küldjétek el ezt a mailt annyi embernek, amennyinek csak tudjátok. Legalább 1000 EUR-t kell kapjatok. Nem segédkeznénk az e-mail továbbításban ha nem lennenekünk is érdekünk.

 

ezt a marhaságot! Kamu az egész! jó is lenne ha a szamaritánius Bill bácsi 24800 Eurót küldene csak reklámfogásból! és akkor több windows fogyna? lol hogy lehet valaki elyen hülye hogy ilyet kitalál/továbbküld?!!

Link to comment
Share on other sites

a legjobb az volt amikor olyan körlevelet kaptam ismerősömtől, hogy elege van egészből és senki se küldjön neki többet, rá 1 hétre kaptam tőle a szokásos körlevelet :D

 

szerencsére már rég kaptam, mostanában mik terjednek?

Link to comment
Share on other sites

Én egyszer kaptam egy olyat, amibe azt írták, hogy kitört Magyarországon valamilyen forradalom és ingyen lehet vinni a kajákat a boltokból, mert akkora zűr-zavar van mindenhol, hogy senki nem figyel rád. És ha nem küldöm tovább ezt az üzenetet, akkor a kormány ezt megtudja és ki küldik a házamhoz a különlegesen kiképzett hadsereget, akik brutálisan kinyírnak engem :lol::D. Ennél hülyébb körlevelet sosem olvastam :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Nekem olyan küldek, hogy kislánynak gyűjtenek és minden tovább küldött levél 3 centet ér. Végülis ha valaki most kezd el gépezni és egyáltalán nemért az ilyenekhez csak a leveleit olvassa akkor még be is veszi :D csak nemértem ez másoknak mért olyan jó móka. Ezeket még elnézem.

De amikor myvipen küldenek olyat, hogy küldd tovább, mertha nem akkor 3 héten belöl törölnek. Hát ezeket már vagy 1 éve küldözgetik, a myvip mindenhova kiírja rohadt nagy piros betűkkel, hogy nemküldenek körlevelet, ráadásul tele helyesírás hibákkal meg szórövidítésekkel (h=hogy, v=vagy) és akkor még elhiszik, hogy a hivatalos körlevél... áááh

Megtudnám folytani az ilyen analfabéta s*ggfejeket...

Link to comment
Share on other sites

Énmeg kaptam valami kislányról akinek kell egy szív és ha nem küldöm tovább meghal...

 

mióta van myvip szerencsétlen kislány volt már szívbeteg, rákos, félkarú, vak, hiányzott a veséje, mája, lépe, tüdeje... sőt már vagy tízszer meg is halt, és a szelleme kísértett a rendszerben, nem adja könnyen magát az biztos :D

Link to comment
Share on other sites

Nemtudom, azt észre vettétek, hogy legtöbbször az küldi a körleveleket, akinek a nevében benne van :"NEM KÉREK KÖRLEVELET" vagy "KÖRLEVELESEK KÍMÉLJENEK", meg hasonlók!!

Ne én ezen b@szom fel megam igazán!

És erre van egy jó kis levélbmba progi, aztán nem kímélem szegényt!!

Link to comment
Share on other sites

Igazából a kislányoktól kell félni ilyen oldalakon (azok terjesztik naaagy számban) de a 20évesek között is inkább a plázapicsusz-szintű és kategóriájúak azok, akik beveszik.

 

Felnőtteknél is van aki rendre megeszi ezeket, emrt ők nem tudják erről, hogy ez csak néphülyítés és körlevél.

 

De a kislány tényleg jól húzza, még teveklubbon kaptam elsőnek minimum 7 éve ezt, és azóta is csak haldoklik szegény

Link to comment
Share on other sites

azért ez se semmi, ilyet kaptam a myvip stafftól:

 

 

 

Kedves Felhasználó!

 

Meg tudod állapítani elsőre, melyik az igazi?

 

Tippelj, kinek valódi a melle! Kattints ide!

 

Üdv:

myVIP Viki

 

 

a beugró spamokat már úgy ahogy megemésztettem, erre most ez :D

myvip egyre lejjebb csúszik :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ááááááááááá tessé most kaptam :D

>>>>>>>>>>>>Nagyon érdekes személyiségi teszt - ajánlom figyelmedbe.

 

 

>>

 

 

 

 

 

 

A Dalai Láma szerint ezt el kell olvasnod, hogy tudd működik-e,

megmutatja-e a Te szemelyiségi tesztedet. Nagyon érdekes. Csak 4

kérdés és a válaszok nagyon meglepőek lesznek. Ne csalj azzal, hogy

megnézed előre a válaszokat. A tudat olyan, mint egy ejtőernyő, csak

akkor működik jól, ha nyitva van. Nagyon mókás lesz, de követned kell

az utasításokat nagyon szigorúan.

 

 

 

 

 

 

 

Ne csalj.

>

 

 

 

 

 

Kívánj valamit, mielőtt elkezded a tesztet!!

>

 

 

 

 

 

 

Figyelem! Egymás után válaszolj a kérdésekre...

>

 

 

 

 

 

 

Csak 4 kérdés van és ha megnézed a többit, mielőtt a

végére érnél, nem kapsz megfelelő eredményt. Nagyon lassan haladj, és

minden feladatot oldj meg. De ne nézd meg előre. Vegyél papírt és

ceruzát, hogy le tudd írni a válaszaidat. Végig szükséged lesz rá.

Ezek nagyon bájos kérdések, amelyek sokat el fognak mondani Rólad, az

igazi valódról.

>

 

 

 

 

 

 

 

1. Tedd a következő 5 állatot olyan sorrendbe, hogy

azzal kezd amelyik a legkedvesebb neked.

>

 

 

 

 

 

 

 

a. tehén

b. tigris

c. bárány

d. ló

e. disznó

>

 

 

 

 

 

 

2. Írj egy-egy szót minden kifelyezéshez, ami eszedbe jut róluk.

>

 

 

 

 

 

a. kutya

b. macska

c. patkány

d. kávé

e. tenger

>

 

 

 

 

 

 

 

3.Gondolj valakire (aki szintén ismer téged és fontos neked) aki

eszedbe jut a következő szinekről. Ne írd ugyanazt a nevet két szín

mellé.

>

 

 

 

 

 

a. sárga

b. narancssárga

c. piros

d. fehér

e. zöld

>

 

 

 

 

 

4. Végül írd le a kedvenc számodat és a kedvenc napodat a héten.

>

 

 

 

 

 

 

 

Végeztél? Kérlek, győződj meg arról, hogy a válaszaid azok, amiket

igazán érzel...

>

 

 

Utolsó lehetőség....

>

 

 

 

 

 

 

Nézd meg az értékelést alul. De először ismételd meg, amit kívántál.

>

 

 

 

 

 

 

 

 

Ezek az életed fő meghatározói:

>

 

 

 

 

 

 

 

tehén = karrier

tigris = büszkeség

bárány = szerelem

ló = család

disznó = pénz

>

 

 

 

 

 

 

 

Amit a kutyához írtál, az a Te szemelyiséged lényege.

Macskához: a társad személyisege.

Patkány: az ellenségeid személyisege.

Kávé: ahogyan a szexet értékeled.

Tenger: a saját életed.

Sárga: valaki, aki sohasem fog elfelejteni.

Narancss.:a legjobb barátod.

Piros; valaki, akit igazán szeretsz.

Fehér: lelki társ.

Zöld: valaki, akire egész életedben emlékezni fogsz.

>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

El kell küldened ezt a levelet annyi embernek, amennyi a

kedvenc számod és a kívánságod valóra válik azon a napon,

amit kiválasztottál. Ez az, amit a Dalai Láma mondott a mileniumról.

Csak tölts el vele néhány percet és gondolkozz el rajta. Ne dobd el

ezt az üzenetet, a mantra 96 órán belül halad át rajtad. Nagyon

kellemes meglepetésben lesz részed. Ez igaz, még akkor is, ha nem

hiszel benne.

>

 

 

 

 

 

 

 

 

Küldd el ezt a mail mantrát legalább 5 embernek és

hatása lesz az életedre.

>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0-4 személy: Kicsit változik meg az életed

5-9 személy: Ahogy Te akarod

9-14 személy: Legalább 5 meglepetésben lesz részed a köv. 3 hétben

15 vagy több: Az életedre drasztikus hatással lesz, és minden amire

vágysz, megvalósul.

>

 

>Ha valamikor nem viszonozzák a mosolyodat, legyél

nagylelkű és küldj annak az embernek még egy mosolyt.

Mert senkinek sincs akkora szüksége egy mosolyra, mint annak , aki

nem tudja, hogyan kell mosolyogni másokra!!!

 

 

Nagyon jó az eredmény!!! XDXDXD PRóbáld ki

Link to comment
Share on other sites

na itt van egy következő: ez már olvassa az emberek érzelmeit is!

Kíváncsi vagy, hogy ki érez irántad többet a barátságnál az ismerőseid közül?

ha igen, akkor küldd el ezt az üzenetet az összes ismerősödnek, végül nyomd meg a L betűt és nézd meg az ismerőseid.

Aki szeret, annak a neve pirossá válik.

állítólag tényleg működik...

ja persze...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na ehhez mit szóltok?

 

 

S.O.S. LÉGYSZI RAKJÁTOK KI MIND!!!

NAGYON FONTOS!!!

Vettem 6 db zsömlét a mai napon, de anyukám mondta, hogy nem kell csak három. Légy szíves írjatok, ha kell a maradék három vagy szóljatok az ismerőseiteknek, hogy nem kell-e nekik a többi zsemle. Rakjátok ki az üzenetet minél többen, nehogy rám száradjon a zsömle, mert édesanyám nagyon mérges lesz rám.

Légy szíves segítsetek túladni rajta!!!

Ezt az üzenetet anyukám indította már 3 órával ezelőtt! Ne szakítsd meg a láncot, mert megszárad a zsömle!!! Ezt az üzenetet a Microsoft is figyeli, és minden levél után -mert Bill Gates most osztja szét a vagyonát- 220$-t küld neked, nem vicc!!! Anyukám zsömleárusa is továbbküldte, és már rögtön 3 perccel később kapott 3 kiflit ! A következő órában még további 6-ot! Ez nem vicc! Próbáld ki!!! Küldd tovább minél több embernek!!! De ha nem küldöd tovább akkor 332021 évig szerencsétlen leszel a szerelemben, és szegény is maradsz!

Egy lány nem küldte tovább, és 3 évig azt hitte magáról, hogy BKV busz. Egy Seattle -i férfi továbbküldte rögtön 3 perccel később, és rá három órára nyolcas ikrei születtek! Micsoda szerencse!!! Igaz mindegyik sárga lett, holott ő és a felesége is fekete volt! EZ IGAZ!!!!! KÉPZELD CSAK EL, KÉPZELD EL ÉS MEG IS TÖRTÉNIK!!! Érezni fogod a változást!!! Segíts így TE is a zsömléken!!!

 

EZT MINDENKÉPPEN TOVÁBBÍTSÁTOK, egy ügyvéd úr küldte, akit én nem, de édesanyám élettársának a főiskolás szobatársának a mosógépszerelője ismer! TOVÁBBÍTSD MINDENKÉPPEN!!!

Link to comment
Share on other sites

Ez még az ünnepekkor kaptam az egyik haveromtól :)

 

 

 

Sokat változtattatok az életemen a küld tovább levelek!

 

*Azóta nem iszom Colát, amióta megtudtam, hogy az wc tisztításra is alkalmas.

* Azóta nem járok többé moziba, nehogy véletlenül beleüljek egy AIDS-el fertőzött tűbe.

* Azóta nem használok izzadásgátlót, mert rákot okoz.

* Azóta nem parkolok többé zárt parkolóban, nehogy elraboljanak.

* Azóta a gyerekeimet egyetlen másodpercre sem tévesztem szem elöl, nehogy pedofilok áldozataivá váljanak.

* Az összes megtakarított pénzem Amy Bruce-nak oztam, annak a szegény gyermeknek, aki már legalább a 70. szervének átültetésére vár, és aki nem öregszik, hiszen 1995 óta egyfolytában 7 éves!

* Lelkesen feliratkoztam amellé a 30milló ember mellé, akik a mozambiki törpemókus megmentésén fáradoznak, de sajnos még nem kaptam meg a beigért Nokia csodatelefonomat, ahogy a Disneylandbe szóló ingyenbelépőket sem!

* Hála nektek, már én is tudom hogy kell megfelelő partnert találni.

* Hála nektek, hogy immáron 700-adszor is megtudhattam, hogy a

 

http://www.freemail.hu azonnali hatállyal törli az összes mailemet, és az is megszünteti a tagságomat, de ez azóta sem történt meg.

 

* Várakozásai ellenére nem osztotta meg velem Bill Gates a vagyonát !

* Sosem történt velem csodálatos dolog 8 másodpercen belül, amikor azonnal 15-200 példányban továbbküldtem Buddha, Mohamed vagy a Dalai Láma életbölcsességekkel átitatott gondolatait!

* Viszont megúsztam mind az 5000 szerencsétlenséget, ami kellett volna hogy érjen, és még mindíg élek, holott minimum 100-szor kellett volna már meghalnom!

 

Szóval menjetek Ti a bús p........ba a jótündérrel együtt!!! De nagyon vigyázzatok, mert ha nem külditek tovább ezt a levelet 10 percen belül legalább 555 embernek, akkor holnap kaptok postán egy három hónapos roma csecsemőt, amit ha du. 2-ig nem vesztek át, másnap postázzák az egész családot!

 

Link to comment
Share on other sites

"másnap postázzák az egész családot!" nagyon jó! elképzelem h minimum 50 "naponbarnult" kukucskál ki a postaládámból!!

 

nem is gondoltam volna h ilyen sikere lesz a témának! küldjetek még hasonlókat!

Link to comment
Share on other sites

Nagyon utálom!!!! :angry: Ki van írva ismerősnél, hogy aztán neki ne küldjön senki mert akkor töröl, de azért 2 napra rá elküldi, mert ez nagyon muszáj volt, mert ez bevált meg minden. Én úgyvagyok vele, hogy aki körlevelet küld annak annyi, mert repül az ismerőseim közül!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

A legegyszerűbb és szerintem legdiszkrétebb formája a passzív ellenállásnak, ha visszaküldöd a feladónak a körlevelet :lol::rolleyes:;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...