Jump to content
PirateClub.hu

Ember-állat hibridekre kaptak engedélyt a brit tudósok


kafigeki
 Share

Recommended Posts

hát mit is mondjak...az 1 dolog hogy 'jó' dolgokra akrják használni, de majd emgint jön egy emberke akinek sok pénze van és hatalma és hop...3. világháború gyíkemberekkel...

 

ugyse fog sztem menni mert tul nagy a különbség ember-állat közt

 

hát ha már engedélyt is kaptak rá akkor feltételezem ki bírták küszöbölni ezt a problémát :)

Link to comment
Share on other sites

Engedély ide vagy oda, nem az a lényeg ebben. Az engedély mindösze annyit jelent hogy mi tudunk róla vagy sem. Ha nincs hivatalosan engedélyezve akkor nem tudunk róla, ha pedig van, akkor tudunk, ilyen egyszerű az egész. És attól még hogy nem lenne engedélyezve, úgyanúgy folytatnák a dolgot, szerintem ez nem jelentene akadályt.

"ugyse fog sztem menni mert tul nagy a különbség ember-állat közt"

Erre meg annyit mondanék hogy a tudósok sem buták. És nem holmi sci-fi filmekből szedik az ötleteiket sőt, sci-fi alapszik a tudományon.

Link to comment
Share on other sites

Hát ez nem semmi. Kiváncsi lennék arra, hogy az ember nyomná el az állatot vagy az állat az embert. Vagy egyszer ember lenne, másszor állat, vagy létezik középút(Elég elképzelhetetlen)? Ha ez megvalósulna, nem tudom, hogy viselkednének az alanyok. És ha ivarérettek lennének, akkor meg letámadnák az embereket? Az állatvilágban vannak szép dolgok, jah meg az állati embervilágban is. :lol::mellow:

Link to comment
Share on other sites

Érdekes.. :D nem tudom mi ezzel a céljuk, de így, hogy sejtkutatás, meg a többi maszlag.. kamu az egész.. :Dkíváncsi vagyok mit akarnak valójában...

Nem tartom valószínűnek, h "pókemberek mászkálnak az utcákon... :D:D túl scifi... max annyi, h inteligensebb állatokat hoznak létre.. ami nem tudom miért is lenne jó:D:D

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hm tegyük fel, hogy ez az ember-állat kísérletezés jó lesz. De mi van akkor ha már nem pusztítják el a mutánsokat 14 nap múlva. Amúgy szerintem nem nagyon lenne középút mert gondolom valamelyik gén erősebb lenne a másiknál és elnyomná azt ... szerintem. Nem vagyok genetikus csak véleményt nyilvánítottam, egyszóval érdekes.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
biohazard: ahol egy meg nem született izének (embrió) emberi jogai vannak a élethez, ott ne csodálkozz...

Az anglikán egyház miért nem tiltakozott vajon...

 

És milyen lesz, egy csomó khajit (Oblivion ismerete előny) fog rohangálni az utcán... Egy tigris-nőt simán elfogadnék :D Jó meleg a téli éjszakákon

Ha két lábon járól tigrisekig, vagy gyíkokig (ha már Oblivion) fajulna el a dolog az enyhén katasztrófa lenne.Az emberek egy része azt sem tudja elfogadni ha valakinek más a bőrszíne, nemhogy még (hátsó)farka, meg macskafüle is van.

Megint olyan dologban mesterkednek, amiből sztem jó nem fog kisülni.

Link to comment
Share on other sites

Nah, személyes véleményem:

Tegyük fel, hogy van egy XYZ bt. angol kutatóintézet, ami génekre szakosodik, van ott minden jó, mi szem-szájnak ingere és kell a génmanipulációhoz. Dr G. rendes bácsi, 13,99 nap után kezében a láncfűrésszel várja a 14. nap beálltát és elpusztítja a génkezelt "izét". Amikor már stabil a dolog, kiszámítható a 14 nap eseménye, valaki (Dr. E.) arra gondol, hogy a 14 napot már ismerjük, mi lenne, ha...? Majd előállítja a saját egyedét, nevelgeti, ápolgatja, majd fél év után valami rosszul sül el, el kell pusztítania. De mivel annyira fejlett az "izé", hogy nem bírja megtenni, mert azért mégis ember valamennyire, arca van, stb., Dr. E-nek 2 választása van: vagy bevon valakit a titkába és megkockáztatja, hogy börtönbe kerül, vagy otthagyja valahol a teremtményét meghalni.

Igazság szerint ez a pont már túl bizarr ahhoz, hogy elképzelhető verziót írjak hozzá, úgyhogy mindenki gondolkodjon el ezen...

 

Filmesek jelentkezését várom :)

 

Szerk.:szerintem nem beszélhetünk gyíkemberekről és egyéb kifejlett ember-állat egyedekről. Bye

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...