Jump to content
PirateClub.hu

Beszélgessünk parasztosan


Gospel
 Share

Recommended Posts

Hej, mícsoda jó topikot csínátattok itt kedves ecséim, löhöt itten minden jó dúgukat leírni, ahogy aztat szíp míves nyölvünk mög őrízte. Éppen most jüttem ki a szántásbul, leülök ez ülé a gép ülé, bekápcsolom, erre válámi blánd gárdien oszttya nekem az észt a hángfálból, nem is értöm én, nem beszélöm eztet az nyevvet ám, csák a jó öreg míves magyartot, megyek vissza inkább kapálni tovább az asszonnnyak he.

 

(Ui.: bocs, ha nem volt elég népies városi kölyök vagyok én, nem síkerült a nép nyelvét jól elsajátítani. És jól értem az angolt.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Há gondótam traktor félöség de oszt a Pesta mondta hogy ez vala egy televízió e. Mondom csuhaj az meg micsoda. Oszt magyarázta azt is ottan most értöm haza, megtapastam a disznajak alatt a szart meg leföjtem a rizskát.

Link to comment
Share on other sites

-Aggyonisten ecsém!Há mi a helyzet a tanyán?

-Jó vóna ott,ha lenne takamány meg állat!

-Há mé nem szerzi be a kelléket!

-Há me nincs pénzem!

-Há az szégyön!Mé nem megy dógozni e másik tanyára?

-Há me ilyen nincsen!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

szíp estét embörök

 

mámma törtint miko gyöttem házá a uton a sötitbe há a egy mászkos huligán elimugrott azt mondta hogy pizt vágy iletet há mondom itt a piz csak mennyéé e me fétem nágyon erre ő elment mondom mágámbá hálá áz istenek..

rögtön káptám mágámot oszt sietem házáfele de uközbö halottám hogy a kocsmábá vigádozás van há betértem miért is ne beütem iszogáttám jól elvótam erre beállit áz ásszony egy nyujtófávál jáj mondom mágámbá ez kitekeri a belömöt erre vágott egy nyákást másnáprá má a kóházba keltöm. meggyógyutam osztan mentem házáfele többet se ittam ez a törtinet víge

 

kérek véleményt!! hogy tetszett a történetem???:D

Link to comment
Share on other sites

há ínis meg gyüttem györökök.

tégnáp megszűt áz íső györök kért tőlünk egy ojan lápos áutót a györöknök kimént áz áutópájárá és elütötte égy kámijon

másnáp bekerűt a kórságybá. házájött mondta, ákár egy ojan nagy áutót ámi mégy vízün fűdűn lévégőben há vettünk néki egy ojat és megin bélémént égy fábá. és meghót...

Link to comment
Share on other sites

Aggyon isten derűt gyó napot! Nem rég gyüttem vissza a tanyára. Hát én mondom, hogy ezek a csúzdák nagyon eszeveszettek! Az asszony bezzeg, jó Hajdúszoboszlói csuszát mondott! Még hozzá túrósat! Erre ilyen kanyargós izébe kellett menni, osztan vízbe estem! Még hozzá hidegbe! Hegyes szögű huszonkít fokosba! Lehet hogy paraszt volnék, de viszont ki gyártam a nyóc elemet! Na megyek, mer az asszony már vár a jó csabai kolbásszal! Na szép gyó derűs napot!

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Á tiknak a tollábul csináljon má néköm válamelyik fatty egy vánkost mert dögleni szerötnék a jányokkal hee.

 

(A tyúknak a tollábol csináljon már nekem valamelyik gyerek egy párnát mert aludni szeretnék a lányokkal :D)

 

tudom hogy hülye mondat de benne van az egész parasztszókincsem :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...