Jump to content
PirateClub.hu

World of Warcraft


DarkDaemon
 Share

Horde VS. Alliance  

134 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Meik Frakció-t szereted jobban?

    • Horde
      81
    • Alliance
      53


Recommended Posts

Sokan mondják hogy az ally illetve a horda a jobb most kiderül.

Aki szavazott az indokot is mondjon ha lehet!

 

Én hordás vagyok mert szerintem sokkal jobban megcsinálták őket mind az allysokat pl.:a fővárosok mindenhol könnyen elérhetőek nem ugy mint az allysoknál hogy csak Easter Kingdoms-on vannak fővárosok (irnon force, Stormwind) és a fajok sem jönnek be annyira ember, gnom, törpe unalmas... sokkal jobban tetszenek a hordás fajok ugye undead tauren stb...

 

 

FOR THE HORDE!

Link to comment
Share on other sites

Ahogy elnézem nagyon tapasztalt játékos vagy.

Úgy tűnik Night elfek és Draneiek nincsenek, Darnassus és Exodar szintén, Kalimdorban pláne.

A törp város Ironforge, de lényegtelen ;)

A human faj tényleg unalmas ezt mutatják a számok is.

 

Több szervert és az összes fajt kipróbáltam már. A legtöbb karakterem nagyon hozzám nőtt, de a Night elf faj és város egyszerüen lenyűgöző volt számomra, az a hangulat pedig, amit Teldrassilban tapasztaltam valami pótolhatatlan.

Ezek után Allira szavaznék...

Link to comment
Share on other sites

Ahogy elnézem nagyon tapasztalt játékos vagy.

Úgy tűnik Night elfek és Draneiek nincsenek, Darnassus és Exodar szintén, Kalimdorban pláne.

A törp város Ironforge, de lényegtelen ;)

A human faj tényleg unalmas ezt mutatják a számok is.

 

Több szervert és az összes fajt kipróbáltam már. A legtöbb karakterem nagyon hozzám nőtt, de a Night elf faj és város egyszerüen lenyűgöző volt számomra, az a hangulat pedig, amit Teldrassilban tapasztaltam valami pótolhatatlan.

Ezek után Allira szavaznék...

 

jó de ne tört servert nézz official powa

Link to comment
Share on other sites

én nem szavazok mert abbahagytam a wowot, egy ideig allis voltam [4 60 as blizzlike kari] ezek törlődtek:( krva tört realmok, utánna hordához átpártoltam; 70 es belf mage ill eredetin toltam egy ideig haver acc án ott lvl 40 orc shaman a fő kari[volt]

Link to comment
Share on other sites

allinál sok a komolytalan kis gyerek mert szerintük a horda a "gonosz csapat"

akik egy picit is ismerik a Warcraft játékok történetét, azoknak eszébe sem jutna ilyen hülyeség. kivéve persze a komolytalan kis gyerekeket (és téged).

 

hordánál erösebb az összetartás mint BG mint segitség szempontjábol

értem ezalatt: insta toborzás, gank ,help stb

szerintem ez nem frakcióktól függ, hanem az emberek mentalitásától. az egy külön dolog, hogy mindig rossz guild-et és party-t fogtál ki allis oldalon.

 

és tudom, hogy az eredeti szerver jobb, ezt nem is vitatom. de a nagy különbségek nem a fajoknál és a városoknál vannak, hanem a küldetésekben...

Link to comment
Share on other sites

akik egy picit is ismerik a Warcraft játékok történetét, azoknak eszébe sem jutna ilyen hülyeség. kivéve persze a komolytalan kis gyerekeket (és téged).

 

 

szerintem ez nem frakcióktól függ, hanem az emberek mentalitásától. az egy külön dolog, hogy mindig rossz guild-et és party-t fogtál ki allis oldalon.

 

és tudom, hogy az eredeti szerver jobb, ezt nem is vitatom. de a nagy különbségek nem a fajoknál és a városoknál vannak, hanem a küldetésekben...

 

én nem vitázni szeretnék nekem ez jött le. kérdezz akár egy hordást is ,ezt fogja mondani (ragnaros)

volt idöm kiismerni az allit. egyébként az tény hogy az összefüggö küldetések és helyek miatt az alli gyorsabban tud fejlödni az erőléti különbségek majd csak 70 lvlen fognak megmutatkozni a BG-n és más egyebekben.

Link to comment
Share on other sites

én szerintem hordásoknak jobb a q-juk vagy legalább is nekem azok jobban mentek. amikor allys voltam NE akkor az alapokat megtudtam csinálni a végén még fejböl tudtam mi hol van de ha nemtudtam hogy mitkell csinálni akkor nemnagyon volt rá lehetőségem hogy helyet változtathassak. pl.: rogue voltam a "The venture co."(eredeti) szerveren és elértem a 10lvl-t elmegyek darnassusba hogy tudjak kardot használni és nemvolt a weapon masterinél sword skill ezért lekellet ballagnom IF-ba hogy kitanuljam de úgy hogy kb 2x megöltek (jó nem sok de akkor is) és még rogue voltam!(milet volna steal nélkül? 20sok ellen?

 

 

Amugy egyet értek avval hogy a legtöbben úgygondoljákhogy a Horde a rossz és az Ally a Jó. Szerintem ez így is van mert szerintem egy rodhadó élőhalotbol vagy egy VÉR elf fajrol senkineksem az jut eszébe hogy aranyos, szelíd faj mint a night elf...

 

amugy amikor régen törtszerveren játszottam 40lvl NE Rogue voltam és mindig a hordások ölték az allysokat és sehol egy felmentő sereg hanem ally mészárlás volt ezerrel még a saját guildom se segítet (jó ez nemfeltétlenül azért volt mer allys).

 

amugy szerintem azért jobb még a horda mert minenki a személyiségéhez hasonló karakter választ akik nemszeretnek harcolni azok inkébb allianceval vannak, akik a Harcot az instázást stb... szeretik azok szerintem hordások lesznek mert az illik hozzályuk pl egy tauren warrior (tank) jobban néz ki mint egy gnome warrior.

 

amugy én is a Ragnaroson játszom

Link to comment
Share on other sites

Én most Ally-s humán pala vagyok de a Taurenek sokkal jobban bejönnek... Csak hát még indulóban van a szeró és kell ally-s is akit érdekel az nézze meg:

 

http://www.realserver.gportal.hu/

 

Május 5.-én indult a szerver aki akarja probálja ki.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

sziasztok

 

én amikor kezdtem ally-s voltam Night Elf azért mert akkor még nem volt BC :D viszont amint köjött a BC váltottam azért mert érdekelt mijen a másik oldalon "harcolni"/játszani természetesen Blood Elf-et kezdtem (jól néznek ki az elfek) egy másik accon (törtön játszottam sajna) sok szervern voltam több okból is pl.: megszünt, törlődött a karim, meguntam hogy az úgynevezett "GM"-ek x-y-nak adnak pénzt itemet szóval addoltak, vagy épp nemcsináltak semmit...viszont most csak a 2 frakcióról van szó tehát ally-nál is sok minden van ami nagyon jó és jól néz ki (nekem a kedvencem az a Night Elf mount) viszont egy ijen tigrist ki lehet ütni ZG-ben is így a hordánál elsőszámú cél volt amint elértem a 60-at az allynál ami nemtetszik hogy sok a nyámnyila játékos nemakarnak semmi csinálni ahogy megfigyeltem és félnek felvenni a harcot PvP-ben pedig ugyananyi esélyük van mint a hordásoknak hordánál sok a szemét ember viszont nagy az összetartás allynál a fajok se tetszenek gnome pfuj törpe szintén human hát én úgy vagyok vele ha már fantasy akkor nem leszek ember draenei az ami még elmegy a Night Elf az ami nagyon ott van a város is a faj is meg szal minden

Hordánál a területek nemtetszenek anyira viszont a fajok annál jobban városokból egyedül Orgrimmar tetszik a többi nem a hordánál nagyon ott van a raptor jó lett csak sok mászkálás után kicsit zavarta a szemem hogy fel le ugrál :D

szerintem mind a 2 oldalnak megvannak a maga szépségei

 

viszont már fél éve nemjátszok és most a napokban egyre többet jár az agyam azon hogy újra kéne kezdeni és 99% hogy újrakezdem csak még lekéne tölteni :D

 

nekem ez a game volt a number one és mé az is (asszem)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 7 months later...
  • 2 weeks later...

Horda.

 

Csak nézzük meg a Blood Elf meg a Draenei kezdőhelyeket: a Blood Elf kezdőhelyeken sokkalta könnyebb fejlődni, több a quest (mert a Blizz a Hordának kedvez hi-hi). Másrészt az Undeadek anti fear spellje, vagy a cannibalism jól jön, ha nincs kajád. Meg amúgyis a Blood Elf csajok sokkalta szebbek mint a nagycsöcsű, kissé dagadt humanoidok. :lol: (Bocsi ha valakit megsértettem.)

Link to comment
Share on other sites

szerintem ally :)

 

igaz, a hordát csak törtön próbáltam, mig allit eredetin, de sokkal jobban bejön az utóbbi:)

Szerintem pl. ironforge a hatalmas belmagasságaival és tereivel egyszerűen lenyűgöző, vagy Darnassus nyugodt légköre. Ezzel szemben ogrimmar? undercity? rendezetlen és ronda... (bár thunder bluff is szép hely :) )

 

nomeg a fajok is jobbak allinál (jo, gnomeokat most hagyjuk... :D ), de pl dwarf, NE, draenei... nekem sokkal jobban bejön, mint egy rothadó ud

a racialokrol meg annyit, hogy NE shadowmeldjét szerintem semmi sem übereli:)

 

bár igy jobban belegondolva, a legtöbben (akiket ismerek persze) azután lettek allisok, miután olvasták a warcraft történelmét, a sok lázadó vérpistike meg persze ebből csak annyit lát, hogy jó vs rossz...

és persze tudjuk, amit nem szabad, ami rossz, az sokkal jobban vonzza az általános iskolábol délben hazaérkezett tapasztalt játékosokat, mint amit már anyu megengedett....

 

Link to comment
Share on other sites

összefüggő hordáról csak a wow ban beszélhetünk, alliról már hamarább is. thrall "színre lépése" fogta össze az orkokat és a trollokat, war3 ban a taureneket is hozzájuk csapta, sylvanasék nemtudom hogy jönnek a hordához ő nem elf de nem is ud teljesen. a BE k ről is kb ugyanez elmondható :D aki olvasott warcraft könyvet v neten utánnanézett a történelemnek az tudhatja, de még így is vannak sötét foltok. Szerintem.

Link to comment
Share on other sites

Mindketöt imádom, de inkább Ally, igaz, hogy sok szokott ott lenni a láma, de az értelmesebb részének öröm segíteni és előbb utóbb te is jól jársz vele.

 

Hordát azért szeretem mert néhol kicsit hangulatosabb és több szokott ott lenni a profi, de most már ott is kezdenek elterjedni a pöcsfejek akik 70-esen a 10-eseket gyílkólják és 10-zen mennek 1-re.(sajna :(:( ) (ez rontja játékélményt, bár ne tennék)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...