Jump to content
PirateClub.hu

1 vicces történet


Greg82
 Share

Recommended Posts

Bocs ha már volt. ;)

 

Nagyapa és unoka beszélgetése:

- Fiacskám! Amikor én ilyen idős voltam, mint te, a barátaimmal Párizsban voltunk és nagyon jól szórakoztunk.

Minden délben a legjobb éttermekben ebédeltünk. Végigettük az étlapot és a legjobb borokat ittuk hozzá. Amikor jóllaktunk, fizetés nélkül távoztunk. A vendéglős és a pincérek persze utánunk jöttek raklamálni, hát jól elvertük őket.

Délután felkerestük a kocsmákat finom francia borokat, pezsgőt és konyakot ittunk. Amikor jól berúgtunk fizetés nélkül távoztunk. A kocsmáros és a pincérek persze jöttek utánunk reklamálni, hát őket is jól elvertük.

Esténként elmentünk a kupikba, minden kurvát megdugtunk. Amikor jól kiszórakoztuk magunkat elindultunk, persze itt sem fizettünkk. A madamme és a felvigyázók persze utánunk jöttek reklamálni, hát őket is jól elvertük.

Éjszaka kipihentük magunkat, majd másnap újra kezdtük a kört. Ezt így csináltuk minden nap míg Párizsban voltunk a haverokkal.

 

Az unokát nagyon feldobja ez a program, összeszedi a haverokat, mesél nekik a nagypapa párizsi kalandjairól és elhatározzák, hogy ők is kimennek szórakozni!

 

Két hét múlva hazajönnek, az unoka alig él, keze-lába törött, feje bekötve.

 

- Mitörtént fiam?! - kérdezi a nagypapa,

- Elmentünk a vendéglőbe, bekajáltunk, beittunk, le akartunk lépni, erre a vendéglős megvert mint egy lovat.

Sebaj, délben elmentünk egy jó kocsmába finom franciaborokat, pezsgőt és konyakot ittunk, amikor fizetés nélkül le akartunk lépni, a kocsmáros és a haverjai irgalmatlanul megpofoztak.

Este elvánszorogtunk egy kupiba, a nap fénypontjaként keféltünk egy jót, megpróbáltunk lelépni fizetés nélkül, hát a stricik kegyetlenül elvertek minket, ráadásul elszedték minden pénzünket. Nagyon rossz volt.

- Hát sajnálom kisunokám, hogy ilyen rosszul sikerült az utatok, de biztosan rossz volt az utazást szervező cég. Kivel utaztatok?!

- A Neckermannal nagypapa.

- Őket nem ismerem, mi annak idején az SS-el voltunk. :D

Link to comment
Share on other sites

A 2. világháborúban a németek kegyetlenkedő elit alakulata... Rengeteg nőt erőszakoltak meg, illetve öltek meg nőket,férfiakat,gyerekeket... ezek felett a zsidó-problémá megoldását is rájuk bízták 70%ukat ők ölték meg... az SSről röviden ennyit.

 

szerk.: ja és amit lehetett azt elcsórtak, fosztogattak az elfoglalt országokban/városokban/falukban...

Link to comment
Share on other sites

Sztem is jó. :D

 

még az SS-hez

A zsidókérdés következtében létre jött szervezet.

SS: A zsidók különleges kezelésben való részesítése (gázkamra), rabszolgaként építették ki a foglyokkal a tartományok struktúráját. De voltak más alakulatok pl a frontokon is harcoltak SS katonák, felderítés begyűjtés.

Szerk: Egyelőre ennyit.

Link to comment
Share on other sites

Kösz azoknak, akik elmagyarázták az SS jelentését azok számára, akik nem tudták! :D

 

szerk.: cseppet akkor én is má' had má' :D

 

egyenlőre = egyenlő részekre szelni, osztani, darabolni, vágni...pl tortát.

egyelőre = most még ;) (nem okoskodni akarok...csak "észt osztani" ;) )

Link to comment
Share on other sites

egyenlőre = egyenlő részekre szelni, osztani, darabolni, vágni...pl tortát.

egyelőre = most még ;) (nem okoskodni akarok...csak "észt osztani" ;) )

Jó van na és ha nem vagyok valami jó helyesíró akkor most mi van? :D

Tudod:

"Hibázni emberi dolog megbocsátani Isteni." ;)

Link to comment
Share on other sites

Igazad van abban hogy más a jelentése és sokan keverik és köszi, hogy szóltál, hogy elírtam.

De ezt a mondatot is megnézzük két 'és' két 'hogy' az sem helyes de az már másik topic lenne.

További szépnapot. ;)

Link to comment
Share on other sites

A 2. világháborúban a németek kegyetlenkedő elit alakulata... Rengeteg nőt erőszakoltak meg, illetve öltek meg nőket,férfiakat,gyerekeket... ezek felett a zsidó-problémá megoldását is rájuk bízták 70%ukat ők ölték meg... az SSről röviden ennyit.

 

szerk.: ja és amit lehetett azt elcsórtak, fosztogattak az elfoglalt országokban/városokban/falukban...

 

 

Amikor jöttek a felszabadító ruszkik, akkor ők is az összes útjukba kerülő nőt meghágták kegyetlenül, ölni ők is azt ölték, akit akartak, a zsidókat az oroszoknál nem irtották anynira, mert a felsővezetés is az volt, és a fosztogatás pedig ugyanúgy emgvolt szabad rablás címén...

 

Most a zsidókérdésen kívül tudnál mondani valamit, amit egy TELJESEN átlagos háború alatt nem követnek el?

 

Off vége:kicsit komplikált, de nagyon jó :D Rég elfelejtettem már, de jó felidézni az ilyen kis remekeket :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...