Jump to content
PirateClub.hu

Realityc World- EMO


Artboon
 Share

Recommended Posts

Lál.. Na igen a th.. Mikor legelőször láttam egy klipjüket(és utoljára) akkor azt hittem, hogy a front énekes lány. Na most mikor kiderült, hogy nem az akkor nem hittem el.. De mikor utána néztem a nevének, akkor néztem a monitort rendesen.. múltkor vmi ilyesmit hallottam egy emotól, hogy az emoság egy ÉLET STÍLUS!! És nem röhögte el magát.. :D

Link to comment
Share on other sites

Sajnos a video nekem nem megy, de a lényeg hogy az emosok mind1 kalap sza*rok...

És az emonak köze sincs semmilyen életstíkushoz,csak fogyi kölkök szenvedése,amúgy meg az öltözékük is úgy van más valódi stílusokbol összelopkodva.Szal anti emo előre!!!

Link to comment
Share on other sites

Az Emosok csak szídják az igazságot...De az ku**ára nem normális, hogy bőg egész nap, amikor másnak is van baja, és nem érdekel senkit, hogy neki épp világfájdalma van. a videó a színtiszta igazságot mondja ki.

Szar emosok.

Menjen az összes a fra***a!

Link to comment
Share on other sites

És ha válalja a hangát az meg min változtatna na mind1.

Amúgy meg most nem mindegy nem sokan vannak akik szeretik az emosokat. Vagy igen? Hát nem tudom de nem sok hasznát veszi a társadalom, habár halkan megjegyezném hogy a kormánynak csak jó mert minnél több öngyilkos annál kevesebb ember ('probléma').

 

Amúgy csak azért is kiváncsiságból milyen zene megy a végén? ;)

Na további szép napot.

Link to comment
Share on other sites

habár halkan megjegyezném hogy a kormánynak csak jó mert minnél több öngyilkos annál kevesebb ember ('probléma').

 

a sok okos gondolat közül ezt muszáj kiemelni, biztos nagyon sok öngyilkos emo-t láttál már, igaz? :) de mit gondoltál amikor ezt leirtad? mért lenne valamelyik stílus is hasznára a kormánynak? mi köze hozzá úgy mégis? bosszant, hogy a 12 éves kis szarosok ien baromságokat irogatnak és nagypofával orditják, hogy utálják az emokat... mértnem kötött még belén senki hee?

 

Danieels: attolfügg hol veszed... ha márkás, lazán van 38, még többis. de akkor a diszkós kisfiú micsinál? bemegy és vesz egy(!) nadrágot a gas-ba 40-ért...

 

valaki mondjon már 1 okot mért utálja az emokat? (azonkivül, hogy divat utálni)

Link to comment
Share on other sites

a sok okos gondolat közül ezt muszáj kiemelni, biztos nagyon sok öngyilkos emo-t láttál már, igaz? :) de mit gondoltál amikor ezt leirtad? mért lenne valamelyik stílus is hasznára a kormánynak? mi köze hozzá úgy mégis? bosszant, hogy a 12 éves kis szarosok ien baromságokat irogatnak és nagypofával orditják, hogy utálják az emokat... mértnem kötött még belén senki hee?

 

Danieels: attolfügg hol veszed... ha márkás, lazán van 38, még többis. de akkor a diszkós kisfiú micsinál? bemegy és vesz egy(!) nadrágot a gas-ba 40-ért...

 

valaki mondjon már 1 okot mért utálja az emokat? (azonkivül, hogy divat utálni)

 

Ott a pont...több mint valószínű h azért utálják az emosokat mert most a nők legtöbbjének bejön ez a fajta stílus , vagy talán azért mint ahogy a video is elmondja sokan meleget csinálnak magukból a média miatt....mert ugye a legtöbb emos a viván lányos karakterrel rendelkezik mint belsőleg mint külsőleg és ez engem is irritál de nem utálom őket....

 

egyszer mozduljon rám egy ilyen de akkor csúnya dolgot fogok csinálni :D

Link to comment
Share on other sites

érdekes dolog ez na szóval az emo ruházata(ez csak a saját véleményem nem kel fikázni):

emos cipő:deszkás cipő,punk converes (lopott cucc)

öv,csuklószorító:szegcses,fémes(metálos rockeres cucc ,lopott)

répa nadrág:hát simán buzik vagy csajok hordják xD

fekete letrgikus cucc:goth,gothicos cuccok(a goth anti-divat szal...lopot)

újabban láttam bakancsos emosokat szal...

 

jah és tegnap piros nadrág tartós emost xD na kik szoktak áltlában nadrág tartót hordani?:D bizony-bizony a kopaszok :D

Link to comment
Share on other sites

ha leírtad a véleményed vállald, hogy fikázzák

 

kiegészítés:

 

deszkás cipő: az azért csak slip-on

répa nadrág: nézz meg 1-2 punk zenekart is

 

a bakancs meg ennyi erővel a hadseregtől van lopva, szoval... :D

 

egyébként itt az emo topik, nem itt kéne...

http://www.pirateclub.hu/index.php?showtopic=35739&st=960&p=1342545257entry1342545257

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Am. emo cucc 38 ezer. :huh: nemtom ezek hol nézik... pulcsi 5000, cipő 5000, gatya 3500, öv 2500, polo 2000, én igy vettem... bocs ez öm.. kerekitve 18.000 ;) nem 38.000!!!! :) s talán még a cipövel és a pulcsival túloztam...

 

Convers, Vans ... hopl találsz te iylet 5000 ért? mert legtöbbet oylat látok ... Egy "sima" Convers tornacipő 12000 Ft

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...