Jump to content
PirateClub.hu

Milyen videókártyátok van?


Recommended Posts

  • Replies 493
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mennek kivétel ugyebár a S.T.A.L.K.E.R és a DOOM3 eddig ez a kettő fogott ki rajta azok közül amivel játsztottam.

 

Meg persze gondolom jól jön a 3ghz intel proci (nem celeron) meg 1 gb ram

Mennek rajta persze de mivel az SM3-at sem tudja így nem néz ki rajta úgy mint a mai kártyákon.Meg van 1-2game ami le se indul mert nem engedi az SM3 miatt mondjuk ez nagy parasztság szerintem (is) de hát ez van.

Link to comment
Share on other sites

Nincs teljesen igazad mert nagyon sok minden toltam rajta fullba ,de az igaz,hogy van ami el sem indul és néhány játéknál kompromisszumot kell kötnöm.Amúgy venni akarok egy új karit de egyrészt várom,hogy olcsóbbak legyenek a directx 10-es kártyák másrészt inkább idén elmegyek nyaralni olaszországba a barátnőmmel az ösztöndíjamból.

Link to comment
Share on other sites

Ideiglenesen vettem egy ASUS 7300GT-t, mert a videókártáyám „graciális ügyintézése” csak jövő hétvégén fejeződik be (thx alien computers) <_<

 

Inkább nem tesztelem... amin viszont meglepődtem, hogy az nv kártyán sokkal szebbek a színek mint az ATI-n, ez elég érdekes.

Link to comment
Share on other sites

geForce MX440 64MB :lol: Azt nem tom' hogy hány bit!

 

Nekem most már MSi 7600GT, a vicc az, hogy a Doom 3 simán fut "Nagyon jó" beállítások mellett (amihez ugye 512 MB-os kártyát javasol), bár élsimítás és Vsync nincs rajta.

 

A doom3 a 64MB-osomon tökéletesen fut saját beállításokkal

Link to comment
Share on other sites

Volt osztálytársamnak 6600GT-je van, a kártya nem rossz, csak a hűtés elég hamar..., hát igen, az nem az igazi...

 

Nekem GeForce 7600GT-m van (Captiva). Amúgy van valami véleményetek erről a gyártóról, mert én egyáltalán nem ismerem.

Majd ha a nyári meló jól alakul, akkor veszek magamnak egy saját gépet.... :rolleyes:

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ideje volt most már de várnál 1 kicsit és lesz 8600gt agp-sbe is.

 

Na, ez új, ha tudnál valamit még mondani róla, akkor lehet még várok kicsit, mert egy 7600GT-t néztem ki magamnak(persze, hogy AGP...), de ha ez is lesz agp-be akkor még biztos várok, szóval valami infót pls róla, előre is kösz :)

Link to comment
Share on other sites

Na, ez új, ha tudnál valamit még mondani róla, akkor lehet még várok kicsit, mert egy 7600GT-t néztem ki magamnak(persze, hogy AGP...), de ha ez is lesz agp-be akkor még biztos várok, szóval valami infót pls róla, előre is kösz :)

 

mondjuk 2 hónapja olvastam hogy lesz,de még nem jött ki.remélehetőleg ugyanaz lesz mint pcie-be.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...