Jump to content
PirateClub.hu

Milyen videókártyátok van?


Recommended Posts

  • Replies 493
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Asus Gef. 7600GT 256mb DDR3 ram

(Gondolom azért nyitottad ezt a topikot,hogy megmutasd neked kett? 8800 vga-d van jól van nem mindenkinek telik rá.Mellesleg 1x elavul aztán dobhatod...Meg ha kij?n a PCI-E2 na akkor mi lesz vele....)

A PCIe 2.0 lefelé kompatibilis lesz, szal menni fog benne. Amúgy meg ide mindenki azt ír amit akar, nézd meg a milyen procid van topicot, meg sem jelent 4 magos procikat írnak. Amúgy meg elég szánalmas, ha valaki ett?l érzi men?nek magát, hogy össze-vissza irogat hülyeségeket egy fórumba, biztos csúfolták az oviban, vagy még mindig azt teszik, vagy egyéb hiányosságait próbálja kompenzálni, de ezt hagyjuk a pszichológusokra... :lol:

 

Nekem amúgy 6600 GT-m van, ha minden jólmegy hamarosan voltmoddolva :)

Link to comment
Share on other sites

leám.... szerintem felesleges azzal nagyarcúzni, hogy mid van mert az csak egy dolgon múlik mennyi lóvét tolnak alátok, mert gondolom nem magatoknak vettétek, saját fizuból... és nyugodtan lehet mondani hogy mit szól bele egy olyan akinek x550je van (kb 9600pro)

Link to comment
Share on other sites

az attól függ..... meg látom stormchaser is lecsekkolta a profilod csak nem spanolni akar? :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

romeozor én csak annyit mondanék hogy aki fórumozik annak mind 1 mien vga ja van de legalább akinek nem a legjobb van ő is tud jó tanácsokat adni meg segíteni hiába van neked jó vga-d te még nem csináltál ezért a fórumért semmit szóval 1 kicsit halkabban.

 

Amúgy meg ha anyámék alámtólnák a lét akkor nekem is lenne.

 

Amúgy Asus Radeon x1950Pro-m van

Link to comment
Share on other sites

(Gondolom azért nyitottad ezt a topikot,hogy megmutasd neked kett? 8800 vga-d van jól van nem mindenkinek telik rá.Mellesleg 1x elavul aztán dobhatod...Meg ha kij?n a PCI-E2 na akkor mi lesz vele....)

 

Nekem is ez jutott eszembe rögtön...

 

eVGA 8800GTX (most engem is leflémeltek?)

Nem mert csak egy van neked :D Amúgy nekem semmi bajom, nincs ezzel, hogy erre költötted, biztos megérte kidobni rá a sok pénzt...

 

Amúgy nekem egy Leadtek 7600GT-m van 42ezerért vettem még néhány hónapja és én például az ösztöndíjamból vettem, nem anyuka fizette :)

Link to comment
Share on other sites

Srácok, leírtam már, de ha nekem nemhisztek olvassatok utána. A PCIE 2.0 annyiban lesz más, hogy gyorsabb lesz (32x), és több teljesítményt lehet átadni rajta, így a nagy fogyaztású vga-khoz nem kell +2 tápcsati, de még 1 sem. És ami a legfontosabb, hogy kompatibilis lesz a jelenlegi vga-kkal, tehát ugyanúgy fognak benne m?ködni!

 

romeozor!

Nincs semmi baj, azzal, ha drága vga-t veszel. Viszont ahogy itt körbeolvasol, láthatod, hogy legtöbbünk csak olvasott err?l a vga-ról, sokunk él?ben em látott még (persze sokakat nemis érdekel) szal ha már birtokodban van egy ilyen kari, akkor valami tapasztalatokat, teszteket, eredményeket írhatnál róla, milyen megfontolásból vetted, miért pont ezt, stb... Örömmel fogadjuk a tapasztalatokat ;)

Link to comment
Share on other sites

Srácok, leírtam már, de ha nekem nemhisztek olvassatok utána. A PCIE 2.0 annyiban lesz más, hogy gyorsabb lesz (32x), és több teljesítményt lehet átadni rajta, így a nagy fogyaztású vga-khoz nem kell +2 tápcsati, de még 1 sem. És ami a legfontosabb, hogy kompatibilis lesz a jelenlegi vga-kkal, tehát ugyanúgy fognak benne m?ködni!

 

Egy kicsit sem lessz gyorsabb a PCI-E2 a PCI-E-nél, sőt még az AGP kártyáknál sem! Persze „papíron” nagyobb ott a sávszélesség, de a CPU és a GPU közötti adatcsatornára bőven elég lenne az 8x-os AGP kapacitása is... az óriási külömbség valóban a tápellátásban lessz... (mint ahogy eddig is a garfikus foglalatok cseréjekor)

Azért durva lessz 300W-ot áttányomni az alaplapon keresztül... :unsure: Valahogy berzenkedem a dologtól...

Bár legutóbb azon voltam ki akadva, h. a VGA-mra már valami új fajata 6 tűs csatlakozót tettek a standard 12V molex helyett.

Éppen abból a megfontolásból, hogy ne kelljen két tápcsatlakozót rátenni, hanem elméleltileg ezt lehet bővíteni....

 

Ez utóbbi megoldásban valahogy mégis jobban bízok...

 

amúgy X1900XT

 

Link to comment
Share on other sites

nekem egy (figyelem ez itt a K.O.) az egyik gépemben egy Geforce 4 Mx 440 64megás és a másikban valamennyivel jobb Geforce 6200 256megás. de mivel most akarok egy új csúcsszuper gépet összerakni lehet majd kunyerálok a fateromtól egy Geforce 8800-at :D

Link to comment
Share on other sites

Ha produkálsz valami hasonlót:

 

valamihasonoltl.jpg

 

Természetesen magyar EVEREST-el, és ezzel a topic-al a háttérben, akkor mea culpa... de addig bocsásd meg, h. „kicsit” szkeptikusak vagyunk...

 

ps.: most nézem, h. áttjavítottad a már javított angol szöveget mégegyszer... well done! :D

 

 

Hello!

Mi a neve annak a proginak ami méri a Hőmérsékletet és h mi mennyin pörög ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...